• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
no já myslím že ve dvanáctém týdnu se chodí na NT srenning i s partnerem a tam bych teda řekla, že by měl být už přes břicho...............
11. led 2010 v 18:44  • Odpověz
laur:mi to splývá -vše absolvuju v jedné ordinaci - teda jen ozvy mi ke konci natáčejí ve vedlejší místnosti ...vybavený gyndař :slight_smile:
11. led 2010 v 19:06  • Odpověz
hupcza: nj, zatím čekáme první, ale také chceme nejdýl do 2 let od toho prvího další, pokud se zadaří :grinning:
11. led 2010 v 19:26  • Odpověz
daja mi dr delal vzdycky vnitrni..az potom kdyz mala byla velka :slight_smile: atk vnejsi...
muj dr je taky vybaveny..super je, ze se k nemu nemusim ani objednavat, kdyz mam problem..nebo chci na kontrolu, ozvy delal taky tam velky utz taky..jen za me byl nt screening docela v zacatku, tak nevim jestli dela i ten, ale myslim, ze ne..ale kdo vi..zeptam se... a ma i 3D utz:slight_smile:
11. led 2010 v 19:46  • Odpověz
ren: to já vás jen tak motivuju :grinning:

laj: taky bere hned,když je problém- teda já si volám a sestřička řekne,kdy můžu přijít,kdy to vypadá volněji -tak abych tam nesedla věčnost
jsou celkem v poho ...v minulémtěhu jsem málem ztratila průkazku (teda vypadla mi na jednom jednání,když jsem vytahovala diář a nevšimla jsem si,tak se po měsíci našla zapadlá) a sestřička se málem vyvrátila,když si představovala,že to bude muset vše přepsat (byloto už ve třetím trim.), alei tak byla ochotná a milá
11. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: Ahoj Lauri :wink:
Čekáme miminko na přelomu srpna a září :slight_smile: Můžeme se k vám s naší Jenovéfkou (pracovní název našeho miminka) přidat? Jste už celkem rozjeté, ale snad se chytnu, až vás dočtu :wink:
11. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
kal:no určitě :wink: -jinak "pracovní název" je fakt dobré označení :grinning:
11. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
ahoj kali.........................jsi v naší diskusi, no super.................
my se známe už ze snažilek............pro ostatní, abyste věděli.
11. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Díky za přivítání holky :grinning: :wink:
11. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky zdarvím všechny zítra jdu na kontrolu a bojíííím ale někdo z nás by měl jít taky se mnou na kontrolu a jak se jinak máte???
kali.kal:máš termín kousek ode mě :slight_smile:
11. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
antana: ahojky, ty už jdeš ale na druhou ne?
já jdu pozítří a už se nemůžu dočkat..............................
11. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak jsme se zase rozrostly. Vítejte všechny :slight_smile: Kristo, já jsem taky z ČB... :grinning:
11. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
kali.kal: ahoj, vítej. Máte skvělej pracovní název, nedávno mne to zaujalo mezi fotoalby :grinning:

antana: ničeho se neboj, všechno je O. K. Tak držím palce a zítra to sem honem napiš :sweat_smile:

Tak my už za sebou máme oznamování rodině. Bylo to super, všichni jsou nadšení. Přesně tak jsem si představovala jejich reakce. Úžasný. :slight_smile:
11. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
autor
manža říkal našemu bříšku Jožinek, ale málem jsem ho zastřelila...................jako vtípek dobrý, ale dát dítěti takové dědečkovské jméno, to je šílená představa.....................

kovalda: tak gratulu, že je rodina nadšená, to je super.................
11. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Antana: no, jo máme to kousek od sebe :slight_smile: Kontroly se neboj :slight_smile: Všechno bude dobré :wink: To jdeš už na druhou? Já jdu na druhou až za 2 týdny :frowning2: Nejraděj bych chodila každý týden, abych věděla, že je mimi v pořádku :wink:
Tatarina, Kovalda: díky za přivítání :wink: :slight_smile: :grinning:
12. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko, těhulky. Jak jsme se dnes vyspinkaly? :slight_smile:
12. led 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, vítám i nově příchozí těhulky :slight_smile:

tak mám za sebou taky oznámení těhotenství ale zatím jen kamarádce, nejdřív mi nevěřila a pak byla tak dojatá, až mi to přišlo, že víc než my s manželem, ale bylo to hezký.

jinak taky máme už pracovní název a je TUX.
12. led 2010 v 08:53  • Odpověz
dobre rano vsem a vitam vsechny nove prichozi.

k proslym tematum: ja to zatim rekla jen muzi, i kdyz mam pocit, ze rodice po vikendu neco tusi. odmitla jsem totiz vino, a to se snad jeste nestalo. tatka k tomu mel komentar, ze to je dobre znameni. ale ted je mesic neuvidim, tak jim parkrat po telefonu potrvdim vypitou lahev vina, a snad bude klid :slight_smile:
rict dvema kamaradkam me laka, ale jeste chvilku vydrzim, dokud se s nimi nevidim.
12. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

laurinka: Jožinek je taky moc hezký pracovní název :grinning: , ale jako jméno pro mimčo bych to taky nechtěla :sweat_smile:

tux: a pracovní název TUX? to je něčeho zkratka?

můj manža říká miminkovi mimozemšťan a já různě, od mimíška, pupíčka, pokladu, zlatíčka. Ještě jsem se na ničem neustálila. Uvidíme časem :grinning:
12. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Takže asi dobře... :slight_smile: To je dobře...

U nás už se to taky u rodičů asi tuší. Tchýně na mě divně koukala, když jsem k paprikové omáčce přikusovala nakládanou okurku a u našich jsem taky třeba k snídani okurky jedla :grinning: (když jsou taky dobrý a moc mi teď chutnají :sweat_smile: )

Těším se, až to taky budeme moc osobně rodičům a kamarádům oznámit. To zase bude radosti. Největší sranda pak je, že mě všichni kontrolují, jestli jsem dost oblíklá, jestli mám dost jídla a tak... :slight_smile: Ale je to od nich milí...
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Já říkám miminku Barunka, stejně jako při synovi a moc doufáme, že to tentokrát bude holka :slight_smile: I manžel, když přijde z práce, říká: "Čau, holky!" :slight_smile:
12. led 2010 v 09:04  • Odpověz
kovalda,koukám, že už máš TT a ne snažilka :slight_smile:
TUX je maskot Linuxu, je to tučňák, manžel je linuxák, tak mu začal říkat tuxík. Jinak mě osobně je jedno co to bude, páč to bude naše první dítě ale manžel by raději prvního syna, nakonec jsme zatím rozhodnuti, že si na pohlaví mimča počkáme do porodu, tak nám to snad vydrží.
12. led 2010 v 09:13  • Odpověz
tatarina: no, nespala jsem ve své posteli, tak to nebylo úplně ono. Ale unavená nejsem, takže vlastně dobře vyspinkaná :slight_smile:
Mne taky hlavně všichni upozorňovali, ať jsem teď moc opatrná, hlavně na tom sněhu a ledu. :sweat_smile: Ale přesně, je to milý.

tux: jé, aha Linuxovej tučňák, ten se mi moc líbí, jen jsem nevěděla, že se tak jmenuje. No vida, zas jsem o něco chytřejší :slight_smile:
12. led 2010 v 09:28  • Odpověz
tux: jj, tak už to rodina ví, tak jsem si to mohla změnit ze snažilky :grinning:
12. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: tak už mám od včerejška rozepnutý knoflík na kalhotách :angry: nějak mě tlačí. Taky se mi od včerejška začalo dělat nic moc, nic příjemnýho :frowning2: ale je vidět, že je všechno v pořádku.

tux: manžel je taky linuxák, ale na takový název nepřišel :slight_smile: vlastně nemáme žádný pracovní název
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Beru, když mě máš už v tabulce tak mi doplň info, 30 let, Chrudim a jména Jan, Eliška/Hana
Manžela to snad ani nemyslel jako název či krycí jméno ale prostě to plácnul a já se toho chytla, letos je u nás tuxík vůbec populární, k vánocům dostal dost věcí od linuxu, tedy dárkových jako kravata, tričko atd.
12. led 2010 v 10:09  • Odpověz
tux: jasně doplním, jdu na to :slight_smile: u nás není linux tak in, ale manžel na něj nedá dopustit, koupila jsem si kvůli němu formičku tučňáka a před rokem jsem mu dělala pro kolegy tučňáky - perníky :slight_smile:
12. led 2010 v 10:15  • Odpověz
kali.kal:já sem rizikovka tak chodím každé 2 týdny a ahoj holky :slight_smile:
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tux: hotovo, teď mi to teprve došlo :grinning: že jsi z Chrudimi, já pocházím kousek od Čáslavi, z obce Vrdy, neříká ti to něco?
12. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Beru, to víš že Brdy znám, tedy dřív jsem přes ně jezdila častěji a myslím, že z obce pochází jedna moje známá, Lucie Špatenková, neznáš ji?
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.