• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
suik. tak si vytvoř nějakou tabulku u sebe a od každé názor si tam zapiš......jestli chceš........
já na tady to vůbec nemám čas, takže jestli se ti chce, klidně......
2. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
lendaw - kolik stoji ten 4D utz? je to jako 3D akorat v realnym case? a dostanete video? byla jsi na NT? a jestli jo, tam vam jeste pohlavi nerekli? nam totiz ne a do 20tt se mi cekat nechce, tak bych uvazovala o tom 4D
ad uzamceni mi uplne mluvis z duse, byla bych proti, ale samozrejme se podridim :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
suzete: gratulace
anippe: ty máš ještě maličký bříško /proti mě/ , ale mimátko se tam už rýsuje :wink:
nebo ať to suik pošlem všechny do pošty, a pak to zpracuje / jen nápad/
venku je nádherně když svítí, jsme se vrátili teď z prochajdy, a natrhali zlatý déšt, ať máme doma taky trochu jara :slight_smile:
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
ahoj holky
anipe:máš malinkatý bříško oproti mě já sem obr :slight_smile:
2. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
suzete:gartulka k dobrým výsledkům
2. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
mě je to jedno do kdy to bude, klidně tejden, do příští neděle nebo i dýl......
jen teď v sobotu nebo v neděli, jestli budete hlasovat, tak to asi nestihnu pročíst, jestli budete hodně upovídané. tak bych to spustila třeba v pondělí, pak už to můžu líp sledovat....

do pošty mě by to šlo, ale zase by bylo lepší, aby to bylo průhlednější, zase když zveřejním jména i s hlasy, tak by to vlastně šlo.
2. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahojky kočky.
Dneska od rána jsme lítali ... Jeli jsme pro razítko do těhu průkazky do Krče do nemocnice, pak k obvodní Dr., aby mě prohlídla a dala razítko do průkajdy. Všude jsem čekala 2 hodiny... no děs... Chudák manžílek. Teď jel na noční, takže sama celý večer doma.. :unamused: Ale my to s prckem zvládneme :wink:
Ještě kdyby mi nebylo tak blbě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Suik a proč nepošleš jednoduše každé IP s tím,že se má vyjádřit,zda zavřít či ne?Pak to spočítáš a rozhodneš
2. dub 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz
ant, no kouká že si chlapeček dělá pěknej bejvák u tebe :grinning:

sakra já jsem dneska nějak rozhozená, měla bych si vymyslet nějakou pravidelnou činnost, ale něco bez prcka a aby se to netýkalo ani těhotenství, ale abych to mohla dělat jako těhule,nebo mě fakt už švihne :unamused:
2. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
za chvílí odjíždíme, kdo chcete a jste tu, tak mi napište IP s tím jestli souhlasíte s uzavřením, nebo jste proti, nebo se zdržujete hlasování, zbytek pak obešlu, kdo tu třeba není .....přijde mi zbytečné psát teď těm, co tu zrovna jsou.
Já si v pondělí udělám seznam a obešlu ty co se nevyjádřily a nečetly to. Termín konce hlasování dám do příští neděle večer. v případě potřeby to prodloužím.
díky.

Možná o víkendu nakouknu, ale nebudu to mít čas tolik sledovat.
2. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
anipe:no bejvák si dělá solidní to máš pravdu ale zase mám to břicho jinný ho zase někdy vyfotím :slight_smile: hlavně ho mám větší
2. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
..no právě proto mi přijde nejvíc logický řešit to přes IP.Já můžu napsat hned teda.Nesouhlasím s uzavřením
2. dub 2010 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz
petjo: no dyť jo, už mi píšou, jen když se někdo přihlásí přes IP sám, ušetří mi práci, už jsem začla dělat seznam, než pro mě dojedou a je nás mraky a to jsem teprv na straně 254, nevím co bude až (jestli) dojdu na konec. No snad to bude objektivní....
díky....

u tebe si teda píšu proti
2. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj Petjo jak je v Přerově?u nás hnusně
2. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Petjo:v tomhle máš mé sympatie taky sem proti :wink:
2. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak já mizím, papa..... :wink: hezké velikonoce
2. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
suik:pa a tobě taky hezké velikonoce
2. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Hola, hola :grinning:

tak jsem se dočkala a prodlouženej víkend je tu :grinning:

suzete: já teda trpělivostí také moc neoplívám, možná se to naučíme v tom těhotenství a mateřství :slight_smile: Dětičky nás vytrénujou :slight_smile: A gratulka k dobrým výsledkům tripplů.

anippe: hezký bříško :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
holky, jsem tu jen na skoček, takže nedočítám nic :sweat_smile:

kdo dnes byl na kontrole, tak doufám, že vyšetření dopadlo ok :slight_smile:

ale Hlavně chtěla jsem vám všem popřát hezký velikonoční svátky :sunglasses: pááá
2. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
holky přeju dobrou noc
2. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ránko přeju
3. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Krásné ráno všem!! :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobre rano vam vsem :slight_smile:
Copak delaji pupici? Vrti se? Ten nas lenoch vcera cely den nic...dneska rano taky nic...ospalec :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojky, hezkou sobotu přeju.
U nás je teda překráně jasné nebe, ale taky pěkná kosa - i v tuhle hodinu je mínus 1 stupeň. Brrrrr.
V 9 půjdu vzbudit miláčka a pojedem nakoupit nějaké jídlo a dobroty na víkend. Zítra mám totiž 33. narozky, tak ať to máme čím oslavit. Teda vína třeba je tu docela dost, ale to pro mne nějak nepadá v úvahu, že :slight_smile:

safryy: no, pupík se nevrtí teda zrovna úplně pravidelně. Ale po té 17 hodině už jsem si na to trochu zvykla. Včera to bylo cestou domů, když jsem si pouštěla do sluchátek Mozarta, evidentně se prckovi líbí :slight_smile: a také zvuky velryb, delfínů a ptáků :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky
no pupík se začal vrtět ted i přes den a včera poprvé jsem dostla takový kopaneček že se mi pupík vrtěl takže spokojená no a ráno mě Šíma vzbudil kopanečkem :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Jinak kovaldo:přeju všechno nejlepší k narozeninám :wink:
kov...Tak pokud se tu zítra neukažeš, přeju Ti už dnes všechno nejlepšííííí, nejbáječnější dáreček si odnosíš sama, takže přeju, at´ jste oba tři zdraví a šťastní :slight_smile:
Manžel do mě taky pořád hustí, že bych mohla miminkovi pouštět nějaké velryby apod. zvuky...ale ja drobkovi pouštím Kabáty, Landu a Nightwish a nějaký metálek a jsem úplně přesvědčená, že se mu to líbí :grinning:
tak to já mu taky pouštím jen své disco zatím se mu to asi líbí
3. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
anty...tak to je parada, ze te klucina tak casto nakopava...ten nas lenoch je asi fakt lenoch...drive byly citit silnejsi kopanecky...ted kdyz uz se k nejake akci dostane...tak je to spise takove vlneni...vrteni...a sem tam jedno nakopnuti...ja chcu viiiic :grinning:
3. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.