• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky musi to dobre dopadnout!!!!!! ja byla na revizi 29.6.....ale pritel furt cestuje , je pryc..pres tyden bydli mimo, pracuje v jinem meste..takze u nas je tehu spise o nahode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky bojim bojim...
10. led 2010 v 19:31  • Odpověz
neříkej, že se bohužel stalo to, co se stát nemělo, pokud si po revizi bez problémů, zdravá a v pořádku, tak se vůbec nic neděje, počkat tři měsíce je lepší, ale pokud otěhotníš dřív, není to katastrofa, nebýt manžela, který chtěl dodržet celé tři měsíce, tak bych otěhotněla o něco dřív
a říká se, že po revizi se to povede hned napoprvé :slight_smile: tak se nestresuj, buď v klidu :wink:
10. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Opravdu? Tak to jsi první, kdo mluví pozitivně. Bojím se, co mi na to řekne doktor. Na menstruaci jsem čekala pořád do poslední chvíle, než mě manžel nahnal na test. Nechtěla jsem tomu věřit. Teď momentálně jsem úplně zdravá po fyzické i psychické stránce, tak snad..
10. led 2010 v 19:38  • Odpověz
eff:ovulaci netuším...snažila jsem se ani u ondrova snažení moc nepočítat ...abych z toho nezblbla ...abychomneměli jen takový ten plodící sex, protože dneska je přece ovu

kov:no kdybys měla zájem,nabídka platí :grinning:

jinak moje tchýně normální nebyla nikdy,když mi vykládala o svých potratech(bo ty děti nechtěla tak brzy po sobě -rozuměj po 7 letech -tak si je opakovaně nechala škrábnout), jak mi říkala,že svéhoprvního synanechtěla a dobře věděla proč ho nesnášela už v těhu,protože po narození jen řval(proč asi,že),jak zneužíala své děti,by se pomstila svému muži sportovci,že občas jezdí na zápasy (tak je vykrmila a zakázala jim sportovat)
atd.
je to zkrátka neskutečně zlá ženská a čím víc o ní vím,tím víc se mi z ní zvedá kufr

laj:mi bylo dneska tak šoufl, jako v minulémtěhu v celémúhrnu ne :sweat_smile: ...snad to nebude setrvalý stav

radu: do třetice šeho dobrého :wink: ..to mus klapnout :wink:
10. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Pokud na tom jsi tak jak píšeš, tak to bude určitě v pořádku. Načetla jsem toho opravdu hodně, protože jsem nechtěla tři měsíce čekat, ale manžel si prostě nedal říct. I sám doktor mi řekl, počkat tři měsíce a když jsem se ptala co se stane, když otěhotním dřív, tak řekl, že to záleží na mě a na tom jak se budu cítit :wink:
10. led 2010 v 19:49  • Odpověz
raduskak: ty už sis teda užila smůly. TAk držím palečky, ať to tentokrát vyjde.

hupcza: teda, s tou tvojí tchýni nevycházím z údivu. Ten její přístup je neskutečnej. Obdivuji Tě, žes ji ještě nemajzla nějakým tupým předmětem po hlavě. :astonished: To já bych asi takovou svatou trpělivost neměla.
10. led 2010 v 19:56  • Odpověz
kov: však jsem psala,že mám v záloze spoustu "veselých historek"
a neboj ..já ji taky vždycky nerozchodila ...ale spíš jsem to řešila vyhnutím se ....
nechtěla jsem jít do otevřeného konfliktu...přece jen to je máma mého muže a on ji svým způsobem má rád :sweat_smile:
10. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky, zdravím vás.....................
jsem vás musela nejdřív dočíst................. :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsme po návštěvě, bylo to fajn a s kolegama z práce, tak už o mimi ví, protože nám všichni přáli do nového roku potomka a jeden byl u nás mezi svátkama nafotit děti, tak to z nás vytáhl už tehdy a ted to prozradila jeho žena, když se mě ptala, jestli chci kolu a pak říká - aha, ty si ji vlastně nedáš že? takže se hned ostatní ptali proč, jestli jsem těhu....................ale měli radost, že nám to hrozně přejí, tak aspon tak. a šířit dál to nebudou.......
no a koupili jsme prdolkovi dvoje botičky a jednu mikču takovou super heboučkou, hodím do albíčka................. :grinning:
10. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
hupcza: ty bláho, to jsou fakt historky jak ze špatnýho filmu. Mně většinou vaděj na tchýni věci, které vaděj i manžovi, takže to řešíme společně, oba se jí snažíme vysvětlit, do čeho má a nemá právo mluvit. Ale je jasný, že s mimčem narostou příležitosti k poučování, .... Nicméně ani zdaleka neočekávám takové historky, jaké tu píšeš. To je už v oblasti "sci-fi", které by mne ani ve snu nenapadlo ...

laurinka: je to krásný přijímat gratulace, co? Moc se mi to líbí, jak jsou všichni naším štěstím nadšení ... :slight_smile: Ty bláho, ty jsi nákupní maniak. Ale je fakt, že to aspoň nakoupíte postupně a nebude to taková řacha finančně .... No a taky aspoň nebudu jediná, kdo bude mít naddimenzovaný šatník pro prcka. Vím že toho dostanu sposta od rodiny, vlastně jsem už něco dostala po svatbě. :grinning: A až se to zítra ségry dozví .... :slight_smile: Ale mám z toho radost, lepší ať má prcek víc, než málo.

Tak já se jdu nachystat na velký den - oznamování babičkám, tetičkám, strejčkům, sestřenkám, ... :sunglasses: :grinning:
Přeji vám dobrou noc a pokud jdete některá zítra k dr., tak ať na vás čekají jen samé dobré zprávičky.
10. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Koval - nevím, kde se otevírá kurz břišní tance pro těhotné...snad jsem něco viděla na Praze 1...zkusím to prozkoumat, třeba se budou otevírat semestrálně.

Raduskaka - drž se. Jak píší holky, je velká naděje na hladký průběh a zdravé miminko v září. A obavy máme všechny, hlavně nestresuj!!! :dizzy_face:

Hupcza - já právě ovulaci vůbec nepočítala...říkali jsme si, že po Novém roce. :grinning: A můj muž měl skvělý nápad, že si to natrénujeme. Pak jsem počítala, že jsme museli být mimo plodné dny, ale když nepřišla MS, test nás mile překvapil. :astonished:
co se týče tvé tchýně, tak nemám slov, trochu psycho, nééé??? :confused: :confused: :confused:

Lauri - já dnes taky vyzradila kámošce naše očekávání, když to se nedá! Jak na to furt myslím, připravuji se, jsem natěšená...uuuf.

Nic, jdu násilně uspat tu sůvu, převaluje se už 45min, dobrou! :sunglasses:
10. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Holky, moc děkuji za přivítání i za držení palečků. Další test udělám až v úterý, jeslti už bude čárečka silnější, podle zkušeností z prvního těhu na prohlídku u doktora nepospíchám, pokud by bylo vše v pořádku, půjdu až kolem 18.1. v tom týdnu. Lajlo, že jsi byla také v diskuzi září 2007 ? Máme stejně staré děti. :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
kov: no ...moje fantasie tam taky nesahala :grinning:

tak mi nakupování zhatila ségra
pro kluka mám po ondrovi - 56, 62 prakticky jen prolítnul, takjsou to nové věcičky
ale pánovala jsem si nákupy pro holčičku - a ségra mi dovalila takovou tu velkou ikea papírovou krabici plnou věcí pro malušku ....
třeba to ani nebude potřeba :slight_smile:

s vyzrazením taky boojuju ..mám kámošku,co je v 14tt
další kámoška taky vypadá na těhu ....
ale zatímse držím :slight_smile:
prasklo to jen na koni,když dubnovky vyšťouraly tuhle diskusi :grinning:
10. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Přemýšlela jsem, jestli vám to mám napsat nebo ne. Je to jen moje zkušenost. Když jsem poprvé otěhotněla, byla jsem hrozně moc šťastná a nedočkavá to každému říct, tak jsme to skoto každému řekli, byla jsem asi v 6tt, nakonec jsem zjistila, že to nevyšlo a manžel musel každému říct, že to nevyšlo. Tentokrát si to necháme pro sebe až do té doby než dostanu průkajdu. Jak jsem psala, je to jen moje zkušenost a můj názor. Každé z nás přeji krásné a zdravé miminečko co se narodí v záříííííííííí :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
ber: jj...přesně proto se držím....sice ani předtím jsem to neřekla ...no ale lidi sijaksi všimli,že jsempřestala pít své 2-3 kafe denně a pobyt na wc jsem absolvovala 2x tak často ...takže když jsem pak potratila,bylo to takové divné ...
na druhou stranu - my se ségrou otěhotněly najednou a ani jedna nedonosila, ségra potratila o něco později,kdy už to všichni věděli ....a pak se kolem mě nesly hlášky: no já vím,že se snažíte,ale z. bych to daší těhotenství přál dřív,když ona o to své přišla ....
tohle bylo příšerné - říct že já taky? zpětně? nebo se jen dusit slzama?
tohle bylo hnusné,i když to ti lidi mysleli vlastně dobře a nebylo to ani trošku proti mě
10. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
kovalda: ty už to jako budeš říkat takto všem? no já mám kámošku, která byla těhu a souhlasím teda s berulkou, protože se jí stalo to samé, ale u nich to věděli komplet všichni, na facebooku o tom psala a tak, no a přišli o to a pak zase všem vysvětlovat. to já nechci....................
takže u nás to ví z rodiny jen moje mamka a tatka, dvě kámošky a ted ti dva kolegové z práce. ale všechno jsou to lidi, kteří i kdybysme o to přišli a musela bych do nemocnice, tak by o tom stejně věděli, takže tady není co tajit, ale veřejně to říkat, to si dám asi pořádně načas, nemám důvod ani v tom třetím měsíci to roztrubovat, spíš až se s každým uvidím osobně, nadšené smsky teda rozesílat nebudu, přijde mi to trapné.............

proto i tady chci být zatím anonymní, bez fotky a tak, protože mě tady šmíruje jedna holka a ta by to rozhlásila všem, takže o to nestojím..........................

ale těm hodně dobrým kámoškám je to těžké, oni to v našem případě všichni tak nějak od svatby předpokládají, pořád se každý ptá, ale já nadrzo lžu a říkám - nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
laur: tak na tohle jsem já pověrčivá ..nikde to neříkám,ale pokud se už někdo přímo zeptá, tak řeknu pravdu ...možná jsem padlá na hlavu,ale věřím tomu,že si tím koleduju,abych opravdu nebyla :sweat_smile:
10. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
hupcza. no mě to taky napadlo právě, jakmile jsem to vysvětlila......................ale když něco naznačuje člověk, o kterém vím, že by se to od něj všichni dozvěděli, tak není jiná možnost...............................
snažím se pověrčivá nebýt, to bych nemohla nic......................jako se svatbou......tam bylo těch pověr taky spousta a půlku jsme neřešili............................

ale tu pravdu jsem právě řekla tomu kolegovi, jak byli u nás a on přímo - jsi těhotná? a já no jsem no................ale nikde to neříkej, ale pak jeden známý na poště mezi davem lidí na mě - jsi chtěla být těhotná nejsi už? tak jsem řekla ne, protože se asi deset lidí otočilo - magor no...............a ani žádný extra dobrý známý.............
10. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky. Tak se k vám hlásím taky. My jsme to už před Vánocemi tušili, nicméně dvě čárky se nám objevili až teď 5.1. takže to vím úplně čerstvě. Podle PM to vypadá s termínem porodu něco kolem 10. září. Doma už máme skoro 3-letého Ondráška, který byl narozený císařem, takže jsem fakt moc zvědavá na druhé mimi. Moc bysme chtěli holčičku Barunku. U prvního jsme si pohlavím nenechali říct (myslela jsem si takovým tím mateřským instiktem, že se holka povedla), u druhého mimi už asi budu chtít vědět, co to bude. K doktorovi jsem objednaná 21.1., takže uvidíme časem. Nevolnosti téměř žádný, jen divný chutě... :grinning:
10. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
ahoj tatarina, zdravím tě a vítám tě mezi námi......................kdyžtak písni berulce svoje údaje a ona tě přidá do naší tabulky, mrkni k ní do albíčka.......................
já jdu k dr. už ted ve středu, tak se už nemůžu dočkat...........
10. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ok, díky za přivítání. Jsem teď nakukovala k tobě do albíčka. Moc hezkej prográmek s tím zárodkem... Už to studuju, abych si ho taky udělala...
10. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Tatarin, vítej! A GRATULUJI k //. :dizzy_face:

O tom vyzrazování...je to těžké, zatím se nikde nechválím, ví to jen 2 kamarádky a ještě to musím říci 1 kolegyni. Neumím lhát a chodíme každý čtvrtek na víno a jsou to dlooouhé jízdy :angry: . Už jsem se vymluvila, ale teď už není na co a jak říkám, neumím lhát, takže proto. A navíc stejně budu potřebovat, aby mi helfla v práci.

A s tou podobiznou to mám stejně jako laurinka. Zatím ne v anonymitě, ale nejasnosti. :sunglasses: A pevně věřím a modlím se, abych mohla za pár týdnů už povídat o všem a otevřeně. :slight_smile:
10. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
No, nic, jdu si dát na dobrou noc nakládanou okurku a asi půjdu spát... :slight_smile: Dobrou všem
10. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
tatarino vítej :slight_smile: teda už dobrou noc :slight_smile: já jdu pomalinku spinkat, ráno frčím k doktorovi, tak jsem na to mooc zvědavá, těším se, ale zároveň sebojím, aby vše bylo o.k., ale snad bude ...

jinak u mě to ví 2 kamarádky, jinak nikdo, zatím odolávám :slight_smile: uvidíme, jak douho to vydržím :slight_smile:
10. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
Salinko, zítra držím pěsti!!! Nezapomeň vložit dobrou zprávičku, ať se taky radujeme.

Teď už dobrou i ode mě. :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
holky, já nechápu, proč je tak rozšířené, že těhotné jí nakládané okurky. já si to dát samotné, tak se asi pozvracím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 00:11  • Odpověz
tatarinko vitam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sali drzim pesticky jak je muzu!!!!!! hned pak prijd povedet:slight_smile:
holky stalo se Vam ze jste po sexu spinily? ja trochu hnede a trochu naruzovely vytok..tak jsem z toho takova spatna..nekrvacim, nic me neboli, jen toto...uz je to v pohode...ale i tak se bojim:frowning2:((((((
11. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme přežili sněhový víkend s lopatou a hráblem v ruce.

Nevím jak u vás ale u mě se střídá nechutenství s chutí na konkrétní jídlo, např. na palčinky, ty jsem neměla snad půl roku a v pátek jsem si je udělala k večeři.

jak tady píšete, tak i my se chystáme rodině říct o novém členovy rodiny až na konci 3 měsíce, což kamuflování by nebylo tak hrozný ale tento týden mám narozeniny, navíc kulatiny a bude se dost slavit, včera u tchánovců jsem se vymluvila na bolest hlavy a prášky, zítra asi na to samé ale pak máme party s kamarádama a to teda nevim na co se budu celej den vymlouvat, napadlo mě, že přeleju rychlý špunty do lahve od sektu a celej večer budu pít jen toto :slight_smile: je to k vzteku, takhle se hlídat.
11. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Jo s těma oslavama je to blbý vymlouvání. Já sama jsem měla problému u švagra na Silvestra... Pořád mi chtěl nalévat něco alko a dala jsem si za celý večer jen jednu skleničku lehkého růžového vína. Při punčové party u nás před Štědrým dnem jsem naštěstí moc vysvětlovat nemusela, kdyžtak jsem říkala, že jsem při přípravě hodně ochutnávala :slight_smile:
11. led 2010 v 09:28  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

tat:vítej ..další ondrášek jakostarší brácha :slight_smile:

laj: dobrovolně se přiznám,že letos jsme sex neměla,jelikož mi teda vůbec není dobře :sweat_smile:
ale v minulém těhu se to občas stalo -nic to naštěstí nebylo

tux: rychlé špunty mi koupili loni na silvestra,jelikož jsem byla těhule -brrrrrr to bylo hnusnééééé

já bych to nehrotila-však jste na silvestra beztk taky pily a prcek už se hnízdil- deci vína to nemůže dle mého nijak ohrozit :wink:
11. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Lajlo, někde tady v diskuzích jsem četla, že špinění po styku je v pohodě, důležitý je, že "klasicky" nekrvácíš... Tak se nestrachuj... Upřímně řečeno, jak už čekám druhý, mám o sebe teď daleko větší strach. Jestli je s miminkem všechno v pořádku, jak budu rodit atd. atd. První těhotenství je vždycky jiný než druhý, tak si to holky moc užívejte :wink:
11. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.