• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem od doktora doma a hlásím, že prcek tam je, je na správném místě a bije mu srdíčko :slight_smile: :slight_smile: dokonce jsem už i dostala těhu průkajdu .. jinak doktor v pohodě, sice říkal, že kdybychom počkali aspoň rok, takhle že to budu mít složitější, ale v pohodičce. teda ten pocit, když jsem malého viděla a jak mu pulzuje srdíčko .. jen fotečku nemám, o tu jsem si řekla pozdě, ale je to taková malá tečka .. :slight_smile: fotečka prý bude příště, až trošku povyroste :slight_smile: tak doufám, že i nadále bude vše o.k. a Vám co jste ještě na kontrole nebyly přeji ať Vám to rychle uteče a ať máte samé dobré zprávy :slight_smile:
11. led 2010 v 09:53  • Odpověz
salinka: úplně si mi vyrazila dech :slight_smile: nejdřív ti gratuluji, je to super a překvapila jsi mě s tím srdíčkem, vůbec bych to nečekala už v 6tt, asi si mě dost popíchla a asi se taky objednám k dr., chtěla jsem dřív, abych taky viděla srdíčko, ale když ho máš ty, tak já už možná taky :wink: jen se tě zeptám, prosím tě, kdy jsi měla první den poslední MS? jestli podobně jako já, mělo by to tak vycházet. Můžeš mi to napsat i do IP, díky a ještě jednou blahopřeju
11. led 2010 v 10:05  • Odpověz
sal:tak to je bezva :wink:

tat:souhlas-každé těhu je jiné-nakonec i ty děti budou jiné,tak se musí projevovat už od začátku,že jo:slight_smile:
ale já to naopak beru víc v klidu,míň to řeším
11. led 2010 v 10:06  • Odpověz
beru děkuju :slight_smile: poslední měsíčky jsem měla 1.12., takže teď jsem na konci 6.tt, doktor při utz povídal něco jako 5tt+5, já sama se v tom počítání přesně na dny pořád nějak nevyznám :slight_smile:
11. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Sali, tos mě teda taky překvapila, já mam nastudovaný, že srdíčko slyšíš až tak od 8tt ale spíš až v 10tt. já jdu příští úterý, tak jsem zvědavá co bude.

Hupca, já ty rychlý špunty neměla hoodně dlouho, takže chut si už nepamatuji ale je to pro mě jediná možnost, kdyby šlo o jednu skleničku tak to neřeším ale na akci bude kolem 15lidí a bude se pít až do rána nebo do konce zásob :slight_smile: ale snad se tam ztratím, budu mít kamarádku spojence, které se to chystám říct, páč krom mě, manžela to nikdo neví, teda ještě vy ale i tak jsem tu v utajení, páč sem chodí sestřenky a to by se rozneslo :frowning2:

Holky budete dál pracovat a nebo se chystáte na rizikové t.?
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojte holky, tak se k vám taky přidávám..dvě čárky jsem objevila 2.1., ale asi předčasně jsem šla na ultrazvuk (4tt a 3 dny od PM), tak ještě dr. nic neviděl. Jen zvětšenou sliznici, což prý může být jak k těhotenství, tak i před menstruací. Mám přijít znovu za 14 dní :frowning2: Snažím se k tomu neupínat a nebrat to tak vážně, ale přesto si sem tam ten test udělám :slight_smile: ...včera se obě čárky objevili hrozně brzo a je i silnější...tak tomu snad začínám i věřit:slight_smile:)) Miminko je plánované, v říjnu jsem přestala brát HA, tak mi přijde jako zázrak, že by se to povedlo tak brzičko:slight_smile: No necháme se překvapit!!! Všem přeju hodně štěstíčka po celých 9 měsíců!!!
11. led 2010 v 10:27  • Odpověz
salinka: fakt jsi mě potěšila, já měla poslední MS 3.12., tak jen chviličku po tobě, tak si tam asi ve středu taky zavolám a objednám se, asi na příští týden.

s tím pitím problémy nemám, nikdy jsem skoro vůbec nepila a všichni to vědí, tak tohle u mě naštěstí nehrozí :slight_smile: a jsem tomu ráda

a k tomu rizikovému: když jsem o první přišla, ptala jsem se dr. jestli budu příště riziková, řekl, že pokud to nebude vyloženě nutné, tak určitě ne :slight_smile: když jsem si tak počítala odchod na mateřskou a předtím ještě dovolenou, tak mi to vychází, že budu pracovat přibližně do konce června, nejdýl do půlky července :slight_smile: tak to je vlastně za chvíli :slight_smile: ale už se moc těším, obzvlášť když bude léto a budu moct být třeba 14 dní vkuse u rodičů. Odstěhovala jsem se od nich 100km daleko asi před 2,5 lety
11. led 2010 v 10:33  • Odpověz
daja: gratujuli a moc ti to přeju :slight_smile: mrni ke mě do alba a pošli mi všechny tvoje údaje, doplním je k nám do tabulky :wink:
11. led 2010 v 10:35  • Odpověz
tux: já ho neslyšela, ale viděla jak pulzovalo na utz, dělal mi tedy vaginální utz .. a srdíčko se tam objevovalo, mizelo, objevovalo, mizelo :slight_smile: :slight_smile:

beru: a kdy jsi měla Pm ty ? tak se objednej a uvidíš, případně tě doktor pozve za týden ..

hupcza: děkuju

jinak jsem se doktora ptala na stravu, co vše mám vyloučit, konkrétně na plýsňové sýry a řekl mi, že nic se nemá přehánět, že klidně sem tam může, ale nepřehánět to, abych jedla na co mám chuť, že si tělo samo řekne :slight_smile: a doporučil mi vitamínky Gravital nebo mamavit a podobně , že je mám papkat, v průkajdě jsem dostala i slevový kupon na gravital, takže tržní věc, ale asi je koupím a papkat budu
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
holky, já měla poslední menses 30. 11. a k dr. jdu pozítří ,tak už by mohlo srdíčko taky být........
k tomu alkoholu - o mně se taky ví, že nějak nepiju, tak to je taky ok.....................
11. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, pokud by vám to příliš nevadilo, tak bych se vám vtírla do diskuze. :wink:
Zatím nám TP podle dr. vychází na 7. září 2010.
11. led 2010 v 11:20  • Odpověz
ladenka vítej a graguluji :slight_smile: přihodím tě do naší tabulky :wink: napiš mi ještě věk, kde bydlíš a je to tvé první mimčo?
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
berulka82: přikládám se k tobě. Taky jsme byli šťastní, že se na testu objevily //. Řekli jsme to snad úplně všem a v první řadě v práci, protože jsem stále venku, nosím těžké věci a taky abych byla v bezpečí. Dali mě proto do kanceláře a pomáhala jsem všem, kdo potřeboval. Když jsem se pak vrátila zpět do práce po revizi, bylo to hrozné.. Dokonce se mi stalo po vánocích to, že jeden kolega, který to ještě nevěděl mi řekl: kde máš břicho. Takže se to z 10. měsíce vleklo do konce roku. Naštěstí jsem na tom byla už psychicky skvěle, takže mě to vůbec nerozhodilo. Všem ostatním v rodině a kamarádům to musel říct manžel a byla jsem moc ráda, když se k tomu nikdo nevracel.

Teď jsme to řekli jen rodičům a mají zakázané šířit to dál. V práci to řeknu jen jednomu kolegovi, který plánuje plán šichet na další měsíc a taky mu zakáži, aby to nikomu neřekl a to ani vedoucímu. Teď jsem od 31.12. do konce týdne na dovolené a od přístího týdne chci jít na nemocenskou, abych byla v teple a v klidu a pokud se to povede, tak bych to v práci řekla až ve 3. měsíci.
11. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Díky. Berulko, je mi 24 let, Jičínsko, 1. dítko, a jména zatím Leontinka, Daniel :wink:
11. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
holky moc dekuji, snad to fakt nic nebude..jeste se to objevilo jednou dopoledne, jinak v pohode....mi se to prave predtim nikdy nestalo..tak jsem z toho byla takova vyhukana..je fakt ze me sexik spise bolel nez tesil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak s tim koncim :unamused: :slight_smile:
ja mela ms 27.12... ale otehotnela jsem podle dr mezi 16-20.12..takze pozdeji nez uprostred, na utz jdu ted ve ctvrtek..tak jsem zvedava...ale minule dr rikal, ze srdicko jeste nebude, ze je to brzo...tak jsem zvedava...sal...u tebe je to fakticky strasne strasne brzo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nebudu se nervovat, kdyz ho jeste mit nebudem:slight_smile: pamatuju si, ze s Nikcou jsem byla na utz 7plus 3 a srdicko krasne bilo :slight_smile:
jinak je mi furt blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neblinkam..ale musim casto vydychavat :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
tedy posledni MS byla 27.11:slight_smile: uz blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
u mě byla poslední MS 28.11. a ovu 12.12., lajlo mám to stejně jako ty, je mi blbě, ale nezvracím a furt rozdejchávám :wink:

Já byla na kontrole minulé pondělí, to mi dr. potvrdil mimi, ale byla vidět jen bublinka, další kontrolu mám až 25.1.
11. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší odmlce a vítám nově příchozí!
Salinka: gratuluju k srdíčku.
Já jsem dnes taky byla na prohlídce a mimís je tam kde má být a taky máme srdíčko. Velikost je 6tt+5 a odpovídá to i termínu PM (25.11.), tak mám hroznou radost. :slight_smile:
Jinak v pátek jsem nebyla v práci. Zvracela jsem celou noc a celý den, takže jsem si vzala sick day. Musím jíst prakticky pořád, jinak je mi zle. Fuj, už aby to přešlo.
hupcza: Ta tvoje tchýně je fakt extratřída. Moje je naštěstí zlatá.
11. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj těhulky, tak já zrovna na klíně našeho7měsíčního andílka a opět omylem v bříšku záříové mimi. No bude to teda fuška, ale na potrat teda rozhodně nejdu. Nedávno jsme 8měsíců tvrdě tvrdě dřeli na holčičce, tak se narodil kluk. Te´d doufám, že to klapne a andílek bude mít sestřičku :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
barrb vítej a gratuluji :slight_smile: můžu tě přidat do naší tabulky? mrkni na ní, je u mě v albu :wink:
11. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
berulka: s tím vyzrazováním - vím, že tím hodně riskuji, když to prozrazuji tak brzo a že v těch prvních 12 týdnech je velké riziko, ale nemohla jsem si pomoct. Věřím mimískovi, že je dobře chycenej a udrží se :grinning:

laurinka: jj, budu to říkat všem. V práci to už všichni vědí, protože jsem se potřebovala dostat z inventury, která je přes noc. A protože brácha dělá na naší pobočce v Hradci, kam jsem měla jet na tu inventuru, tak se to nejpozději ve středu dozví, až nepřijedu. A nerada bych, aby se to mamka dozvěděla od něj jen tak náhodou. Takže jí to půjdu říct dneska osobně. No a kdo jiný by mne měl podržet v takové situaci než právě rodina?
Kdybych o to přišla, bylo by to určitě těžké říct tady v práci, ale už jsme tu prožili s kolegy horší situaci, kdy miminko zemřelo po narození. Takže vím, že se na kolegy mohu spolehnout jako na soucitné lidské bytosti. No a prostě doufám a věřím, že to s mimčem vyjde a zůstane v bříšku do září.

tatarina: vítej k nám :o)
11. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
kovalda: naprosto ti rozumím a cítím to podobně jako ty, v tom prvním těhu určitě, taky jsem se nemohla dočkat a nadšeně to oznámila celé rodině i kamarádkám, pak jsem byla docela zklamaná, když to nevyšlo, ale okolí bylo naprosto super, nikdo se neptal, ani o tom nikdo nemluvil, naštěstí jsem to vzala hodně dobře, takže v pohodě. Určitě si o nikom nemyslím nic špatného, když se tím pochlubí ostatním, naopak, moc a moc ti držím palce a věřím, že bude všechno v pořádku :wink:
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
salinka: moc gratuluju k dobrým zprávám. Jsem teda taky moc překvapená, že už bylo vidět srdíčko. Já jsem naschvál objednaná až na příští týden, že už budu v 8 tt a to už by mělo zaručeně být.

tux: pokud mi nic nebude, tak chci dál chodit do práce a jít na mateřskou 8 týdnů před termínem

daja.had: moc gratuluju a vítej mezi nás. :grinning:

ladenka: jasan, vtírni se. :slight_smile: A gratuluju.

barrb: také vítej k nám a gratuluju. Jak píšeš, budeš to mít fušku, ale krááásnou :grinning:

Téééda, to se nám ta banda taky pěkně rozrostla, to mám radost.

A jak jste se holky dneska brodily do práce? Můžu teda říct, že v tom hlubokém sněhu je těch pár kroků pěkná makačka. Přišla jsem sem a funěla jak lokomotiva. Snad na cestu domů už budou cesty lépe upravené.
11. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
berulka: díky moc. Však já si nemyslím, že by si tu o mne někdo myslel něco špatného kvůli tomu, že to tak vytrubuju do světa. Jen prostě vysvětluju. Zaprvé jsem strašnej nadšenec a extrovert - to ve všem. Když mne něco nadchne, povím to každému. :grinning:
No a děti miluju a těším se na ně leta letoucí a každý tu věděl, že se snažíme, takže jsem to pak šla říct 2 holkám a další mne u toho slyšely, ... no, tak jsem to pak už neřešila :grinning:
11. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Musím vám říct, že jsem se přípojila k několika diskuzím, ale tady s vámi je mi nejlíp a mám pocit, že sem patřím a vydržím tu s vámi až do září :wink:
11. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky taky to dnes sdělím nej kamarádce, ta bude čučet protože před týdnem jsem jí říkala, že ještě nic ikdyž bylo ale nechtěla jsem to říct hned co jsme to našli na testu // ale jinak ani nemám velkou touhu to říkat, stejně tomu ještě nemůžu uvěřit asi až mi naroste břicho, tak to teprve vezmu na vědomí :slight_smile: na dítě se těšíme, bylo celkem i plánovaný ikdyž já od léta moc nechtěla a ještě bych to posunula, ted to máme už vyřešené.
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jojo, přidej si mě do alba. Tobiášek mi zrovna usnul, tak jsem sem hned mrkla. Minulý těhotenství jsem do žádný diskuse nešla, te´d jsem na to prostě klikla a jsem tu :slight_smile: Vy už se tady všichni dobře znáte, co :slight_smile: Tak já teda Vás všechny zdravím, jsem Bára z Prahy 9. Mám druhý těhotenství a strašně toužím po holčičce. Jak jsem psala, mám 7měsíční mimi a měla jsem nějaký gyn. problémy-záněty, to je prostě hned, když nastydnu...takže jsme měli doma první milování od porodu a bum. Něchráněnej sex a ovulace. Můj drahý mi říká : Prosim Tě, Tobíka jsem dělali 8 měsíců, to nepůjde tak rychle. no samozřejmě bum, hned jsem věděla, že jsem v tom :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
kovalda, do práce jezdím autem (13km) cesta docela dobrá jen to stávání v 5 ráno mě asi zabije, zítra mám narozky tak vstanu v 6 a do práce pojedu po 7ráno, si udělám radost
ale ve měste vidím brodit se lidi mimo neuklizené chodníky a docela je lituju, zase mají pohyb což já tolik ne, sednu do auta odvezu se do kanceláře a to samé vpodvečer a max. pohyb po kancelářích, sedavé zaměstnání je zabiják kondičky.
11. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, vítám všechny nově příchozí, to nás tady teda už je.........................
barrb: bud ráda, že jsi těhotná hned...................aspon se nemusíš stresovat............
u nás to vyšlo taky na první pokus, takže fajn................
kovalda. já to taky říkám lidem, o kterých vím, že kdyby se něco stalo, tak mě podrží a nebudou se v tom pitvat. a mám jistotu, že to nebudou šířit dál. a taky teda věřím tomu, že to bude ok..................
11. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Berulka, Kovalda, Leba: Děkuju vám holky za přivítání.
To teda čučím, co těch těhulek je! Každou chvilku někdo nový...ani se mi nechce věřit, že by babyboom ustal :wink: To snad právě začíná, nééé???

A jinak mě se teda nějaký těhotenský problémy zatím vůbec netýkaj .. jako bych snad ani nebyla v tom :wink:
11. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.