• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lami: ahoj, jsem si říkala, kdepak jsi...
to je hrůza s těma zoubkama, snad to bude brzo dobrý.
Ty stavy v tramvaji vám teda nezávidím, já musím zaklepat, zatím se mi nic podobnýho nestalo, ale hned si radši běžím sednout, jinak bych asi taky padla...
Dneska jsem byla na CodeMode v Karlíně, potkala pár známejch a koupila si super sukni, mám pružnej pas, tak jí budu asi nosit dlouho. Jinak jak jsem psala, že jsem odstřihla z punčoch ten, lem, tak se to ukázalo jako hodně blbej nápad :grinning: , včera držely dobře, ale měla jsem sukni, co má ten pas užší, tak asi držel i ty punčochy, dneska jsem ale měla jinou sukni a ty punčochy mi málem spadly, tak tak že jsem si cestou stihla koupit jiný :grinning: .
Už si musím koupit těhotenský. :unamused:
lami: mě se věci v CA docela líbily, ale koukala jsem jen na kalhoty, ostatní mě moc nezajímá.
Taky jsem se stavila v nextu, abych si ověřila co jsem vybrala a je to fakt super, se těším, až mi to manžel přiveze....bů, zítra už odlítá.
10. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
luci: mě dneska dostala ta tragédie s polským prezidentem. Říkala jsem manželovi, ať je v letadle opatrenej a on si ze mě dělal srandu, tak jsem se pak taky pěkně rozbrečela. Bojím se o něj :cry:
10. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky prospala jsem se a je mi o trochu líp jen mě pořád bolí žalůdek a ty žebra a do toho mě kope malý no sranda :frowning2:
10. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Suik mě se taky dřív víc líbily věci v CA, ale tentokrát to byla dost bída....taky jsem koukala jen na kalhoty, tu kojo halenku jsem koupila úplně náhodou, že tam zrovna visela a já si říkala, že by mohla být celkem po porodu prima, abych se zas nemusela při prsení na veřejnosti přikrývat plenkou, navíc mi moc pěkně sedla :slight_smile: Jinak jsem si ovšem koupila samá netěhu trička a doufám, že se do nich vlezu až do porodu, bc ty těhu halenky jsou hrozné a za hrozivé ceny...

Koukám po zavinovačkách, nejradši bych si koupila tu Babylove merino, ale nechce se mi za to dávat ty šílené prachy, tak koukám po něčem podobném za lepší cenu, ale merino to asi nebude....tak uvidím, jestli se nakonec praštím přes kapsu....s Jájou jsem proklela rychlozavinovačky, naprosto naprd pokud chce člověk dítě opravdu zavinout, ne jen vrazit do nedržící "kapsy"...nebo to budu muset okoukat po porodu na sále, bc PA pak zabalí novouška do plenky a fleecové dečky a naprosto dokonale jim to drží, holt mají grif :angry:
10. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak jsem našla i cenově dostuplné merino, velmi podobné jako BLM!!! Kdo to tu chtěl taky kupovat, tuším Laterna, můžu dát tip :slight_smile: Sice není tolik barevných variant jako u originálu plus ty barvy nejsou tak pěkné, ale cena je skvělá a jde hlavně o ten matroš, že :grinning:
10. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
lami:máš odkaz?
10. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Antano mám, chceš odkaz i na tu Babylove??
10. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
suik:jo to je taky síla jak jsem to vyděla tak sem měla taky dost,chjo to co se ted děje to je síla :cry: Ted koukam na miss zrovna jdou ukazovat svatební šaty:slight_smile:
Neboj určitě manžel dojede vpořádku,ty hormony to je síla no :frowning2:
10. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ant máš to v IP :wink:

No taky mě dneska zamrazilo, když jsem v poledne koukala na zprávy....
10. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
10. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
jo jo je to síla v Polsku
10. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Petulko přesně tu, už jsem Antaně posílala odkaz :slight_smile: Jsem debil, bc jsem už na šijeme dětem kupovala nějaké materiály na plenky, ale nenapadlo mě tam hledat zavinovačku :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
taky sem koukala po zavinovackach a libi se mi i ty klasicky co se delaly driv, jen kdyby nemely ty sileny krajkovy lemy apod. kravinky okolo..taky sem cetla v naky diskuzi ze jedna maminky pouziva nejakou tenkou deku z ikey, ale to nevim jakou, do ikey se moc nedostanu:/
10. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
lami:díky :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Petu já právě ty kraječky dost nemůžu....jinak ovšem fakt klasická zavinka měla něco do sebe, bc držela, narozdíl od těch rychlozavinovaček, jak mimi trochu pookřeje po porodu, tak to zvládne rozkopat jedna dvě, vůbec to nedrží. Nakonec jsem Jájuchu převazovala přes rychlozavinovačku ještě velkou čtvercovkou, aby to drželo kolem ní, ale ruce si stejně vytáhla okamžitě :angry:
10. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
lamia: ale sla bych urcite do naky ty prirodni tech barevnejch se bojim, aby to nepoustelo..taky sem dostala od kamaradky knizku o zavinovani, netusila sem jak je to dulezity..ale budu muset nastudovat ten navod;) a nacvicit na nakym plysovym medevedovi nejspis:slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
jo holky to mě asi zabijete :unamused: já miluju ty starý krajkový rychlozavinovačky s krajkama vypadá to super moooc se mi to líbí mám 2starý a jsou super i matrš asi jsem podle vás cvok ale miluju klasiku :wink:
10. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Petulko u nás se taky všechno cvičí na plyšácích, neb živé exponáty bývají už přerostlé :grinning: :grinning: Jen aplikaci zavazovacích plínek, co jsem na Anču nepoužívala a potřebovala nacvičit před porodem Jáji, jsem prubla na 18m batoleti :grinning: Přesně to jsem psala Antaně, že bych ráda nějakou přírodní, bc to nechci prát zvlášť...
10. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
no ja ji zatim jeste neobjednala ale mam tu stranku porad v zalozkach a jeste koukam kde prodaaj ty klasicky, kdybych natrefila na nejakou jednoduchou modernejsi..trochu si rikam jestli v ty merino nebude vedro, ja si nedovedu predstavit bejt v lete v necem takovym zabalena:slight_smile: ale to je jen asi muj nakej pocit, nemusim ani ty deky z ovciho rouna apod.kousou me:slight_smile: ale manzel si je nemuze vynachvalit, cela jeho rodina nespi v nicem jinym, jen ja bych pod nepovliklou nespala:slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
Antano nejsi cvok, když se Ti to líbí tím líp pro Tebe :wink: Na mě je to moc načinčané, ale mám spoustu kámošek, co je používají taky, záleží na vkusu maminky....jen to vypadá dost blbě v těch supermoderních kočárcích :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jé, Anavy znám, to je moc šikovná holka. Je taková rázná, ale poctivá. Já bych u ní chtěla vzít pár plenek.
O zavinovačkách moc nevím....ty merino bych ale taky asi vzala. Ale nevím, jak se balí. Já znám jen ty co byly dřív, ty krajkový. Teď jsem ale koukala u tchýně a vůbec jsem nepochopila, jak se to dítě do toho vázalo.
lami: a kde jsi byla v CA, já byla v jednom, už ani nevím, kde, na Buďárně myslím a tam to bylo zoufalý. Pak jsem byla na Václaváku a tam toho měly víc.
Některý těhu haleny jsou jak pro slona, taky se mi to nelíbí. Já taky doufám že se dlouho vlezu do toho co mám. Hodně věcí mám dost širokejch.
10. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Petu merino je právě na léto jak dělané!!! Báječně totiž dýchá...v tom se nepřehřeješ. Látkovací mamči právě v létě mnohem víc používají tenké vlněné kalhotky než ty klasické s PUL zátěrem, bc je to mnohem prodyšnější a v merinu se dítko nepotí...
10. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
jo no ale i tak se mi to líbí
10. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
ale na merino ctu samou chvalu, tak snad je ok..ale radsi bych si ji nekde v krame ohmatala:slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Mám odkaz na diskuzi, kde je návod na balení do těhle zavinovaček, dávala ho tam ivuska, co šije Anavy, takže to bude podle mě ten, co dává i k zavinovačce.

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=23941

je to až několikátý příspěvek....
10. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
já se totiž strašně těším až si brouka odnesu v bílým a bílé zavinovačce no supr úplně to vidím :wink:
10. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
antana:tak to jsme na tom uplně stejně taky se mi líbý,z kraječkama,miminko v tom vypadá nádherně :dizzy_face: já mám doma 4 a určitě je využiju i u druhého mimi a pokud ne tak bych vyskoušela i jednoduchou.U mě sice mimčo moc v zavinovačce není mě se lépe nosí bez ní,přitisknuté na hrudi :dizzy_face: :slight_smile:
Petulko tak si je zkus ohmatat na Bráně, tam mají asi jen ty BLM, ale nemůže to být moc velký rozdíl....
mě se ta krajkový taky líbí. A starý kočárky taky.....Ale u tchýně jsem to nechala, už byly trochu zažloutlý a na to jsem cimprlich....
petulko: v létě už bude dítko na zavinovačku velký ne? I když koukám, ty máš srpen termín....no bůhví jak bude, v současné době, je počasí dost nevyzpytatelný.
no naše máti má ty zavinovačky v dobrým stavu po ségře takže tak
10. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.