• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj, kratky pozdrav z velikonoc......
rennu: o geocachingu jsem slysela, moc se mi to libi, ale zatim nemame gps a nevim, jestli by do toho manzel sel se mnou a samotny by me to nebavilo.....
my byli dneska na krasny prochazce v lese, ale mela jsem co delat abych vylezla do kopce.....

jinak hlasujte do my posty o zesoukromneni diskuze ci ne, zitra dozjistim clenky a obeslu zbytek, ...... nevite jestli to jde napsat vice lidem najednou, ja doufam ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak co se tyce kopancu, ja furt nic, tamto asi opravdu byly streva :frowning2:
4. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
mno, i kdyz my jsme proti vam porad dost malinky....
4. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
ant:no zatím tam mají hromadu místa -to musí využít :slight_smile:

jinak my byli dnes u tchýně - k mému úžasu jí to manža neřekl (zcela kopíruje jejich vřelé vztahy -alei tak mě to překvapilo)
no a dnes jí to tak mezi řečí nadhodil -prý:jooo?já jem si vůbec nevšimla (kupodivu :grinning:) ....a vidět to na mě jde teda fest
4. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
rennu....o geocachingu slysim prvne, ale vypada to, ze to byla docela bezva zabava :wink: Kazdopadne mnohem vetsi nez to uceni :grinning: No, na dlouho jsi se tomu stejne nevyhla, ale relax je potreba :sunglasses:

hup...to je fajn, ze je Ondraskovi lepe....uz si protrpel dost...ostatne ty s nim taky :sweat_smile: Jinak mě vase vrele vztahy s tchyni docela pobavily :grinning: Ze by si tchyne vazne nevsimla? V 19tt by bylo s podivem, kdyby to neslo poznat...
4. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
saf: všichni známí to ví tak od cca 10tt -záleží,kdy mě potkali ...ale všichni se mě ptali první větou místo pozdravu:nejsi těhotná? ...prostě mi to kouká z xichu - ale my tam byli jen asi 5 hodin-kdo by si všimnul :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
No joooo...tak jen 5h :grinning: Kdo by si vsiml.... Ta tchyna je teda zajimava fakt :grinning:
Ja jsem si ted na chvilku zchrupla.....a mam zabryndane triko z praveho prsa...to by nebyl Jirka aby na tom nenasel pozitivum :grinning: pry parada...az dojde mliko do kavy, sam si nadojim....cunak jeden
4. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
saf:jj...ona je kousek :grinning:
dnes předala manžovi báseň,jak by jí měl být jako své matce vděčný :grinning: :grinning: :grinning:

ad mlíko-jsem teda to své nikdy neochutnala - příjde mi to kapku zvrhlé
ale ségra lilavpřebytkyvpsovi -mělpak nádhernou srst :grinning:
4. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
hup...ta vam dava kapky teda...ody na vdecnost taky znam...ale od te sve :grinning: Tchynku mam uplne bombovni :wink:
No ja bych to sve mliko taky radeji neochutnavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zase takovy gurman nejsem :slight_smile: Ale treba by manzovi dorostly ty jeho brutalni kouty :grinning: Kdyz se vylepsi srst pejskovi, neni boha aby to nefungovalo i u neho :grinning:
Cpem se mangem a jdem koukat na nejaky filmec....tak se mejte fajne a uzijte si zitrejsiho smigrustu....my to nejak neprozivame, ale na prdel asi dostanu...taky je to jedinna moznost v roce, kdy si troufne :grinning: Tak bych se divila, kdyby toho pacholek nevyuzil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jdu vás jen pozdravit.....
hupcza. po dlouhé době tě tady potkávám a hned jsi mě zase pobavila tchýní i ségrou, jak lije svoje mléko psovi....... :grinning: :grinning: :grinning:

jak si užíváte velikonoce? my jsme včera barvili vajíčka, pekli mazanec, moc se povedl, dělali jsme si řízečky a bramborový salát, dneska jsme byli na prochajdě, manža byl na vrbové proutky, tak pomlázku už má upletenou, přinesl mi kytičku fialek, tak se mi hodily do výzdoby... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a zítra dopo se staví pár známých a pak jedem na obídek k našim...pohodička......
mimčo se tedka akorát ozývá, už se tam šmrdolí, tak je to takové krásné...........no a taky mi pěkně povyrostl pupík, musím zase nafotit............. :slight_smile: už opravdu vypadám jak mamina, a ne že mám nějaký špek po obědě..... :grinning: :grinning:
tak si užijte zítřek dámy.....
4. dub 2010 ve 23:32  • Odpověz
Dobrá ráno,
tak holky hezké velikonoce, ať vás moc chlapi nevymlátí :slight_smile: Mě dal přítel ručkou tak decentně, že to ani nebolelo, horší to bude u jeho rodičů, ale jedem až po 2, tak snad se tam nepotkám s koledníky :frowning2: Taky jedem na salát a řízek, už se těším, jen to počasí kdyby bylo lepší :wink:
5. dub 2010 v 07:34  • Odpověz
dobré ránko přeju a taky si velikonoce užijte u nás počasí teda škaredé
měla jsem strašnou noc opět žlučníkový záchvat tak dneska žádný řízky ani nic jen dieta :frowning2:
5. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
ahojky holky,
beru: trošku výprask musí být, abysme neuschnuly......ale mě manžílek taky šetřil, upletenou pomlázkou, ale taky trošku......a vzhledem k těhu si myslím, že budou všichni......aspon nějaká výhoda.... :grinning:
ant. taky u nás prší, tak je hrozná tma a šedo, no fuj..........
ty jo, ale dávej pozor s tím jídlem, už máš ty záchvaty nějak často - neměla bys spíš držet dietu pořád?
5. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
ant: máš hezkou postýlku v ablíčku, tak to ti teda nezávidím ty záchvaty, je to prý hrůza. Nenecháš si ho vyoperovat po těhu? Jestli to pomůže, tak by to stálo za to :wink:
mě teď vytočila mamka, prý co blázním, že už nakupuju pro mimi. No nechápu, taky kupujete, ne? Teď jsem na bazaru něco objednala, tak jsem zvědavá, co přijde :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
beru:já měla nastoupit na operaci žlučníku 11.1.2010 jenže jsem zjistila že jsem těhotná takže jsem s domluvila že po porodu půjde ven no musím být opatrná ted asi víc než jsem si myslela :frowning2:
5. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
lauri:no u nás už přestalo pršet ale je hnusně venku jo měla bych držet dietu pořád ale nedokážu to :unamused:
5. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je taky škaredé velikonoční pondělí,ale ani to neodradilo moje dva kluky jít koledovat :slight_smile: Před chvilkou se vrátili,že valí ještě vedle do dědiny,takže já dnes vařím jakoby navíc,myslím,že budu jedinná,kdo bude obědvat,malej ten už se naťápl projistotu ani nevim čím :grinning: Taky mě zajímá,jak ho muž dopraví domů,vzali s sebou odrážedlo,ale už vidím malýho jak bude po cestě domů protestovat,že už mu došel benzín apod.hlášky :grinning: :grinning: :grinning: Kolem půl druhé,co dorazí bude asi pěkně utahanej už...
Dnes vařím špenát a bramborový placičky k tomu,z domácích brambor.Mě teda ty sáčkovky(bramborové těsto a spol.) vždycky akorát rozhodí žáhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ant,s tím žlučníkem si pěkně zahráváš bych řekla.Všecko se může více rozhodit právě v těhu,proto bys měla být opatrnější,než kdy jindy.A kdy je lépe přestat s určitými zlozvyky,než v těhu? Přeju ti ať je ti díky tobě brzy lépe! :wink:
Jo a jak tu holky nadhodily,že jim přijde zvrhlé a :stuck_out_tongue_closed_eyes: ochutnávat vlastní mateřské mléko,to mi přijde,jakoby se člověk nedokázal přijímat jako žena,jako matka...tak asi ho nebudete pít denně,ale za celé mateřství jej ani neochutnat? Myslím,že se z toho dá usoudit spousta věcí,hlavně,když miminko třeba nepije,jak má,odtahuje se,trpí nechutenstvím,dá se pomocí toho i přijít na příčinu.Přece jen MM si každý pochvaluje,opěvuje,jak není nad to a přitom někteří se o něm vyjadřují s určitým opovržením :confused:
5. dub 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
Jedna velikonoční
5. dub 2010 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:máš pravdu to uznávám se budu snažit ale není to lehký :frowning2:
5. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jo Anti,žlučníková dieta je dost náročná.Ale zezačátku by to určo stačilo vypustit ty největší nepřátele...Celkově odlehčit by pro začátek určo mohlo stačit :wink:
5. dub 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak já jdu jenom pozdravit! :wink:
Dneska mám ňák divnou náladu, tak nebudu nikde prudit :grinning: :grinning: takže hezky odpočívejte a užívejte Velikonoc! :wink:
5. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
laur: tojsemráda,že jsemtě pobavila :grinning:

ant:moje máma trpěla na žlučník šíleně-několik záchvatů do měsíce -pak se rozvedlaauž 15 let nic :grinning: ...no já vím,že t není asi aktuální rada :grinning:

pet:tak to jsi mě dokonale pobavila :grinning:....jestli ty bys neměla být psychoanalytik :grinning:
ondrášek neměl s pitím problém ani jediný - klapalo nám to od první minutky ještě na porodním sále :grinning:
o ostatních věcech se vyjadřovat ani nebudu -nepotřebuju si to nijak před tebou obhájit ...jen to co píšeš je vrcholná krávovina :wink:
5. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
hup:no já už se před víc jak 3roky rozvedla a nepomohlo mi to :slight_smile:
5. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
ant: no tak pak už jedině tu operaci:grinning: (doufám,že neva,že si z toho dělám trošku legraci :wink: nemyslím to nijak zle :wink:)
5. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Hup,Jako proč by měl být můj názor na MM krávovina?Asis to nepochopila.Přijde mi dost divný tvůj výraz,jak jsi označila matku,která by chtěla svoje mléko ochutnat,je to přece tvoje vlastní mléko,ne cizí,proč mít k tomu teda odpor!Nevim,jaké ostatní věci máš na mysli,nevim co by sis jako měla obhajovat.A to,že se malej přisál hned na sále je jedině dobře,ne každá mamča má takové štěstí.Toto se ochutnáním určitě nevyřeší,myslím problémy které nastanou náhle,ne bezprostředně po porodu,ale když už je vše zaběhlé a mimčo začne mléko odmítat.Setkala sem se s tím několikrát,tak prosím nesuď v globále.Každý jen k určitým věcem přistupujeme jinak!!!
5. dub 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

beru: moc díky ke gratulaci :slight_smile:
Jj, když kýchnu, tak se taky držím za břicho a snažím se předklonit, aby to moc neschytal prcek :slight_smile: Zrovna dneska ráno jsem si říkala, že až budu v 9 měsíci, tak se budu u kýchnutí bát, aby mi prcek nevyletěl :slight_smile:

eli: neboj, určitě je vše O. K. Taky jsem vždycky trošku nervozní. Ale co jsou pohyby, je to lepší. :slight_smile:
Díky za gratulaci. Jo, snad jsme oba s prckem zdravý jak rybičky.

antana: u nás se velikonoce docela slaví, ale letos to prostě nezvládám a rozhodně to samozřejmě není prioritou :slight_smile: Ale příští rok (když to zvládnu), tak ozdobím celý dům a prcka :slight_smile:

eli, antana: no, budu držet palce vám oběma - na písemky i na kontrolu :slight_smile:
5. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
rennu: jé, tak už jsi měla šišatýho pupíka, to je super.
A hezky jste se prošli :slight_smile: - švára taky hraje geocaching a taky je nadšenej, že se dostane tam, kam by normálně nešel :grinning:

hupcza: jj, přesně, furt si říkám, ty bláho, v 18 to budu dospělá a chytrá a svět si sedne na prdel .... Pane bože, co budu dělat, až mi bude 25, to budu stařena, ve 30 za zenitem .... No a pak je 25 a pohoda, furt jsem mládě, co ještě rozum nepobralo a ve 30 totéž, .... asi už navždy :slight_smile:
Super, že Ondráškovi už je líp

suik: mne se ten geocaching taky líbí, asi bych docela ráda, kdyby to dělal třeba časem i manžel, tak bych mu vrazila potomka, ať jdou lovit "poklad" anebo bychom vyrazili všichni - byla by to procházka a zároveň dobrodružství :slight_smile:

hupcza: no neke, že je tvoje tchýně "krapet jinačí", to už víme, ale předala synovi báseň, jak by jí měl být vděčný? :astonished:

antana: jé, postýlka je krásná. Závidím, že už máte vybráno, mně z toho jde hlava kolem - postýlky a kočárky, nemůžu si vybrat, ....
5. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
beru: buď v klidu, to víš, že je to normální už nakupovat. A hlavně, závisí prostě jen na nás, kdy a jak si co zařídíme :slight_smile:
5. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahoj, uz jsem doma, vsem kdo hlasovali dekuju, uz nestacim psat kazde z vas.....
obeslala jsem zbytek a jdu hledat dalsi clenky.... :wink:

my velikonoce neslavime, uz dlouho jsem nebyla doma, vzdycky nekam jeden, nejcasteji ke tchanovcum.....nastesti tam pomlazku nejak neuznavaj, to jsem rada, stejne bych se nechala vysupat jen od manzela ....jako mala jsem vzdycky trpela :angry: .

kov: jj, hledání pokladu, to se mi líbí vzdycky. Já jsem taková hracicka furt, rada jezdim na tabory, vymejslim hry ....obcas jsem i doma udelala nejakou bojovku a schovala darky at je manzel hleda.

Co se tyce mleka, já si asi liznu, jsem zvedava :sunglasses:
5. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
pet: štěstí? ono to není jen oštěstí :slight_smile: často je právě problém,že mámy jsou nejisté apod.
a k mlíku mám odpor bez ohledu na zdroj :wink: ....kravské,kozí,moje,umělé....prostě mi to přijde blivózní -ale to fakt ze mě ještě nečíní ženskou,která není srovnaná se svým mateřstvím natož pak ženstvím :wink: - tako značuješ matky totiž ty -já neoznačovala nikoho nijak :wink: ....prostě se z toho nedá usoudit vůbec nic (nikoli spousta věcí) -protože to nelpze soudit v globále - takto aplikuj i na to,co sama píšeš :wink:

kov: jj..taky jsme měla pocit,že po30 budu za zenitem....a nééé ...teprvá před :grinning:
5. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
já ale nemyslela,že se dá soudit spousta věcí podle toho,že matka odmítá ochutnat svoje mléko,ale podle toho,že mimi mléko odmítá.V souvislosti s tím se dá soudit spousta věcí...A ty jsi třeba vyjímka,ale prostě sem se s matkami tohoto typu setkala,které se i díky tomuto symptomu odporu k MM poté samy vyznaly,že nejsou se svojí ´´rolí´´ smířeny...
ale u tebe je to fakt asi tím přístupem k mléku.To bylo možná na místě zmínit jako první.
5. dub 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.