• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
přeju dobrou noc
9. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
A uz je male lepe? Co ji to vlastne je? Asi jsi to psala...ale uz si nepamatuju promin. A kolik je detem let?
No je fakt, ze aspon neco...ze je aspon sem tam uvidim...ale uz dost citim, ze za ty dva roky co tu jsme city trochu chladnou...vzdycky nadsene poskakuji, ze si budou povidat s tetou a po par minutach uz je to moc neba :frowning2: Ja to klukum nemam za zle...ale strasne me to mrzi. Drive jsem s nima byla tak 4x do tydne...z pocatku jsem to tu dost obrecela. No jo...ale jsem rada, ze jsme vycestovali :slight_smile:
9. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz
dobré ránko přeju
saf:no malý má 6 a malá 9měsíců v nemocnici je oni pořádně ještě neví s čím má zvětšenou slezinu šelest na srdci zvětšené mandle tímpádem se často dusí tak musí inhalovat no uvidíme co z toho vyleze
10. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
chtěli jsem napsat že má 6let
10. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahojky, preju dobre slunickove rano :slight_smile:
anty...ja jsem si myslela, ze to je 6let :wink: Tak to si s malou docela uzijou...drobek...takovych trabli :frowning2: Doufam, ze brzo prijdou na to co s ni a bude ji uz jenom dobre :wink:
Chce se mi porad jeste spat...ale nemuzu...boli me zada, ze se to neda vydrzet...bud je to blbou matraci nebo miminkem...nevim...kazdopadne, matraci chcem kupovat novou, tak se na to silene tesim...uz aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
mě se taky špatně spalo pokaždé co jsem se otočila malý začal kopat,ale zase jsem byla ráda že se zase ozval
10. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
saf:a může to být klidně matrací ale myslím že se užmoc nevyspíme :grinning:
10. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Tak aspon, ze te pokopkaval...porad je to takove mile zatim ze? Az budou mit prrci poradnou paru....tak budem vzpominat, jake to bylo fajn, kdyz to bylo jen zlehka :slight_smile: Zatim me kopkani vzbudilo jen parkrat...ale to jsem se chytla za brusek...a postupne usnula...no s tema zadama se to fakt neda, takhle v klidku vytuhnout :frowning2: No mas recht, ze uz se moc nevyspime...a to dooost dlouho :grinning:
10. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
saf:máš pravdu zatím je to opravdu jen milý ale pak co jsem slyšela si fakt užijem,ale za to mimčo to stojí né :wink:
10. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
To teda jo :wink: jasne, ze za to stoji :dizzy_face: Nevim co budu dneska kuchtit....jsem nejak bez inspirace....co budete dlabat vy?
10. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Hezké sobotní ránko :slight_smile:
tak v noci jsem mašírovala po melounu na záchod jen 2x :slight_smile: Ale budila jsem se, bolí mě ruka, od loktu po zápěstí, ale děsně :angry: asi mě vzal průvan :frowning2:
Ant: chudák neteřinka....
saf: jéé, tak do UTZ to máš za pár :wink:
10. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
rennu:ahojky tak to u tebe dopadl meloun fajn já mám ještě kousek doma ho dneska dojím odpoledne jedeme za segrou do nemocnice tak jsem na tu naši chuderku zvědavá
10. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
rennu:kdy jdeš na kontrolu?ted né?říkala ti dr. něco o tom testu na cukr mě říkal že mě pošle ve 27tt
10. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
rennu...ahojky...to jo, uz jen chvilka...vim, ze to svoje kyzene datum porad omilam dokola :grinning: ale je to dlouhodobe jedinna vec na kterou se muzu tesit....vic uz toho mit nebudu....takze pak az realita v srpnu nebo zari :dizzy_face: No ty mas UTZ o tyden pozdeji, tak ti to taky utece rychle :slight_smile:
Za chvili to tu bude jak v lazaretu....kdo se jeste prida s bolistkou? Tchynka obcas ma ''tenisovy loket'' tak si z ni delavame legraci, ze uz by to vazne mela prestat hrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...palku v zivote v ruce nemela :grinning:
10. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky,
hezkou sobotu mamkám i pupíkům :slight_smile:

Rennu: snad ta ruka brzy přejde, mne asi 3 noci trápili bolesti kloubů a kostí - kyčle, kolena, holeně, ... no vůbec jsem nevěděla co s tím a nemohla jsem spát. Ale taky to přešlo a snad se to nevrátí.

ant: jejda, chuděrka neteř, takovýho trápení na tom světě má a je tu zatím tak krátce. Snad se to brzy vyřeší a pustěj jí domů.

Co se vaření týká - dneska grilujeme - manžovi přijede kolega a pomůže nám s některýma činnostma, které já teď nesmím. Takže grilovačka asi bude k obědu, protože ještě není tolik teplo, aby se grilovalo večer venku.
I když, vlastně mne napadlo, že pokud budeme chtít, můžeme grilovat i večer - vevnitř - máme i raclette gril. :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
kov:mnam grilovačka no snad přijedu :grinning: dala bych si grilovaný masíčko
10. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
ant: já jdu v úterý, tak uvidím, chce ještě kouknout na mimíska na uTZ na hlavičku, ptž se jí neukázal zepředu a uvidím, zda mi řekne něco o cukru
10. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
kov: jůůůů, grilovaný masíčko, já chci taky :grinning: nj, ta ruka bolí jak blázen, kdysi jsem to už měla, ale to bylo z přechozené virozy a měla jsem zánět šlach a sádru :unamused:
10. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
rennu...uz tedka v utery...tak jsem to asi popletla...jsem mela pocit, ze jdes 22.4. :slight_smile:
kov...tak grilovacku bych si nechala libit teda....mnaaam....dneska je tak krasne, ze asi pojedem nekam na vylet.... :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
safryy: no, tady je právě teď počasí takový, že se to může obrátit v krásný slunečný den, ale stejně tak na déšť. V Praze prej už začíná pršet, ... tak výlet asi nebude.

Jj, klidně přijeďte, masa je dost a i nějaká zelenina a šmakoun na gril :slight_smile:

rennu: já už mám v průkajdě test na cukr napsanej termín - 18. 5. No, že bych se těšila se teda říct nedá, ale ani se ho nějak extra bála, to asi taky ne :slight_smile:
Zato na velkej utz, na kterej jdu teď v pátek, no tak na ten se teda těším moc :slight_smile: Chce tam se mnou, krom manžela, jít i ségra, tak jsem zvědavá, jestli dostane dovču a jak se na nás budou tvářit v ordinaci :slight_smile:
No, už to je za rohem, ještě nedavno to bylo strááášlivě daleko a teď už míň jak týden :grinning:
10. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
safryy: poradnu mám ted v úterý, a 27.4. 3D UTZ :slight_smile:

kov: tak do pátku ti to také uteče :slight_smile: jinak já ten cukr neřeším taky, na vejšce jsem do toho šla v rámci semináře dobrovolně :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
rennu: no vida, tak ty už jsi to zkoušela nanečisto :slight_smile:. No vida, tak se to asi dá přežít :grinning:, tak to taky přežiju :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
já mám v průkajdě napsaný cukr ve 27tt a to je zhruba za 5týdnů
10. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
kovaldo uvidíš že si to užijete je to super podívaná
10. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
kov:a jak si na tom s tabulkou kolik nás je?máš tam i ty nové holky?
10. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
antana: kdo se mi nahlásil, ten v té tabulce je :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
HOLKY, KTERÉ TU JSTE NOVÉ, pokud se chcete přidat k nám do tabulky Zářijovek (u mne v albu), pošlete mi prosím vaše údaje vzkazíkem :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
a nevíš kolik nás tak zhruba je?já sem ale otravná co?
10. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
kov:tak jsem si to zpočítala asi 37 ale některý holky ani nevím kdo to je :grinning:
10. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Teda holky to je neuvěřitelný, kolik toho stihnete během jednoho večera nakecat. Ale zvládla jsem vás dočíst. :wink:

Včera jsem se večer dost vyděsila. Když přijel manža z práce, ohřála jsem večeři a dlabali jsme v obýváku u stolku (jako vždy), jenže jak jsem byla ohnutá, njak jsem si lemem od kalhot smáčkla pupík ... tak jsem si je stáhla a jak jsem se postavila, tak najednou jak kdyby se něco (ale hooodně velkého) (myslím, že celý vnitřnosti) ve mě pohnulo ... ten pupík dole mi zůstal smáčknutej a vyjel ohromně celej špek nad tím. Dost mě to vyděsilo, pak jsem seděla a hladila a masírovala ... abych si ho udobřila. :unamused: Budu muset dávat bacha. :sweat_smile:

Jinak dnes odpoledne jdu na sraz od ZŠ po 10 letech. Sice jsem účast potvrdila, ale mísí se ve mě pocity jestli jít nebo nejít. Sice bych je všechny hrozně ráda viděla, ale necítím se úplně tak nějak OK. Znají mě o nějakých 7 kg lehčí, a bez těch beďarovejch boulí, které mi v těhu naskákaly na tvářích a ne a ne se jich zbavit. Navíc tam bude holčina, která byla vždycky taková nijaká ... no a teď dělá modeling, všem po facebooku rozesílá svoje úžasný fotky a já už přesně vím, jak si vedle ní budu připadat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.