• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eli:neboj vše bude určo ok musíme věřit že to tak bude ale já mám obavy pokaždé co někam jdu vždycky mě uklidní kopanečky aspon vím že tam Šimon je ty jdeš ve středu že?já ve čtvrtek na 10.00
4. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
kov: Tak Ty máš dneska narozeniny?! :wink: , takže všechno nej nej nej pro Tebe a malé co nosíš v bříšku!! :dizzy_face: :dizzy_face:
ojo: Jé kopanečky, tak to je super!! Trošku závidím!! A teda hlavně gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
beru: Já taky letos Velikonoce neřeším! Ňák mě to nebere... Až bude malé, jak sama píšeš bude to jiné :wink:
4. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
ja velikonoce neslavím nikdy nebere mě to :slight_smile: max mě vyšlehá můj a tatka a hotovo
4. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
ant: Mně ještě kopanečky bohužel neuklidní, protože je nemám,ale doufám, že brzy budou! No uvidíme! :wink:
jj, ve středu v 9:30, ale jsem vždycky nervózní
4. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
eli:budu na tebe myslet a držet palečky budu ve škole a budu psát 3písemky no paráda
4. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
ant: Taky držím palce na písemky... Fuj 3 písemky no to bych už nechtěla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jinak drž všechny palečky...
4. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
eli:neboj ono bude určo všechno ok
4. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
ant: Já v to doufám.... :wink: Věřím tomu našemu mrněti! :dizzy_face: Jenom Ti písnu do IP..Mám blbej dotaz?! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
eli neboj: ale já mám to samé, dneska píchá bříško, kopanečky žádný, tak se člověk bojí. K tomu jsem předevčírem kýchla tak, že mě projela bříškem taková bolest, no brrr. Jsem měla strach, aby to malýmu neublížilo, píšu malýmu, ale třeba nám to taky změní, na malou :grinning: tak vám budu holky držet palce na ko, i na písemky. Já jdu až za měsíc, mi to přijde strašně dlouho, když jsem byla zvyklá po týdnu nebo 14 dnech :unamused:
4. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
holky já to znám já se taky bojím co chvilku
4. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
beru: Jak jsem teď nastydlá, tak kýchám taky a je to šílený!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad to prckovi neublíží... Ono se snad drží zuby nechty! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ant: Tak jsme na tom asi všechny nastejno...
4. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
jo jo holky, bojíme se, a už nám ten strach zůstane na pořád :wink:
co dneska kuchtíte? já miluju bramboráky, přítel je moc nemusí, ale dneska že by si taky dal, tak bude premiéra :slight_smile: se mi už sbíhají sliny :slight_smile:
4. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
beru: Já si dneska dám těstoviny s uzeným masíčkem... :wink:
4. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
hmm holky samé mnamky mi jdeme na oběd ke tchyni tak nevím co bude snad něco dobrého :wink:
4. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky mrkněte kdyžtak do albíka mám tam jednu fotečku z rána :wink:
4. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
pěkná fotečka máš pěkný bříško já si zase vložila fotku postýlky co máme vybranou :wink:
4. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
ant: koukala jsem vypadá pěkně..
tak dneska cítím už od rána takový tlak v podbříšku nalevo, že by mimís :wink:
4. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
jo to může být ze začátku jsem taky pořád měla tlak na levo ted je malý všude chvilku v pravo i vlevo pak nahoře a dole no sranda :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
ant: Tak teď zase v pravo... :grinning:
Ale častý to neni aspoň zatím.. :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
eli:to nebude jen tak čaastý já to taky nemám nějak pravidelný :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
ant: tak co jsem slyšela od kamarádky, když byla těhu, tak malej jí kopal od 26tt pomalu furt až dokonce... Ta byla chudák až neštěstná, protože se pomalu vůbec nevyspala :sweat_smile:
4. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
eli:no to věřím doufám že ten náš drobek bude hodný zatím to jde je to příjemný horší to bude později
4. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
ant: Ale musím říct, že teď mají doma zlatíčko.. Už od porodu vůbec nepláče a je zlatej! :wink:
4. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
eli:no to by byla paráda kdyby ten náš malej byl hodnej :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
eli: no hezky se ti už rýsuje pupíček
to já taky doufám, že bude mimísek hodný zlatíčko, ale to bychom chtěli asi moc, stačí mi zdraví :slight_smile: , já cítím spíš píchání, než tlak, ale jsme malý ve čt. jen 9 cm, tak to ještě žádný divy v bříšku čekat nemůžu :slight_smile:
4. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
beru: jj, je už vidět... Ale spousta lidí mi říká, že mám ještě malej :grinning: :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
hezké sváteční odpoledne,
dřve jsem se sem nedostala :sweat_smile:

Včera z učení sešlo, hrajeme hru geocaching, jestli to některá znáte (hledání "pokladů" podle souřadnic s GPS) a včera jak jsem sedla k učení tak vyšel nový poklad nedaleko a za ním další a další, takže fofrem obléct - naivně jsem si chtěla vzt maskáče, ale v půli stehen jsem to vzdala :grinning: , nattáhla na sebe starý manžestráky, pohory, tunu oblečení a vyrazili jsme s manžou a psem směr les...nebudu to prodlužovat, poklady byly uspořádané v leso do kolečka a bonus uprostřed, potkali jsme tam známé, tak to bylo celkem prima, počasí luxus, jen těch 8,5 :grinning: km lesem, cestou necestou, byl nářez...pes zasviněnej až za ušima...no ale dali jsme to.....Já pak doma KO, najíst a chvíli lehnout a najednou tlak v bříšku, pár žďuchanců, jeden byl i vidět a najednou hups a měla jsem šišatý bříško a mimouše natlačenýho vpravo, no boule mega :grinning: :grinning: jsem ho hladila, lechtala, mluvila a asi se naštval, ptž za chvíli lup a byl pryč...a od té doby se neozval :frowning2: Navíc mi večer bylo divně, v půl 4 ráno jsme se vzbudil a divně jsem dýchala, zimnice, křeče v břiše, spíš ale v žaludku (nesedla mi klobása k večeři, asi) a za chvíli úprkem na wc a cvičně jsem si dala zase lekci zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééééééé.....tak mám strach, zda je brouček v pořádku :frowning2: :frowning2:

Dnes oběd u našich, jsem se nažuchla, obarvit pár vajec a zase se učím :frowning2: a šmíruuju u toho mimánka...snad se ozve, ať mám klid.....

Tak si užijte svátky :slight_smile:
4. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
rennu:tak to jste měli super zábavu
určo to nic nebude neboj mě bouličku mimís ještě neudělal jen kopne a vlní se celý břicho jinak klasické kopanečky :wink:
mi za chvilku vyrážíme ke známím na besedu a zítra se budu slavnostně učit
4. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
ant: no já mimíse šmíruju a zatím nic, užijte si besedu, já si "užívám" učení už dnes i zítraa musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
čauky

saf:moje mamka to brala sportovně :grinning:

jinak dík všem za přání - ondra byl už dneska o poznání lepší ...hurá ...už bez breku

kov: taky nějak ten věk nepozoruju ...říkala jsem si ..až půjdu na gympl - to bude něco, až budu mít 15 - - to bude něco, až budumít maturu - to bude něco,až budu mít 18.....no a furt dál ....a furt "to něco" nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.