• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Já měla Jáju v zavince na spinkání dost dlouho, byla tam spokojená, jen mě začalo právě velmi brzy prudit to vyndavání ručiček z rychlozavinovačky, bc s nima potom šermovala a budilo jí to, tak jsem jí ještě musela převázat tou čtvercovkou, jenže to je pak zavinka naprd, že :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
lami: dík za odkaz, to je super. Dítě vypadá jak vánočka :grinning:
10. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Teda dost dlouho tím míním asi tak do 4m po porodu, ale to už bylo fakt jen na noc :grinning: Ale jak píšu, merino je ve vedru fakt super, to máme z látkování ozkoušené :grinning: :grinning:

Já na kraječky nejsem vůbec, krom toho třeba náš kočár není fakt typ na vkládání dítka s krajkovou zavinkou a vůbec, já to prostě nemusím :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Suik to je zcela záměr, čím víc housenkoidní, tím spokojenější, hrozně jim to připomíná dělohu...

jinak tohle je Jájucha asi 2 minuty po narození a grif sestřiček ze sálu....jim stačí čč a fleecová dečka....

http://rygl.net/Johana/Jak%20jsem%20p%C5%99i%C5%A1la%20na%20sv%C4%9Bt/slides/dsc_4788.html
10. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
lamia:nj vsak ty uz si zkusena mamina..ja zatim jen studuju a studuju na netu a zasnu co vsechno je dnes k dispozici..silenej vyber, takze clovek porad jen cte diskuze a recenze a dela si vlastni obrazek, az mi z toho obcas hrabe:slight_smile: Napr. vyber kocarku to byl taky orisek..ale nakonec sem sla do klasicke osvedcene Inglesiny magnum(manza ma pres 2m, takze co nejvetsi korbicka je nutnosti;)) sehnali sme ji na aukru starsi model jeste co mel ty reflexni prouzky a vetrani ve strese..no za 3300 i se zimnim fusakem po 1 diteti! Autosedacku sem vybrala nakonec Maxi cosi cabriofix, taky z aukra za 1500..takze kvalita za rozumnou cenu:slight_smile: nemuzem si moc vyskakovat pac si berem silenej uver na nasi vysnenou radovku a zvladnout splatky pri matersky bude narocny. Taky sem vybirala lehatko a moc se mi libi FisherPrice ten do 18kg nejaka ta trojkombinace ale to jsem jeste nekoupila. Jak mi otrnulo a prestala sem zvracet tak bych furt nakupovala a zarizovala..asi syndrom hnizdeni:slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Petulko Inglesiny jsou super kočárky, zvlášt tahle klasická, kámoška jí jede už v podstatě na třetí dítko, bc jí taky koupili z druhé ruky, odvozili první a teď vozí druhé dítě a pořád super, neměli jediný problém, maximální spokojenost. MC Cabriofix máme na mimi taky (už od prvního...) a je to skvělá autosedačka, hlavně je z vajíček na trhu jedna z největších, takže se tam i velké mimi vejde celkem dost dlouho, má super bezpečnostní testy.....ad zkušenosti - nebudu komentovat, s dětma člověk nemůže být zkušený, každé dítko je originál a umí překvapit, možná už mě nezaskočí věci typu kojení, přebalování, ale jinak nové dítě, nová zkušenost....jen už asi líp zvládám to jejich občasné řvaní, dřív jsem velmi rychle ztrácela nervy, teď už jsem trpělivější, prostě to k tomu patří :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
lamia:ta fotečka nejde otevřít :,-(
10. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Luci jdu zjistit, kde je problém....pardon, dámy...
10. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
tak to je divný, nechápu, zas to nefunguje, asi zavolám mého osobního IT odborníka :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ani našemu IT odborníkovi to nefunguje, prý blablalbla spousta cizích slov, tak jsem to vrazila do alba sem :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
lami:je pěknunká a jak je super zakuklená :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
Antano zcela upřímně...zpětně když prohlížím fotky z porodu, Jájucha byla šílenej žabák, fakt ošklivka po porodu :grinning: :grinning: Ale tenkrát mi i přes tu oteklost a umatlanost připadala stejně nejkrásnější na světě a to trvá do dnes, kdy je z ní nádherná holčička :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
lamia:pěkná holčička :slight_smile:
holky ja jdu spinkat papa a dobrou noc :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
já byla u porodu a mě se ty mimča líbí i tak jsou malušenký a krásný :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Antano mě taky....to jen jak na to člověk kouká s odstupem času, tak ho tím víc praští do očí, jak je mimi po porodu někdy takové zmačkané a oteklé...ale třeba Anička nebyla ani malinko. Já praxi na porodnici milovala, vidět narození dítěte je úžasný, kolikrát jsem fakt rozdejchávala, abych se nerozeřvala dojetím...dokonce občas tekly slzy i mužským kolegům :grinning: Je to fakt neuvěřitelný, hrozně silnej pocit, i pro v podstatě nezůčastněného člověka - medika...pro rodiče ani nemluvě, po druhé jsem fakt byla naprosto hotová, nevěděla jsem jestli křičet radostí nebo brečet dojetím, prostě totální nával euforie :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Luci dobrou, taky budu muset vlézt do pelíšku, sice dítko chudinka zas dostalo nurofen, tak spinká a snad aspoň část noci bude, ale i tak....
10. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojte holky, dnesek byl naprosto prekrasny...tak hezky tu snad letos jeste nebylo :slight_smile:
Trochu jsem vas docetla...zkoukla lami fotky....pri kliknuti to sice nejede...ale jak se v odkazu odmaze vsechno az po Johana....tak se ukaze cela sada alb :dizzy_face: Super fotky :wink:
Me se mimca po porodu taky libi...jsou sice zmuchlane a opatlane....ale totalne rozkosne :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
lami...Anicka je ti silene podobna :wink:
10. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Saf díky, už mi to říkalo vícero lidí...přitom celý první rok byla jak klon tatínka :grinning: :grinning: Zato komu je z rodiny podobná Jája, na to nějak nemůžeme přijít :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
saf:ahojky :wink:
10. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
anty ahojky...uz je lepe? Boroku...ty si uzivas...byl to zase ten zlucnik nebo viroza? Doufam, ze uz je ti lepe.
lami...no ja prave koukam na dalsi fota a taky si rikam, ze Jaja je tak nejak svoje :grinning:
10. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
lami...doufam, ze neva...ze koukam na dalsi fota....mate jich tam hromadu a jsou moc pekne :wink:
10. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
saf:no žlučníkový záchvat to nebyl dávámsi pozor já nevím co to je mě bolí žalůdek jako by mi na něj někdo tlačil a ty žebra mě bolí taky strašně musím ležet jen na boku jinak to nejde nevím co to je :frowning2:
10. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Saf ano, je opravdu tak nějak hodně svoje :grinning: I tou svojí žížalovitostí se dost rodince vymyká, my jsme všichni záživní až běda :grinning: Přitom jako kojenec byla docela oplácaňoučká....ale tak snad si štíhlost udrží i do dospělosti, to by mě potěšilo, kdyby po mamince nezdědila schopnost přibrat i po nádechu vůně jídla :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
Saf neva, je tam asi miliarda fotek :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
To me mrzi...ta bolest zeber je divna teda...a co s tim zaludkem? Pujdes s tim k doktorovi nebo uvidis co se z toho vyvrbi?
Ty si to uzivas vazne se vsim vsudy...ja za cele tehu ani neublinkla...ani zadna slabost...nic...vlastne porad se necitim vubec tehotne....akorat me boliva ten hrbet...taky dost v krizi, kdyz se zvedam prudceji ze zidle...to mi projede zadama takova bolest, ze jsem to jeste asi nikdy nezazila...tak si na to davam pekneho majzla...
10. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
lami...co to povidas?? Dyt jsi uplne v pohode, normalni baba :wink: Porad rikas, ze jsi tlustoch....ale jaksi jsem si jeste nestihla vsimnout....tak az vazne budes....dam ti vedet :grinning:
10. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
saf:počkám a kdyžtak bych v pondělí šla to se nedá vydržet
10. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.