• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
nojo ty musíš jít hned páč studenti nepočkají, to já mám větší klídek :slight_smile: dnes žádné schůzky ani jednání :wink:
taky se nám začala hárat fenka jezevčíka, to si užijeme :rolling_eyes: , chudák náš druhý hafan (něm.ovčák) ten začíná být z toho na měkko..
6. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
tak ať se ti dnes dobře učí a studenti poslouchají. pa
6. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko přeju všem :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
ad dovolená jsem na to zvědavá nemám vybranou ještě starou a mám celou novou a mám hodně přesčasových hodin tak jsem zvědavá
6. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahojky kočky.
Krásné ranko přeji! Dneska venku krásně svítí sluníčko :wink: Manžel ještě spinká ještě ho nechám... :wink: :dizzy_face: Akorát si dávám snídani těhu čajdu a beránka! :dizzy_face:
6. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás po delší době :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
eliska:ja papam taky beranka ale z kakaem :slight_smile:no jinak tady u nás je hnusně :frowning2: zamračeno a vypada to že brzo začne pršet :-'(
6. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Jinak se holky omlouvám ale dočítat vás nebudu,nebyla jsem tu 4 dny a to bych nedala vy ste strašně ukecané :grinning:
6. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
luci: A je to dobrota viď?! :dizzy_face: Beránka a kakao jsem měla včera, tak dneska čajík :wink:
Tak tady je zatím krásně :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
jak ste včera přežily šmigrus :dizzy_face: a jak se jinak máte?ted sedím z malou u tv měla hrát kouzelná školka a místo toho tam strčily nějaké keci a ani na to neupozornily :frowning2:chjo .Co budete dneska papat na oběd ja mam polívku čočkovou mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala ma zeleinovou nemá rada čočkovou,a druhé mame řízky a kuře z bramborovím salátem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zítra jdu už do práce po týdnu po zákroku,no čekání na výsledky je síla,jako by se čas zastavyl ale rači na to nemyslím :slight_smile: věřím že to bude dobré :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
eliska:jj dobrutka už to mam spapane :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bobek malí si pochutná,Včera musel mít zer mně dost,sem dostala cht na víno,tak to se musel drobek tvářit :grinning:
6. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré dopolko! Za chvíli vyrážíme na zahrádku,vařit nemusím,obídek mi jaksi zbyl ze včera,páč koledníci nakonec dorazili až o půl třetí,Filí plný zážitků,kokin a kdovíčeho,radši nevědět...pak ještě lítal a v 18 už měl půlnoc,bylo to docela příjemný,být po delší době zase jen s manžou :dizzy_face:,to se nám běžně před sedmou nestává :grinning: Vlastně se to snad ještě nestalo vůbec :sweat_smile:
Dnes je u nás docela zima,musím si taky zase pořešit nějaké krabice s malým oblečením plus přidat do krabice s látkovkama další,které jsem od švagrové dostala.Holky máte doma některá ty vaky na odsátí vzduchu?Dá se do toho plno věcí a je to skladné.Akorát že mi to po nějaké době postupně uchází,koupila jsem je v Globusu a dost mě to mrzí,jsou tam vždy 2ks,ten menší je v poho.Zrovna sem tam dnes dávala fusak z kočárku a 2 zavinovačky co jsem na mimi dostala.No a bylo to povolený.. :unamused:
S těma penězma jsem to měla na neschopence úplně krásný,já jsem byla doma teda tak 2měs,pak mateřská,kterou jsem měla uplně super + dovolená co mi zbyla,což mi taky poradila naše úžasná účetní to byly fakt krásný peníze! V r.2007 na nás maminky vyšlo ještě i úžasné porodné,takže já si na finance nemůžu stěžovat.Teď s rodičákem je to slabší,ale uvažuju,že teď budu s mimčem doma 4r,protože to tak ale neuvěřitelně rychle ubíhá,hlavně od toho 6m.věku,že si to chci opravdu užít co nejdýl :dizzy_face:
6. dub 2010 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz
ahoj, nebudu provokativne psat dobre rano :grinning: ..... obdivuju ty co takhle brzo vstavaj, ja toho byla schopna naposledy na zakladce. A v posledni dobe jsem byla rada, ze jsem vstala v 7/8, nastesti mam jednu cast prace 5 min.busem do prace.
Luci: to bude dobry, uvidis! ve ve vetsine pripadech mimi zdravy je :wink:

Jinak hlasovani probíha, chybi mi asi osm hlasu. zatim jsem spocetla duse na stranu 200, nevim jestli mam jeste pokracovat dal, vypsala jsem snad vsechny co se tu za posledni dobu objevily vickrat......
6. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojholky
luci:nebyla si tu teda dlouho a jak je po zákroku?
6. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
anatana:nebyla no ,nemělaq jsem naladu na vypisování a docela ani časík víš :slight_smile: po zákroku mě ještě pořád pobolívá bříško :frowning2: nevím jestly to tak ma být ale vždy když mě začně bolet takl bolí tam kde mi píchly tu jehlu :frowning2: ,no pohyby mimča vimizely ani nevím kam :frowning2: možná sem tam kopne ale ja nevím :frowning2: och jo at už ho cítím furt
6. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Suik a zatím je většina pro zamčení?
6. dub 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
petjo: neni, ale zacina se to vyrovnavat .....no uvidime.
6. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
koukám, že já budu asi jediná co je proti uzamčení
6. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
alisku:to nejsi já jsem taky proti :wink:
6. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
luci:neboj vše bude určo ok
6. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Luci,škoda,že se nezajímáš o homeopatii.Byla by ti hodně nápomocna jak před odběrem,tak i psychicky po něm.Hlavně,co čtu,že tě bolí místo po vpichu...
Jinak taky věřím,že mimi je zdravé jako řípa a teď prostě jen odpočívá po náročných dnech.Sdílí s tebou tvoje nálady a pocity.Vůbec nevíme co se při odběru v tom jeho pokojíčku odehrává,ale nějakou formu strachu určitě prožilo :cry:
6. dub 2010 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz
Ali tak asi nejsi,když Suik píše,že je to vyrovnané.Já jsem proti zamčení
6. dub 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz
Holky pa,jdu pracovat...
6. dub 2010 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:pa
6. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
holky, žádný strach ....bojím se spíš já :sunglasses:
6. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
antana:snad ano :slight_smile: to se dozvím až z výsledku a vyklidu budu až pujdu na ultrazvuk 26 :slight_smile:
petja: no ja tomu nerozumím těm homeo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no místo mě bolí,a ani nevím zda to je normalni,nikde jinde už mě nebolí jen na te straně kde mě pichly,co vým tak jsem na tom byla naposled :frowning2:protože ta nejistota je maras,a moc dlouho to trvá než se dozvíš co a jak :frowning2:
6. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
já jdu ve čtvrtek na kontrolu tak jsem zvědavá co mi dr. řekne na změnu pohlaví
6. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
holky, přibýváte nějak? Já s váhou furt stojim, max to kolisa o par deko :unamused: , ja myslela ze touto dobou už to půjde vic nahoru. V posledni dobe si vubec nepripadam tehotne.
6. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
já přibírám teda hezky 6kg nahoře no hrůza
6. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
suik, taky jsem přibrala jen 2 kilča a pak po migréně je zase dala dolů, takže jsem na tom stejně jako na začátku, jen nějaké výkyvy a těhotně si taky moc nepřipadám, bříško moc vidět není (jen ráno a večer) a chutě se mi dost ustálily, teď unás doma frčí jogurty, jabka a tvaroh s chlebem, to je asi největší pochoutka :wink:
6. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.