• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
petja: krásná dekorace. Miluju jaro :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
A ještě jedna...
5. dub 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
Kov,děkuju moc,to jsi mě potěšila.A opravdu stačí vyjít si na prochajdu a většinu materiálku si z ní donesu vždy domů :wink:
Dneska jste měli fajn den,ju?
Jakou máte matraci?Molitan,či s příměsí kokosu?
5. dub 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
beru:o únavě mi nemluv..skrz ty ondrášovy zuby jsem poslední týden spala tak 2-4 hodiny .......5 už je venku, tak snad se uleví a konečně se vyspím

ali:no ona mu řekla, že manža si samozřejmě může vzít dokonce těhu neplacené volno,ale jestli jí neprozradí z čeho mají žít :grinning:
5. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
hupco, tak to je fakt vtipnej doktor, fakt mě pobavil :grinning: třeba by ji přispíval ze svého platu :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
ali: oni jsou žertéři
totéž se mi stalo teď na ministerstvu,když se zpozdiliu s platnou v řádu milionů -úřednice ve věku cca 23-25 let: "a to vám třeba nemůže ty peníze půjčit jako nějaký zaměstnanec?????" :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
ali: no ja si rikam, ze to taky prubnem....dle vseho krvacim z cipku, ale bat se teda budu. Přeci jenom pořád kontroluju papír jak diva....
Mozna jeste pockame.
Manzela ted vysilaj na zahranicni cestu, jeste ani poradne nenastoupil, sice mu to proplatej (aby ne, ze). ale prevod z nemecky banky preci jenom docela dlouho trva, tak on taky nema z ceho tam jet..... :angry: .... taky to nejak nejsou sto pochopit. Tam holt zijou v jinejch pomerech.
5. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
petja: dostali jsme molitanovou matraci. Postýlky budeme kupovat min. 2, takže jsem za to ráda :slight_smile:
A máš pravdu, je to jen o tom si venku něco nasbírat, doplnit třeba o ty narcisky, .... a dekorace je hotová :slight_smile:

No, já jdu teda žehlit, umýt vlasy a do hajan.
Mějte se
5. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
kov:já taky koupila 2 - cestovní a klasiku ....a stejně ondráš chrupal s náma a pak skoro rovnou přešel do velké postele a cestovní postýlku používám jako odkládací prostor :grinning:
5. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojky!
jdu pozdravit. velikonoce už jsou za náma, bylo to zase šup šup. dneska hnusný počasí, ale co už. jsme na slovensku a zítra se vracíme domů, tak to zase bude cesta očistec s naším mladým :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ve středu jdu na kontrolu, tak se snad konečně dozvím výsledky z toho nt uz. ještě je nevím, ale snad to bude ok. jinak mimčo o sobě nedává ještě vědět, jen mi občas ztvrdne břicho. ale u janka jsem to měla taky, tak mám asi tu dráždivou dělohu. už se moc těším na pohyby. zatím stále nic.
petjo moc hezká dekorace.
četla jsem vaši diskuzi o mm. já se zezačátku zdráhala, ale ochutnala jsem a moc mi to teda nechutnalo :sweat_smile: . ale manža ten by to ani za nic neochutnal a vyjadřoval se o tom, že fuj.
5. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahojky kecalky, tak jsem vás dočetla....
mně bříško tvrdne teda taky, ale žádná hrůza to není
eli: a tvůj manža nepracuje, když je s tebou pořád doma?
mně by doma samotné teda asi taky hráblo, pořád potřebuju něco dělat, ale práci mám teda spíš jako zábavu, takže je to pohodička.
lat: taky jdu ve středu na kontrolu... :wink:
5. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: my meli velikonoce supr, vajicka se povedly, koledniku hodne a ani neprselo,
jak predpovidali! :sunglasses:
ad postylka - taky planujem koupit i cestovni, pze si ted planuju, jak budem krasne jezdit po chalupach a tak, ale uvidime uvidime... :slight_smile:
ad mliko - taky urcite ochutnam, uz jenom ze zvedavosti a abych vedela, co vubec mimi pije :slight_smile:
eli - ja mam taky tlak hodne nizkej a kdyz jsem trochu unavena, tak mam v jednom kuse mzitky a kacim se, ale kdyz jsem vyspala a setrim se, tak je vsecko celkem ok :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky zdravím všechny taky jsem si dneska až na to učení užila
hup:jo klidně já mám srandu ráda
eli:neboj vše bude ok a chápu že chceš být doma já se bojím taky mě dr. neschopenku neukončí říkal mi to a hlavně já do práce ani těhotná jít nemůžu
co se týče sexu máme ho zakázaný tak jsem ho ještě neměli od té doby co jsem zjistila že sem těhotná nemám ani na to chut a můj když na něj už mluví tak taky nemůže tak no
5. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
5. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
ant: u nas je to to samy, naposledy bylo poceti.... :sunglasses: me to teda zacina docela chybet, dokonce se mi o tom i zda :sunglasses: . Ale furt se bojim.....
Me doktorka rekla, ze ji je to jedno, ze me necha jak budu potrebovat.
5. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
dobrou....
5. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
holky já chápu všechny, co chtějí raději zůstat doma na neschopence, ale vyjde to fakt děsně draho. si vemte celou dobu almužna na nemocenský, pak nízkej základ na výpočet mateřský, někdy se pak kvůli tomu musí brát ten mizerně placenej rodičák na 4 roky, přijdete o proplacenou dovolenou na mateřský. já bych tím teda přišla o strašný prachy. no a hlavně by mě doma asi hráblo. jsem ráda, že jsem zůstala v práci, ale měla jsem fakt pohodičku, bejt sestra na onkologii tak si to rozmyslím, že :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
dobrou holky,
přidala jsem pár foteček, ale ty z UZ jsou hrozně rozmazaný, tak budu muset zítra fotit znovu :wink:
pupendo po celodenním obžerství vypadá, jak když čekáme dvojčátka :slight_smile:
5. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
laterna: materska se ti ale vypocitava z platu, ne z nemocensky, ta se nijak nekrati.....ja teda sla s penezma za mala na jeste niz, z toho uz se neda zit. Kdyby manzel nemel ted to Nemecko, tak uz asi nastoupim. O dovolenou bych taky prijit nemela, myslim, ze se da vybrat i nejak behem matersky, vim, ze jedna kolegyne to tak mela, poradila ji to ucetni....
ja to taky asi zrusim, hlavne jestli se budu stehovat do Nemecka, byla bych dost imobilni a bude to asi komplikovany s prechodem. Tak si vyberu zbytek dovci, jeste mam asi mesic a kdyztak budu chvilku na neplac. volnu, to teda o neco prijdu, to je fakt.
Jen si nejsem jista, jesli mam narok na dovolenou celou, nebo se to nejak krati v souvislosti s nastupem na materskou.
5. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
suik já dostala dovolenou proplacenou celou za ten rok, co jsem nastoupila na mateřskou, nic se nekrátilo, jsem docela čučela.
5. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
lat: diky, tim jsem si nebyla jista. Me ji zbyva jeste dost, vybrala jsem si asi jen tyden a my mame dva tydny jeste navic. Takze to je velmi prijemny.
5. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
no je fakt, že já to vím jen podle sebe, mě se postupně zvyšoval plat a taky odměny a tak, tak jsem se dostala na mnohem větší základ mateřské, než kdybych byla na nemocenský, i peníze za dovolenou se mi tím zdvihly.
5. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
ty jo holky, je vás teda ale docela hodně, co máte zakázaný sexík............nezávidím. :unamused:

laterna. s tou nemocenskou a mateřskou je to ale děsně individuální.........mně se to třeba spíš vyplatí být na neschopence, mateřskou budu mít taky maximální a kdybych chtěla, můžu jít pak na rodičák na dva roky (asi půjdu na tři, ale mám tu možnost)......takže je to případ od případu.....kdo je osvč a kdo zaměstanec, kdo má kolik odpracováno, kdo je student.....atd......
5. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
lat: no jo, ale to bylo tim zvedanim platu. Odmeny se tam myslim nepocitaji, je jasny, ze kdybys byla doma, asi by se ti nezvedal....to u me teda nehrozi :grinning:

taky jeste podnikam a muzu si privydelat. Kdybych fakt mákla a šel dobre i prodej, tak jsem na tom asi i lip. Jen na to maknout nejsem furt fit.
5. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
lat: diky, tim jsem si nebyla jista. Me ji zbyva jeste dost, vybrala jsem si asi jen tyden a my mame dva tydny jeste navic. Takze to je velmi prijemny.
5. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
kruci, se mi to odeslalo dvakrat...
5. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ránko holky,
jste toho zase napovídali, jdu něco dočíst u ranního čaje a pak hurá do práce.
6. dub 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
ali: já to mám naopak, ranní čajík v práci :-/
6. dub 2010 v 07:14  • Odpověz
jste toho nakonec ani tolik nenapovídali, jindy to jsou romány :wink:
ahojky rennu,
to já jsem už taky v práci už od 6hod. akorát dnešní rozjezd po 4-dnech volna je dost pozvolný ale už pracuju..
6. dub 2010 v 07:20  • Odpověz
ali:aha, já myslela, že si dáš v poklidu čajíček doma a pak pojedeš do práce.....no však já už se jdu také zapojit do prac. procesu :slight_smile: Tak hezký den :slight_smile:
6. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.