• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky dneska je tady nějaký klideček podezřelé
6. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
lauri - jé pohyby ti závidim, že už to takhle krásně cejtíš :slight_smile:
eli - kam jdete na ten 3D? ja se chtěla objednat do gennetu, ale tam mi řekli, že ho dělaj až po 24tt a na ten velký utz mě objednali až po ukončeným 20tt, tj. vlastně ve 21tt, neni to pozdě?
6. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
evelusko:určitě to pozdě není ja na něm byla byla jsem 20+0 a předemnou ženská byla 21+něco takže určo to pozdě není
6. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
veluska: Já jdu na 3D ke svému Dr. , takže v tomhle Ti neporadím... :sweat_smile: Já do gennetu půjdu až na 4D :wink:
6. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
eli:ahojky tak co ulevilo se po kontrole?mě se vždycky strašně uleví se nemůžu dočkat čtvrtku a taky se bojím jako vždycky
6. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
ant: Ulevilo jako blázen:... Ale jak řékám ještě ty tripply... :wink: A pak bude velikánská úleva!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
eli:to já jsem taky říkala budu klidná po 12tt a nebyla pak sem říkala že budu klidná po triplech a nebyla a pak jsem říkala že po velkým UTZ budu klidná a taky nejsem já myslím že se budeme bát pořád
6. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
ant - diky :slight_smile:
mne se teda po tom NT celkem ulevilo, ale stejne se tresu na kazdou kontrolu :slight_smile: tripply si nejak nepripoustim, ale z toho velkyho utz trochu respekt mam...
6. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
neboj když bylo NT v pořádku bude i tohle
6. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
čauky

ad pohyby - je to jak na houpačce,někdy víc,někdy míň ...aleberu to tak,že i já sama mám někdy energie víc a jindy jsem chcíplá ...proč by to měl mít prcek jinak :slight_smile:
a na pohyby je i tak dost času

ad váha -mám hore 1,5 kg ale papulu jak měsíc.....nechápu :sweat_smile:

na kontrolu jdu až 22. - to je ještě spousta času ...určo bude ok :slight_smile:
i když včera mě tak táhlo břicho,že jsem málem chcípla .....manža mě obdařil skvělou radou: že bych neměla nosit ondru .... fakt bezva rada,když chodí domů až cca v 6 ....ondra zatím úplně sám nechodí a i kdyby, tak roční dítě se zkrátka nemůže nechat celý den´ťapat po svých, nějak ho musím dostat do auta,naložit vyložit kočár, nákup atd.
fakt mě pobavil :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
já to mám taky a je to tím taháním určo pomáhám ségře a hlídám jí malou má 9měsíců a má 8 kg tak to bude asi tím
6. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
hup:jinak ahojky já mám pohyby už každý den jen je fakt že jeden den jsou silnější a další slabší jsem ráda že je mám aspon vím že tam je :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
ant: díky za držení pěstiček.....písnu, jak se dostanu k netu....jsem zvědavá, jak jsme velcí a navečer nás čeká první lekce z kurzu, jdeme s beru3nek :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
eveluska. já půjdu na velký utz taky až ve 21tt, takže si myslím, že to pozdě není..............už se s manžou těšíme......
jinak pohyby - no ted ležím na gauči s noťasem a dělám fotky, a hladím si u toho bříško, a půl hodky s přestávečkama mě do té ruky střídavě kopká, přetáčí se, je to takové nádherné................nečekala jsem, že budou tak rychle sílit, dneska jsem ho cítila už potřetí, předtím v autě, no super to je.....už se mi i vystrčila takové šiška z bříška, že bylo jakoby vypouklé vpravo..........no už se těším zítra na kontrolu, jak jsme na tom.............

hup: manža má teda ale super nápady........... :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
rennu:holky to máte super že bydlíte kousek od sebe a stýkáte se to je paráda :wink:
lauri:ty se máš já bouličky ještě nemám a tiše závidím
6. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
lauri: no když si vezmu, že jsi zakladala diskuzi s tim, ze o vanocich jste meli prekvapko a my jeste ani nemeli zadelano :grinning: , tak i na ty pohyby si budu muset pockat....chjo.
6. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
suik:jak to vypadá s hlasováním?
6. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
ant: o dva hlasy vede nechat tak jak to je....jeste cekam cca na 5-6 hlasu

ja jsem dneska uplne hotova, po dlouhe dobe jsem vylezla z doupete a vrhla se na jednu zakazku, co mi tu strasi uz od pred vanoc.....chtela jsem to tak zlehka nacit (v planu bylo jeste prevlict postel, trochu uklidit, omejt nadobi a neco uvarit), no vykysla jsem u toho nekolik hodin, nutne jsem to musela dodelat. Manzel se tvari hladove a kysele. Nic z toho ostatniho, jsem samozrejmne nestihla. :grinning:
6. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
suik:tak to je zajímavý jsem zvědavá jak to dopadne
a hladový chlap no to je pohled pro bohy
6. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
ant: neboj, to přijde, mně se to udělalo zatím jen jednou.......a ty už máš zase pohyby dýl.................. :wink: ale je to krása, už se zase prcek ozval, koukáme na telku, tak ležím v klídku a třikrát mě kopnulo uprostřed......je to fakt bomba.........
suik. no jo, jsem dneska 18+5, takže jsem trošku vepředu, ale někdo je cítí už v šestnáctém, někdo ve dvaadvacátém, takže určitě budou brzo i u tebe......
6. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
tohle je nase maly miminko......jsem zvedava co bude rikat na to opravdovsky :grinning:
6. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
lauri: ja doufam, ze to bude brzo :wink:
ant: taky jsem zvedava jak to dopadne.... zezacatku to bylo samy proti, az jsem mela strach :sunglasses:
6. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Eveluska: já jdu na velký UTZ taky až ve 21tt. A na 4D jdeme tento čtvrtek :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
lendaw:ahojky jak se máš?
6. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Ant :slight_smile: u mě všechno dobrý :slight_smile: Konečně mám energie tolik co před těhu, takže zvládám normálně fungovat :slight_smile: Zítra mám volat na výsledky z triplů, tak jsem zvědavá :confused: NT bylo OK, tak předpokládám, že i tohle bude v pořádku. Jak tak čtu, tak u tebe taky všechno v richtigu :wink:
6. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Suik: pěkná čičina :slight_smile: Hezky zbarvená :slight_smile: My máme jednu májovku, dvě klasicky šedivý mourovatý a jednu bílo-šedivou. Už jim pomalu začínáme vysvětlovat, že od září nebudou moct do baráku, maximálně do chodby, ale nějak se na to zatím netváří :sunglasses:
6. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
lendaw:jo jo jen ta kondice je horší :frowning2: mám už docela velký břicho a ten pohyb s ním je horší musím chodit pomaleji jinak malý začne okamžitě řádit a huř se mi dýchá připadám si jako kačena :grinning:
6. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ant: mě se hůř dýchá už tak 2-3 týdny - teda při větší námaze. A to bříško ještě není nějak extra velké :confused: V neděli jsem plela jahody a lezla jsem tam u toho po kolenou, protože se mi na bobku hodně blbě sedělo a to vstávání a dřepnutí pořád dokolečka začalo být docela nepříjemný.
6. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
lendaw:tak ty teda makáš :grinning:
no taky se mi ted hůř uklízí a tak no je to veselé musím blejsknout břicho a hodit do alba je zase větší
6. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
suik: pěkná číča......taky máme doma mazlíka, kocoura.....je to taky naše mimčo, tak doufám, že s prďolkou bude vše ok abudou se mít rádi.......
6. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.