• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov....tak to te krasne kolegove obdarili :wink:
Ja jsem se vcera konecne odhodlala a o miminku rekla sefovi....malem spadl ze zidle :grinning: Gratulacemi nesetril, tak jsem byla rada, ze to vsechno probehlo v pohode.
Pod okny jsou dva cca 6ti leti klucici a desne porad rvou a povykuji...uz asi hodinu vkuse....jsem z nich na nervy...ale to nase drobatko me zlehynka okopava a tak je mi celkove blazene a rev hosanu je mnohem snesitelnejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
ojo: díky za info, se připravte mamči na dotazy, tady jich ještě asi bude. :slight_smile: Na podzim to bude spíš asi na dlouhý bodýčka, ne? I když kdo ví jak bude v září. A ty košilky jsou šikovný? Mě přijde, že bodýčka aspoň nevylejzají, že jsou lepší, ale fakt nemám zatím tucha. Je to fajn se mít koho zeptat :grinning:
kov: tak to jsi dostala fajn dárečky :slight_smile:
já jsem taky hrozná, dneska jsem byla na procházce ve dvou mikčách a bundě, jsem zmrzlina, a to je fakt, že poslední dobou spím bez ponožek, což je u mě zázrak :grinning:
Kámoška mi taky radila dát o jednu vrstvu víc, než na nás dospěláky
9. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Beru, to co jsem psala nebyla košila, ale bodýčko!!!..jen mělo ty šňůrky...a dvě s kr. rukávem jsem dostala od švagrový, tak ani nevím, kde je koupila :sweat_smile: ty už měly patentky :slight_smile:
no podle mý zkušenosti to bude určo na dlouhý rukáv, když si vemu, že malej se narodil v květnu a skoro celý šestinedělí měl dlouhý rukáv (nepřikrytý) a to já byla venku třeba v kraťasech a v tílku :sweat_smile:

joj, to jste teplomilky :wink: :grinning: my jsme z hor a jsme na chladnější prostředí zvyklý :slight_smile: :slight_smile: a teď to vidím v noci, když je fakt jen těch 19stupňů, že Tomáš spí celou noc bez probuzení, než když je tepleji :sweat_smile:

kov, super dárečky :dizzy_face:

safryy, to se nedivím, že šéf skoro odpad...sis s tím oznámením docela počkala :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
ojo...my mame v praci takove pracovni bluzy a pod to se pupik da jeste docela dobre schovat...jeste budu muset zajit na personalni a budu to mit z krku :slight_smile: Ale az pupik nebudu mit kam nacpat....bude to prekvapko pro vsechny :grinning:
Ad bodycka...s kratkym rukavem se tu daji koupit uplne vsude a za suprove ceny...ale ty z dlouhym proste k nesehnani...asi koukam v blbych obchodech nebo ja nevim. Zatim se mi podarilo koupit jen dve pres ebay...jsou pouzite, ale kdybych to nevedela, tak nepoznam...jako nove :wink:
9. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jé, jsem si říkala, co to tu máme za novou holčinu a ona to Antana :slight_smile: Máš hezkou fotečku :slight_smile:

beru: koukala jsem ti do alba a pupíček krásně roste :slight_smile:

eli: jé, tobě krásně rostě bříško. Máš to hezky zdokumentovaný :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
já zatím pořídila samý body s dlouhým....že bude v září chladněji...Na krátký ani nekoukám.
Já bych mám hroznou chuť nakupovat....teď aspoň řádím virtuálně na nextu, zase jsem něco objevila :grinning: . Ale zatím mám utrum. Už aby mi přišly nějaké peníze, ale na sociálku si asi ještě počkám :unamused:
Dneska jsem si zkusmo ustřihla horní lem od punčoch, docela to pomohlo, jen je mám jaksi v půlce zadku :grinning: , ale jsou menší, než bych mohla mít. Zkusím zkrátit nějaký větší.
Taky jsem vypárala gumu z těhu sukně, vůbec nevím na co tam byla...bez ní to je taky mnohem lepší.

safryy: to jsi ho nechala dlouho čekat :grinning: , ale to je dobře, že to tak vzal, nic jinýho mu taky nezbývá, že? :grinning:
9. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahojík zlatíčka,normálně ja jsem poslední dva týdny nějaká mrtvá nic se mi nechce :frowning2: ani dočítat.Jak se mate :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
safryy: no co jsem koukala na next, tam s dlouhým měli snad jen jednu sadu. A to ještě bílou, za to hafo sleepsuits. A vůbec zase nemaj klasický dupačky jako přes body na "kšandy".
Ty sleepsuits, teda beru jako náhradu za ty dupačky, na který jsme zvyklý...
jen nevím, jestli pod to ještě něco oblíknout nebo ne.
jsou to třeba tyto: http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/8/2 (vypadají jako normální slabě bavlněné)
9. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
suik....no dupacky tady snad ani neexistuji...mam nejake sleepsuits z nextu a jsou cuprovni....uplne v nich to nase robatko vidim....juuu ty jablickove vypadaji roztomile :dizzy_face:
Po bodyckach s dl. rukavem se urco jeste poohlednu a kdyztak prubnu zase ebay :slight_smile:
luci...kdy budes mit vysledky z amnioc.? A jak dopadly ty predbezne? Ty bys uz mela mit ne? Preju ti, at je ti co nejdrive lepe :wink:
9. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Luci, jak je a co bříško, už nebolí?
kov: díky, taky mi přijde že povyskočil pupík :slight_smile:
ojo: já myslela, jestli jsou k něčemu ty košilky, co byly dřív? Jestli máš s nima zkušenosti? Viděla jsem je někde na netu
jsem po véče zdlábla melouna, jsem fakt trdlo, budu chodit na wc nonstop, jak kdbych nechodila málo i bez něj :confounded:
9. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
beru, no košilky jsou blbý, že se zavazujou vzadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že nekrejí ty záda, jak si psala, ale to lze vyřešit klasickýma dupačkama, teď už ty dupačky dělají s rozepínáním v rozkroku, super výhoda :wink: ...ale třeba na léto jsou zas super, že jsou lehoučký a volný pro mimčo :wink:
9. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
safryy: tak jestli jsou dobrý, tak to je super. Manžel v neděli letí do Anglie, tak má předepsanou návštěvu Nextu :grinning:
Já si z nextu koupila sadu 5 ks, na mimibazaru asi za 120, úplně novejch. To byl super kauf. :grinning:
nejaký takovýhle: http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys/18/2 ....ale s obrázkama parádní nemaj. Ostatní obchody ale zmáknutý nemám.

beru: jednu košilku jsem zabavila u tchýně, je snad ještě po ní :grinning: , je teda trochu zažloutlá, tak uvidím, jestli to půjde trochu vyprat. je ale moc pěkná, krajková :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
no přesně, to je takovej ten andělíček....
9. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
laurinka: gratulace ke kontrole. A nebyla tipovačka na pohlaví?

rennu: ty bláho, takovej obříček - 25 cm a 300 g, no to je úžasný :slight_smile:

mikana: no jasný, že k nám můžeš :slight_smile:

petja: jé, taky pěknej obříček. To už je parádička oproti těm 5-6 cm :slight_smile:

lauri: kde můžu taky vidět tvoje bříško jako lat?

lendaw: jé, to je parádička, že máte mimíska takhle dobře zkontrolovanýho a ještě ho teď uvidíte každý týden. Tak třeba se příště zadaří i to urční pohlaví :slight_smile:

rennu: kontrakce? tak to je dobře, že tě nechali doma.

antana: ty bláho 410 g, to už jsou krásný čísílka :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
ladenka: super, jdeš 2 dny po mně na ten 3D

jinak meloun máme taky, no na noc to bude mazec ho jíst
:grinning:
9. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
safry:ještě nemám výsledky,ani předběžné mi nevolaly budu je mít do 21 takže jsem zvědavá,ale snad budou v pohodě :slight_smile:
beru3nek:ahojky nebolí,je to zatím vše v pořádku a co ty jak bříško roste :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
holky už jsem vás dočetla a nepamatuju si, co kdo psal, tak nebudu reagovat, nezlobte se,.....taky zapomínám :grinning: a před státnicema se mi to moc teda nehodí :sweat_smile:

ant: krááásná fotečka, moc ti to sluší :wink:
9. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kov:díky za pochvalu fota jen to chtělo změnu
rennu:já si dala meloun po obědě a věř je to rachot
saf:ahojky taky si tady dlouho nebyla
9. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
antana:pěkná fotečka :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
luci:díky a jak se cítíš?
holky kde jste všechny? :grinning:
9. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
lotyna: vítej k nám :slight_smile:

safryy: tak super, žes to oznámila v práci a hlavně, že to bylo pozitivně přijato. To je úleva, což?
9. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
teda melouna bych si taky dala. Zrovna dneska jsme to probírali v práci, jak se těšíme na jahody, třešně, melouny, ... ale i na chutný a voňavý rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, papriky .... :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
antana:jde to,pořád čekám kdy toho drobka ucítím,a hlavně ty výsledky at už vím a mužu dát vědět i vám které mi držíte palečky :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
kov:ředkvičky jsem měla včera s čerstvým chlebem a máslem a posolený a byli super
no a můžu říct že to čurání po melounu je strašný už si ho zase chvilku nedám
rennu:jestli si ho dáš na noc tak se zblázníš :grinning:
9. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
luci:já toho našeho spáče tak cítím jen málo párkrát za den až mám vždycky strach jestli je vše ok
9. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
ant: bude akční noc, můj venčí psa, tož kdoví, kdy ho okoštujeme :grinning:
9. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
rennu: já tě obdivuju, v tohle stavu se učit, já jsem šťastná, že to mám za sebou....ant: a ty se taky něco učíš, ne?
já naštěstí po melounu tolik nečůrám, naštěstí, ten si nedokážu odepřít :grinning: ....na jahody se taky těším, máme je na zahradě a to je něco. Třeba mačkaný s cukrem a šlehačkou, mňam! Ty jsem teda nikdy nekupovala...
Rajčata kupuju už jen cherry a ty celkem jdou, jinak nejsou dobrý, to teda jo. :unamused:

antano: fotka je pěkná :wink:
9. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
no máš se teda na co těšit a jak je doma odpočinula sis aspon trochu?já sem ráda že jsem doma i k vuli tvrdnutí břicha pomáhá mi si lehnout a ted k tomu přibyli ty tlaky až dolů no je to masakr
9. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
suik:jo jo učím se studuju zdravku abych byla o něco chytřejší ale nevím jestli mi to pomůže :grinning:
9. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
ale ja ho třebas necítím až 5 dnu a pak když něco cítím tak si nejisem jistá zda to je kopanec nebo ne
9. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.