• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajla: docela se tam ta diskuze rozpadá. Taky ji už spíše čtu než přispívám :slight_smile:

Vítám nové těhulky a jednoho tatínka :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hupczo, 1. mám trénink, 2. jsem plný dojmů... :grinning: Jinak gratuluju k těhu.

marge, díky za vřelé přijetí. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj vespolek, chci vám všem jen popřát hodně zdravíčka a těhotenství bez nervů a problémů, jen samé dobré zprávy, rychlej porod a krásná zdravá miminka!!! :slight_smile: Já rodila v září 2009, takže to je rok, co jsme počali a začalo nám krásné období - těhotenství. Tak ať si to užijete a jste šťastný!!! :astonished: :dizzy_face: :sunglasses:
29. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Koukám, že zatím jsem nejstarší... Lauri, dopiš mi prosím 32 let...Ď
29. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................xxlet, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla............................xxlet, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

markes - no nejstarší asi jsi, já jak vidím zase nejmladší, ale ty už máš doma tři děti......

Tak už chybí údaje jen u kominceny a jsme komplet.......a pak jména teda......
ale určitě se ještě rozrosteme, zatím jsou termíny jen na začátek září, na další je ještě brzo......
29. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, taky moc drzim palecky a vsem preju klidne tehotenstvi a zdrava miminka! Ja mela termin 8.9., ale Terezka se narodila uz 29.8. a dneska jsou ji uz ctyri mesice! :dizzy_face: Hodne stesti!
29. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
kasenka. moc děkujeme....no může to být dřív, s tím se počítá...... :grinning:
29. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
:slight_smile: nazdarek...29 let
30. pro 2009 v 07:54  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla............................xxlet, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

Komincena - díky.......tak ještě lajla, tu jsem včera nějak přehlédla..........

a jak se jinak máte dneska??
30. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojte:slight_smile: tak já jsem dneska zkusila "ranní nevolnosti".... :unamused: fakt labůžo :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
breberu: fakt? a zvracela jsi i nebo ti bylo jen špatně??? já zatím pořád dobrý, tak snad to tak vydrží i dál......
30. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
zvracela...uvařila jsem si kafe z nového pressovače a to byl konec :unamused: manžel se mi tlemí ještě teď, prý kdyby věděl, že mi z toho kafe bude zle, koupil by mi ježíšek raději ponožky :grinning:
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj všem.

Laurinko, my se máme dobře, díky za optání...

Breberuško, to ti nezávidím. Ale zase hlavně že se povedlo, ne? Snad rychle poleví... :wink:
30. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
PS.: A jak se máš ty Lauri?
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
sinix: jestli myslíš to kafe, tak to bylo vynikající :grinning:
30. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
bereberu: jejda, tak to já kafe přestala pít ten den,co jsem se dozvěděla o těhu.......nějak na něj nemám chut........
sinix: já se mám skvěle, akorát žehlím.........a jinak pořád odpočívám....
30. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojik zdravim :wink: breberusko koukam ze podle konika mam stejny TP:slight_smile: a mi normalne je akorat trochu nevolno jinak nic..akorat to bricho mam nafoukle a boli az mi to strili do noh a konecniku :unamused: :unamused: :unamused: tak snad je to ok..dneska jdu k dr
30. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
lajlo, tak dobře pořiď a určitě pak písni! držíme palec :wink:

koník mi počítá TP na 4.9., ale dle ovulky by to mělo být později...ale uvidíme, to se ještě mockrát změní :grinning: mně už je teď úplně dobře, docela mi to ráno pomohlo.
30. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

lajla. držím u dr. palce......mě taky bolí břicho, chvíli píchá, chvíli tlačí, chvíli se zase bouří střeva........
dneska jsem dokonce zvládla k obědu guláš, měla jsem ho předevčírem na večeři a to mi moc dobře neudělalo.......
a taky mi připadá, že mám pořád hlad.........
30. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
čauky

sin:díky :wink:

laji:no nechci tě děsit -ale jestli ti teď něco střílí až do konečníku,jak budeš rodit:grinning:

mi je tak standardně prvotrimestrově blivno
ale mám měsíčního klučíka, takže si na relax tak akorát můžu nechat zajít chuť :slight_smile:
táta byl dopoledne na pinpongu,tak jsme uklidili,jelikož zítra jedeme slavit silvestra a v pátek dorazí tchýně (doufám,že se nepotvrdí:jak na nový rok,tak po celý rok:grinning:)
30. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
holky, tak já jsem si klasicky hodinku zchrupla ale dobře mi moc není......
bolí mě hlava a pálí mě žáha....
laji: mně bolest nestříli do konečníku, ale spíš nahoru k pupku........občas teda a vždycky mě napadne, že snad není něco ok......
30. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
laurinka.22 me takybolelo strasne bricho v takových intervalech, strasne moc a doktorka mrkla na ultrazvuk-malinka cysticka.jinak vse ok. strasne me tim uklidnila
30. pro 2009 v 16:41  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
autor
komincena: mě to teda nebolí moc, spíš je to nové a neznámé...........
30. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
holky loucim se..dneska na utz nic nebylo videt a uz melo a k tomu jde neco videt na levem vajecniku..takze to vypada na mimodelozni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to tak strasne lito..rozbrecela jsem se primo v ordinaci a rvala celou cestu v uute..ale uz s tim nie neudelam...jsem presne 4plus 6 a bud je to neprosperujici nitrodelozni ale spise to mimo..nabrali mi krev, dali zadanku do nemocnice kdyby neco, v pondeli rano musim naklusat na sedum znovu na krev a ve tri na utz :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to uz mam na ceste par tehu veci...takze je mam zbytecne...to je moje druhe nepodarene tehu za pul roku a jsem z toho strasne unavena...k tomu mala je furt nemocna, musime za par tydnu i do nemocnice pod narkozu, bobisek..tak jsem i vystresovana...ja se o dalsi tehu uz ani pokouset nebudu..chlapa mam sice pracoviteho a dost vydelecne cinneho..ale to je naprd pokud me psychicky nepodrzi..coz on neudelal jestte nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
lajla: proboha, to je mi strašně líto............ale třeba to ještě dopadne, do pondělka je dlouhá doba, já vím a to čekání bude hrozné, já nevím, co ti napsat, protože jsem to sama nezažila........
a jakto, že tě muž nepodrží....?
30. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
laurinko: ja myslim, ze ne..proste to tak citim..byla jsem tak stastna ze se to podarilo.. kdyz jsem byla u dr, tak mi rekl, ze ovu nebyla, dal mi clostylbegyt a ja potom zjistila ze tehu jsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: byla jsem fakt v sedmem nebi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale proste nejak vnitrne jsem citila, ze to neni ono...u Nikolky to bylo uplne jine..u toho druheho neporadereho stejne :frowning2: :frowning2: :frowning2: ty bolesti,stavy atd....mermomoci se snazim myslet pozitivne, ale uz mam v ssobe pul lahve vina, tak mozna pisu i nesmysly...nevim..cetla jsem ted na netu kdy ma byt videt nejpozdeji gestacni vacek, a to je max 18DPO, coz by u me musela byt nedele nebo pondeli, kdy jsem byla u dr..coz snad neni tak blby aby nepoznal ze ovu probiha,nebo je na ceste :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: takze ovu musela byt nekdy predtim..a 18DPO uz mam za sebou:frowning2:((((( tehu test jsem si delala min utery rano..a vysel pozitivni fakt skodo az po20 min a fakt hodne hodne slaboucko,ale dnesaka uz vysel krasne pozitvni uz asi tak do minuty a pak ses vybarvoval......takze hcg stoupa...tak to vidim na dalsi cisteni a cekani :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: chtela jsem k male uz konecne sourozence...bohuhzel pritel chtel uz hodne brzo, kdyz mala mela cca 10 mesicu, jenze ja ne....je hodne nespava, otravna a naladova, proste slozita, a potrebuje svuj caj..a ja se na to necitila..ale ted proste jsem to mimi tak moc moc chtela..ale ty dva nezdary me fakt dostaly.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pritel, myslim si, ze me ani nemiluje,...je typ cloveka, ktery nedava sve city nikdy ale opravdu nikdy najevo..malou miluje to vim, a mozna proto souhlasi s dalsim ditetem...ale myslim, ze kdyby nebyla mala... tak uz davno utece :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nejhorsi na tom je. ...ze jsem fakt na to sama, jak minule, tak ted...mala to nechape..mama breci a ona chudacek se jen kouka a nevi proc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted pisu a rinou se mi slzy az na stul :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ted fakt smailik...protoze pri te vsi smule doufam, ze kdyz vysadim utrogestan ktery mam na udrzeni tehu, tak "to" s prominutim.....odejde jako velka MS :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
lajla: to je mi opravdu tak strašně líto to co píšeš..........bude to znít asi divně, ale víc toho, jaký píšeš, že je přítel, než to nepodařené těhu.......já před tady tím cyklem neměla ovu vůbec a myslela jsem si taky, že je doktor divný a jen to nepozná, ale měl pravdu. taky mi napsal clostil a to mi ovu vyvolalo. jinak nic dalšího, utroš ani nic nejím............
ach jo.....to je fakt tak smutný, ale vybreč se, to ti pomůže.....je to hrozné, když jsi na to sama, a co ti na to přítel řekl, ví to ne? nebo při tom minulém potratu, jak se choval.....? a celkově máte horší vztah až po narození malé? když píšeš, že si myslíš, že tě nemiluje..........
snad to fakt aspon odejde s ms, at nemusíš do nemocnice, to je na psychiku ještě horší........
30. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
laj: to je mi líto
vím,že to je šílená depka
říkat,že to bude dobrý nemá cenu,protožev tuhle chvíli se to jeví jakovrcholně beznadělné a na ho*
radím - zalézt dopelíšku a vybulet se dosytosti -nemá cenu hrát statečnou - pro koho a proč

manža můj potrat taky absolutně nezvládnul - nešel se mnou ani k dr.,do špitálu přišel až večer (byla jsem tam od rána)- pořešilsi vše v práci ..domů jsme jela sama druhý den sama
nemít mamku a ségru,asi si hodím mašli

takže tvůj pocit asi dobře znám - pokud chceš a máš dojem,že ti pomůže splknout s někým,kdo tomělpodobně,písni do ip :wink:
30. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky já nevím s těma chlapama, nejsou z toho spíš tak zdrcení a neumí si poradit s těma svýma pocitama???
30. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
lauri: noo jasně ...když neví, co říct,tak se budeme tvářit, že se to nestalo :sweat_smile:
ale s tím se dá žít -on to nemyslel zle ...ale prostě u nich v rodině se city nebraly v potaz
kupříkladu moje tchýně má dojem,že můj potrat chtěného miminka je stejný jako její tři,které použila místo antikoncepce, jelikož se jí prcek zrovna nehodil do krámu
kde se pak měl naučit manža pracovat s citama,že ... navíc v téhle oblasti, která byla donedávna doménou jen žen
30. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.