• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jé holky ted jsme schovávali maso uzené do mražáku no mnamka měli jsme toho 16kg
kov:to bych mohla vzít sebou na tu tvojí grilovačku co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
teda ant, to je pořádné množství, kdybyste s ním potřebovali pomoct, tak můžeš kousíček poslat i k nám :wink:
10. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
antana: no jasné, uzený vem s sebou a přijeď :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
ahojda,
ren: tak to tě lituju, známá na to taky trpěla na záněty a říkala, že auau
lad: jestli máš náladu, tak jdi, na nějákou modelku se vykašli, ne? Jsi mamka, tak ti může každý jen závidět :grinning:
luci: neboj, to bude o.k. nás taky dneska zas pobolívá bříško, tak snad je to těma srůstama se uklidňuju, nejradši bych chodila na UZ každý týden, když prcek zatím nedává o sobě vědět :frowning2:
kov: slintám
taky jsem měla včera melouna a v poho, jsem šla jen 2x, tak jsem byla spokojená :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
kov:ale ještě by to chtělo kvašáky k tomu a nějaký dobrý pivko
ladenka:no to množství je malý na to kolik nás je to máme na léto pak se bude muset udit zase :grinning:
10. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Beru, já vím, a půjdu. Hlavně - jak mi říkall i včera manža - odjet můžu vždycky s výmluvou na svůj stav. :wink:
Ant, aha, tak to my bychom měli 16 kg na celý rok určitě. :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
antana: jj, máme tam hafo holek, který už tady jakou dobu nebyly. Uvažovala jsem, že bych je vymazala, ale nevím. Co vy na to?

ladenka: jen klíďo jdi. Jak by ses vedle ní měla cítit? No vítězně přece, která z vás má víc? Ona jako modelka anebo ty jako maminka?
10. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
no nevím možná bych ještě počkala a pak je vymazala
10. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
kov:možná bych si sepsala ty holky co nechodí a napsala jim do IP jak to s nima vypadá?ale to je dost práce je všechny obeslat že ?no nevím co jinnýho poradit
10. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky, přeju pěkné poledne
japak se máte? jak si užíváte víkendu?
já jsem dnes doma, manžel je v práci, a zítra snad něco podnikneme, jen zatím nevím co.
10. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj alisku, já jsem doma taky sama, manža taky v práci ... původně měl být doma a měli jsme objezdit rodiče, ale nakonec včera večer přijel s tím, že potřebují něco dodělat a tak musí. Zítra snad bude také doma, ale co podnikneme, zatím nevím. Nejspíš se přesune ta návštěva u rodičů.
10. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
ladenko, tak jsme ne tom stejně, za chvilku půjdu vytáhnou žehlení abych se nenudila a k rodičům nejedeme, jednak ty svoje vidím dnes a denně v práci a manželovi navštívíme příští týden spojené s navštěvou jeho prarodičů, kdy jim oznámíme radostnou novinu o pravnoučeti. Asi vyrazíme do kina nebo někam do přírody, ale doma být nechci.
10. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj,....
safryy: primark znám, ale nikdy mě moc neoslovil, přišlo mi to hrozně velký a hrabavý, navíc jsem ho měla daleko, ale ségra, když tam byla, tak nemluvila o ničem jiným.
Mě se ta anglická móda právěže dost líbí, ujížděla jsem si na ní. Taky manžel potřebuje přesnej seznam i s obrázkem, na to je next ideální, ještě jsem objevila v mamas and papas naprosto úžasný bodýčka. Růžovomodrý s pruhy a puntíky. Sice s krátkým, ale aspoň to bude sloužit jako tílečko.....
V mamas and papas se mi moc líbí ty hrací deky, jak jsou takový béžový, nemám moc ráda extra pestrý barvy.

Jinak já měla v noci pěkněj kašel, tak se přidávám k bolístníkům :grinning:
10. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
holky loučím se chystáme se do nemocnice za ségrou pa večer :wink:
10. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Zdar holky, tak se hlásím, že je u nás vše ok, jen mě Jizerky krapet vyčerpaly, teda spíš ten úklid po tom, bc doma samozřejmě bordel po balení, plus všechno zas vyprat a vyžehlit, do toho Jáje rostou stoličky a je chudák pěkně zničená, včera už to skončilo Nurofenem na noc, bc když nic přírodního nezabralo a dítko se stále budilo co půl hodiny a bolestí plakalo ze spaní, zvolila jsem tohle a dobrý, aspoň do 6 do rána spala úplně v pohodě.

V úterý jdu na kontrolu, snad je mimi v pořádku, mám pocit, že mi skoro neroste bříško, ale možná si to jen namlouvám :wink:

Dnes se chystám na nějaký nákup těhu hadrů, usoudila jsem, že ty staré těhu kalhoty už jsou fakt pro ostudu, takže si koupím něco nového plus nějaká trička, teda aspoň si to tak maluju, už se vidím jak zas dorazím do krámu a nic se mi nebude líbit :grinning:

Jinak Jizerky super, bylo tam spousta dalších děcek ve věku holek a dospěla jsem k názoru, že moje děti jsou superhodné :grinning: :grinning: :grinning: Jen já jsem asi holt moc náročná maminka, že si stěžuju :grinning:
10. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jo jinak jsem sebou do Jizerek brala Manducu a super, manžel nosil :grinning: :grinning: Já bohužel asi do porodu s Manducou mám šlus, nevím, ještě vyzkouším na bok, ale jinak mi ten bederní pás dost mačká bříško a je mi to nepříjemné (ať je malá na zádech, nebo v předu - což je mi i dost nepohodlné, je hodně veliká), takže nosím už jen v šátku a jen na krátké trasy, šátek uvážu i mimo pupík :wink:

Btw jsme byly s Jájou na 18.m prohlídce a mé tušení se potvrdilo, dr mi ze srandy říkala, že jí máme dát občas najíst, má v roce a půl 80cm a 9,6kg....když z ní sundám látkovku, tak je jak žížalka.....co jsem jí odstavila, tak pěkně blbě jí. No co nadělám, snad jí to zas přejde, vrásky si z toho dělat nebudu, na smrt hlady nevypadá, hlavně když je zdravá :wink:
10. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahoj Lamio, tebe jsme tu dlouho neviděly :slight_smile:
No, super, že jste v pořádku a užili jste si Jizerek. Hele, holčička, když je drobná, tak je to spíš super, ne? Je zdravá, tak prostě akorát nepasuje do tabulek :slight_smile:. Však ona se rozjí.
10. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
lami:ahojky ty si tady teda dlouho nebyla
10. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si dneska trochu zazahradničila a zasela jsem semínka dýně, bazalky, 2 druhů rajčat, okurky a papriky :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli mi to všechno vzejde a vyroste :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneska miminko řádilo... :wink: Až mi z toho ukápla slzička... Od včera se mimísek začal pěkně vrtět, sice to jsou takové malé kopanečky, ale jsou a já je cítím... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až je ucítí Miláček :dizzy_face:
10. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahojky holky no tak i dneska se omlouvám ale dočítat vás nebudu,moc kecáte :grinning:
Tak jsem dorazila před dvěma hodkama z prace a docela maras co se dělo,Včera jak sem psala že se mi udělalo strašně špatně a nemohla jsem ani do prace,myslela jsem že to bylo z jahod ale jak koukam tak asik ne :frowning2:.Dneska jsem čekala na autobus a udělalo se mi strašně zle,postupně se to zhoršovalo když jsem jela v tom buse,začalo mi být strašně špatně a měla jsem mdlo před očima myslela jsem že neusedím ani na te sedačce a že mě odvezou do špitálu,že se snad ani nepostavím na nohy,no bylo mi strašně,tak tak jsem došla domu kde jsem si lehla a asi za hodinu to přešlo tak jsem si dala oběd a už to není takové hrozné ale nechápu co to je a proč to je tak hnusné :frowning2: holky nestává se vám to taky?
10. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Luci to mě mrzí, že je Ti špatně, snad to přejde.....já měla párkrát takovéhle stavy, když jsem se fakt přetáhla, tak z únavy, měla jsem zimnici, nevolnost, taky pocit, že se vůbec neudržím na nohou....ale odpočinek to vždycky rychle spravil.

Naše mimi se taky už občas hýbe....btw dnes jsem v obchodě usoudila, že už celkem mám bříško, že jen to zrcadlo doma je blbé :grinning: :grinning: Obešla jsem těhu modu v CA, tam to tentokrát byla děsivá krize, hadry jak na stoleté babizny, už od pohledu přidávající sto kilo....pak v HM, to mě tentokrát prvně mile překvapilo, nakonec jsem si tam koupila jednu kojící halenku, co se dá krásně nosit i na bříško, plus tříčtvrteční kalhoty....ale dlouhé stejně žádné nemám, všechny byly děsné, jediné pláťáky co mě zaujaly mi ale střihem moc nesedly.....no a jinak jsem si koupila 4 netěhu trička v normoš krámech, tak snad mám na chvíli vystaráno :slight_smile:

Holky teda Jája při růstu zubů, to je fakt nářez....dneska se tak vztekla jak snad nikdy, pořád chce být jen u mě, no je to psychicky náročný, nejsem na tohle u ní vůbec zvyklá :frowning2: Chudáka jí to pěkně trápí, měla úplně proslintané tričko a to je za normálních okolností zcela "neslintavé" .... :frowning2:
10. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
lamia: tak ať to cácorku brzo přejde, přesně, hlavně že je zdravá, zas lepší drobná, než buřtík, ne
luci: tak to netuším teda, ale určo bych si pro sichr došla k dr, a nemáš to z tlaku, to bývají mžitky
eli: gratulace ke kopanečkům, já jsem dneska měla taky pocit, že se mi dělo něco v bříšku, ale to byla asi cibule z guláše :frowning2:
my tady máme pěknou bouřku, brrr i hafuša se bojí :frowning2:
10. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky co jsem se vrátila domů tak jen zvracím doufám že to přejde bolí mě žalůdek a ještě žebra na obou stranách doufám že to přejde je mi hrozně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
ant: chudáku a myslíš, že z jídla, nebo viroza nějáká? tak ať je ti brzo dobře
10. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Antano to je teda děs, teď řádí šíleně těchhle viroz se zvracením, tak to brzo rozchoď!!!
10. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
ahojky holky - mne se obcas v tramvaji, kdyz stojim, udela taky desne blbe, vcera jsem mela pocit, ze se skacim k zemi nez dojedu posledni 2 zastavky k nam - asi ze vzduchu, slunicka, nizkyho tlaku... nejaka blba kombinace, ale mela jsem uplne naval horka a mzitky a jako bych mela malo vzduchu, desnej pocit, ale venku - jak jsem se rozesla a byla na vzduchu - to preslo :slight_smile:

a silene jsem se zas pohadala s nasima - mam je moc rada, ale uz od 13ti jsem touzila jenom vypadnout z domu, v 16ti jsem vypadla na rok a pak vlastne od 18ti s nima nebydlim (ze zacatku tak stridave), i kdyz je mam rada a nekdy si uzasne rozumime, zit se s nima proste neda nebo neco resit a ted s nima musim resit nejaky veci a pokazdy to skonci spatne a dneska me z toho uplne zacalo pichat bricho :frowning2:
10. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
eliska: tak super, že mimčo řádí a dává o sobě vědět, taky jsem z toho pokaždé naměkko. Manža už prcka párkrát cítil, ale zatím to je takové jemňoučké, prý se těší na to, až z toho budu mít celé břicho nakřivo :grinning:

luci: jak píše lamia, mohlo by to být přetažením. Je jasný, že tě taky vyčerpává to napětí, jak čekáš na výsledky té amnio. Jestli se to bude opakovat, tak možná někam zavolej nebo zajeď, ať nic nepodceníš.

lamia: teda chudák Jája, no snad už se jí ty zoubky brzy proříznou a daj pokoj.

antana: teda holka, moc dlouho sis od toho zvracení neodpočinula, což? Snad je to jen pokažený žaludek anebo jen viroza, která je jen na 1 den. :frowning2:
10. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
no snad máte holky pravdu a je to z přetažení :frowning2: chjo,No ja pohyby ani sama nevím zda cítím nebo ne,někdy se mi zdá že jo a někdy že ne.
Antana:juvá tak to ti nezávidím,ještě abych i já zvracela tak mě picne,neboj určitě se to brzo zpraví.A nemuže to být třeba tím že ted to bříško fakt rychle roste a začíná tlačit na žaludek a na žebra?Ja jinak nevím nebo to je ta viroza,to počasí dělá svoje :frowning2: no síla.Drž se
Lamia:chudáček malí musí to být proní utrpení,jak je Mě naštěstí mala zuby nějak neproživala musím teda zaklepat,Určitě to brzo bude dobrý :slight_smile:

Holky ja bych furt jen bulela,to je síla furt něco blbého v televizi,furt někdo umírá.Slyšely ste i to jak v Havířově matka z dětmy (děti nebyb starší 8 let)čekaly na autobus a nějaký debyl že to tak musím říct,jel kolem v kamionu kterému při jízdě uletělo zadní kolo a vletělo přímo do te ženy,co s ní bylo rači ani nepíšu ,to že nepřežila je jasné ale ty děti božátka šly za ni a ještě se ptaly maminko co ti je boooooožeeeeeeeeeeeeeee ja nemužu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: podotýkam ten chlap neměl na autě technickou a dělal sám na sebe :angry:
10. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Kov doufám, bc je to děs.......asi dám na noc zas nurofen, nechce se mi jí cpát chemií, ale bohužel nic jiného nezabralo a když je nevyspaná, je to ještě horší....rostou jí snad všechny 4 stoličky naráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vidím to na dost dlouho, bc stolička než se prořízne, všechny ty části, s Aničkou to taky bylo náročné...Dík za podporu :slight_smile:
10. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.