• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Myslím, že my všechny věříme, že to bude dobrý a i když jsme na začátku, tak to beru jako hotovou věc, že mimi bude zdravé a v září narozené :slight_smile: Jen se teda trochu obávám toho, jak Tobíka nosím. V začátku těhotenství nosit 8kilový dítě věčně v náručí nic moc :cry: Jenže náš Tobík je pohodář a vsadim se, že bude chodit až v létě.
11. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
daja: to buď ráda, že je ti dobře, mě bylo ještě do soboty taky, včera to polehoučku začalo a dneska dopoledne jsem začala mít žaludek na vodě, ale už je to v pohodě, jen musím každou chvíli jíst, jednak mám hlad a pak mi to pomáhá :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Já teda musím zaklepat, že je mi dobře. Naštěstí. jen teda ta únava, to je pekelný. V noci, když dávám Tobíkovi mlíko, tak mám pocit, že k němu snad ani nevstanu. Sice ještě nemáme pupík a není to na nás vidět, ale tělo o těhotenství moc dobře ví :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
bar:jo...tak to budete mít ještě okousek větší srandu než my s ondrou (9m) :slight_smile:

ber: ad vyzrazování-určitě to není o špatném nebo správném postupu ...prostě to každá děláme jinak ...hlavně,že to vyhovuje nám samý,ne ....a takových rozdílných postupů tady ještě bude celá hromada :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
děkuju, snad to bude i dál v pořádku :slight_smile:
leba: taky gratuluji k srdíčku :slight_smile:
jinak vítám nově příchozí, babyboom jak je vidět fakt neskončil :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
hupcza: souhlasím s tebou :slight_smile:

a jak jste to ostatním oznámili? prostě řekli nebo vymysleli nějaký vtipný způsob?
11. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
tak už mi dneska padla, ještě na poštu a pak hurá domů :slight_smile: večer mrknu, mějte se
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
já to zatím řekla spíš kamarádům, kteří se napřímo zeptali, sama od sebe bych to neříkala, přijde mi to brzo.
a v albíčku mám přáníčka, jak se to dozvěděl manža a moji rodiče......
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz
hup: no a jako my jsme takový pohodáři, že jsme se teprve před 2dnama přetočili. Všichni kolem nás už lezou seděj, choděj a my prostě ani ň. A taky bylo mimi neplánovaný?

Já bydlím na sídlišti, jsem na mateřský, takže doma. S odklidem sněhu se tady na to vykašlali, takže lidi anií nevyparkovali, natož aby se dostali s autem do práce.
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? // jsme našli 3.1., ovu byla na štědrý den :slight_smile: Je to moje 3. těhu za posledních 14 měsíců, obě předchozí zamlkly v 8-9tt. Tak do třetice to snad vyjde :slight_smile:
11. led 2010 v 15:05  • Odpověz
ber:já tořekla ségře ....říkám jí hádej co je nového (obvykle teď říkám,žeondra sedí, sám papá,sámchodíkolem nábytku apod.) a on:jsi těhotná ...
no tak jsem myslela,že budu napínat a říkta jakože přihořívá a prd ...holt jsme na sebe kapku moc napojené :sweat_smile:

no a manžovi jsem to tady už popisovala :slight_smile: někde naprvních stránkách
11. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Tak držíme palečky, to určitě vyjde. popelčin třetíé očíšek byl taky ten nej.
11. led 2010 v 15:07  • Odpověz
bar:no plánované neplánované ....do listopadu jsemsi dávala bacha a od prosince jsem říkala,že volný průběh, chtěla jsem děti brzy po sobě,ale nepočítala jsem s tím,že praktickyna první pokus to klapne :slight_smile: přihodilabych tam ještě tak 3-4 měsíce....ale co už :slight_smile:

len:tak držím palec :wink:
11. led 2010 v 15:18  • Odpověz
zdravím a gratuluju k úspěšným kontrolám, srdíčkům na UTZ atd...akorát jsem vás stihla dočíst a rychle se ozývám, než se půjdu učit na páteční zkoušku. U mě nic ového, stále mi je blivno. Koupila jsem si těhu test, abych se uklidnila, kdž jdu zítra na kontrolu...snad neva, že nebude z ranní moči. Zítra nevím, jak překlepu ten den v práci a odpo hurá a kontrolu....kéž by bylo srdíčko a vše v pořádku....chjo, začínám mít strach.... :frowning2:
no ještě se tu ukážu, tak se zatím mějte a nikde nezapadněte :grinning:
11. led 2010 v 15:22  • Odpověz
autor
rennu. hlavně když ten těhutest bude slabší než ty předchozí, tak neplaš, v této fázi už to nebývá přesné. proto já už vůbec radši netestovala pozdějc, jak se čárky srovnaly............
11. led 2010 v 15:28  • Odpověz
hup: já teda plánovala tak za rok, říkala jsem až Tobík bude funkní, chodit sám a tak. No a naše první ovulace ataky vyšlo, takže naše datum početí je přesně 15.prosince. te´d mi sem na hlídání přinesla sousedka stejně starýho kluka ještě, jde pro holčičku do školky, tak aby chudáka malýho netáhla v tomhle počasí s sebou. no jsem fakt zvědavá, jak to budeme zvládat s rok a půl odstupem. Kdyby ten náš bobek aspoň nebyl tak línej a taky začal lízt a sedět, tohle tahání ho je náročný.

len: určitě to dobře dopadne, po takový ztrátě musí!
11. led 2010 v 15:29  • Odpověz
téda, takovou malou chvilku jsem tu nebyla a tolik příspěvků :sweat_smile: Jj, je poznat, že jsme se tu značně rozmnožily :grinning:

tux: pane jo, ty vstáváš v 5? A to já si furt říkám, jakej jsem chudák, že vstávám v 5,30. To si nadělíš hezkej dáreček - o hodinu více spánku. Tak předem přeji vše nej :grinning: A kolik Ti zítra je?

barrb: no, taky se zatím postupně poznáváme a rozkoukáváme. Jmenuju se Míša, je mi 32 a skoro 2 roky jsme se pokoušeli otěhotnět. :grinning: A jak tak čtu tvůj příspěvek, tak super, napodruhé se může zadařit rychleji. :slight_smile:

daja.had: to víš, ti, kteří píší, že babyboom ustal, tak nechoděj na koníka :slight_smile:

berulka: už padla? závidím. Mne čeká ještě hodina nebo hoďka a půl.

lendaw: jasně, že se můžeš přidat. Vítej do zářijovek. :grinning: A hodně štěstí, napotřetí to určitě vyjde.

rennu: moc držím palečky na zítřejší utz a na páteční zkoušku. Test si klidně udělej kdykoliv v průběhu dne, určitě vyjde v poho :slight_smile:
11. led 2010 v 15:31  • Odpověz
bar: no ondří už ťupká kolem nábytku, nebo tlačí chotítka a tak..takže očekávám,že za těch 8 měsíců to vychytá, ovoce a pečivo užtaky papá způsobně sám -tak snad se alespoň trošku naučí máchat lžící (jako máchat umí už teď,alejez toho víc škody než užitku :grinning:), no a ještě kdyby se tak naučil alespoň částečně na nočník, abychse z těch plín nepo* :grinning:
nějak to zvládneme ...ondří je šikulka,máma je šikulka,ten fazolek je určtě šikulka taky ...to bude dobrý :grinning:

kov:jé- taky míša :slight_smile:
11. led 2010 v 15:37  • Odpověz
To teda, ve zprávách pořád mluvěj o tom, jaká je minimální porodnost. to teda určitě. Kolem mě je samá těhule nebo zrovna porozená. Loni jsem v květnu porodila toho mýho tobíka a to Vám povim, to byla mela. V Praze nebyla na konci května volná porodnice. Měla jsem rodit v neratovicích, tam mi řekli, ať ani nejezdim, že maj stop stav. Bulovku mám 5min.od baráku, tak tchýně, že pojedem tam, to jsem furt odmítala, protože Bulovka je příšerná. tam mi napsali zprávu, že nepravidelné kontrakce a v pořádku. no a 5 hodin na to jsem rodila v Brandýse nad Labem. V Pha totální babyboom a bez jedinýho místa v porodnici. Holt 28.květen byl po těch bouřkách miminkovej. a to rodila moje kamarádka v březnu loni a porodnice prázdný. V neratovicích dvě rodičky včetně tý mojí kamarádky. tak jsem zvědavá na naše září, holky :slight_smile:
11. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Teda vy jste toho nakecaly, nestíhám dočítat. :grinning:
Mně je 24, vdaná od srpna 2008, snažili jsme se od dubna 2009, měla jsem problém s MS (žádná nebyla), můj původní dr. to nechtěl řešit, tak jsem na doporučení kamarádek přešla k jinému, s naprosto úžasným přístupem. Začala léčba, která se ujala ve //. :wink:
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz
hup: to máš super, že je Ondra taková šikulka. Jestli je Tobík po tátovi, tak bude chodit až na 15m, to už bude léto. tak by mi pomohlo teď kdyby taky cupkal. Prosim tě, Tobík se teď p pátý přetoči. Zrovna teď. a to nám na konci ledna bude 8m! My jsme holt pozadu, no. A teď bys holčičku?
lan: já mám fantastickou gynekoložku, tak trochu protekční. jsem ráda, že jí mám. Je moc pečlivá.ˇˇRíkám, že protekce co se týče doktorů není nikdy k zahození...
11. led 2010 v 15:55  • Odpověz
bar:je mi to fuk ...obojre má své pro a proti
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
hupcza: jé, taky Míša? No, mně si byla hned sympatická :grinning:

barrb: taky nevím co mají s tou malou porodností :sweat_smile:

ladenka: to je super, žes našla dobrého doktora, to je důležitý. A hnedle sladká odměna - // :sweat_smile:

Tak já se prozatím loučím, možná večer ještě nakouknu. Jdu se brodit sněhem. :slight_smile:
11. led 2010 v 16:31  • Odpověz
lad: to je fajn dr.-můžete ke mě chodit,ale nechtějte po mě,abych vás léčil :grinning: :grinning: ....dobře jsi udělala -evidentně :wink:

kov :grinning:
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
laurinko tak to jsem vubec o tech testech nevedela...fakt uz ta prvni carka je slabsi? cim je to mozne? ja doufala ze treba bude silnejsi jako sirsi:slight_smile: nez ta druha...ale ai hodne zalezi i na druhu testu a ustrizenem papirku..protoze kolikrat jsem na mamatestu na ruznych testech mela ruzne hrube ty carky...
11. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
lajla: nemusí být slabší, ale může. no vidíš a je to i o testu jak píšeš. prostě pár holek už takto testovalo a pak se stresovay, proč čárka je slabší než čekaly. už je to prostě nepřesné a kolísá to, je to už dlouho. tak proto.
11. led 2010 v 17:31  • Odpověz
pemipemi • Dnes ve 12:45
Ahojky...zaregistrovala jsem se před pár dny...Jelikož jsem na rizikovém těhotenství,tak musím stále ležet. Atak brouzdám po netu. Je tady taky někdo kdo se doma občas nudí??? Jsem těhu 5+3tt.
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Holky, nevíte některá, jak je to s ultrazvukem v 10tt - dělá se vnitří nebo vnější? Chtěla by to vědět kamarádka, co nás o pár týdnů předběhla :slight_smile: Ale předpokládám, že někdo bude mít už zkušenosti.. děkuju... :wink:
11. led 2010 v 18:16  • Odpověz
laurinka.22: test vyšel, čárka stejná jak zkraje...a to jsem měla moč skoro čirou, jak furt piju, nebyla koncetrovaná :grinning: tak snad bude vše ok.

kovalda: díky moc, vzala jsem si v práci studijní volno na čtvrtek a pátek, abych nebyla tak ve stresu a už se učím, ale jde to ztuha...pořád mysím na zítřek...

Už abych měla po kontrole, minule jsem byla brzo, tak byl vidět je gestační váček, tak snad zítra bude vidět něco víc a třeba i srdíčko...ale je to idividuální. Navíc průšvih, jsem objednaná tak, že bych domů nestihla, tak jsem měla v plánu se sprchnout ve škole a odpolko volala kolegyně, že praskla voda a zítra nepůjde, tak smůla....ještěže jsem si pamatovala rozvrh kolegyně, veme za mě poslední hodinu a já pomažu domů se osprchovat...ať žijí komplikace :grinning:
11. led 2010 v 18:20  • Odpověz
daja:já mám pocit, že ještě vnitřní ....ale ruku do ohně bych za to nedala ....nepřišlomi to důležitési to pamatovat

ren: další výhoda mít děti po sobě -na kontrolu vyrážímz domu :grinning:
11. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.