• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Antana,tak se zítra zeptej! :wink:
7. dub 2010 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz
Mě ani Dr. centimetry neříká, vždycky řekne jen, že to odpovídá stáří a tím je to vyřešeno. Akorát manžel by rád pro lepší představivost věděl, jak už je miminko veliký, tak mu říkám cifry, co jsou v příručkách :grinning:
7. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Jo můj miláček má teď 25cm a tak 350g :dizzy_face:
7. dub 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz
Tý jo, to je macík:slight_smile: Tak to já se zítra nesmím zapomenout zeptat :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Málen bych zapomněla: Vítám novou tvář - Mikanu :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Tý jo, to se máte holky, že víte, kolik už mimča měří a váží... Mě před 3 týdny mudr. jen prohlédl a ani utz nedělal, takže asi taky budu dost překvapená, jakýho macka už mám v bříšku... A snad už řekne i pohlaví... :dizzy_face:

Já těhu cukrovku měla a neřekla bych, že by na mě seděl jedinej příznak a ani chutě na sladký jsem neměla... Tak nevím, neporadím. Snad jen po ránu mi bývalo špatně, takže jsem musela brzo ráno vypít trochu mléka ještě v posteli nebo pozdě večer ještě jíst. Aby tolik nepoklesnul cukr... Poznala jsem to v porodnici na riziku i na těch lakmusových papírkách co měří myslím ketony v moči...
7. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Mikano: vítám tě, přidat se můžeš :wink: a můžeš i hlasovat. Hlasovali jsme jestli z téhle diskuze uděláme soukromou aby sem nemohl koukat kdokoliv (s tím, že kdo se bude chtít přidat, toho rádi uvítáme a přijmeme), nebo to necháme tak jak je...
7. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
petjo: já jsem to nemyslela zle proti nově příchozím ...
7. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Suik,já vím :wink:
7. dub 2010 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

zase nakukuju :slight_smile:
Gratuluji všem k úspěšným ultrazvukům, nás to čeká 20.4.
Dneska jsme byli odevzdat přihlášku do školky, tak doufám, že mi Kubíčka od září vezmou alespoň na dopoledne...to že jsem těhu jsem zatajila, tak snad mi to projde :slight_smile:
Jinak taky si myslím, že na MK byly vždycky diskuze otevřené...tak proč je teď uzamykat? :wink:
7. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Petjo, díky za odkaz, už jsem si to pročetla, tak to snad budou jen moje těhotenské chutě :slight_smile: Jinak já už jsem taky zvědavá, jak je mimčo velký, od začátku mi říkají, že je menší než je průměr. Taky už se těším, až mi řeknou, jestli máme broučka nebo berušku :wink:
7. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Já si rozměr mimina zapamatovala jen jednou a blbě, a doma jsem zjistila, že na ten věk to je to pořádný obřík....tak bůhví co jsem slyšela.
7. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dobrou noc
7. dub 2010 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
Marge, myslím, že já jsem nikomu nehlásila při zápisech, jestli těhotná jsem nebo nejsem. Nikdo se neptal a myslím si, že na to nemají ani právo. Ale my máme výhodu, že jsme zapsaný do školky už od loňska a od září už jsme mohli tréninkově chodit a jsem za to ráda. Já se ještě teď, když vedu malýho do školky maskuju, aby mi nikdo neokoukl břicho a i kdyby, tak co. Už je zapsanej, tak hotovo... Nikdo mi nemůže říct, že mi ho nevezmou, když jsem těhotná... :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
no já se zeptám by jsme měli mít snad 25cm no uvidíme
7. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
dobrou noc holky sem mrtvá jdu si lehnout
7. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobrou Anty... Hezký sny... :wink:
7. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
tat: tady se mě taky neptaly, ale do dotazníku jsem musela vyplnit, jestli nastupuju do práce a já jsem tam napsala, že jo :sweat_smile:
Mám strach z toho, že až zjistí, že jsem těhu mi Kubajze nevezmou na úkor nějaké jiné maminky, která má práci... :unamused: Ptala jsem se ředitelky, kolik dětí se hlásí a ona mi řekla, že tak akorát, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Holky, zrovna dneska, když bych si povídala tak se všechny poroučíte do hajan!!! Tak krásné sny :wink:
7. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Koukam, ze nez jsme si stihli dat vecu, tak uz jdou vsichni do hajan...tak vam vsem preju dobrou noc...na nas je jeste brzo :slight_smile:
Jinak k velikosti miminka...vim akorat, ze jsme meli ve 12tt+3 6cm a od te doby zadna kontrola nebyla...takze uvidim co nam povi pristi tyden :slight_smile: Ale jsou servery, kde je vyvoj plodu tyden po tydnu krasne popsany a vzdycky kdyz se prehoupnem do dalsiho tydne, tak si prectem jak je ten nas broucek veliky a co uz vsechno ma a umi :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
čauky

gratulace ke kontrolám :wink:
a vítám nováčka :slight_smile:

já dnes konečně byla po dlouhé době cvičit -už jsem se nemohla dočkat - bylo to bezva
7. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
velikost taky nevím - asi "tak akorát" :grinning:
když to vezmu tak kolem a kolem,ondra byl poprvé oficiálně změřený na roční kontrole :slight_smile:
a přežil to ... a já taky :grinning:
7. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
díky za gratulky, jsem ráda, že je mimís v pořádku, jen ty stahy dělohy mě děsí :unamused:

Ant: dnes jsme 19+4
7. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
tat:oni sice nemají právo se ptát,ale nemají ani povinnost ti prcka zapsat :wink:
7. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
rennu:neboj jak budeš doma bude vše ok
já jdu dneska na kontrolu na 10,00 tak jsem zvědavá co se dozvím
8. dub 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko,
ant: budu na tebe myslet....:slight_smile:
8. dub 2010 v 06:58  • Odpověz
rennu:jsi doma nebo ještě ve škole?
8. dub 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ráno,

ant., tak držím pěsti :wink:

Já už tady mám vybalené žehlení a jen co dosnídám, tak se na to budu muset vrhnout... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí tady mám malého pomocníka, tak nám to snad půjde rychle.
8. dub 2010 v 07:25  • Odpověz
marge:no ve dvou vám to půjde líp :wink:
8. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
autor
ahojky holky,
ant: držím palečky na kontrole, hlavně jsem zvědavá, co řekne tvůj doktor na "nové" pohlaví vašeho prcka... :wink:
8. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.