• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já na břiše taky spímpořád ale je fakt ten že mě ráno malý tak dlouho kope až mě vzbudí to je jediná nevýhoda :grinning:
11. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
antano: mě docela pomohly ty lízátka proti nevolnosti...ale neblila jsem, jen mě to natahovalo a bylo mi těžko v břiše, ale trochu to povolilo po lízátku.
Já taky spím na břiše, jinak neusnu, jsem zvědavá, jak to bude s pupanem...
11. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
suik já posléze s velkým břuchem si našla takovou polohu něco mezi lehem na boku a na břiše, pupík jsem odvalila na stranu a celkem se tak dalo spát....ale občas mě vzbudilo pak taky kopání dítka.....já byla později v těhu vždycky úplně šílená při spaní, bc nenávidím spaní na boku, musím si narvat peřinu mezi kolena, jinak mě to tlačí a vůbec to prostě nemám ráda, na zádech vůbec, jednak kvůli syndromu dolní duté žíly a jednak mi na zádech okamžitě šíleně tvrdlo břicho, takže moje poloha břichobok byla jediná snesitelná....
11. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
akorát nevím když mi bude zítra tak zle jak to vydžím ve škole no to bude hrůza
11. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
holky, potřebovala bych s kočkou na veterinu, myslíte že to je dobrej nápad? Jen naočkovat a očipovat.
11. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Suik, já bych se toho nebála, jet na veterinu. Pokud tam nebudeš vyloženě olizovat židle, tak by to mělo být ok :grinning: Ale pokud máš strach, zavolej tam a domluv se s nimi, že jsi těhotná a jestli by tě nevzali přednostně - třeba hned ze začátku ordinační doby (třeba 5 minut předem), nebo ke konci. U nás takhle vstřícní jsou.
11. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
lendaw:ahojky :slight_smile: jak je dneska?
11. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
lendaw, já si tam zavolám a zeptám se......já jen jestli se tam nemůžu nějak nakazit nebo tak.
11. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Suik: v ordinaci by ses nakazit neměla a pokud dodržím základy hygieny, tak by mělo být všechno OK. Ale pro vnitřní klid bude lepší, když tam zavoláš a domluvíš se s nimi. Někteří veterináři dokonce jezdí i za pacienty, tak se jich zeptej, jestli tohle taky nedělají.
11. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
suik: tak tohle mě třeba vůbec nenapadlo, taky se tam chystáme, ale přesně za zavolání nic nedáš
teď jsem pěkně vytuhla po o, a něják mě z toho rozbolela hlava :frowning2:
u nás počásko nic moc, tak doufám, že už to jaro musí teď každou chvíli začít, je to nějáký dlouhý letos :angry:
11. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak kluci tady včera trochu něco vyrobili, tak máme zahradu zas o kousek uklizenější a hezčejší, mám radost. Sama bych se do toho taky nejradši pustila, když mne unaví i zasetí pár semínek .... :slight_smile:

antana: prcek určo není škodolibej, ba naopak, prostě ti dává najevo, že něco není O. K. a ať se na vše vybodneš a jdeš odpočívat. Já taky když to přeženu s činností, tak se prcek začne kroutit na všechny strany, tak ho hned uklidňuju a jdu si co nejdříve sednout a odpočnout.

lamia: super, že máš takový krásný tendence. Až nebudeš mít na koho šít, dej vědít, ráda se přihlásím i s manžou a drobkem :slight_smile:
11. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
beru: no mě už napadá lecos :grinning:
Ach jo, manžel před chvílí odjel :cry: :cry: :cry: bůůůůů
11. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
kov:no už to trvá nějak dlouho 2dny mě je už zle už aby byl konec toho bolení už jím jen trošičku a sušší jídla no uvidíme co to ještě udělá
11. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
antana: mne třeba na žaludek pomáhají kysané mléčné výrobky a polévky. Ale nevím samo, jestli by to bylo dobré i pro tebe.
11. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
No holky ja na briche nemuzu spat vicemene od zacatku tehotenstvi, a to ne kvuli brichu ale kvuli prsum. Spis kozam velekozam:grinning: S malych dvojek mam petky, coz je sice nadsenej manzel ale ja trpim, a on vlastne taky, protoze se jich pomalu nejde dotknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam je desne nality, zespodu se mi udelaly jemny strie ikdyz je denne nekolikrat mazu. No des....
11. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
ahojte holky, po úklidu ¨se vás snažím dočíst, je to boj. šoupla jsem do alba pár nových bříšek.
11. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
suz:máte ty bříška oba dva kouzelný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
ten náš malej mě solidně kope dneska teda celý den je to krásný že je semnou v kontaktu :slight_smile:
11. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás na konci víkendu. My jsme byli na výletě, trošku se projít po vlastech českých a bylo to úžasný. Jenom do kopců musím hlemýždím tempem, to se prckovi moc nelíbí. Vždycky se mu snažím vysvětlit, že ty nejzajímavější a nejhezčí věci jsou "vždycinky do véršku", ale nezajímá ho to a při stoupání se zlobí :slight_smile:
Ant: Teda ty nevolnosti ti nezávidím, mně naštěstí špatně nebylo, ale zase se to příslušně odráží na mojí váze (8kg nahoře), protože jsem od začátku těhotenství prakticky pořád u ledničky.
11. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
loty:já mám taky nahoře dost mám6kg ale jestli mi tak bude dýl tak to půjde dolů
11. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
ant: No jo ale podívej na rozdíl v našich tt. Já jsem teda před těhotenstvím byla extrémně hubená, tak mi to tolik nevadí, ale někdy už si připadám jako velryba. Ale přítel z toho má radost (on má trošku bříško), že prý už aspoň vidím, jaká je to práce to břicho nosit. :slight_smile:
11. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
loty:pro mimčo všechno né i to přibírání můj mi taky říká jak se mu ted líbím kulatá :slight_smile:
11. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
my jsem včera byli taky na výletě, na Okoři, ale začala být velká zima, tak jsme to za chvilu otočili a jeli domů - čekaly na nás rakvičky se šlehačkou, no fuj, snědli jsme je skoro všechny, a ty co zbyly, mě ještě přepadli ráno místo snídaně ještě v posteli. Pak se člověk diví, že má velkou prdel, že jo. :confounded:

Ant: až najdu fotku muže s bříškem před těhu, tak ji tam hodím, :dizzy_face:
11. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
suz:ty si to můžeš dovolit ty si hubenour počkej až uvidíš moje břicho čekám až mi ho můj sem hodí do alba
11. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
lotyna: to je fakt, to nejazjímavější je vždycky na kopci :slight_smile: Ale když půjdeš pomaličku, tak to mimčo určitě "zkousne" :slight_smile:

suzete: máte hezký bříška (i tatínek) a tvoje břicho před otěhotněním, to je něco, o čem jsem si vždy mohla dát jen zdát :unamused: Slepá závist :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
holky hodila jsem ten můj břuch do alba tak mrkněte :grinning:
11. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojky, apríl jak vyšitej,co? Dnes jsem po obědě nabalila Fílu do kočárku a jela vedel do dědiny zjistit,jestli má nás osobní včelař ještě med,letos sme s ním jaksi zatočili :grinning:
Po cestě počasí docela šlo,začalo jemně kapat,ale pláštěnka nebyla nutná,no nakonec to vyšlo skvěle,páč co sme dorazili,začal pekelnej slejvák,takže dnes mám štěstí :dizzy_face: Filípek na dvorku ještě spí,tak mám chvilku.Hned sem toho využila a snědla skoro celej bílej jogurt Holandia,ten velkej :sweat_smile: Miminko,hned dává signály,že takhle jo :dizzy_face:
11. dub 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:ahojky :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Anta,tož pokojík má tvůj Šíma teda pěknej :wink: A už máš aj strie? :confused:
11. dub 2010 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:jo jo mažu ale nepomáhá mě to co už no :frowning2:
11. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.