• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
tak jsem vás dočetla drbny.....
suik. já bych to zamkla, ale připadalo mi, že by to nebylo přijato moc s nadšením.......takže jsem se na to vykašlala, mám soukromé album, do kterého vidí jen holky, se kterýma máme diskusi zamčenou a sem to dávat nebudu, taky ani fotku a žádné informace o tom, co nechci, aby nikdo věděl......
je mi jasné, že kdo bude chtít se sem nabourat, tak se nabourá, takže jak chcete........

jinak dneska se mi opět objevily pohyby, tentokrát silnější, no krása......a pořád se mi nějak vlní bříško, je to úžasné....... jinak mě teda nepíchá, jenom občas trochu tvrdne....... :wink:
1. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
lauri: no jasně, že bylo dost proti, ale pořád těch co bylo pro bylo víc.....tak mi to nepřijde moc spravedlivý. Já chodím jen sem a přijde mi to škoda,....když už se hlasovalo.

mě začalo bříško asi fakt tvrdnout, jen nevím jak to mám jako počítat a sledovat :unamused:
1. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
suik: tak se to tady může zítra ještě probrat a já to klidně zamknu, nemám s tím problém, jak chcete.....
1. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky, opět se tu probírá uzamčení. Nevím jestli můj názor bude brát v potaz, už jen proto, že v prostě moc nepřispívám, nicméně: nějaká diskuze proběhla a jednoznačný výsledek se nekonal. Já osobně si myslím, že ze bezpečí osobních informací nese každý svou vlastní zodpovědnost. Kdo má obavu o to, že někdo zneužije fotku, nechť si uzamkne fotoalbum. Kdo má strach, že někdo zneužije informace o tom, jak mu roste bříško, nebo že jede na víkend pryč, nechť to sem nepíše. Názory, které tu zazněly, typu: někdo si prohlídne mojí fotku domácnosti, já potom napíšu, že jedu na pár sní pryč a po návratu budu mít vybílený dům/byt - ženský, tak snad jste rozumný bytosti, ne? zapamatujte se pravidlo: Vlezu na internet a něco tam o sobě napíšu = otevírám soukromí celému světu (nebo alespoň tomu česky mluvícímu, pokud píšete v ČJ). Co je na této diskuzi tak důvěrného a intimního, že žádáte o uzamčení, které stejně nazbrání ničemu. Kdo bude chtít, tak se sem dostane. Jen to odradí normální holky, které sem budou chtít jen nahlédnout a porovnat vlastní zkušenosti, aniž by se chtěli ke skupině přidávat. Už několik nově příchozích zmiňovalo, že pokud by skupina byla zamčená, že by se ani nenamáhaly žádat o heslo, protože informace hledáte většinou v jeden okamžik a nechce se vám čekat do druhého dne na to, až dostanete povolení.
2. dub 2010 v 05:45  • Odpověz
ahojte děvčata, vypadá to, že se vylíhnou samí kluci! já idu na velký až 28.4., asi to tak dlouho nevydržím. když pánbůh rozděloval trpělivost, tak jsem se asi vůbec nedostavila...

jinak sraz bych brala. jednou za měsíc až dva jezdím o víkendu k našim na moravu, tak snad bych se zrovna netrefila do srazu. Místo je mi jedno, pro mě by bylo lepší, kde se dá parkovat (takže anděl ideál), ale koneckonců můžu přijet kamkoli.

jestli bude diskuze otevřená nebo zavřená mi je úplně fuk.
2. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko přeju :wink:
dneska jedu na výlet do Brna až se vrátím tak se ozvu
2. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
ahoj holčiny,
na sraz do Phy se mě to asi nepovede, protože mám vycházky na prd, od 14-18, tak to bych tam dorazila a hnala hned zpět :wink:
co se týká diskuze, já jsem pro otevřenou, zavřít jí až se narodí prckové, ale když bude víc pro zavření, tak se přispůsobím. Je fakt, že se k nám do teď někdo přidává, a je pravda, že zamčení je odradí.
2. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

beru a nezkoušela sis ty vycházky s dr. domluvit na delší?? kort teď na léto aspoň do těch 20h, abys nemusela na šestou letět domů...

no závidím vám ty pohyby, já furt nic :grinning: i když občas jsem nějaký zavlnění zacítitla, ale bůh ví :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
Ojo, já taky pohyby ještě necítím. Mám placentu vpředu a na břichu špek, tak prý si budu muset počkat :frowning2: Koukám, že máme stejný TP :slight_smile:
2. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
len, no vidíš a já si myslela, že jsem tu jediná s tím termínem :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
včera jsem nestíhala, ráno EKG, dopolko prima posezení a pokec s beru3nek, po o práce, pak nákupy a večer kino :slight_smile:
Doufám, že kontroly vám dopadly dobře a už se těšíte na nadcházející svátky :wink:
2. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
lendaw: každá na to máme jiný názor, proto se hlasovalo a jestli se budem řídit tím, že vyhrává většina byť jen o jeden hlady a ti kterejm to je jedno se jakože zdržujou hlasování, tak byl výsledek jasnej.
2. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak jsem dnes volala na vysledky tripplů, a všechno bez závad :dizzy_face:
2. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Suik: já se samozřejmě podřídím většině pokud pro uzamčení bude jasně přavažujicí počet hlasů pro. Avšak co znamená většina: definicí je několik :wink:
2. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
suzete: gratuluju!

lendaw: no to je otázka. Když nejde o nic závažného, tak se bere kolik lidí je víc, tak těm se to podříví, i kdyby jen o jeden hlas. Samozřejmě, že někdo se může zdržet hlasování. Ti se do počtu nepočítají.
Nebo to vnímáš jinak?
2. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Suik: to byla spíše hypotetická otázka :wink:
2. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
suzete: gratuluju!!

K uzamčení, já jsem spíš proti, ale to už jsem tu psala...ale když to zamčete, tak se podřídíme, spíš si myslím, že to odradí ty nově příchozí :confounded:

Holky, včera jsem si zkoušela těhu rifle a vypadám v nich jak lokomotiva :astonished: tak šestý, sedmý měsíc, nebo se mi to tak aspoň zdálo, takže nošení odkládám, než to břicho fakt bude těhu břicho a né oteklý špek :grinning: Dávám tomu tak měsíc, zatím se totiž v pohodě vlezu do riflí a co se týče váhy, tak jsem zatím na svým, jako na začátku.

Tady přestalo sněžit, tak už se těším domů, jak vypadnu z práce. Dneska jedu pro letní gumy - i když to venku nevypadá :wink: Přezouvat ještě nebudem, ale jedu je vyzvednout :slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj,
já jsem o tom uzamčení dost přemýšlela a i když jsem ze začátku byla spíš proti, tak ted jsem pro uzamčení. Přispívám jen málo, ale nakukuju, proto vidím že některé z vás chodí jen do tohoto tématu a už se i scházíte, takže máte potřebu se víc otevřít a proto téma raději uzamčete.
Myslím,že jsme už docela daleko v těhu, diskuse je otevřená dlouho a jinak je dost možností kde sehnat info a i když bude mít někdo opravdový zájem tak se přidá i přes uzamčení.
Tak nevím kdo to počítá, ale tady je jedon hlas PRO uzačení :sweat_smile: Stejně je to jen otázka času! a třeba nám to bude ku prospěchu...

suzet gratulace k výsledkům :wink:

Já jsem přibrala 2kg.Kalhoty obleču co jsem měla, teda bokovky! a přes ně dávám těhu pás, jinak mám těhu šaty, jsou moc pohodlný, ale bříško mi ted docela povyskočilo
2. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
tady přidávám aktuální foto
2. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak až tady :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
lendaw....ohledne zamceni mi mluvis primo z duse...jestli se najde cvok, ktery nekoho konkretniho smiruje...bude to delat i pres uzamceni....bude to akorat komplikace pro pripadne tehulky co by si chteli taky poklabosit
anippe...brisko pekne vykukuje :wink:
2. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Anippe: pěkný bříško - mě to leze do všech stran :frowning2:
2. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět z Brna viděla jsem na vlastní oči kočárek co se nám líbí a mám jasno bereme ten co mám v albu je úžasný a nová kolekce na rokj 2010 má přední kola velké do terénu :wink:
2. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Ant: kočátek je moc pěknej, taky bych si něco podobnýho představovala :wink:
2. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
lendaw:ahojky už si četla že místo holky čekáme kluka?
2. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
jj, koukala jsem jak puk. 3x holka a nakonec pindík :slight_smile: To jsou překvápka :slight_smile: Nebyli jste hodně zklamaný? My jdeme ve čtvrtek na 4D a prý nám řeknou co to bude, tak doufám, že nás potěší. Manžel mi včera řekl, že ví, že to bude holka. Já teda namám vůbec žádný tušení - ale .... už mám koupený jedny šatičky - nemohla jsem odolat :grinning:
2. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
no zklamaná malinko jsem byla jenom já můj je štěstím bez sebe strašně chtěl kluka tak ted se nosí jako páv no a já už sem se taky s tím smířila hlavně at je zdravý
2. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
no nic budu končit jdu čekat na přítele dojede každou chvilku z práce pa
2. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jestli chcete o uzamčení hlasovat tak já se toho klidně ujmu...jen teď přes víkend tu nebudu, tak bych to nechala na úterý...
Uděláme to asi jako minule, jen by to bylo zhruba v určitém čase. Aby se stihly vyjídřit všechny (skoro), k určité hodině se hlasování uzavře a je to.....Nejlepší by bylo hlasovat přes nějaký prográmek na netu, vím že to jde, ale nevím jak na to. Možná pude stačit tady....

Pro uzamčení: pro, proti a zdržuji se hlasování (těm co je to jedno), jednalo by se o uzamčení hned.....tak to promyslete a pak to kdyžtak spustíme.
2. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
suik: nové hlasování klidně udělej, ale dej na to vše víc času, vem si, že třeba některé maminy sem chodí sotva jednou týdně, ptž prostě zrovna nestíhají a na diskuzi se podílí odzačátku a jako všechny, co jsme tady, do toho mají také právo mluvit......já třeba vím, že příští týden se sem těžko dostanu v úterý a ve čtvrtek....
2. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.