• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ale připadá mi že si ten malý hoví vždy když je mi špatně tak kope jako najatý jje škodolibí :frowning2:
10. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
lami:ty si hubenour co to píšeš máš dobrou postavu tu mít tak já
10. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
Hubeňour rozhodně nejsem...a mám nabírám velmi snadno, třeba ani teď si nedopřávám moc sladké, bc bych to pak asi už neshodila....ale zas bylo i hůř, před dětma jsem měla o cca 10 kg víc....

Hele mám pocit, že se náš Hugoušek zas hýbe...teda doufám :slight_smile:

Holky asi mě budete považovat za magora, ale právě googlím kurzy šití na šicím stroji v Praze....mám prostě strašnou chuť se pustit do nějaké rukodělné činnosti tohohle typu, ale šít vůbec neumím...a když se kouknu na ty materiály, co se dají dnes koupit, to by se to dětičkám vyrábělo...chjo... :angry:
10. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz
anty...nebo ti dava najevo svou nevoli vuci tvym bolistkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Me se prcek zacne vetsinou hybat, kdyz se kvuli necemu nastvu :grinning: Ne, ze bych se nastvavala nejak extremne...ja jsem celkem klidas :slight_smile:
10. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
lami:no šít by se mi teda nechtělo ale někoho to baví tahle činnostě může naplnovat těma výrobkama co uděláš ale já jsem kopyto
10. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
lami...tak tyhle stavy jsem mela kdysi taky...mamka na sebe za mlada sila porad...pak jsem v tom chodila i ja...a vzdycky to melo sileny uspech...byly to peckovni hadry...akorat, ze moje mati za mlada vazila 40kg i s posteli...takze jsem toho moc nevynosila :grinning: Takze ja bych pro sebe sila rada...ale jaksik...nemam na to odvahu se zacit ucit a asi ani nervy :sweat_smile: Ovsem tvoje nadseni schvaluju :wink:
10. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
No mě právě nejvíc láká šít třeba z biomateriálů, nebarvených-jen barevně rostlých, tyhle věci jsou v krámech hrozivě drahé, ale už se dá koupit i jen látka a vyšlo by to fin.krásně, třeba holkám pyžámka, plenky na Hugouška a tak....škoda, že je moje babička už hodně stará, svého času byla úžasná švadlena, zvládala i zimní kabáty apod...mě tohle nikdy moc nebralo, ale teď mám najednou pocit, že bych chtěla něco holkám sama vyrábět, nebýt jen závislá na tom, co se mi v obchodě zamlouvá kvalitou a vzhledem...bohužel mám pocit, že i já jsem kopyto, tak právě nevím, jestli se do toho pouštět :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz
Tak v kurzu se to naucis...jen pak mit nejake originalni napady...nebo okoukat u nejakych znamych znacek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Me kdysi davno mela babca tendence naucit plest...myslim, ze jsem zvladla vyrobit retizek...nebo jak se tomu nadava...hackovalo se to :grinning: a tim to haslo...pak uz to bylo moc komplikovane a radeji jsem ryla zahradu s dedou....byly tam zizaly...mnohem zabavnejsi :grinning:
10. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
Saf tak to je přesně ono....mé obě babičky se mě snažily učit něco užitečného typu šití apod...jenže já radši lítala po venku, jezdila na kole apod...tak to postupně vzdaly, že to stejně v téhle době už nebudu potřebovat, že se všechno kupuje....nápady bych i měla, jen mít někoho, kdo by mi to ušil... :grinning: :grinning:

Holky jdu spinkat a přemýšlet nad tím, jestli bych kurz šití zvládla zařadit do našeho každodenního kolotoče s holčinama :grinning: Hezky se vyspěte, snad se ukážu dřív než zas za dva týdny :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
lami...mate fakt super fotky....vy jste byli v Paname? :fearful:
Sorry, ze to tak projizdim vsechno...nemuzu si pomoct...mate zajimavy pohled na svet :wink: Jinak jsem si vsimla..ze fotite i lidi na ulici a tak...vypada to tak fajne prirozene...ale taky tam mate blyskle cizi deti....tak tu se nam jednou stalo, kdyz jsme sli s kamarady na nejaky vylet...a u nejakeho pomniku bylo ditko...vypadalo strasne fotogenicky...tak ho kamarad na parkrat blysknul....ditko si vsimlo...bezelo za tatikem a uz jsem videla, ze je zle...rikam...ty vole smaz to z toho fotaku nebo na nas zavola policii....tatik prikvacil nafuneny jako tank a ze chce vedet, proc jsme fotili jeho dite a bla bla bla....no zkontoloval si fotak...videl, ze fotky tam zadne s jeho deckem nejsou a v klidu jsme se rozesli....ovsem, kdyby tam nejake byly...nevim nevim...bylo by to hodne vysvetlovani...oni jsou desne citlivky co se deti tyce :fearful:
10. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz
lami:dobrou
10. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
lami...dobrou noc :wink: A ukaz se drive, nez za dva tydny!!! :wink:
10. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
tak ja uz taky pelasim...kouknem na nejaky filmec, jestli tu jeste nekdo je, tak dobrou :slight_smile:
10. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
Saf muž byl v Kostarice a Panamě, měla to být svatební cesta, jenže já byla v té době už v 6.m., tak nakonec jel s nejlepším kamarádem :grinning: No s tím focením cizích dětí mu to říkám pořád, že ho někdo zmlátí, ale dělá to dál...prostě focení je jeho koníček :wink: Dík, jsem ráda, že se Ti fotky líbí, to musím muži říct, bude moc potěšen:slight_smile:

Tak už jdu opravdu spát, mějte se hezky a dobrou!!!
10. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
taky jdu spát dobrou noc :slight_smile:
10. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz
lami: :grinning: já to schvaluju, já taky ráda šiju a vůbec něco ráda tvořím, už od mala. Ráda jsem šila hračky...občas i oblečení, ale nikdy jsem to pak nenosila. Taky velký věci mi moc nejdou, musím tvořit v menším. Teď tu mám nachystaný látky na kapsář nad postýlku a furt se nemůžu dokopat ho začít šít. Pak mám zálusk na nějaký hračky.....
O kurzu žádném nevím, ale snad něco najdeš, teď už jsou kurzy snad na všechno.
Ta moje rukodělná vášeň došla až tak daleko, že jsem se naučila pracovat se stříbrem a občas jsem si s tím i něco přivydělala. Jak jsem ale těhotná, tak dost zahálím, zezačátku jsem hodně ležela a neměla na nic chuť.
Jdu očíhnout ty fotky, o kterých je tu řeč...váš styl focení se mi moc líbí :wink:
Ant: ty si teda užíváš :unamused:
10. dub 2010 ve 23:11  • Odpověz
už asi všichni spíte co? :wink:
10. dub 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ránko přeju
11. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
dobrý! :wink:
11. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
jé holky kde jste dneska všechny :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Nevim.....já taky číhám a nic... :sunglasses:
11. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
suik:ale je to podezřelé co?
11. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Zdar dámy podezřívačky :grinning: :grinning:

Já zrovna oblékám Aničku, Johanka usnula, jdeme na oběd k našim bc brácha má narozeniny. Jo a odvolávám svá včerejší slova o tom, že mi neroste břicho, dneska jsem měla konečně čas se krapet prohlédnout nahatá a teda nářez, mám už pěkný pupík :grinning: V oblečení to není vidět, bc to maskujou velký prsa, ale nahatá....ufff, takové bříško jsem v prvním těhu měla tak o měsíc později...ale celkem to odpovídá tomu druhému s Jájou :wink:
11. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
lami:tak to by si ho měla vyfotit a dát ho sem at mrkneme :wink:
já až mi bude líp se vyfotím špatně je mi zase zle nevíte co na ty nevolnosti zabírá?
11. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Antano mě hrozně pomáhá máta v jakékoliv podobě, vč. mátových žvýkaček....bříško vyfotím, pokud bude Jája ještě spát tak za chvilku, pokud už ne tak večer (to by mohlo být ještě větší :grinning: )
11. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak lami hoď foto, at´ ti zkouknem pupíčka :slight_smile: , taky mi přijde, že mi za noc vyrostl. Přítel mi říká, že kdybych neměla velký prsa, tak že by byl vidět ještě víc :slight_smile:
nevíte do kdy se může spát na břiše, abych mimi něják neublížila ?
11. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
lami:dík pošlu mojeho at mi koupí něco mátového třeba žvýkačky
11. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
anta: a pořád zvracíš? někdo radí colu po lžičkách, ale já teda nemám moc zkušenosti s žaludkem, ale ta máta jak píše lamia by mohla pomoc
11. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
beru:jo jo zvracím no je to sranda třebe na příští kontrole mě nebudou kila připisovat ale odečítat :slight_smile:
jen mě štve že doma nic neudělám jako je to děs
11. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Tak manžel nemá momentálně na focení čas, tak asi až večer....jo já spím na břiše pořád, mimi to neublíží, až přijde čas s tím přestat poznáte to samy, bc už vám to prostě nebude pohodlné :wink: Podle mě na nevolnost pomahá každému něco jiného, já po delším zkoušení vypozorovala tu mátu, ale už mi bývá nedobře jen výjimečně......
11. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.