• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no nic holky dneska má kamarádka narozeniny jdu k ní odpoledne jí popřát tak jí pojedu koupit nějaký dárek tak pa
3. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
to příjde asi ještě o dost později já ho taky třeba den necítím a pak zase jo se dočkáš neboj :wink:
3. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
:grinning: kov: všechno nejlepší a hodně zdravíčka vám oboum :slight_smile:

já teda malé žďuchanečky cítila teď od pondělí do pátku každý den, na toho našeho funguje, když už mám hlad a nabaštím se, tak se vzbudí (ale ne pokaždý) a občas nějaká čoko ho taky probere, asi rád mlsá :grinning: Jo a ještě se začal ozývat v kině, ve čtvrtek jsme byli na Ženy v pokušení - doporučuju, jsem se tlemila a ke konci už toho měl asi dost a ozval se a i manžel to cítil, asi se prcek naštval, že mu tam v bříšku dělám takovou dobu vlnobití :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
anty...tak si uzij nakupovani a vubec cely den...ja musim taky vyrazit do obchodu...chtela bych zkusit vyrobit mazanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vzhledem k tomu, ze to bude premiera...necekam valnych vysledku :grinning:
3. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
safryy: jéé, mazanec, taky jsem chvíli přemýšlela, že ho zkusím upéct, ale vzhledem k blížícím se státnicím sedím u učení :frowning2:...tak aspoň doufám, že prcek je vzhůru a dává pozor, aby se něčemu přiučil a mohl mi radit :grinning: Tak ať se ti povede :slight_smile:
3. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
rennu...ja jsem pred zkouskama a pak i pred statnicema mela doma jako v klicce a navareno jak v grand hotelu :grinning: pac vsechno na svete mi bylo milejsi nez to proklate uceni :grinning: Ale chvalim te, radeji se uc...ja se umim ucit jen v krizovych situacich a to az jak mi hori koudel u zadku :pensive:
3. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
safryy: jsem na tom stejně :grinning: teda naklizeno zatím nemám, státnice dělám 23.4.,mám na to jen velikonoce a 2 víkendy, tak musím začít....ale jinak se taky nejvíc naučím, když už mám jen pár dní.....
3. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Tak to je mas hodne brzo...to ja jsem na to mela vice casu (myslim ze jsem je mela v cervnu)...ale zase jsem mela pretahnute nejake zkousky....takze to byl shon jak hrom....dva tydny pred statnicema jsem udelala behem jednoho tydne 6 zkousek (dodnes nechapu jak)....a pak statnice no. Ty zkousky mi chybely, protoze ac jsem chodila k doktorce, ze mam potize s dychanim...nehodlala se mnou nic delat ani me nekam posilat...zkoncila jsem pak na plicnim a ztratila nekolik mesicu ve skole....fuj to byl hnus vazeni....jo nekteri doktori jsou vazne k nezaplaceni :rolling_eyes:
3. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jdu vás jen pozdravit a popřát pěkné velikonoce.....uklízet jdu ted, ale jen tak běžně, prach, porovnat věci, udělat výzdobu......a uvařit nějakou dobrotu a asi udělám i mazanec..........
na ženách v pokušení jsme taky byli, je to super filmík.......
naše mimi se ted ozve každý den, ale jsou to slaboulinké kopanečky, ale je to nádhera.....manža už se taky moc těší, až to taky ucítí.........
3. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jsem tu zas jen na skoček od našich...hlavně jsem se vám chtěla pochlubit, že už taky cítím pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera před spaním jsem se natáhla a položila ruku na podbřišek a minimálně 5x mě kopnulo do ruky, takže to jsem si byla na 100% jista, že to nejsou střeva :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak páá a hezký velikonoce, ať vás pánové moc nesešlehají :slight_smile:
3. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
rennu:chuděro u nás je to velmi podobné můj má poslední týden školy pak 14.5 odevzdává práci a do toho 3 zkoušky na uzavření letního semestru to mu zabere zhruba celý květen no a 6.6 nervy na dranc drahý dělá státnice a pak už jen pohoda
3. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
jé holky, jste zlatý, moc díky za gratulace. Jj, ten nejkrásnější dáreček už mám u sebe, ale k rozbalení je až cca za 5 měsíců :grinning:

antana: jé, tobě už Šimůnek nakopává tak, že je to na bříšku vidět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Jé, ty se máš. No tak to se za 2 týdny taky těším těším :slight_smile:

safryy: neboj, mazanec bude určo výbornej.

rennu: ty Ženy v pokušení už mi doporučovala i kolegyně, že je to psina, tak asi to taky zkusíme :slight_smile:

ojo: no tak gratulka taky ke kopanečkům :slight_smile:

Mně se teda miminko taky pohybama ozývá každý den. Třeba včera jsem vlekla tašku s nákupem, tak to mi teda jasně dával najevo, že takhle by to teda nešlo. Ale to bylo jen kousek z obchodu k ségře, tam jsem z tašky vyndala orchidei, co jsem koupila mamině a vypila jsem taky z tašky půl litr podmáslí a pak už to bylo v poho :slight_smile:
Taky jsem se posilnila tvarohovou buchtou, takže jsem si to u miminka asi i tím vyžehlila :slight_smile: To moje mimčo je fakt strašnej mlsoun, sladké tlačím do sebe teda fakt furt.
3. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Kov: vsechno nejlepsi!
Ja mam taky mlsouna, urcite je po tatovi, ten taky furt smejdi, a hleda neco sladkeho nebo krupaveho.
3. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
ojo:gratulka ke kopancům :slight_smile:
3. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
za chvilku jdu přát kámošce tak pa :wink:
3. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
čauky

jak se vám všem, těhulky,daří
doufám,že u všech vše na jedničku

u mě těhu -pohoda
ale ondříkovi rostou zaráz všechny špičáky a první stoličky, takže máme veselo - je hrozitánsky protivný,protože ho to pálí a bolí a svědí a vůbec vše dohromady a k tomu má horečkypřes 39,takže dny trávím chováním a nošením,které stejně nepomáhá a řve a řve ....všechny metody,které jsem měla ozkoušené jako spolehlivé při růstu 1-2 zubů naprosto selhaly
tři už se prořízly,tak snad to bude brzy za náma :slight_smile:
3. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Ojo: gratulka ke kopanečkům :slight_smile: Včera jsi psala, že nic a dneska najednou změna :wink: Já už chci taky :rolling_eyes:
3. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
saf: tenhle přístup k učení znám ..já totiž razila teorii,že zkouška je od slova "zkusit" to, takže jsem se učila max. jeden den - akupodivu mi to prošloez potíží .....až na státnicích jsem se dokonale vystíhovala -říkla jsme si,že státnice jsou vlastně jen 4 zkoušky v jednom,takže 4x1 = 4 ....takže jsem se učila 4 dny a v den státnic jsem se málem po* ...dobře mi tak
ale zpětně vzato -za těch 5 let jsem ušetřila mraky času :grinning: .....ale pokud to budou praktikovat moje děti,nevím,jaké k tomu zaujmu stanovisko :grinning:

kov:přidávám se k přání :wink:

na mazanec se chystám taky :wink:
3. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky je tu někdo?
3. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
ant: jaké byly narozeniny? :wink:
3. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
hup:ahojky narozky byli super slupla jsem zákusek a nějaký chlebíček a tak supr pokecali jsme jsem jí neviděla 4týdny žije v Praze
3. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
spousta mých kámošek jsou taky v praze ... je to čím dál větší bída se potkat -buď jsou ještě svobodbné a bezdětné,takže se naše aktivity kapku míjí a nebo jsou s malýma dětma a tak se blbě ladí režimy -ještě,že je skype, icq a mobily:slight_smile:
3. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
hup:tak tak ona je svobodná o děti neusiluje tak máme ty zájmy jinné ale ráda se s ní setkávám jsme kamarádky od školky a navštěvujeme se pravidelně
3. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
nic jdu spát dobrou noc
3. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz
dobré ránko přeju
4. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobre rano vsem,
hupza...jj taky nevim, jak se budu stavet k podobnemu pristupu uceni nasich deti :pensive: ....asi z toho budu silet jako moje mati :grinning: Ale co ji to bylo platne....stejne jsem si vzdycky delala vsechno po svem :slight_smile: Jinak Tobe preju pevne nervy u rostoucich Ondriho zoubku a jemu samozrejme, at to rychle prejde...drobek malinkaty...tolik ho to musi bolet.... :frowning2:
anty...to je fajn, ze se oslava vyvedla a ze jste si zase po delsi dobe pokecaly. Me moje kamaradky desne chybi...ale jeste, ze funguje skype a icq....a web kamery :slight_smile:
4. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:

suzete, hupcza: moc díky :slight_smile: Tak už dneska je to tu, 33 let. Pane jo :slight_smile:, ale je to stejný jako 32 :grinning:

Dali jsme si velikonoční snídani - míchaná vajíčka s červenou cibulí, aby to bylo barevné a jinak jdou velikonoce totál mimo mne :slight_smile: Letos to prostě nějak nestíhám.

hupcza: tak ať se ty zoubky brzy proříznou a máte oba klid.
4. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky jak je u vás u nás krásně a ty kovaldo si narozky dneska moc užij :wink:
4. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska odpočívám nebylo mi ráno moc dobře. Bolení v krku je fakt na nic! A do toho mě píchalo v bříšku, takže jsem dneska doma a v klídku odpočívám! :wink:
Uvařila jsem si čajík...dávám si beránka a bochánek! :wink: :dizzy_face: Ňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky je u Vás tak krásně? :wink:

Holky já jsem zvědavá co mi doktor ve středu řekne v poradně.... jsem pěkně nervózní, teda jenom v rámci, aby to mrně nepoznalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
kov k dnešním narozeninám vše nej nej nej, hlavně zdravíčko pro oba :slight_smile:
ojo: gratulace ke kopanečkům
u nás je dneska nádherně, kdyby to už tak vydrželo :slight_smile:
včera jsme si udělali radost celá rodinka a za tisícovku nakoupili 3x bodýčka,dupajdy a deku pro Adámka, přítel boty, trička a boxérky a já 3 tuniky, no zadara to bylo :slight_smile:
jinak já velikonoce taky něják zvlášť neprožívám , to až bude prtě na světě :slight_smile:
hupcz: tak ať máte brzo vyklubáno :slight_smile:
4. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.