• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky taky koukam jak uz horecne nakupujete a my jeste ani jedno bodicko:grinning: jsme ve fazi vybirani jmena.... je to boj!
8. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
Na amnio jdu příští týden, mám docela strach (ne ze zákroku, ale z těch výsledků - nejsem už nejmladší).
A bolesti hlavy (jak migrény, tak tenzní bolesti) mám snad odjakživa, jen se to teď trochu zhoršilo.
Jo a nakoupeného nemám taky ještě vůbec nic - to až po 20. týdnu.
8. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
loty: s tema nakupama me spadnul kamen ze srdce:grinning: kamaradka ma dve decka a na dalsi se nechysta, pise mi seznam veci co je treba a rovnou co z toho mi da nebo odproda, takze super. Ja se bojim cokoli koupit ze to u me spusti lavinu a do zari casu dot:slight_smile:

no migreny ti fakt nezavidim, ja to prozivam poprvy a nevim jak se s tim vyporadat. mam na to sice prasky co muzu i ted, ale samosebou je nechci zobat kdykoli ma prset :frowning2: sem tam se proste drzim a snazim se to nejak prezit.
8. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
sam: Tak s bolestí jsem na tom podobně - já se cpu magnéziem, hodně piju a modlím se :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Tak jsem doma,
paní doktorka byla vstřícná a mám vycházky od 10-19h. to jen kvůli těm kurzům, co chodím, tak jsem moc ráda :slight_smile: ...a kdybych musela ráno někam a přišla kontrola, tak jí mám volat a byla jsem jako u ní, tak v poho. Ale jasné, že se musím hodit do klidu...ono i stres v práci, teď mám před sebou ty státnice...tak snad se to srovná. Jinak jsem ubulená, v práci jsem to ořvala s kdekým od kolegyň přes děti.

ladenka: info k 3D máš v IP :slight_smile:

ant: Jééé, tak gratulace, máte veliké mimko ....jste o 10dkg těžší :grinning: Já to furt převádím naa jídlo, 30dkg šunky si umím představit totiž :grinning: :grinning:

loty: vítej
8. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
rennu:tak to máš dobré vycházky a kdy děláš státnice?
lotyny?ty jdeš na amio?
8. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
ant: jojo, jsem ráda, je jasný, že je neprocourám, ale budu moct zajet vyklidit místo v práci, předat inventář...jen tak na procházku....státnice mám 23.4. už se to krátí a ještě nejsem ani v půlce :frowning2:
8. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
loty - ahoj :slight_smile: ty jdes na tu plodovku jen kvuli veku nebo ti neco blbe vyslo? jestli jsi mela ok NT, tak to urcite bude dobry :slight_smile:

lendaw - ja jsem na 3D (4D) objednana do Podoli a tady to stoji 1300 a o slevach na dalsi navsevy nic nevim, asi nejsou....

rennu - tak to byla dr. hodna, to ti to dobre dopadlo s tema vychazkama :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
rennu:to zvládneš neboj já ti věřím mojemu se ted blíží zkouškové tak jsme nervozní
8. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
eveluska: NT je ten ultrazvuk v prvnim trimestru?
8. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
sambuca - jj, plus biochemie (krev) a dohromady to da celej screening, ten horcik ti na to boleni hlavy pomaha? ja jsem taky trpitelka :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
eveluska: horcik psala lotyna:slight_smile: ja proste hodne piju a spim:grinning: sem tam si vezmu prasek, kdyz uz to nejde vydrzet, naspal mi ho gynekolog takze ok.

jinak diky za info! krev me brali a ultrazvuk taky byl ( 12 plus 3 tusim) a doktor si se mnou povidal o vsem a o nicem, tak asi vse ok :grinning:
8. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Hořčík mi doporučila na bolest hlavy neuroložka. Ale asi před pěti lety mi doporučila, že mi na bolesti hlavy stoprocentně pomůže, když změním životní styl - například si vezmu batoh a odjedu se na půl roku toulat do USA. Tak nevím, jestli hořčík není rada ze stejného soudku.
Na amnio jdu kvůli věku, NT vyšel negativní, ale pravděpodobnosti VVV mám poměrně vysoké.
8. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
loty:tak jestli vyšel NT ok tak výjde i tohle kdy jdeš na amio?
8. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
ant: Doufám, ale stejně se bojím. Jdu příští čtvrtek.
8. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
loty - neboj, kdyz uz jsi otehotnela a mela NT v poradku, tak ten vek asi nic nepokazil a bude vsecko ok :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
loty:neboj mi ti tady budeme všechny držet palce :wink:
8. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
loty: kamarádce kvůli věku také měli dělat amnio, ale NT má v pořádku, tak nemusí....ale uvidíš, že to dopadne dobře :slight_smile:

ant: jj, zkoušové atad....máme to dom a, já sice ted budu končit, ale muž také studuje, tak vím o čem je řeč
8. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Holky díky, jste hodný.
8. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
Rennu, díky, asi ani nebudu čekat na mého dr. a zítra tam zkusím zavolat a objednat se. Cena je dobrá. Jsi o týden napřed než já, tak uvidíme, na kdy objednají mě.
8. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
ladenka: není zač, pak dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj loty, tak držím pěstičky, ale přesně jak píšou holky, to bude dobrý :slight_smile:
ant: gratulace, no to jste teda veliký :wink: , jo a co dr. na to, že je to kluk? A potrvrdili to?
8. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
descreet: a nevíš jak je to s kontrolama, jestli chodí i o víkendu?
8. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
vitam nove prichozi :wink:
anty...to uz je Simonek pekny kusanec! Mas nejakou fotecku?
rennu...aspon si od decek odpocines....ale je jasne, ze pokud jsi neposeda, bude to doma peklo...verim, ze to zmaknes :wink:
Ad ceny 3D/4D.......tu to v prepoctu na koruny stoji 6tisic :angry: Takze si to hold nechame ujit...ale mrzi nas to strasne moc.
8. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
beru:nepotvrdil říkal že možná jo ale že si není jistý měl nožky u sebe
saf:fotečku mám ale on už jen fotí stehení kost a hlavičku takže tam není nic k vidění ale zdá se mi že jsme docela porostli od minulého týdne
8. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
antana. gratulace ke kontrole........akorát co to pořád píšeš za blbosti, že má huspeninová jenom "normální" těhule......jako jestli si myslíš, že nemá pacientky, které mají rizikové těhotenství, tak to je pěkná blbost.................to má každý doktor....a ona je navíc hodně dobráll. ten tvůj tam bude bývat ještě úterky a čtvrtky odpo, ale dneska vůbec nezvládal, měl dělat do dvou a ještě ve třičtvrtě na tři blokoval ordinaci a nestíhal........
jinak až ten tvůj dr. skončí, tak k ní nemusíš přecházet, gyndaře si můžeš vybrat sama, takže můžeš chodit někam úplně jinam, jestli budeš chtít.......
a co ti řekl na to pohlaví, že ti ho říkal celou dobu blbě? nebo ti dneska zase řekl holku?

suik. někde kontroly chodí, někde ne.....a jaké máš ted vycházky?
jinak to že se k tobě nedostanou k bytu, to jaksi není jejich problém, ale tvůj, totéž když se někdo vymlouvá, že neslyšel zvonek - taky každého problém. když chtějí, jsou drsní............... a doktoři většinou píšou vycházky všem těhulím stejně - někteří neomezené, někteří od osmi do osmi, někteří jen ty čtyři hodky denně, jak kdo.......záleží, jak si to který z nich umí obhájit na socce...............
8. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
jinak kontroly o víkendu? to asi těžko - jsou to státní pracovníci, úředníci, ti makají jen od osmi do tří nebo do pěti...............ve všední dny...............u nás chodí jen do jedné po obědě..............
8. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
loty: vítám :wink: , proč tě honí na amnio, když máš NT v pořádku, to jsou snad spolehlivější hodnoty než věk. Neboj, to bude dobrý :wink:

Já jsem slyšela že těhule moc nekontrolujou. Tak snad.
Dneska mám nějakej divnej den, manžel odjel, a já jsem nějaká skleslá.....v neděli jede zas na 14 dnů, jak to přežiju, nevím :frowning2:
8. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
lauri: tak to nevím, jak by řešili...já ten zvonek bohužel nemůžu ovlivnit, jsme v nájmu, barák se rekonstruuje a už jsem to majitelce říkala, že by to tam chtělo dodat. Tentokrát to bylo kvůli poště....no kdyžtak tu pokutu zacáluje ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....já bych jim otevřela, ale nedovím se o nich.
8. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

vítej Loty :slight_smile: určo amnio dopadne dobře :slight_smile:

suik, já taky slyšela,že těhule nekontrolujou a můžu potvrdit, že za minulý těhu u mě nikdo nebyl a to jsem si chodila jak chtěla :sweat_smile:

jinak kontroly o víkdenu můžou bejt, ale to už pouze na udání...takhle přišla kontrola mýmu ex v sobotu odpoledne :sweat_smile: páč oni měli směny i v sobotu...

rennu, tak to máš dobrý vycházky :slight_smile: :slight_smile: hlavně si teď budeš moct odpočinout, v klidu se učit a po státnicích myslet už jen na miminko :slight_smile:

ant, gratuluji ke kontrole :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.