• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinko:ty budeš rodit v hradišti?nebo někde jinde
6. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
lendaw, lauri: díky ....ona je taky náš domací polštářo-mazel. Taky jsem zvedavá, jak na nej bude reagovat....no až malý vyroste, tak je mi jasný jak to bude vypadat. Nebude to mít snadný :grinning:
6. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
ant. asi jooooo....pročpak?
a ty ve zlíně?
suik. no my máme bytovku kočku, britského modrého, takže taky takový, ven nechodí......tak aspon bude mít mimi od mala kontakt se zvířetem....
6. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
lauri:jo ve Zlíně já se jentak ptám slyšela jsem chválu ted na novou porodnici v hradišti
6. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:19 • katunka82
holky jdu spát dobrou noc přeju
6. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
ant. no jo, je to tam prý super, příště na kurzíku se tam jdeme mrknout, tak jsme zvědaví, ale zatím si to každý chválí.......známe tam i dr, i když to i v batovce, ale uh je mi celkově bližší......i když mi ve zlíně nabídli nadstandardní porod, tak tady se asi budu cítit líp.................
dobroooou.....
6. dub 2010 ve 23:30  • Odpověz
hezký slunečný den holky:slight_smile:
7. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky.
U nás zase tak krásně svítí sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: No nádhera!
Dneska se půjdeme s manžílkem podívat do města a pak do tesca a asi něco koupíme na prďolku :dizzy_face: Pokud se nám někde něco bude llíbit!! :wink:
7. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
eli: i tady je krásně :slight_smile: ...užijte si nákupy a něco hezkého vyberte....nás čeká dnes velký UTZ...
7. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
rennu: Tak držím palečky na velký UTZ! Těšíš se viď?! :wink: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
pěkné ránko holky
tak jsem dnes ráno cítila zřetelné pohyby, kopanečky a hned několik, teda myslím si to :slight_smile: asi mě budil, spala jsem déle než obvykle :slight_smile:
rennu, tak at kontrola a UTZ dopadne dobře.
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
eli: děkuju :slight_smile: to víš, že se moc těším, ale zároveň mám i obavu, aby bylo vše v pořádku.....
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
rennu: Obavy budeme mít už furt... :wink: Já taky vždycky na každou kontrolu a UTZ jsem nervözní, jak blázen :grinning: :grinning: A pak najednou to ze mě spadne a jsem šťastná jako blecha! :dizzy_face:
alisek: tak to je úžasné, že Tě mimi už takhle krásně budí na to se tak ytěším..Já zatím cítím šimrání a občas takový tlak!! :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko
alisek:gratulace ke kopanečkům
rennu:budu na tebe myslet ikdyž budu ve škole přečtu si to večer jak se vrátím neboj vše bude ok užijete si to je to nádherný pohled
eli:a vy si užijte nákupy
7. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
ant: Děkuju...až se manžel vyspí po noční, tak vyrazíme... Možná vyrazím na první cestu sama a pka se pro něj vrátím a zajdeme na obídek a pak na nákupy! Chceme zajet i do Malvíku... :wink:
7. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,dobrý ráno,
my se chystáme ven,hned jak se trochu oteplí,dnes po ránu byla nula,ale krááásný sluníčko :dizzy_face:
Já jdu na velký utz 19.4 a to už budu 21+6,takže určo nejdete pozdě jak jste psaly,že budete 21.
Já cítím pohyby už i v noci,poslední 4dny asi prcek pěkně porostl,páč už se vlní i bříško a už i manža cítěl kopaneček,ten byl z toho total naměkko.
Ale minule jsem cítila pohyby až 20+3,tentokrát od konce 15tt
Já mám nahoře zatím do 3kg,uvidím na kontrole20.4.já se vážím jen v poradně,doma ani váhu nemám. Na miminko toho moc neplánuju kupovat,mám hromady oblečení a nabídky od kamarádek,že pokud to bude tentokrát holčička tak,že mi přenechají celou výbavu,to hned od 3maminek :dizzy_face: Taky asi budu mít od jedné manducu a šátek mám..Určo koupím i něco málo sama,ale to spíš pro pocit :dizzy_face: Plánuju ale koupit nový přebalovací pult na postýlku,je to skladné a už i s Filípkem jsem ho pořizovala.Akorát,že tenkrát popraskal :unamused:
Všem na kontrolu držím pěstičky
7. dub 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
jo jo u nás je taky sluníčko jdu se ještě učit a pak razím do školy tak pa večer :wink:
rennu:budu na tebe myslet :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahijky holky,tak tady u nás je opět zataženo chjo :frowning2: ono beztak začne být pěkně až odpoledne jak pujdu do práce,zachvilku musím jít vařit at stihám,Dneska jdu dělat brokolicovou polícku to mimi dostane pěknou dávku kiseliny listové :grinning: a druhé budu dělat zapečené těstovyny,ve dvě hodiny jdu do práce tak jsem zvědava co se tam zmněnilo za ten týden co jsem tam nebyla :grinning: nejspíš ale nic :slight_smile: .Už moc dlouho pracovat nebudu,moc se mi nechce a začínam lenivět :grinning: .Ja jdu na velký ultrazvuk 4.5 a to budu 21tt takže pozdě to určitě nebude.No 26 jdu na poradnu a do te doby musím stihnou zajít k zubaři a k obvodákovy a na eeg takže mam docela dost velké fofry chjo,se mi nechce,dny co budu mít volno budu muset lítat :frowning2:.Někdy během dvou týdnu by měly volat výsledky z polodovky se nemužu dočkat,strašně to trvá :frowning2: pak to pujde hned za sebou cca 21 výsledky ,26 poradna a 4 velký ultrazvuk :slight_smile:.Mě už triple testy dělat nebudou když mi braly tu plodovku,takže ja už budu mít na 100 procent jistotu z plodovky :slight_smile:snad dopadne dobře :slight_smile: a pak už bude klídek .-)Já jsem si myslela že jsem cítila taky pohyby ale ted nevím necítila jsem už delší dobu takže nevím,nevnímam to nějak až to začne tak to začne no.Ono ja mam ted myšleńky jinde :frowning2: Včeras jsem ve vaně akorád cítila jak se tam protahuje nebo co tam dělal :grinning:
7. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
rennu:držím palečky :slight_smile:
ja jdu ted holky vařit tak papa budu tu odpol.jak budu v práci tak papa
7. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
ahojky holky,
u nás je dneska krásný den, byla jsem na kontrole, všechno ok, tripple negativní, prcek hrozně vyrostl, nádhera...........
tak jsem nadšená a spokojená, jinak dneska kopkal už ráno v posteli trošku, tak to fakt začíná být hodně časté......a krásné samozřejmě..... :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Lauri :dizzy_face:
7. dub 2010 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
lauri:tak gratulace :wink:
jak jste velicí neříkala ti dr.?mě už dlouho neřekli kolik měříme
7. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Lauri gratuluju :slight_smile: také mě zajímá, jak jste velcí??? I když moje mudra to měří jen na velkých UTZ ...

Luci: díky a neboj, uteče ti to jako voda a než se naděješ, budeš mít výsledky :slight_smile:

petja: tak vidíš, o výbavičku máš postaráno :slight_smile:
7. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
děkuju moc......
jak jsme velicí nevím, dneska to neměřila, ale můžu vám říct, že hodně............jsem úplně koukala, fakt od poslední kontroly vyrostl miláček dost......... ale za dva týdny jdu na prediko na velký utz, takže tam nás budou měřit určitě.........
jinak ant. váš dr. prý končí, budeš přecházet k huspeninové nebo chodit jinam?
7. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
ahojky, holky gratuluju všem ke kontrolám na 1* :wink:
už taky stříhám metr, už jen 6 dní a uvidím prcka taky. :wink: Nemůžu se dočkat. :slight_smile:
Mám dotaz, jaký je rozdíl mezi normálním a velkým UTZ? Mě dělá dr. buď takový přes břicho, kde ale nic nevidím, jen slyším srdíčko a nebo mi dělá vnitřní UTZ, kde krásně vidím všechno, ale zase nic neslyším.
Jinak co se týče kočičích obludek, ty my máme dvě. Jsou to byťáci - gaučáci - posteláci, ven vůbec nechodí a můžou úplně všechno, takový naše děti. Tak jsem zvědavá, jaké to bude, až přijde mimčo. Zrovna nedávno jsem manžovi říkala, že úplně živě vidím Diesela, jak rozprostřu na podlaze hrací deku a bude tam první ještě před mimčem. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
ladenka: tak to netuším, jak to má tvůj dr......já když byla poprvé na potvrzení, dělali mi vnitřní, a viděla jsem všechno a i poslouchala srdíčko........a ted mi dělá pokaždé vnější ultrazvuk a taky vidím všechno...................velký se říká tomu, kdy se většinou chodí jinam, kde mají super vybavení (pokud ho nemá přímo tvůj dr. v ordinaci dobrý).
k těm kočkám - předpokládám, že to u nás bude stejné, postýlku, hrací deku a tak určitě první vyzkouší kočičák..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kámoška hledala kočku, a ona spinkala s miminkem v postýlce a hlídala ho......bylo to nádherné.......báli se, aby mu neublížila a vůbec, pěkně si prcka střežila......
7. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
aha, tak se ho na to schválně v úterý zeptám, chci se ho stejně zeptat na 3D tak to spojím.
Holky dnes v noci se mi zdálo, že jsem byla na kontrole a v bříšku vedle miminka byl v takové divné bublině nějaký brouk, vypadalo to jako roztoč. A dr. mi říkal, že je to nějaká močová infekce či co a nasadil mi antibiotika. Celou dobu v tom snu jsem brečela. Děs. Ale zase mi tam řekl, že čekáme chlapečka, tak jsem zvědavá, jestli ho opravdu čekat budeme. :sweat_smile: :grinning: Už mi z toho začíná pěkně hrabat. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Nase koska nas uz pekne cvici v reflexech. Rano mi spala na perine a zacala blejt a v tu chvili jsme oba vystrelili se slovy: "bleje" ....jeste jsem ji stihla dat na zem na podlahu :grinning: .
Taky myslim, ze vsechno prozkouma jako prvni a ze asi bude spat s miminkem. S nama taky spi.
7. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Laur: gratulace ke kontrole a k výsledkům triplů :wink: Já dneska dostala po telefonu taky výsledky a taky negativní :grinning:

Ladenka: S těmi UTZ je to tak jak psala Laur a z mého pohledu se jim ještě řéká velký, protože standartně se chodí během těhu na 3 velké UTZ - ve 12-13tt, ve 20-22tt a ve 30-32tt. Jezdí se na ně do specialozovaného pracoviště, kde jsou lékaři proškolení na tato určitá vyšetření. Běžní ženští lékaři většinou nemají takové vybavení a někdy ani zkušenosti s tím, co se na velkých utz zjišťuje. Mají většinou jen jednoduchý utz, kterým zkontrolují srdíčko, prohlédnou jak se mimi vyvíjí, ale další vyšetření už u nich prostě nejde provést. Ale je možné, že tvůj Dr. bude mít patřičné vybavení a specializaci k tomu, aby mohl provádět i tyto ultrazvukové screeningy.
7. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.