• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky proč jste tak daleko :frowning2:
1. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Antano zvládneš to určitě....proč by měl být Šimonek obřík?? Jste s mužem hodně velicí??
1. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
no můj má 2metry a já 178cm a o svojí váze radši nemluvím
1. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ant pravda nemáš to do Prahy zrovna nejblíž :wink:
1. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ant tak to asi nebude trpaslíček, ale nemusí být ani obřík...hele zas velká ženská zvládne i velké úkoly, ne?? :grinning:
1. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
no snad jo :grinning:
co chůvičky jste stále spokojení?
1. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Hele zatím fakt jsme....ale velký zátěžák budou teď ty Velikonoce, zítra vyrážíme na hory, tak tam budou v provozu minimálně každý večer. Tak dám info :wink:
1. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
No nic holky, jdu tady zpacifikovat ten brutální bordel, dámy dnes odpadly a nestihly si uklidit krámy, tak holt to zbude na mě :wink: Tak dobrou!!
1. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
Nazdárek vespolek :slight_smile:

vím, že to "říkám" furt, ale fakt už se těším, až v práci zamávám šátečkem a půjdu na mateřskou :slight_smile:

rennu: na fotku indickejch kaťat se moc těším, taky bych chtěla :slight_smile: Asi k vám brzy přijedu a natrénujeme na ten srazík :slight_smile:

antana: jé, zlatíčko, ta fotka je překrááásná. Je tam krásně vidět mimíškův čumáček a ty žebírka .... :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

sambucca: vítej k nám :slight_smile:

beru: jé, další klučík. Tak gratulace, no hlavně k tomu, že je vše O. K.

lamia: no jasný, jsem i pro sraz v Praze, zúčastním se obou, jak pražského, tak hradeckého :slight_smile:
Klíďo se můžeme sejít někde, kde je nějaký dětský koutek nebo tak něco, aby si tam ti vaši již vylíhnutí svišti mohli hrát :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak o žádným místě s koutkem nějak nevím....popřemýšlím.
1. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
kovaldo:ahojík :wink: děkuju za pochvalu
1. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
suik: super je kafé cirkus blízko andela na smichove, nebo kolibka v reznicky :wink: oba nekuracky podniky s koutkama pro deti - proste baby friendly
1. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
cirkus ma i webovky: http://www.cirkuscafe.cz
1. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jj, v kafé Cirkus jsem asi už byla....narazila jsem na Vesmírnu, celkem známé místo, ale nikdy jsem tam nebyla, tak bychom ev mohly vyzkoušet

http://www.vesmirna.cz/o-nas/
1. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
jé holky srazík no vy se máte já bych tam ani netrefila :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Sambucco píší tam, že už nefungují jako dřív....ale bylo to tam fakt dobré.
1. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
aha, kolíbku znám, ale jen z doslechu, pár lidí od nás z práce (jako klienti) tam pracovali...
mě napadlo akorát odevzdat děti v hracím koutku v nějakém nákupním centru, ale tam to není nic moc. :grinning:
sambu: a ty jsi také z prahy?
1. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Hele ale na webovkách cirkusu byl odkaz na tuhle

http://www.takavarna.cz/

vypadá taky moc pěkně a je to docela v centru...
1. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Vesmírnu znám, ta je super, jsou tam stolky a pak takový koutek jako na sezení na polštářích na zemi, možná tam jsou i nějaký věci pro děti.
Trochu se to tam změnilo, měnilo se osazenstvo. Já tam byla předtím.
1. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
No super, že je tolik míst. Tak si maminy vyberte a dejte vědít. Pak se pokusíme doladit nějaký termín (asi víkend ne?).
1. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
já bych byla pro vesmírnu, jen tam někdy bývá plno, ale když se to načasuje, tak by to mohlo bejt super....
1. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
termín je mi asi jedno.....
1. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
Suik nejsem matka odevzdávačka dětí, to by na mě nebylo :wink: I Laterna ,pokud půjde, má dítko dost malinké :wink:

Mě docela zaujala ta Takavárna, počítám tam nebude takový nátřask jako v té Vesmírně a fotky vypadají moc hezky. Je to kousek od metra Vyšehrad, takže dostupnost dobrá plus se dá jít i projít na Vyšehrad (dětné chápou :grinning: :grinning: )
1. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
Termín - no pokud budete chtít víkend, tak bych asi mohla dorazit i bez ratolestí...teda fakt jen možná :grinning: Ale tak zas i jako těhule oceníme nekuřácké prostředí, ne?? :grinning:

Jinak můžeme i klidně do té Vesmírny, nemám nic proti, já tam ještě nebyla tak se ráda poučím :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak počkejme až dorazí i ostatní mamči Pražandy a vyjádří se :wink:
1. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky loučím se dobrou noc přeju :wink:
1. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
No, pokud byste se chtěly sejít ve všední den, tak to bych mohla dorazit až po práci. O víkendu v poho :slight_smile:
Když to bude dobře dostupný od metra, budu ráda :slight_smile:

Dobrou noc :grinning:
1. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak klidně tu Takavárnu, vypadá taky pěkně...já můžu ideádlně od jedné, to mám vycházky....sice mě asi nikdo nezkontroluje, ale co kdyby. Takže kvůli kovaldě, asi spíš ten víkend.
1. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Týý jo, koukám ještě na tu Takavárnu, o víkendu asi nefungujou.....takže to zbyde fakt asi na tu Vesmírnu :slight_smile:
A zas by bylo prima ať se Kov nemusí stresovat a letět z práce, tak asi ten víkend....Vesmírna je v podstatě taky na metru, takže to jde.
Tak zatím dobrou !!!!
1. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
jéé holky, vy si tu domlouváte srazík?? to se máte :slight_smile: :slight_smile: Prahu znám jen málo, ve Kbelích bydlí brácha s rodinou :slight_smile: byli jsme u nich minulý víkend projít si trhy na Staromáku :slight_smile: a švagrová vlastně rodila v Podolí :slight_smile:

tak dobrou, já už taky zapluju :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.