• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Eli, že už se na ten úklid nevyprdneš a nedáš si radší nohy nahoru :grinning:
9. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
lendaw: Já bych ráda, ale pračku pověsit musím taky a nevytírala jsem dlouho, takže to byla fakt potřeba... A manžel má teď své práce dost a nechci ho otravovat, i když on se sám nabízel, že to udělá, ale nechci na něj všechno nechávat! :unamused: Nohy nahoru si dám za chvilinku..Jenom dovytřu kuchyň, připravím si rýži a dodělám kuře a půjdu se najíst a pak a ž dovečera nohy nahoře :wink:
9. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska rozlítaný den a energie zatraceně málo. V noci jsem se vůbec nevyspala. Manža má nějakou chřipku, ale to nebyl ten důvod. Prostě poslední dobou mám problém se spaním. Bez problémů usnu jak špalek během chvilky, ale tak okolo třetí hodiny ranní se probudím a ne a ne zabrat. Navíc jak pořád chodím na záchod a překuluju se, tak budím i manžu. Do toho si kocouři myslí, že už je čas vstávat a že dostanou nasypáno do misky a budí ho i oni. Dneska jsem usnula až před pátou a v šest už manžovi zvonil budík. Původně jsem chtěla vstávat s ním, protože jsem potřebovala vyzvednout naše a jet s nimi na nákupy, ale dala jsem si budíka na sedmou a že ještě chrupnu. Prdlajs. Už jsem nezabrala. Mám chuť jít tak hodinku dospat. :sweat_smile:

Já měla výsledky za týden. Dr. mi poslal esemesku, že je vše OK.

Ad počasí. U nás nic moc. Ne vyloženě zima, ale honí se mraky a je to takový aprílový. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a melouna jsem si dneska v kaufu koupila taky, mňam mňam. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
já vařím a už se těším až se nadlábnu dělám bamborový guláš měla jsem na něho strašnou chut a na meloun taky :wink: holky vám pošlu kousek :grinning:
9. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Abych nezapomněla. Rennu, ještě jednou díky za kontakt na ten 3D UTZ. Už jsem se objednala. Jdeme 29.4. ve čtvrtek v 11 hodin. :wink:
9. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ladenka: s tím spaním to mám úplně stejné jak ty. Večer jsem nejpozději v 9 tuhá a kolem třetí už se jen převaluju, k tomu to chození na záchod :rolling_eyes:
9. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ant, teda ty si dopřáváš :slight_smile: melounek mňaaam :slight_smile: a bramborovej guláš taky miluju, jsem schopná si i 2x přidat :grinning: :grinning:

Ladenko, s tím spaním to nebude lepší...to v těhu bývá, že v noci procitneš a ne a ne spát :sweat_smile: na mě to nejvíc přišlo až ve třetím trimestru, v noci oči jak pětky a cítila jsem se vyspalá, no a k ránu vždy zase největší spánek...jsem si tak říkala,jestli se tělo netrénuje na noční vstávání k prckovi :sweat_smile:
někde jsem četla, že na to pomáhá normálně si začít číst....což jsem praktikovala, a je fakt, že po chvíli se mi zas chtělo spát a usnula jsem :slight_smile:

taky mi za chvíli dopere pračka, tak pověsím prádlo, zkouknu seriál a půjdem na chvíli ven, je tam docela teplo...příjemně :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
ant: taky my přítel včera koupil melouna, sice barva růžová, ale byl už dobrej, až mě to překvapilo :slight_smile:
descreet: dík za info, to jsi mě moc nepotěšila, já myslela, že o víkendu nechodí, a po večerech taky ne :angry:
u nás se taky vyklubalo sluníčko :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak koukám, že s tím spánkem na tom nejsem sama, jen jsem doufala, že se to zlepší a ono Ojo ne jo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, jdu to asi zkusit dospat. :grinning: :wink:
9. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
no holky já měla meloun uplně rudej a byl moooc dobrej
9. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky, vy mi ted a děláte chutě, já si snad půjdu koupit meloun :grinning: Koukám, že máme při pátku podobné činnosti, mám za sebou dvě pračky, ještě mi teda zbývá žehlit :unamused: , venku nic moc, takže asi jdu na to prádlo.Jinak v po už do práce, jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržím :sunglasses:
9. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
já neprala já prala ted v týdnu i žehlila takže pohoda zítra jen utřu prach a vysaju a mám na víkend hotovo
9. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jo meloun je super, taky mám krásně červenej, jen kdybych po něm neběhala každých 5 minut na záchod.
Teď u mě zvonila pošťačka - přinesla mi těhu kalhoty tady z bazárku. Jsou mi super. A za super cenu (170,--). Jsem fakt nadšená. Jen je mám akorát, tak doufám, že moc nenakynu přes stehna. :wink:
9. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
ladenko:z jakýho bazarku?jaka je adresa?prosím tě
9. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Objednala jsem si těhu kalhoty od jedné holčiny, co je měla tady (na koníkovi) v bazaru. Asi jsem to blbě napsala. Pardon. :wink:
9. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
ladenko:aha díky holky nějak mě bolív podbříšku na obou stranách bolest i tlak
9. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
jé holky kde jste všechny?dneska je tady nějaký mrtvo
9. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
lad, no jak u koho, ale vím, že tyhle problémy se spánkem měli fakt všechny moje kamarádky těhule :sweat_smile: a taky jsem se to dočetla...někomu prý pak ve třetím trimestru nedá spát mimís, jak kope v noci :grinning: zlepší se to až těsně před porodem :sweat_smile:

beru, s těma vycházkama, ono jak ve kterým městě :wink: třeba si zajdi na tu diskuzi o vycházkách a neschopnosti, třeba tam bude někdo z tvýho města a napsal zkušenost :wink:
třeba já pracovala 60km od domova, takže jsem nepředpokládala, že se sem na tu dálku někdo pohrne :sweat_smile:

teda vy jste mi na toho melouna udělali chutě...asi v neděli koupím, až pojedem kolem obchoďáku :grinning:
9. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
ant: Já jsem občas tady, ale vy jste takový pracovitý, že jsem se zastyděla a odešla do kuchyně experimentovat s krůtou a teď experimentuju s úklidem.
Mně asi dneska poprvé ztvrdlo břicho, ale když je to jenom na chvilku a ne moc často, tak se nic neděje, že ne? Poradíte vy zkušenější?
9. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
já si melouna dneska taky koupila, jen co jsem ho viděla v obchodě. Byl růžovej a docela dobrej, ale ještě to není ono.
Před chvilkou jsem dělala seznam manželovi do Nextu, anglickýho a vůbec jsem si nemohla vybrat. Taky nevím jaký mám brát velikosti. Ty jejich do 1 měsíce mi přijdou hrozně malinký, mám doma sadu bodýček a to je to nejmenší co jsem koupila. Tak jsem něco málo vzala do 1 měsíce, něco do 3, tak uvidíme.
Snad se mu ta hromada vejde do jeho pidikufru :grinning:
9. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
loty:mě tvrdne taky břicho od 16tt a dr. mi řekl že když to není víc jak 10x za den tak je to normální
9. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
no já ještě moc věcí koupených nemám ještě se bojím pokčkám až po 24tt
9. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
a navíc dneska mě náš malý zlobí vůbec nechce kopkat :frowning2:
9. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Já dneska koupila dva balíky pampersek new baby, který byly v akci v Tetě a taky dvě chrastítka a jedno kousátko. Pomalu se nám začíná ten dětský pokojík plnit. Jen ho ještě vymalovat. :sweat_smile:
9. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
si říkám, jestli jsem to nepřehnala 9 spacích oblečků :grinning: ...už jsem mu to ukazovala a celkem se kroutil :grinning:
9. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
9. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
ladenka: Jé, až budete malovat nechcete to vzít i u nás? Od vás je to co by kamenem dohodil. :slight_smile:
na pempersky jsem koukala nedávno v bille, jen tak kolik stojej a málem mě to skolilo....to jsou strašný cifry. Já koupím asi jen pár do začátku a jinak bych chtěla látkovky, i když ty jsou jaky počáteční investice taky značná částka.
tak jsem zvědavá co doveze, ještě jsem mu tam napsala jedny těhu džíny.... :sunglasses:
před chvílí jsem prohrabala zásoby a zezačátku jsem toho kupovala víc, teď v poslední době nic moc.
Taky nějak nemám fantazii co na toho drobka všechno navlíct, nejvíc se mi líbí ty kousky, do kterých se najednou vleze celý dítě :grinning:
9. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
Loty budeš v pořadí. :grinning: Dneska jsem koupila barvu na chodbu (žlutou). A až nám naše miminko prozradí, jestli bude chlapeček nebo holčička, tak se začneme rozhodovat jak vymalovat i jemu bejvák. :wink:

Suik, je to hrozná darda, ale já jsem rozhodnutá pro jednorázovky. Později asi budu hledat nějakou levnější značku, ale pro začátek raději vezmu ověřenou klasiku. Mám kartu teta klubu, a tak mě vyšly dva giant packy new born (3-6 kg) (108+108 ks) dohromady na 600,--, což vychází cca 2,80kč/ks, což jde. Ale neakční ceny jsou opravdu nehorázný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.