• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik: ad kontroly - s tím zvonkem je to tak, jak psala lauri (jednou mě na to upozorňovala doktorka), ale oni jsou prý dost urputní v tom, dostat se do domu (údajně jsou schopní třeba půl hodiny zvonit na všechny zvonky, než jim někdo otevře).
ad plodovka: U mě je to trochu složitý - už otěhotnění bylo z kategorie zázrak. Máme za sebou neúspěšné IVF, po (!!) kterém jsem se dozvěděla, že se není čemu divit, že mám stará vajíčka a sliznice nic moc atd. a že i s IVF je pravděpodobnost otěhotnění velmi malá. No a když se měsíc na to ten zázrak stal, tak jsem začala panikařit, že když jsou ta vajíčka tak stará a špatná, že by to nemuselo být ok. Takže jsem hned od začátku byla rozhodnutá, že na amniocentézu půjdu. No a NT byl k tomu už jenom takový dodatek - teda oni ho chtěli i na genetice - díky tomu jsem ho ani neplatila.
8. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
lauri:já nemelu blbosti jen sem o ní slyšela spousu špatných věcí jsem u barana proto že nemůžu otěhotnět a na to on je prostě dobrý jinak bych tam nechodila,což Huspeninova je dobrá na genetiku atd. to je o ní známé ale na neplodnost né proto chodím k němu kdybych neměla žádný problém tak jsem u ní takže se na mě nerozčiluj je ti říkám co vím a jelikož jsem zdejší tak jsem toho slyšela hodně a když mi nevěříš zkuz si dát tady na koníkovi diskuzi o predicu Zlín a přečtěš si to sama já věřím že může být dobrá dr. pro normální pacienty ale já normální nejsem :slight_smile:
nerada se hádám tak doufám že se tady nebudeme dohadovat díky :grinning:
8. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
lauri:napsala jsem ti něco do
IP dej vědět jestli ti to došlo
8. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
loty: tak hlavně aby to bylo v pořádku....bude uvidíš :wink:
no tady nejsou zvonky žádný :grinning: , no nic, já to stejnak nevyřeším.
8. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
suik - tak to tam ty socialce napis do kontaktnich udaju nebo nekam, at ti volaj, ze nemate zvonky a jste v najmu, za to vas preci nemuzou nijak postihovat, kdyz to neni vase vina, ne?

s tou plodovkou to nekde kvuli veku delaj automaticky, znamy (praha) vsecko vyslo krasne a stejnak ji hnali kvuli veku na plodovku - taky dopadla dobre :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
ant: já se nerozčiluju, jen mě to pobavilo, protože zrovna včera jak jsem šla na kontrolu, tak se mi tam paní co čekala vedle mě rozplývala, jak jim i její kamarádce huspeninová pomohla otěhotnět.............. myslím,že i chvála i špína se vykládá o každém doktorovi........ a proto jsem ti taky napsala, že doktora si můžeš vybrat, takže až baran skončí, nemusíš k ní přecházet.
a IP pošli prosím znovu, nic mi nepřišlo......

a hádat se fakt nechci, a určitě ne kvůli tady tomuto :wink:
8. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
lauri:poslala jsem to znovu zase nic?dala jsem přesně tvůj nick to je divný
8. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
lauri:nějak to nejde tak nic třeba si to někdy řekneme v čekárně jak budeme čekat ted se budem potkávat :wink:
ty jsi tam dneska byla?já taky ale byla jsem tam na 10,00 kdy jdeš příště?já 29.4 na 8,00
8. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
já si našla diskuzi na netu, a tam psali těhule že u někoho byla kontrola i 2x, takže je to asi fakt individuální
a to si myslím taky, že budou chodit do určitý doby, a ne někdy po večerech a víkendech. To pak fakt jedině, že by na nás někoho poslal zaměstnavatel, a to u nás těhu doufám nehrozí.
loty: tak to muselo být teda velké překvápko, když jsi byla v tom :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
ant. v poho, už to přišlo. :wink:
a v čekárně se asi fakt nepotkáme, ty chodíš k jinému dr., oni tam nejsou zaráz...... :slight_smile: baran je tam úterky a čtvrtky dopo a zbytek huspeninová. a dneska právě sestřička říkala pacientkám, co tam přes půl hodiny čekaly, že příště je objedná na jiný den, kdy tam je jen huspeninová, aby tam nemusely tak dlouho čekat.........fakt hodně přetahoval, takže to se bude asi týkat i mě, a co říkáš na novou sestru? nebo se ti víc líbila ta předtím?
8. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
no nevím jsem s ní v rozpacích není špatná jen je rázná nezdá se ti?
8. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
mě právě docela vyděsila, jak jsem ji viděla....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív mi řekla, že mám šíleně nízký tlak - jako bych s tím mohla něco dělat, ale je jinak hodná, v pohodě, ale rázná - to jsi vystihla dobře....................přesně taková je.......ale zase jsem vůbec nečekala, dřív i hodinu nebyl problém s tou martinou předtím................takže když nebudem muset tvrdnout v čekárně, bude to super................... je taková srandovní ale.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky jsem z ní měla šok..
8. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
jo máš pravdu že to dneska šlo jak na běžícím páse je rychlá mě tam zase drtila že mám vysoký tlak a že se mám zvážit sama a tak no prča :slight_smile:
Martina byla totálně nechutná to byl děs
8. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
ant. no já když tam byla poprvé, tak se mi ta martina vůbec nelíbila, ale tato mi přišla od pohledu horší ale asi není, přijde mi lepší........tam ta věčně taková otrávená, mi přišla........
a ty se vážíš v ordinaci? já se vážím doma skoro každý den, takže ony se mě vždycky jen zeptaly, kolik vážím...
8. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
no vážím se doma jen dneska jsem na to zapoměla tak jsem se musela vážit sama
ségra je s malou v nemocnici a já mám na starost jejího syna tak nestíhám
8. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
no půjdu si s ním lehnout dobrou noc
8. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
ant. aha......já si zase říkám, co mi řeknou, až někdy zapomenu vzít moč..... :grinning: :grinning: :grinning: to se určitě stane zase mně.......
tak dobrou....
8. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj vsem :slight_smile: tak uz taky citim pohyby..copohyby, pekne do me kope, raubir!!! :sweat_smile: akorat mi prijde ze je jrozne nizko uplne v podbrisku a dela mi tam pekny boule, az to obcas je docela neprijemny. Taky brisko mi roste snad den ode dne vic..dziny uz temer nedopnu, mam vymysleny provizorni zapinani na gumicku :grinning: ale uz sem byla nakupovat a sehnala sem skvely tehu sortky v bazaru za 180, akorat to teply pocasi by si melo taky pospisit :wink:
8. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
petu: letních hadříků mám taky spousty pohodlných, jenom čekám na teplíčko............je to hrůza to počasí.....
a gratuluju k pohybům a neboj, taky je mám dost nízko, občas skáče po močáku, to jsou taky srandy......a bouličky se mi taky dělají, takže je to ok............. :slight_smile: krása viď?
8. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
dneska sem mela krusnou noc, o pul 3. rano me chytla strasna krec do lytka,svijela sem se jak zizala a nemohla se teho zbavit, manza se vzbudil a pomohl mi na nohy, jinak bych se nezdvihla a az pak to povolilo..ale dost me to vydesilo :pensive: do prace sem si to lytko zavazala, pac sem v praci furt na nohach, stani u zubarskyho kresla tem noham zrovna neprospiva..obcas me uz driv tahle noha zlobila, asi mam nabeh na krecak...ale ted me to nakoplo k tomu ze si obstaram naky ty kompesni puncochy. Jinak beru calibrum mami, namyslim ze bych mela nedostatek vitaminu, ale radsi popijim magnezku. Nemate nektera zkusenosti s tema puncochama? Slysela sem ze predepsat je muze jen obvodak a i tak sou dost drahy a moc si nedovedu predstavit ze bych se v nich parila celej den az bude teplo :confounded: pak sou jeste ruzny "silonky" ale nevim jestli by to stacilo..aby to plnilo ucel dostatecne..
8. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
jj, jinak je to krasa:slight_smile: vcera kopal tak ze i manzu to vydesilo..se lekl az odtahl ruku od bricha :grinning:
8. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
s lýtkem ani punčochama neporadím, vůbec netuším........ :unamused:
a je to super ty pohyby, manža je z toho hotový.......vždycky když řeknu že kopká, tak se hned zajímá a je štastný.....a hladí a pusinkuje a mluví na bříško..... :wink:
8. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahoj petulko...me ten nas rarasek taky pekne nakopava...hlavne vecer...a taky me prekvapilo, ze je to tak nizko....tak je to asi normalka :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ráno, tak jedeme dneska do porodnice :sunglasses: kámošce se včera narodila druhá holčička, tak je jedeme zkouknout a rodila v té samé porodnici jako chci já, tak jsem zvědavá na podrobnosti :wink:

Beru: s těma kontrolama, myslím, že chodí i o víkendech... večer určitě, zrovna mamku přišli zkontrolovat až po 18hod, kdy už neměla vycházky :frowning2: Ale myslím si, že je to individuální město od města...
9. dub 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko
Petulko:ty křeče v lýtkách mám taky nic na to není dají ti max magnézko jako mě a gratulka ke kopanečkum týjo já žádný bouličky nemám jen jako bych měla tik v břichu začne se mi vlnit máme nějakýho spáče ten náš moc nekope asi pořád spí
tak nevím no na to že by to měl být kluk je nějaký hodný no uvidíme co nám řeknou zase za 3týdny
9. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

ad křeče, nikdy jsem neměla, ale vím, že kamarádka občas nosila ty punčochy při druhém těhu...

mě pohyby nizko nijak nepřekvapily, to jsem minulý těhu vypozorovala i na nějakým obrázku, jak dělaho postupně stoupá nahoru :slight_smile: nehledě na to, že i dr. mi teď jezdil sonem na podbřišku :slight_smile:

ant, kluci jsou vždy hodnější :grinning: :grinning: :grinning: holky jsou uječený hysterky :wink: už v porodnici jsem vypozorovala, že brečeli většinou jen holky a hlavně to teda vidim teď po porodu, každá kámoška, co má holku, tak jen závidí jakýho mám hodnýho klučinu :grinning: :grinning:
aspoň budeš mít hodný miminko :wink:
9. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: tak zase ležim s bolesti hlavy, tentokrat levostrana, zacinam si delat poznamky kdy me zacina bolet a vzdy ve stredu nebo ve ctvrtek, to je ale pravidelnost, co, dnes to celkem jde, ze i muzu pracovat.
A co uvas noveho? co chystate na vikend? trochu vas dočtu.
9. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
dobré ránko,
ty bolesti hlavy vám nezávidím....mně včera zas hupsl můj psí miláček na břušek, tak jsem se bála a večer před usnutím křeče v podbřišku, takže zase stahy....tak jsem bulela, že se bojím... :confounded: a to před tím miláček hezky kopkal a pak toto...chjo. Za chvíli mám vycházky, dojdu na poštu a pak učit se, učit se, učit se :rolling_eyes:
9. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
mě dělá dr. sono u pupku tak mám kopanečky a malinko víš nemám je úplně v podbříšku ale trochu výš jak jsem včera vypozorovala na sonu tak malý je hlavičkou dolů tak možná je to tím dneska je celkově hodný vůbec o něm nevím jen mě ráno jednou málo kopl víc nic
9. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
rennu:neboj ted jak budeš doma tak ti bude dobře neboj se :wink:
venku je krásně jak je u vás?
o víkendu vyfotím břicho mám ho zase větší
9. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.