• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ja přibírám pomalu ale jistě .-) jsme rada že to nejde nahoru tak jak při malé kde jsem břibrala 32 kilo no maras :grinning: ted mam nahoře 4 a pul kila a je to v pohodě,stejnak si připadam jako bublinka :wink: :grinning: a těhotná si nepřipadam taky asi si to začnu uvědomovat až začně kopat,nebo ja nevím :frowning2: pořád se mi zdá že se mi pupík zmenušuje a ne že roste,proto ted nedavam fotky do alba,protože pupek mizí :cry:
6. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
luci: ja mam taky pocit, ze je mensi.....pre velikonoci jsem se merila, ale nepamatuju se kolik to bylo...
no kazdopadne se citim lip a uz nejsem jak mrtvola.
6. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
suik: mě chytá unava hlavně večer kolem odmé hodiny kdy spím za chuze :slight_smile: :grinning: takže hned jdu spat do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty pohyby už cítíš?
6. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky velikonoce byly parádní. Počásko vyšlo na jedničku s hvězdičkou, takže jsme byli na procházkách venku - no paráda. Dneska už zase sedím v práci v kanclu a je to teda změna... :slight_smile: Já jsem teda od začátku těhu přibrala celkem 4 kila - teď po Velik mi to o kilo poskočilo, tak uvidím jak to bude dál. Ale jsem strašna rozežraná :grinning: Mějte prima den a dobrou chuť k obědu
6. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojky, je normální, že mimčo ještě necítím, žádné kopanečky? Začínám z toho být nervózní. :frowning2:
Co se týče řibírání, šla jsem se kvůli vám zvážit :grinning: , a mám nahoře cca 0,5 kg oproti výchozí váze. Ale přeci jenom je to "po ránu", večer by to bylo víc.
Jak u vás proběhly velikonoce? U nás dost mizerně ... loni nám vajíčka ani sladkosti málem nedaly, co přišlo koledníků, a letos nám z 28 vajec zbylo 24, za chvíli půjdu dělat vajíčkovou pomazánku. A sladkosti téměř také všechny, dnes ráno manža bral pytlík sladkostí kolegovým dětem. Zato se vypily dvě lahve zelený a celá basa piva, s manžovými známými přišli i nějací úplně cizí, obývák nám praskal ve švech, a moc se neupejpali. Kocouři se chudáci schovali do ložnice a odmítali vylézt, což chápu. :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
holky vy jste teda málo přibraly
6. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Já jsem při zvracení 2 kg zhubla, tak teď je mám vlastně jen zpátky. Ale nijak se v jídle neomezuju, spíš naopak, jím úplně normálně, sladkostí možná i o trochu víc. :grinning:
6. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
antana:a ty si přibrala kolik?
6. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
antana:jo vlastně 6 kg :grinning: to si přivbrala akorad na to že si v 21 tt :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahojte holky, venku to vypadá krásně, ale fičí tam ledový vítr, tak jsem pěkně vymrzla jen cestou na oběd. Dneska vyrážím do kina na Ženy v pokušení, tak se těším, dámská jízda :wink:
Chtěla jsem se zeptat, poslední dobou mě děsně bolívá hlava...I přes den i večer, jak kdy, příští týden jdu k Dr. tak se chci zeptat, co s tím...ale nemáte s tím někdo zkušenosti, co na to...Není to migréna jako taková, ale prostě hodinu, dvě mě bolí hlava a buď to přestane, a nebo když je večer tak to zaspím, ale nic příjemnýho :frowning2:
6. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
ladenka. jasně, že je to normální, pohyby můžeš začít cítit klidně až za tři týdny, za měsíc.........
já už teda cítím denně, ale jsem štíhlá, nevím, jestli to má taky vliv, a je to krása......jsou už silnější, nejen bublinky a super......většinou, když jsem v klidu a dýl sedím nebo ležím.........................
a když se vážíš a chceš to porovnávat, měla bys ve stejnou dobu.....já počítám jen ranní váhu, večer se liší ale je tak o kilo, kilo a půl vyšší.........podle toho, co sníš......
discreet. taky mě tak bolívala, může se paralen nebo panadol, maximálně tři denně, mně to pomáhalo.........ale už mám klid, tak jsem ráda............
6. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ladenka: já taky pořád nic necítím, ale doktor mě varoval, že to u mě bude později - 1. kvůli placentě, která je vpředu a 2. kvůli "tukové vrstvě" - jak to diplomaticky nazval :grinning:

Jinak k té váze - já mám od začátku 4 kg nahoře. Celý druhý a třetí měsíc jsem musela ležet, takže o nějakém vádeji energie jsem si mohla nechat zdát. Teď už je to lepší. Naštěstí mě nechytá žádný vlčí hlad nebo něco podobného.

Discreet: tak mívám občas bolesti hlavy, ale sanžím se to nějak "rozchodit". Prášky se mi brát nechce a tak čekám, až to přejde :confounded: Asi jsem ti moc neporadila, co?
6. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
ja taky pohyby necitim. No tukova vrstva je teda znacna. :grinning: Pred tydnem jsem myslela ze citim nejaky bubliny, ale to asi nebylo ono.
ladenko: to mate teda nevyzpytatelny koledniky :grinning:
6. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Suik: já jsem si taky párkrát myslela, že už něco cítím, ale buď jsem si to vsugerovala a nebo to prostě a jednoduše byly větry :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahojda holky,
tak hlava mě taky občas pobolívá, zrovna teď :frowning2: Ptala jsem se dr. tak říkal, jestli dost piju a 1,5 litru je prý málo :angry: Poradil mi jen paralen, ale to radši taky vydržím
to jste holky přibraly málo, já mám už 5 kilo, takže teda dost kynem :wink:
a pohyby zatím ani ťuk :frowning2: taky jsem si myslela, že cítím bublinky, ale to se mi asi zdálo, a bylo to před týdnem, spíš to bříško pobolívá, ale žádný kopance, to vůbec ne :confounded:
6. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Aha holky, tak to jste mě uklidnily, právě, že všechny těhule okolo mně, které už jsou "dál", tak se mě ptají, jestli už kope, a hrozně se diví, že ne, protože jim kopala dítka už dávno. No a já si připadám tak nějak opožděně. Tak jen odpovídám, že to bude lenoch po mamce. :wink: A mám na chvíli klid, ale trochu mě to samotnou znervózňuje. Já nejsem nějak okulená, mám 58 kg, takže tukovou vrstvou si to myslím nebude, asi máme fakt lenocha. Příští úterý mám konečně po měsíci poradnu, tak se dr. zeptám. Už se nemůžu dočkat. Ty měsíční intervaly mezi poradnami jsou pro mě pekelné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahojte holky, tatinek - nastavajici deda - mi u znameho na morave domluvil ultrazvuk, takova rychlovka, tak mi dnes prcek zamaval, a mlel sebou jak o zivot. mela jsem tam bratra a hledel jak puk. jinak vypada to spis na kluka - obrazek byl stejny jako ma rennu, ale doktor rikal, ze mozna je to snura. ma stary typ utz, tak ani fotka nevysla moc hezky, ale jinak podivana super. velikostne odpovidame, mozna jsme nejaky ten den mladsi, ale to mi vic pasuje do vzorce ovulace-milovani. no tak su proste dneska cela hotova z neho. :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky vy jste toho nakecaly mezitím co já spala
u nás začíná svítit sluníčko tak se třeba půjdu projít až se doučím už mi zbývá chvilku jen chemie a pak čeština a hotovo nechce se mi
6. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ladenka: a nemáš taky placentu vpředu? Díky ní jsou pohyby cítit později než o ostatních. Včera mě pobavila tchýně, když mi tvrdila, že miminko se do 5. měsíce nehýbe a furt spí. Že prý se začíná hýbat, až když jsou cítit pohyby :grinning: To bch jí přála vidět můj utz ve 12 týdnu - mimi nešlo ani změřit, jak se furt mlelo sem a tam :grinning:
Suzette: :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
suz:tak to je supr a kdy jdeš na kontrolu k dr.?
6. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
ant: ke svemu idu za dva tydny, to zas bude jen rukou na cipku, takze nic extra, a velky UTZ mam v gennetu 28.4.

pohyby taky necitim, a to jsem dnes videla, jak se mele. placentu mam pry taky vpredu. nahore mam 4-5kg, ja jsem pred otehotnenim chtela dve tri kila pribrat, a to se mi nepovedlo, tak jsem to ted dohnala.
6. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Já bohužel nevím, kde mám placentu. Nějak si nevzpomínám, že by o tom dr. mluvil a já se nikdy neptala.
6. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
ladenko:neboj dočkáš se moje známá taky cítila první kopanečky až 21+3tt pak si jich určo užiješ až až
6. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jsem byl au Dr. už dnes protože dr. nemůže ani zítra... Takže kontrola je za námi sice bez UTZ, ale ten nás čeká 22.4. 3D, tak se už s manželem těšíme...
jiank všechno, jak řekl dr. vypadá výborně, tak máme radost!
13.4. jdu na tripl testy, tak snad dopadnou i ty dobře! :wink:

jinak mám pár nových foteček v albíčku :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
Holky ty pohyby jsou individuální, my cítili s mojím už něco před 14 dny a nebyli si jistí a od minulého pondělí zatím denně, někdy míń, jindy víc....zatím jen žduchanečky, občas tlak a už i šišatý břuch...:slight_smile: ale v zápřahu v práci to taky moc nevnímám...

Já jdu zítra na velký UTZ, v půl 2, tak se moc těším a bojím zároveň.

A placentu mám psanou ve fundu, vím já, kde to je? :grinning:
6. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
ladenka. já chodím jednou za tři týdny na kontroly,.......a s těma pohybama si fakt nedělej hlavu, já si naopak říkala, že přijdou až tak po dvacátém týdnu, a vůbec jsem je nečekala, abych se takto nestresovala, a přišly samy takto brzo.......

lendaw: tak to je tchýně asi chytrá žena... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to měla na UTZ ve 12tt stejné jako ty........ ale můj tchán má taky svou pravdu a nikdo mu ji nesmí vzít...............i když jsou to podobné nesmysly............
6. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
rennu:já ti budu na zítřek držet palce a uvidíš užijete si to oba i s manželem je to super podívaná a můžu říct že tak 3týdny už cítím pravidelně kopanečky každý den dřív jen večer ted poslední dobou i přes den a někdy mě malý budí i ráno kopanečkem boule ještě nemám spíš někdy strašný tlaky a tvrdé břicho asi jak se tam malý točí chvilku ho mám dole pak na hoře na boku a takno je to veselý
eli:no vidíš já ti říkala že bude vše ok :wink:
6. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
ant: děkuju :dizzy_face: ještě tripply a bude zase líp! ALe doufám, že když NT dopadlo dobře, tak snad i tripply!
Jinak všem co jdou na kontroly držím palečky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
eli:neboj máš vše ok tak určo i triply neboj já jdu na kontrolu až ve čtvrtek už se těším
6. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
ant: Ono to fakt uteče!! Čtvrtek je za chvilinku :wink: :dizzy_face:
Já se teď těším na 3 D :wink:
6. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.