• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Evelu já přibrala v těhu pokaždé 6-7kg a kojila jsem do 16.m obě holky...kámoška kojí doteď, malému jsou 2 roky, ona měla gestační diabetes a dík dietě za celé těhu přibrala 1,5kg....zásadnější je pak asi třeba ten stres po porodu, ale já třeba poprvé měsíc po porodu dělala státnici a v pohodě, vlastně jsem kojila celou dobu co jsem dodělávala školu a neměla jsem sebemenší problém....laktační krize jsem si prožila až napodruhé a přičítám to velkému vyčerpání, ono přeci jen po nocích přebalovat a kojit a ve dne lítat kolem dvou děcek není easy, takže jsem po 6n a v Jáji cca 3m najednou měla míň mlíka a pokud bych začla dokrmovat UM, asi bych i dokojila, ale zkousla jsem zuby a kojila několik dní dnem nocí po cca 45 min plus jsem se snažila ve volných chvílích víc odpočívat a v poho se to upravilo...ale vyčerpání a únava jsou fakt prevít :confounded:
11. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
lamia - diky :slight_smile: tyjo, jenom 6-7kg? a koukala jsem na fotky a jses fakt hubenour, vubec nechapu, ze se celou dobu popisujes jako bys byla baculka :confused: :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Evelu fakt nejsem hubeňour......jinak myslím k mojí váze a výšce je to úplně adekvátní přírůstek váhy, teď jsem třeba četla článek o tom, že jak stoupá hmotnost českých žen, doktoři by většině nedoporučili větší přírůstek váhy v těhu než je 9-10kg, že to bohatě stačí, pokud tedy žena nemá ze začátku podváhu. Taky jsem teda měla vždycky spíš menší miminko, takže tím i ta děloha,placenta a plod měly o něco menší hmotnost...teda kromě toho nevím, kolik přiberu tentokrát, že :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
lami: máš ještě pidi bříško, taky nechápu, kde to bereš, že jsi holka krev a mlíko :grinning: to mě teda nepřipadáš vůbec. Jak jsi to dokázala přibrat jen tak málo? Já mám už 4 kg, tak si myslím, že budu ráda za 13 :slight_smile:
ant: taky už musíš mít věčí bejvák pro mimi, v tomhle týdnu :slight_smile: Mě se taky udělaly strije už dřív na prsou, bokách, ale časem vyblednou, neboj :grinning:
11. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Já přibrala při Filípkovi 11kg a asi se do toho tentokrát nevlezu.
Lamia,tvé hodnocení je fakt hodně neobjektivní :grinning:
11. dub 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
Beru moc nejím sladké, ale jinak se nijak neomezuju.....spíš bych řekla napodruhé to bylo tím lítáním kolem dítka, napoprvé tím, že jsem chodila do školy ještě asi 8 dní před porodem a po večerech se učila....teď už mám taky 1kg nahoře, ale na začátku jsem 2kg zhubla dík nevolnostem....ááá, naše mimi se asi hýbe :slight_smile: :slight_smile: Jinak já nárůst váhy teprve očekávám, pokaždé to u mě vypuklo tak po té půlce těhu a trvalo do cca 33.t, to jsem fakt nabírala, pak už se to skoro nehýbalo a před porodem jsem většinou tak 1kg zas zhubla (což je taky normoš) No jo, abych neměla oproti ostatním pidibříško, když rodím až nakonec :grinning: :grinning: :grinning: Počkejte až tu budu poslední pupkatá, to budu mít největší :grinning:
11. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Jinak jsem Hugouškovi založila vlastní album, ať se mi ty těhu fotky nemotají mezi holčičkama :wink:
11. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Jo jinak já taky netvrdím, že se vlezu do těch 7 kg i tentokrát, mám permanentně hlad a rozhodně Hugouška hladovět nenechávám, takže baštím možná až moooc :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
tak to nám teď sladký dost šmakuje, tak si říkám, že za chvíli taky budu muset přibrzdit :slight_smile: To chápu, jak máš stresy, nebo lítání tak to jde spíš dolů než nahoru. Jo tak na přírůstek se máme začít teprv těšit, aha :grinning: To budu jak velrybka za chvíli :wink:
u nás je venku pěknej hnus, zima se vrátila, vlezlo, prší, no brrr
11. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
No i přesto :grinning:
11. dub 2010 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
lamia: jé, Hugoušek má vlastní album :slight_smile: Teda, stejně jako u první fotky i u této musím konstatovat, že fakt asi nemáš tušení, co je to holka krev a mlíko :slight_smile: Koukni se do mého alba a hned budeš vědít :slight_smile: Takové bříško, jaké ty máš na konci 16 týdne, takové jsem neměla ani na začátku před otěhotněním, měla jsem daleko větší :grinning: Ale pokrok oproti minule tam vidět je, takže Hugouškovi je dobře :slight_smile:

antana: ty kaťata vypadaj docela dobře a hlavně teda pohodlně.
11. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Já teda díky bohu zatím nepřibrala, ale už před otěhotněním jsem prudce nad váhou. Nicméně, zrovna jsem dopekla české buchty a těším se, až trochu vychladnou. Mimísek chce furt sladké a dneska tu celý den chodím jak mlsná koza a koukám, co bych kde zbodla. A skoro celý den sedím, když nepočítám malé procházky se psem a teď asi hodinu žehlení.
11. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Beru každý to má v těhu jinak, ale já fakt nejvíc vždycky nabrala až po té půlce, do té doby nic moc a pak to jelo samo ...

Asi budu muset končit, holčiny tu nějak škodí, tak je poženeme vykoupat (normálně už bývají touhle dobou umyté a chystají se do postýlek, ale dnes se odpo vyspaly šíleně dlouho, tak bude asi prodloužená večerka...)
11. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Kov přijde mi na té fotce fakt obří, jak je to ještě navíc po jídle večer :grinning: Tak dobrou chuť na buchty, jak jdu topit zvěřinec :wink:
11. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
no jo taky nechápu kde lamia bere to "krev a mlíko" :unamused: .....já ale taky moc nepřibývám, mám něco z minula, teda z před otěhotněním a to k mé pidivýšce, je docela dost.
Manžel psal, že v pořádku dorazil, tak se mi ulevilo, ještě čeká na kufr. Ale už se mi po něm pěkně stejská. :frowning2:
Nic se mi nechce dělat, tak to dneska nějak doklepu, zítra mi asi přijde pás do auta, tak budu muset číhat na poštu a vstávat dřív a taky tu trochu uklidit, je tu pěknej bordel....
Jsem taky zvědavá, kdy mě přepadne těhotenskej hlad nebo chutě, zatím spíš nejím vůbec a taky skoro nanic nemám chuť. před chvílí jsem aspoň zbodla nanuk. :wink:
11. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
he, takovýhle břicho jsem měla naposledy snad v pátý třídě....vždyť jsi krásně štíhnounká.
11. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
ahojky holky koukam že řešíte bříška jen tak zběžně jsem vas početla :slight_smile: ja se vyfotím a ukážu vám teda i to moje bříško nebříško :grinning: za momentík tu budou fotečky :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
suik: a kolik měříš? já mám 162 a taky mi přijde, že každý kilo je na nás mrňatech vidět o to víc, a závidím všem s výškou nad 170, že se to pak něják ztratí. Na jak dlouho jen manža pryč? Neboj, mi ti budem dělat společnost, no vím, nic moc, ale aspoň něco, ne :grinning: , tak to já teda nemám, abych neměla chutě, mám a furt :frowning2:
11. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak ja se jdu fotit a zjistím že mam fotak vybytý tak musím počkat cca pul hodky no :frowning2:
11. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj luci, jasan blejskni pupíka :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
No já jsem taky trpajzlík, 165cm (ale spíš 164.... :grinning: :grinning: :grinning: ráda to zaokrouhluju :grinning: ) právě proto pořád s váhou bojuju, bc je na mě každé kilčo šíleně vidět...

Luci přihoď pupík :wink:
11. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
lami: no je to znát pak fakt hned, a já mám ještě větší prsa, tak si vůbec budu připadat za chvíli jak slon, už mi teď přítel říká, ty můj tanku :wink:
11. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
no ja mám 170 cm a taky jde na mě hodně vydět jak jsem přibrala,i když jsem přibrala jen 5 kg tak jsem celkově nabyla na oběmu :grinning:
11. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Beru já mám prsa taky pěkně veliká...ale tak nějak je mám veliká i mimo těhu :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
luci: každej cm na výšku dobrej, se to pak rozprostře tak něják rovnoměrně :slight_smile:
lami: já taky měla C někdy D i před těhu :slight_smile:, nechci vidět, až budu kojit, to bude podprda jak stan :grinning:
11. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak holky mam nafoceno jde to do alba :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
holk je to tam,pupík je nafocený a vložený do albíčka :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Na mě nemáte :grinning: , já závidím i těm co maj 160. Já mám jen 150 :unamused: ....takže na mě je kór každý kilo vidět. Nejsem úplně nejštíhlejší. Taky mě dost lže zrcadlo, tam si nepřipadám tak tlustá, jakmile se ale vidím na fotce, tak je to děs.
Beru: no zatím na 14 dní. Pak se vrátí a to nevím na jak dlouho. Už jsme od sebe byli i na dýl, vlastně tři roky studoval v Londýně a až ten poslední jsem byla s ním. Zezačátku to byla hrůza....teď jak jsem těhotná, citlivější a jěště jsem doma, tak to je taky nic moc.
Teď byl furt doma, tak mi ty dny připadaly jak dlouhý víkend.

Manžel mi taky hlásil, že mám větší prsa....já to ale nějak nepozoruju :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
suik: no me uz prestaly bejt i podprsenky my mamky, tak jsme museli koupit... a nejhorsi je ze mi rostou dal :rolling_eyes: ono to fakt neni nic prijemnyho, mam je desne citlivy i triko si nandavam jak kdybych byla popalena... Bricho roste taky slusne, nabrala jsem uz ted cca 6 kilo - pak jsem se prestala vazit. Nastesti jsem vysoka (180 cm), tak se tech zatim cca 90 kg pekne rozlozilo. Ale tehotensky kalhoty nosim vlastne od druhzho mesice :grinning:
11. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky tes jsem si všimla že nemám fotečku jakto ja to nechápu :frowning2:
11. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.