• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hele...mamka dělá laktační poradkyni a nejčastějším důvodem problému s kojením (řídké mlíko,málo mlíka,ajiné bludy) je reálně nejistá máma,která nemá dostatek podpory okolí -mamka až na občasné výjimky působí jako psychoterapeut - občas doladí techniku, ale to je vždy jako sekundární ....a kupodivu se jí nestalo,že by se mamča nerozkojilaapokudvím,přístupkmm s nimi neřeší- řeší vztahy v rodině,těhu,porod apod.
takže myslím,že nejsem výjimka,ale to,že takhle info (ochutnání mm) je dost irelevantní vzhledem k čemukoli dalšímu
5. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
To si nemyslím.
5. dub 2010 v 16:02  •  3 děti  • Odpověz
suik: jj, taky jsem hračička a ráda si hraju. Ono je to možná trošku i tím, že jsem ze 4 dětí, takže abychom se zabavili všichni najednou, hrálo se u nás spousta her. :slight_smile: Nevím :slight_smile: A přijde mi to bezva nápad, jak vytáhnout děti či manžela ven na procházku, že na konci je prostě nějaký překvápko, tajemství, ....

ad mateřské mléko: také nevidím nic špatného na tom jej ochutnat a jsem vlastně docela zvědavá, jaké bude :slight_smile: Ne že bych se ho chystala pít na litry, ale prostě koštnu, co svému drobkovi dávám :slight_smile:

Jak je dnes tak zataženo a deštivo, ... tak se mi vůbec nic nechce. Tak ani nic nedělám. Nu což, pracovali jsme dost už o víkendu, tak dnes odpočíváme :slight_smile:. Před chvílí jsem vylezla z pelíšku - byla jsem si po obědě dát šlofíka a byla z toho hodina a půl. :grinning: Měli se stavit známý se 2 dětma na koledu, ale nepřišli, tak nám aspoň zbyly sladkosti, co jsem pro ně měla nachystaný. TAkže už jsem se do toho pustila, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju pěkné velikonoční odpoledne. Byli uvás koledníci? unás ve městě se to nedrží, takže byl jen slavnostní oběd kde jsme se všichni sešli a to bylo vše ani od manžela jsem nedostala pomlázkou.
5. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
alisek: já jsem taky nedostala pomlázkou. Ani žádný slavnostní oběd se nekonal, protože manža šel do práce.
5. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
pet: to je jen statistika....myslet si o ní můžeš,co libo:wink:

ani:pár jo...ale u nás celý den chčije talže spíš podprůměr
5. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
kov, tak to já mám štěstí, manžel byl doma celé dva dny, neuvěřitelné, včera jsme dali prochajdu na opočenskou zmrzlinu ale byla tam fronta tak na půlhodky tak jsem šli na jinou, byla nic moc, v botách jsme měli 7km a ještě jsme před cílem zmokli, naštěstí ne moc.
5. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Ja taky nedostala a vůbec mi to nevadi...ani u tchyne zadny kolednici nebyli, ani mali. U nas na vesnici se chodilo fest, chodila jsem i jako malá, to jsem mela vzdycky moc rada.
ted si debuzirujem na bio jogurtovym mliku z billy, mnam, to je neuveritelne dobry, nic tak dobryho jsem dlouho nemela. Musim si nejak spravit zaludek, tchyne vari dobre, ale dost klasicky a tucne, zeleninu uznavaj jen ve svickovy :grinning: .
5. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Holčiny já jsem tak nervózní ze středy, že si připadám, jak když jdu na první ko :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
Eli, máš zítra kontrolu? to se máš, já jdu až 16. a už se nemůžu dočkat
5. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
alisek: jdu ve středu! No, nevím jestli se mám... Mám docela strach... Jdu jenom na ko, ale bez UTZ :unamused: A doufám, že mě nechá i dál doma na neschopence!
5. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak já teda bojovala za ukončení neschopenky, byla jsem na ní 2 měsíce a stejně jsem pak chodila do práce když mi ji nechtěl ukončit, doma bych se zbláznila.
5. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
alisek: To já doufám, že mě nechá! Chci být v klidu a v práci bych se s nima akorát nervovala a to nechci!
5. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
já se teda nervuju ale nevadí mi to, horší než být sama doma a pokud to není ze zdravotního hlediska tak mi to i přije jako mrhání časem a penězma, nakonec je to vždy na lékaři ale často nebývají objektivní a nechávají ženský doma jen tak bez závažných důvodů.
5. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
ali: Tak já jsem ráda doma už kvůli tomu tvrdnutí břicha tomu nízkému tlaku... Takže jsem ráda, když si můžu lehnout! A hlavně manžel je se mnou doma, takže sama nejsem
5. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Eli, tvrdne ti často? mě jen po nějaké fyzické zátěži a nebo i po milování jinak ne, četla jsem že je to normální, tak to řešim jen přísunem hořčíku v magnezii vodě. taky jsem ti mkrla do pasu, a jseš dost mlaďoučká :wink:.
5. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
alisek: My máme sex zakázaný, kvůli krvácení ze začátku... A hlídám se možná víc, ale po prvním potratu se prostě už bojím. Břicho mi tvrdne každý den a je to dost nepříjemný! Já beru hořčík, ale zatím nezabral!
5. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
ali: na to máme stejný názor -doma bych zblbla :sweat_smile:
jakov prvním těhu jsem to omezila,jelikož jsem jezdila 50km tam a pak zpět + tak 10-12 hodin v práci ....což teda bylo trošku moc.....takže jsem si nechala jen nějaké projektové aktivity a vedoucí jsem položila a vyšlo mi to krásně do porodu :slight_smile:
pracoval jsem tak akorát,abych se prací bavila ale zároveň se nehonila jako kráva
a takhle pracuju už zase - s partičkou stejně "postižených" matek - jen trochu,abych neodrbávala ondru,ale tak, abych nezblbla jen z plín ....a myslím, že jsou všichni spokojení :slight_smile:
ale chápu,že někoho plně uspokojí čekání na mimíska a budování hnízdečka

eli:tobě už tvrdne bříško? to je hodně brzy teda ....
nízký tlak měla i kámoška -ale ta to měla fakt pekelné -prakticky nemohla opustit byt,aniž by sebou někde hvízdla ...ani doobchodu,napoštu .....prostě 7 měsíců seděla doma na zadku ...vzhledem k tomu, že byla zvyklá celé víkendy lítat po horách z toho byla úplně na výmaz
5. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
hupcza: Já taky nikam bez manžela nejdu ani do toho blbého obchodu ne!! Prostě bych sebou někde akorát sekla! A to riskovat nebudu!
5. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
eli: no ono totiž s hořčíkem to je velmi diskutabilní
nikdo pořádně neprokázal,že by na to tvrdnutí pomáhla -viz tvé nezabrání,které je běžné
ale naopak je prokázáno,že poměrně spolehlivě blokuje přirozený porod,pokud se bere i ve vyšším stádiu těhu
taky jsem ho měla v minulém těhu napsané asi od 20tt a nevzala jsemani jednu tabletu - rodila jsem25.3, plánovaný termín jsme měla 1.4 -takže jsem tím opravdu nic nezanedbala
dr.jsou v tomto alibisti -napíší a neřeší - však při porodu to nějak "zaléčí"
5. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
el:to bych nedala...ale máš fajn,že je s tebou manža doma ....můj chodil takv 7,8 večer :sweat_smile:
5. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Eli, tak to mě tvrdne, tak obden někdy i každý den ale jen jednou-dvakrát za den, to prý nic není a nízkej tlak je prevít, to chápu.
Hupca, já pracuju normálně jako před těhotenstvím, fyzicky se nenadřu ale psychicky celkem jo,je to stres ale taky moje práce. Jediný co jsem omezila jsou dlouhé obchodní cesty do zahraničí, to ted vyžírá kolega-bratr :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
ja jsem taky doma uz od konce ledna a zatim v pohode.....kdyz to vypadalo, ze by to slo, tak mi telo ukazalo, ze ne......ale uz se asi budu snazit dostat trochu do kondice, abych moc nezakrnela.
Me je doma dobre, vzdycky bylo, manzel je doma taky, tak to je fajn, ale za chvíli mi odjede. Já mám práce doma dost. Jednak si privydelavam vyrobou sperku a pak chci taky neco nachystat na mimi. No zatim jsem se nedostala ani k jednomu. Mela bych uz zacit :sweat_smile:
5. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
hupczo: to s tim horcikem jsem nevedela....

eli: my mame podobny radovanky taky zakazany, sice nam to jednou povolila, ale pak se krvaceni vratilo a ja to nechtela riskovat.....ted si rikam, ze bych to prubla, ale dost se bojim :frowning2: , jak to zvladate vy? :pensive:
5. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
suik: No zvládáme, ale je to těžký... Co pro miminko člověk neudělá! :wink: My to zkusili taky jednou a hned potom jsem krvácela a taky od té doby nic! prostě máme strach oba!
5. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
sui:no já v prvním těhu taky ne...ale pak mě dost vyděsil,takže jsem sedla,studovala, volala,konzultovala ..já jsem totiž dost hnusný pacient - si furt všechno křížově ověřuju,hrozně málo beru slova dr.jako danost :grinning: :grinning:

ali:taky jsemse fyzicky nijak nenadřela ....hlavně když to srovnám s každodenním nakládáním a vykládáním kočáru, poponášením ondráša :slight_smile: ......ségra málem dostala záchvat smíchu,když jí dr.doporučil s dvouletým prckem klid na lůžku po celou dobu těhu :grinning:
5. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
eli: já budu taky doma až do konce, zezačátku hematom a špinění, pak ta obrácená děloha, a občas teda cítím bříško fest, asi je to tou dělohou. Když budeš chtít, nechá tě doma určitě. Jste taky holky pořád tak unavený? My jsme měli sexík taky zakázaný, teď jsme to zkusili, ale bála jsem se hodně :unamused: , takže jsem si to ani neužila :confounded:
5. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Nám lékař sex zakázal jen na začátku po krvácení, pak jem byla OK takže jsme se normálně vrátili k milování ani jsem se na to neptala lékaře, řídím se sama sebou, když je mi dobře tak proč se omezovat. Jiank se cítím dost fit, únava jen po dlouhém pracovním dni, bývám v práci průměrně 10 hodin a někdy i víc, takže večer jsem KO.
Hupco, to mě teda přijde taky směšný, leda že by jí k neschopence dal žádanku na výpomoc(chůvu) to bych pak pochopila :slight_smile:.
5. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
Moje jarní dekorace :wink:
5. dub 2010 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz
alisek: já jsem si manžu užila v sobotu a v neděli, ale dnes už šel pracovat. Poklidili jsme zahradu, zašli za známýma, tam dostali matraci do postýlky a přebalovací podložku :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.