• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky holky.
Ant: U nás je pěkně hnusně!! :angry: :unamused: Závidím, že máte u Vás hezky...

Holky mám dotázek?! Jak půjdu v úterý na krev na ty tripply, kdy asi bývají výsledky? :confused:
9. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
eli:tak za 2týdny aspon já jsem to tak měla se zeptej kdy tak zhruba můžou být
holky razím do obchodu pa
9. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je azuro, sluníčko, ale trošku fouká. Ráno to vypadalo na bouřku, ale už je to pryč.

Eli, výsledky jsou do týdne.
9. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Eli: oni ti řeknou, kdy si máš zavolat.
9. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
ant: Tak hezký nákup... :wink:
lendaw: Já se jich tamještě zeptám..Jsem si myslela, že asi tak do toho týdne to bude... A myslíš, že si budu muset volat na výseldky ke svému dr.?
9. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
lendaw: ty jsi telepat či co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já než to napíšu už mám odpově´d!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
:grinning: To víš a ještě jsem ti mezitím stihla odepsat i k těhulkám po potratu :grinning:
9. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Eli, já si volala po týdnu :wink: mě řekla sestra, kdy si mám zavolat :slight_smile:

u nás ráno nic moc, teď se tro trochu trhá, tak snad bude odpol hezky na procházku :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
já mám dneska (teda vlastně už od středečního večera) neustálé pálení žáhy :rolling_eyes: Odpoledne budu msuet do lékárny pro Rennie.
9. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
lendaw: To sna dneni možný, jak to děláš :grinning: :grinning: :grinning:
ojo: Mně právě toho moc sesřička neřekla, proto se ptám teď Vás... ještě se zeptám na těch odběrech :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
tak unás je zataženo, mě to je jedno, stejně jsem v posteli.

eli, Výsledky jsem měla do týdne a taky výsledky po tel.

Rennu, bude líp, odpočívej a hafana asi trochu odstrkuj když bude chtít vítat paničku, já už to dělám u našich psů, jeden má sice jen 5kg ale když na mě hupsne, tak to stojí za to a s tím druhým si skoro koukám do očí když se postaví na zadní :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
eli, ona ti to určo řekne, až ti ty odběry bude brát :wink: ale jak čtu, tak ty jdeš na odběry jinam?? mě to odebírala sestra v poradně :slight_smile:

já už taky zakázala naší hafanici na mě skákat, smí jen když sedim a dovolim :grinning: :grinning:

lendaw...mě taky při prvním pálela žáha, hlavně na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě naštěstí pomáhalo mlíko :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
ant: tady je pod mrakem, ale není zima...cestou z pošty jsem vzala malý nákup a už baštím jogurt a půjdu se učit a za hodinku se psem, odpo mají totiž přijet dodělat balkon (nacháváme si ho zasklít).
:grinning:

eli: mně brali krev na tripply v úterý a v pátek byly výsledky, oni ti řeknou, je to fakt jak kde.
:slight_smile:
ali: no náš hafík má 9kg a je to znát, když hupne...juj a toho velkého máte jakou rasu??
9. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
ojo: jj, u nás se chodí na odběry přímo do nemocnice...
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
ojo: náš taky nesmí, ale včera jsem ležela na boku a on na posteli blbnul s hračkou, vždycky z ničeho nic se staví jak kobyla na zadní a hupne na hračku a včera jsem se nestihla vykrýt a on se seknul a přistál na mně :sweat_smile:
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
rennu, malej je jezevčík a velkej je něm.ovčák, a to že si koukáme skoro do očí to je i mojí výškou, 165cm, no prťavec
9. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ojo: mlíko nesnáším, ale přemohla jsem odpor a třikrát si ho lokla. Tak snad to zabere :unamused:
9. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak u nás svítí pěkně sluníčko ale zdání klame,byla jsem se z malou zeptat do školky kdy je zápis a venku je kosa ak cip chjo,včera bylo krasně teploučko ale dneska je fakt kosa,jinak včera jsem byla u obvodaka a v kartičce už mam razítko a provedene i ekg,jinak se mi udělalo strašně špatně :frowning2: jsem ted snědla jahody a fuj je mi zle jak čert asi padnu :frowning2:
9. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Dobré skoro poledne,
u nás zataženo, já jsem jak praštěná palicí. Sedím tady a čekám na ty přívaly energie co přijdou ve druhém trimestru a nějak pořád nejdou.
Holky nemáte někdo nějaký tip co dělat se šatama ze saténu aby neelektrizovaly a nelepily se na mě?
9. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Loty: nenosit :grinning:
9. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
lendaw: :slight_smile: Vidíš, to mě nenapadlo.
9. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Ještě by možná pomohlo vzít pod ně spodničku, nebo něco takovýho - teda jestli se to ještě nosí.
9. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
ahojda,
loty: já nejsem šatový tip, tak fakt neporadím :slight_smile: , zkus to dát do googlu
eli: u nás byl výsledek za týden, taky mi to brali ve FN, ale já tam musím teda chodit osobně, pro výsledky
u nás je pod mrakem, ale docela teplo
já teda také zatím necítím žádný příval energie, a to nechodím ani do práce, to bych asi usínala už v 6 večer u telky
9. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Inu, co se energie týče - je to jak na houpačce. Někdy mám nával, že bych si troufla klidně zorat zahrádku, ale někdy (jako např. dnes) mi přijde, že jsem stále na Utrogestanu. Každopádně, večer usínám nejpozději v devět.
9. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj, u nás taky nic moc...budila jsem se snad na šestrát, s tím, že rozhodně nemůžu vstát, když se v deset zadařilo, tak jsem byla jak praštěná palicí. V noci se mi blbě dejchalo, jako bych měla na hrudi balvan - vzbudím se a ona mi na prsou spí kočka, mazel jeden. Ráno jsem se vzbudila zase s pěknou alergií :unamused:
Rennu: mě kočka občas protlapkávala břicho, teda ještě než jsem byla těhotná, aby si ustalala. Ted to naštěstí nedělá, ale občas se po mě projde.
Venku je tady teda hnusně.
Já jsem na tom s energií furt stejně, před těhu jsem měla problémy s únavou, pak to bylo horší a teď to je jako dřív, spíš horší, ráno nejsem schopná fungovat....a to i s jídlem. Taky stále čekám na nával energie.. :grinning:
9. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
beru: koukám, že máš stejný termín porodu jako já :wink:
9. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
tak jsem zpět začnu vařit koupila jsem si meloun no mnam :wink:
9. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ant: jéé, meloun :slight_smile: |Taky bych si dala. Včera jsem ho viděla v krámě, ale netroufla jsem si ho koupit - takhle mimo sezonu.
9. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
ant: mňam, meloun...u nás neměli :frowning2:

suik: jojo, to znám, měli jsme také kočku a taký si tak stlal :slight_smile: byl to mazel....
9. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky tak teď vytírám a jaká křeč mě chytila do pravého boku...no šílený!! pak to šlo až do podbříšku a teď naštěstí už dobrý! Ale fuj ošklivý a nepříjemný pocit...když se člověk nemůže bolestí hnout!! :angry:
9. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.