• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
To je jedno, že se po melounu hodně čůrám, to já stejně :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
luci:dr. mi říkal že ted vůbec nemusím mít pravidelné pohyby že na to mám čas
9. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Holky, tak jsem si v kalendáři počítala dny, kolik ještě zbejvá do dovči před mateřskou dovčou a kolik z nich je pracovních. No a vyšlo mi, že mne zbejvá (od zejtra) ještě 70 kalendářních a 49 pracovních. To je super, ne?
9. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
kov:jo to je no já počítám že mě do mateřské zbývá zhruba 12týdnů když počítám 6týdnu před porodem no to je ještě dlouho :frowning2:
9. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
holky kde jste? :frowning2:
9. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
antana: no, já počítám 8 týdnů před porodem, protože to už bude léto a já s tím šíleným dojížděním ... to fakt nedám a ještě před tím mám naplánované 2 týdny dovču, takže bych do práce šla naposledy někdy 18. 6. nebo tak nějak a pak 7. 7. jen zamávat :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
nacpala jsem se k večeři česnekovou pomazánkou, tak je mi teď těžko, tak to jdu rozležet. Tak dobrou :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
holky ja jdu zase hajat omlouvám se ale jsem zničená rano jdu do práce papa
9. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
kov:to já sníst tak mě ten žlučník zabije :grinning: dobrou :wink:
9. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
luci:pa a dobrou
9. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
ant: už jsme si dali do nosu :slight_smile: čůrání čekám každou chvíli a mimišátko kopká :slight_smile: asi mu meloun chutnal....

no učení se mi nejde, snad to dám, nejhůř za 3 musím :confused:
9. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
rennu:to dáš pohoda práci už máš odevzdanou i napsanou?můj u toho sedí do noci a je čímdál protivnější
melounek byl dobrý tak to je fajn si na mě v noci vzpomeneš neboj :grinning:
9. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
ant: já už mám vysokou jako takovou hotovou dávno i s obhajobou, tohle mám rozšiřující studium a budu mít dodatek k diplomu a mohla jsem si vybrat po staru (bez psaní práce) nebo po novu (s prací) a mně se hodí to postaru, kvůli znění dtoho dodatku, takže se "jen" šprtám a nic psát nemusím :slight_smile: i když dnes jsem měla relax den :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
rennu:aha tak to máš v poho ty to zvládneš neboj kdy tě to čeká?na konci dubna?
9. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
suik...za 120 tolik krasnych bodycek...to je fakt dobrej kauf jak pises :wink: Jestli bude mit manzel cas, at se stavi do Primarku...je to takovy levny shop...ale na deti tam maji cuprovni veci...a zdaji se byt kvalitni...i na chlapy tam maji super veci...ja si tam vyberu pro sebe ale malokdy...ony anglicanky chodi oblekane dost ujete na muj vkus...a podle toho taky vypada sortiment :slight_smile:

luci...tak do 21.4. uz to nejak vydrzis...vsichni tady verime, ze je tvuj bobisek zdravy a ze te trapili tou amni. uplne zbytecne.... :wink:

anty...ahojky...ja se tu obcas vyskytnu...ale pak jdem treba jist a pak uz vsechny chrupkate :grinning: Co Simonek? Kope? To nase zvire jen sem tam sporadicky...jako aby se nereklo :slight_smile: Tesim se na slibovanou fotku pupiku...me se porad zdalo, ze mi ten muj nejak neroste...ale ted se mi zase zda, ze docela i jo....tak se budem o vikendu zase fotit...takovou tu srovnavaci do serie :slight_smile: Jinak mas bezva fotku...jsem si myslela, ze nam tu pribyla nova tvar a tos ty :slight_smile:

kov...jsem rada, ze jsem to oznamila...mas pravdu...je to uleva....dneska sef okolo me chodil jak kdybych byla z porcelanu....kdyz neco potreboval na nekolikrat prosil a pak na nekolikrat dekoval....to kdybych vedela, ze bude tak usluzny, tak to reknu hned po udelani testu :grinning:
9. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
saf:jo udělám fotku jen nevím kdy asi až zítra večer nejpozději v neděli
taky jsem ráda jak ti to v práci super prošlo
už se ti blíží velký UTZ né?
9. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
ant: jojo, už 23.4., za 2 týdny
9. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
jo a Šimonek kope taky jen semtám aby se nenadřel :grinning: bude to spáč asi
9. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
to uteče ják nic pak už budeš mít klid né?závidím ti ten konec já ještě 3roky jen si na to vzpomenu a je mi špatně :frowning2: a od září praxe no bude to veselé
9. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
:confused: ant: jejku a jak budeš s miminkem praxovat??
9. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
maminy jdu chrnět, jsem utahaná, tak dobrou a krásné sny :wink:
9. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
anty...my jdem na UTZ ve ctvrtek...kdyz si vzpomenu, ze jsem to jeste nedavno pocitala na tydny...a ze jich bylo nechutne dlouhych 8....tak mi tech par dnu uz musi utect jako voda...tesime se strasne moc. Tuze bychom radi, kdyby se nam to prte ukazalo v cele sve krase...uz bychom se potrebovali dohodnout na jmene :grinning: K memu velkemu uzasu...by manzovi ani nevadila Adelka...(dokonce to sam navrhl :confused: )prestoze se tak jmenuje moje ml.segra...me se to jmeno strasne libi. Vim, ze je Adelek asi hodne za poslednich par let...ale kterych jmen ne ze? :grinning: A ja bych chtela chlapecka Matyska a tech je taky vsude kupa...ale kdyz mi se to taaaak libi :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
safry - ty jablickovi bodycka jsou krasny! a maji dole to rozepinani, to je supr :slight_smile: normalni dupajdy (takovy semisovy), s ksandama na patentky a taky dole rozepinaci jsme koupili v CAcku v rakousku
luci - urcite to dobre dopadne, drzim palce
dobrou noc vsem
9. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
rennu...dobrou :slight_smile:
anty...taky by me zajimalo, jak budes praxovat....leda uvazat prte do satku jak indianska babicka :grinning:
9. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
eveluska...ty jablickove tu dohodila suik...ale mas pravdu, jsou moc moc hezke :dizzy_face: Clovek si v nich to mimco umi dokonale predstavit...vonavoucke, krasnoucke :dizzy_face: O dupajdy si asi zazadam v cechach...at mi poslou balik...ceka tam na me nekolik pytlu s oblecenim po segrinych deckach....no, ale kdo mohl v te dobe vedet, ze se zabydlime takhle z ruky ze :grinning:
9. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
jejej, jsem to popletla, promin suik :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
no budu praxovat tak že moje ségra bude s našim malým a já budu na praxi no bude to sranda
9. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
první pololetí mám individual a na praxi nemusím
9. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
anty....tak to je fajn, ze segra pohlida :wink: Vsak ty jsi taky kvalitni hlidacka :wink: Ja jsem segre hlidala prcky docela casto...ne ze by segra tolik potrebovala...ale ja jsem mela potrebu byt porad s nima :grinning: A ted mi tak chybi...ze ani nevite. Aspon, ze jsou ty web kamery....ale to neni ono... :cry:
9. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
jo já ségře hlídám často kor ted když je s malou v nemocnici tak jsem s tím starším a webka no není to ono ale zase aspon něco né :wink:
9. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.