• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinko:ahoj no na to jsem taky zvědavá
a k tomu končení vím že dr. končí pro normální pacientky a prý si těhotné nechá tak nevím no
Huspeninová:ona nemá rizikovky tak nevím máš u ní neomezené vycházky?
8. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak mám ze včera nové fotečky v albíčku :dizzy_face:
Ještě přidám fotečky hadříků na prcka jenom 3 kusy..Ale kouzelný :dizzy_face:

ant: Držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
tak holky já vyrážím pa
8. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
ahojky holky tak jsem tady na skok,včera jsem nemohla příjít v praci pokecat :frowning2: přišly na mě a dostala jsem pokutu :fearful:(
chtěla jsem se vás holky zeptat strašně+ mě bolí od rana břicho :cry: na levé straně vaječník,je to normální ?
8. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
ahojky!
ant držím palečky na kontrolu.
luci to teda nevím, mě se to normální nezdá. šla bych radši k dr.
laurinko téééda, ty už máš krásné bříško :slight_smile:
já mám včera taky po kontorole. dr. mi dělala zase uz. vše v pořádku. krásně mi mimčo zase ukázala, ručičky, nožičky, páteř. leželo tam hlavou k páteři a nožičkama směrem k břichu a cucalo si paleček. prostě lehárko. ptala jsem se na tu placentu a mám ji vepředu na levé straně a pak na bok. tak to vysvětluje úplně, proč vždy cítím ztvrdnutí jen pravé strany břicha a taky už tam občas cítím život :slight_smile:. i když kopanečky jako takové ještě ne. přes tu placentu nejde fakt cítit ani prd.
v pondělí jdu na krev na triply. půjdu tam, ale zdá se mi to zbytečné...
8. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
antana: jak to myslíš, že huspeninová nemá rizikovky.......? jinak vycházky mám od osmi do osmi, to mi stačí......
lat: to mělo být asi na elišku že? já takový pupek ještě snad ani nemám.......eli. kolik jsi už přibrala?
8. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
laurinka ahojky... Od začátku těhu 1 kg... Mám 62 kg :wink:
8. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
lauri: Jo hold je to na každém vidět jinak! :wink:
8. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
laterna: já jdu na krev ve středu... Taky se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
lat: a co pohlaví? ještě nevíš?
8. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
eli: no jo, to je pravda......ale zase já jsem ráda, aspon pořád obleču většinu svých věcí a bříško bude pozdějc zavazet..... :wink:
jinak já mám nahoře skoro pět kilo, ale zase jsem o měsíc před tebou a teprve jsem na své normální váze, takže super..... :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, zkopíruji to co jsem psala do jiného tématu (Eli, ty už to číst nemusíš :wink: :wink: :wink: )

Dobré ráno všem Jsme zpátky ze 4D UTZ a řeknu vám, že to naše mimi je pěkný sabotér. Celou dobu spinkalo a nedalo se probudit ani žďuchancema Ale viděli jsme téměř vše podstatné. Srdíčko má dvě komory, vede z něj to co má, dále funkční ledviny, močový měchýř, žaludek, mozek, páteř vč. obratlů, prstíky, oční čočku....akorát mezi nožky nás nenechalo kouknout. Stehnka mělo úplně u sebe a ještě si je drželo ručičkou, abysme náhodou něco neodhalili. Dr. potom na něj koukala ze spodu a říkala, že ze 70% tipuje holčičku, ale že to je jen její tip. Vážíme 190g a podle délky stehení kosti (to si nepamatuju přesně, asi 3,5cm) odpovídáme na den stáří (17+2). Špatná zráva je, že nemáme žádné fotky, kvůli tomu jak miminko blbě leželo, ale dobrá zpráva je, že nás přeobjednali na 22.4. a dneska jsme to měli grátis Takže budu mít teď utz každý týdne až do konce měsíce - příští týden poradna, potom 4D, potom velký UTZ a 14 dní poté opět poradna. To by bylo, abysme prďolku alespoň jednou nevyfotili
8. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
:grinning: jojo mělo to být na elišku
lauri ještě nevím. to se dr. ani nekoukala nebo neříkala. ale jsem teprve 15+2 tak by to možná stejně byla tipovačka. asi budu muset počkat do toho velkého uz.
8. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
laurinka: To mě bříško nevadí, že je takhle krásně vidět. Já jsem ráda.. Stejně nosím už ňákou dobu těhu kalhoty, takže může růst.. Hlavně že se má uvnitř mimi dobře! :wink:
lendaw: Já už číst nebudu... :wink: :wink:
8. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile: dočítat vás nebudu, četla jsem jen tuhle poslední stránku :sweat_smile:

my velikonoce ok, v úterý jsem měla šílený plačtivý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale odpol už to bylo dobrý a už se zase jen směju :slight_smile: včera jsem volala na tripply tak ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ufff....minulý těhu mi to vůbec nepřišlo, výsledky jsem se dozvěděla až na další poradně, jsem tady odsud taková nastrašená, že jsem tam radši volala dřív :sweat_smile:
včera mě dost bolel podbřišek...zvláštní že jen na záchodě, ale naštěstí žádná kapka krve :slight_smile: :slight_smile: kopanečky cítím jen málokdy :slight_smile: a bříško dost vyskočilo, že už to na mě teď každý pozná :sweat_smile:

luci, a myslíš, že je to vaječník?? mimi teď leží ještě v podbřišku, tak se ti tam jen možná špatně šprajclo....no třeba mě se stalo ten minulý týden, že jsem se před poradnou vyčůrala asi 2x, že když mi dr. zkoušel, jestli mi něco nebolí, tak taky na levý straně mi to dooost bolelo..jako vaječník (už jsem měla zánět vaječníků)..ale bylo to mimi :sweat_smile: jak jsem měla prázdý měchýř, tak se šprajclo dole, že ho dr. nemohl ani změřit na UTZ :sweat_smile:

doufám, že všem dopadly kontroly dobře :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
ojo: tak to je super, že tripply dopadly dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratuluju! mě teprve čekají příští úterý odběry... :sweat_smile:
8. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Ojo: gratulka - já včera taky volala na triply a taky OK :wink:
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
ledaw, tak super, taky gratulka :dizzy_face:

eli, nebuj, určo taky dopadnou dobře :wink:
8. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
eli: vždyt jo, sluší ti.........
já si nejdřív přála honem honem velké bříško, ale na co, když se má mimi dobře uvnitř, přesně jak píšeš..... :slight_smile:
lendaw. taky gratuluju, super....
8. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou kontrolu u obvoďáka. Větší komedii jsem nezažila ... kdybych tam nešla, nic by se nestalo. Teda krom toho, že bych neměla razítko v průkazce. Tlak mi změřil až poté, co si přečetl v průkazce, že ho mám dlouhodobě nízký. Pak následovaly otázky typu "nějaká alergie", "nějaké užívané léky", "no jo vždyť ty jsi vlastně zdravá jako řípa viď" :grinning: říkám, že snad jo. :grinning: Mám pozdravovat rodiče. :grinning: V průkazce mám napsáno. "ZDRÁVA" - AlERGIE 0." :grinning: :grinning: :grinning: Kontrola jak prase.
Jo a včera jsem si objednala tady z bazaru druhé těhu kalhoty, takže už můžu střídat. :grinning: :wink:
8. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
ant: jsem v práci, a řvu průběžně jak želva, ještě jsem se nezžila s tím, že budu doma a budu mít nejspíš omezené vycházky :frowning2:

lenda: téda, tak si to užijete ještě jednou :slight_smile: hlavně, že je v pořádku
8. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěkný slunečný den,
ladenka..taky mám zasebou kontolu u praktické lékařky, komedie to taková nebyla, ptala se mě na rodiče, nemoce atak akorát že já to hned nepochopila, ptá se mě "kolik je tatínkovi" a já jí říkám 34 a ona se na mě udiveně dívala, že to není možný, myslela mého otce a já zase mého muže :grinning: takže trapas. Naměřila mi celkem vysoký tlak a přitom z poradny mám tlak vždy normální, procedura taky dlouhá, o čekáním ani nemluvě, brali mi krev na vyšetření štítné žlázy, ruka mě bolí jetě teď. Zdravá jsem, takže jsem schopna gravidity jak lendaw :grinning: .
8. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
holky, gratuluju k dobrým výsledkům.

lenda, tak mimčo uvidíte snad příště, ten vás teda vypek. my na takovýhle utz nejdeme, tak se nám snad nic takovýho stát nemůže ale příští týden na UTZ v 20tt bude prcek hodnej a celkem i aktivní, měl by ho prvně vidět manžel, jestli to teda bude možné.

rennu, ty máš neschopenku? když píšeš o vycházkách
8. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
ali: od zítřka jo, ještě nevím, jaké budu mít vycházky, odpo si pro ni jedu, mám kontrakce a prý dost velké :frowning2: tak mám zklidnit tempo a modlím se, at mám co nejvíc vycházek....jinak se doma zcvoknu....
8. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
rennu, já jsem na neschopence téměř od začátku těhu, a vycházky mám 8-20 hodin, ale je fakt, že když máš takové problémy, tak ti třeba dá kratší.
8. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Ladenka: tak to tvoje kontrola probíhala úplně stejně jako ta moje,akorát že mě místo tlaku poslouchala srdce a plíce. Tlak mi měří jen v poradně.

Alisek: holky mě přemluvily, že to stojí za to, tak jsme se na ten UTZ objednali - a hlavně jsem chtěla, aby manžel konečně taky něco viděl - na UTZ ve 12tt z toho moc moudrý nebyl, navíc mimi spalo. A te%d znovu - alespoň už ale byly vidět detaily - normální malej mimozemšťánek :dizzy_face: Tak doufám, že příště už bude prcek vzhůru. V poradně vždycky řádí, mydlí ručičkama nožičkama a před taťkou dělá stydlína :slight_smile:

Rennu: jejda, kontrakce u půlce těhu? Není to nebezpečné? Nenapsali ti něco na sklidnění dělohy?
8. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Já mám vycházky neomezené - resp. okénko, kam se píše čas vycházek nemám vypsané. tak to beru tak, že jsou neomezené.
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Lendaw, vidíš, abych mu nekřivdila, srdce mi poslouchal taky, kvůli šelestu, ale prej dobrý. :wink:
Já si právě od 3D UTZ slibuju hlavně to, že tam se mnou půjde manža, na normální UTZ k mému dr. se mnou odmítá chodit, necítí se v té čekárně mezi tolika těhotnými babami dobře. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ladenka: manžel se mnou do poradny taky nechodí - vlastně tam nechodí žádní tatínkové - v čekárně sedí jen spousta pupků :sunglasses:
8. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
Lendaw: se mnou šel jednou a po 3 minutách utekl do auta. To já tam tatínky potkávám dost často, vždycky jde dovnitř maminka, a po absolvování vyšetření pak sestřička houkne na tatínka, že už může jít taky dovnitř a tak jde.
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.