• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
bojím se že až budu rodit tak je budu mít strašný :frowning2:
11. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
No to je blbý,to mazání asi nepomůže,pokud jsou už teď viditelné :frowning2: Bývá to často i výkyvy váhy v průběhu života...
11. dub 2010 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:jo výkyvy ty já mám ted jsem před 3rokama zhubla 30kg a pomalu je zase nabírám zpět a tak to mám celý život ale takový strie jsem nikdy neměla
11. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
No Anta,tak to je ono,pokud máš takové výkyvy celý život,není se fakt čemu divit,páč tvoje kůže je neustále źkoušená´co vydrží.Ty strie teď maj asi nasvědomí i ty hormony,jakože jsou více vidět,předtím byly třeba průhledné,nebo takové jemné stříbrné
11. dub 2010 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz
Těch 30kg dolů,to si teda borka
11. dub 2010 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:jo co se dá dělat doufám že po porodu shodím něco
11. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
jo to nebylo poprvé už jsem to zažila asi 3x za život jsem cvok pořád jsem si říkala dřív že zhubnu a nic no nechávala jsem to osudu do té doby než jsem se mega naštvala a pak jsem hubla jak divá no jsem cvok
11. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
petjo, tak to jste měli teda štěstí, že jste prošli bez deště, protože dneska je teda jasně aprílovo. Jj, Hollandia je dobrá, mimísek si umí dobře vybrat :grinning:

antana: teda miminko pěkně roste a jeho pokojíček samozřejmě úměrně tomu :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
kov:no jsem zvědavá jak budu vypadav ve 40tt :astonished:
11. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Kov,já jím jen bílý jogurty a vlastně jen Holandii :wink:
Holky,ten můj chlapeček už spí 3hoďky,jdu ho pomalu vzbudit a asi se loučím,páč ten už mě pak nenechá jen tak nečinně sedet u pc :grinning: Eště mě čeká taky posbírat prádlo z půdy
11. dub 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz
antana: však už končíš 22 týden, tak je jasný, že ti bříško muselo narůst. Neboj, taky vyfotím pupíka, ať máš radost, že v tom nejsi sama. :slight_smile: A to jsem dneska začala 20 týden. :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Petjo:pa
11. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
kov:ty kalhoty co máš jsou super mooc se mi líbí to jsou těhu?
11. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
mě už došla sukně zítra si pro ní jdu jsem zvědavá jak v ní budu vypadat se vám pak blejsknu
11. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
antana: jj, ty jsou těhu, jsou na spoustu knoflíků :slight_smile:
Tu sukni určo blejskni, taky se mi moc líbila, ať vím, jestli do ní jít. Hlavně budu potřebovat začátkem července - kámoška má svatbu :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
kov:jsou vážně super ted jsem tady na koníkovi uviděla 3/4 gatě a super uvažuju jestli je mám koupit
11. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
11. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Ant kalhoty vypadají docela dobře :wink:

Tak jsem přihodila svůj břuch, večer vypadá ještě věěěěětšíííí :grinning: do porodu budu asi jak mamut :grinning:
11. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
lami:tak to si ještě neviděla můj jen se podivej vyvržený vorvan :grinning: :grinning: :grinning: a jěště se striema
11. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
lami:zy jseš ale hubenour se úplně za sebe stydím když sed podívám na sebe a na tebe :unamused:
11. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Viděla, máš pěkný těhu pupík, taky jsi o víc jak měsíc dál než já, za chvíli budete mít s malým za sebou hranici životaschopnosti, to já si s Hugouškem ještě počkám dlouho :wink: Ber to tak, že striím se holt prostě někdo nevyhne, kdyby se umazal k smrti, dělají to dost ty hormonální změny. Mě se zas udělaly v pubertě na bocích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Prdlajs, hubeňour je tady Suzzete nebo Rennu, já jsem kus ženské :wink:
11. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
no prostě ti to sluší co bych já za to dala každopádně jsem z téhle diskuze opravdu baba krev a mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
No s mlíkem ještě počkej, to teprv bude :grinning: :grinning: Prosím tě, vždyť jsi těhotná, tak co.... :wink: :wink:
11. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
lami:no na to mlíko jsem taky zvědavá doufám že ho bude dost jinným se prsa nalévají a mě nic ani mě nebolí uplně nic abych měla vůbec mlíko
11. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Ant aby ženská neměla mlíko je fakt vzácný, většinou se ženské nerozkojí kvůli špatné technice kojení nebo jednodušše nechtějí, ale nemít mlíko je fakt vzácné....Spíš bych řekla jen počkej po porodu :grinning: :grinning: Já jsem vlastně Jáju odstavila před cca 1,5 měsícem a asi týden na to už jsem neměla ani kapku, to fakt nechápu!!! S Ančou jsem odstavila, mlíko jsem měla pořád dál a plynule v 6.m. těhu navázala tvorba mleziva, ale jen když jsem si zmáčkla bradavku, oproti prvně, kdy mi mlezivo prosakovalo před porodem samo, tak podruhé jsem do porodu nic takového neměla...teď taky nepozoruju ani nalévání ani mlezivo :wink:
11. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
lami:tak to si mě uklidnila
potřebuju radu můžu si dát něco na průjem?
11. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
lamia - nevis, co jsou nejcastejsi duvodu, proc nekdy zensky mliko ztratej? je to treba jenom stresem nebo napr. i tim, ze v tehu malo priberou?
11. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Antano můžeš si naprosto v klidu dát třeba Smectu a Lactobacilla :wink:
11. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
lami:díky moc
holky jedeme na nákup na papu zatím pa večer se ozvu :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.