• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Teda Luci pěkně Ti bříško roste!!!

Suik a už Ti měřili pánev kvůli porodu?? To by při téhle výšce mohl být celkem problém...
11. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
a ani mi tam nejde dát,kurna fix :rolling_eyes: zase tam mají bordel nebo co,vymažou mi mojí fotku ani se mě nezeptají nebo mi nenapíšou že ji smazaly a ted mi tam ani nejde vložit další :angry: :frowning2:
11. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
lamia: děkuji,mě se někdy spíš zdá že se zmenšuje ale ted podle fotky vidím že roste :grinning: :wink:
11. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
lamia:taky ti krásně roste :slight_smile: začíná se kulatit :wink:
11. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
luci: hezky rostete :slight_smile: a neměla jsi foto z dálky? já jo, a taky jí tam nemám, tak jestli proto, nevím
sambuca: já to měla ze začátku, jsem si na ně nemohla ani šáhnout a spát na břiše mi taky nešlo, brrr :confounded:
suik: musíme si říkat, co je malý, to je roztomilý :grinning: , tak 14 dní by šlo, no ty hormony, to chápu, teď jsme extra přecitlivělé
11. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
beru3nek: děkuji :slight_smile: no právě z dálky jsem ani neměla to se mi nezdá chjo no nechápu to alspon by mohly napsat proč ji samzaly,a skoušela su ji tam vložit?mě tam nejde ani vložit nová .-(
11. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
beru: to je teda od přítele moc hezký oslovení - ty můj tanku :grinning:. To si manža nedovolí :grinning:

luci: no taky jsem si říkala, že už jsi fotečku měla, tak proč ji najednou nemáš.

lamia: proč by měla mít suik problém kvůli výšce?
11. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Luci já to taky nejlíp dneska viděla na té fotce, že se zvětšuje, jinak mi taky ještě včera nepřišlo o moc větší než dřív, ale dnes jsem to zkoukla nahatá při koupání a to jsem viděla progres i okem, ale na těch fotkách to člověk vidí fakt asi nejlíp :wink:
11. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
luci: taky mi to nejde, aha nějáký šotek asi :unamused:
11. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
beru3nek:no ty máš taky krásný pupík koukám :slight_smile: všem vám tady krásně porostly pupíky :slight_smile:
kovalda:no ja to pravě nechápu,a ted mi tam nejde ani vložit :frowning2:
11. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky v TV nic nedávaj, tak jsem si pustila na DVD Sexmisi a vida, hlavní hrdinka je tam Lamia :grinning:
čauky

koukám,že řešíte váhu :slight_smile: .....no já se nevážím,kontroly jsou jednou měsíčně,takže ani netuším, jak na tom jsem....ale vejdu se do gatí před prvním těhu,takže to je asi ok :slight_smile:
důležitější než číslo je jak,se člověk cítí

ad prsa- se mi zase nalívají....potíž je jen v tom,že v minulém těhu o 2-3 čísla porostly a nějak se mezi tím nevrátily na původní úroveň..jako nechápu,kam to chtějí dotáhnout :sweat_smile:

evel:otázka sice pařila lami,ale vzhledemktomu, že tohle mamka řeší dnes a denně ti taky odpovím -volajíjiženské,co "ztrácí mlíko""mají řídké mlíko" a podobné ptákoviny - kupodivu, po rozhovoru s kapkou empatie a povzbuzení jim mlíko naskakuje a "houstne" :slight_smile: .....mamka dělá laktační poradkyni 2roky a nemá ani jeden případ,že by ženská skutečně mlíko neměla -obvykle mají skvělé rádkyně v podobě matky a tchýně,které do nich hustí "to za našich dob" případně doplněné o manžela,který ji neumí podpořit
No mě můj muž na konci prvního těhu dal na koupelnu ceduli - pozor, působiště rozzuřených hrochů....taky velmi láskyplný projev k těhu manželce, že :angry: :angry: :angry:

Kov protože při téhle výšce může být pánev úzká na průchod hlavičky.
kov: on to říká tak hezky to ty můj tanku :grinning:
tak holky krásnou dobrou noc, pejsek s tatínkem už na mě čekaj v pelíšku, nevím teda kdo se na mě těší víc :grinning:
11. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
lami:teda mi měřili pánev i tak ..a to mám 174 ....to se dělá u prvorodiček standardně,ne
11. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
beru3nek: jo no nevím co tam mají za nepořádek :frowning2:ale štve mě to :frowning2: :rolling_eyes:
lamia:na těch fotkách to člověk pozná nejlíp,ale ti druzí co tě nevidí fakt dlouho tak to poznají hned :slight_smile:
lamia: aha, to jsem nevěděla - to s tou výškou.
Hele, to bych asi manželovi poděkovala - za takovou ceduli :angry: :astonished:
beru, dobrou a pozdravuj tankistu :slight_smile:

lami, hupcza: jj, taky mám cca 174 a pánev mi měřili při vypisování těhu průkajdy. Ale to mi ani měřit nemuseli, protože u mne je na první pohled poznat, že úzkou pánev nemám :grinning:
11. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
beru3nek:krásnou dobrou noc:slight_smile:ja pujdu taky za chvilku
11. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Hup ale laktační krize v době než laktace jede už naprosto sama jsou vcelku reálná věc, jen to nechce řešit dokrmem UM, bc jde pak laktace totál do kopru, naopak kojit o to víc...ale s Jájuchou jsem si to prožila prvně, s Ančou ne....ale fakt to bylo podle mě tím hrozným vyčerpáním. Ale jinak fakt neznám ženskou, která by opravdu chtěla kojit a nešlo jí to (nepočítám-li občas počáteční problémy s technikou)...naopak z většiny nekojících nakonec vytáhneš reálný důvod, proč to vlastně nevyšlo, jakože dítko už v porodnici narvaly UM jen aby přibralo a ony mohly 4.den domů...a tak podobně :wink:
11. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jj, pánev se měří všem prvotěhulím, ale s takovouhle výškou bych se na to zaměřila fakt pečlivě....
11. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jj, taky to pomalu balím. Jdu se umýt a to teď díky velikosti břicha trvá čím dál déle :slight_smile:
Dobrou noc :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
lami:krásná cedulka :grinning: ..asi bych ho s ní přetáhla :grinning:

kov:já si vzpomínám,jak jsme byli na zábavě a proti mě stál takový hoooodně podroušený pán a kýval se a pronesl:slčno, vy jste tak ...tak...tak.....úzkopánevní :grinning: :grinning: :grinning: ....jestli tomělbýt kompliment ....netuším :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
hupcza: to teda fakt nevím, jestli je kompliment :grinning:
11. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Kov já se mu nedivila, jak jsem chodila na stáže do školy plus řešila, jestli ještě do porodu stihnu aspoň nějaké státnice, tak jsem musela být extrémně příjemná společnice, holt to byly docela nervy...taky jsme neměli u vany závěs a osprchovat se a nevytopit koupelnu byl celkem akrobatický výkon,který jsem už v 9.m celkem nezvládala, tak jsem si tu ceduli vlastně plně zasloužila :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
¨kovalda:tak pěknou dobrou noc :slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
holky ja jdu taky spát už na mě leze unava a jsem pořád čím dál víc uthana tak dobrou noc papa :slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Hup tak z toho bych měla taky smíšené pocity :grinning: :grinning: :grinning: No já úzkopánevní rozhodně nejsem, spíš širokorozchodná :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Všem co jdou spát dobrou, já sice ještě spát nejdu, ale počítám mě každou chvíli vyexpeduje manžel od pc :grinning:
11. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
lami:alev té krizi ony stejně víc než cokoli jiného potřebují podporu,že jsou ok,že je to normálka a že to půjde :wink:

mi taky mamka říkala,že naše technika je teda dost prasácká a odporuje vlastně všem pravidlům :grinning: ....ale nám vyhovovala -ale problém s kojením jsme neměli vyjma spurtíku ve třech měsících,což je ale zase normál .....
11. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.