• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lami:hele ty slovanský širokorozchodný type....vidím fotky :grinning:
11. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Hup to neviděla mě s Ančou, to byl zezačátku na levém prsu fakt zážitek...levé nechtěla, mě se navíc nedařilo jí tam přiložit tak pěkně jako k pravému, tak to byly neskutečné polohy...navíc vzhledem k rozměrům mých ňader a rozměrům Anči po narození (odchod z porodky 2300g...) jsem považovala jakoukoliv techniku a polohu při níž poteče mléko z prsu do dítěte za ok :grinning: :grinning: Jsem měla prso dvakrát takové než Anča hlavu....ale i tak se to zvládlo....s těma krizema naprosto souhlasím, chce to hlavně podporu. Zažít to poprvé tak nevím, moje máma nebyla zrovna velká podpora kojení a jak jsem v tom nebyla sběhlá...ale napodruhé už jsem to brala tak normoš, prostě stane se, zas se mlíka udělá víc, chce to jen kojit...a taky jo, po dvou dnech a odpočinku prsa zas nalitý, dítě při kojení zlitý od hlavy až po paty.....u mě opravdu platí při dostatku mléka, že stříká jak gejzír :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Holky já končím, muž už se vykoupal a prý už mu jeho stroj okupuju dost dlouho....tak se asi loučím :wink: Teda původně jsem tu házela různé nemravné nabídky, ale nevím nevím, ňák se nechytá :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky ted jsem se vrátila z pohotovosti bylo mi tak zle od žalůdku že jsem musela jet mám 3x2sáčky smecty piju colu a mám 4dny přísnou dietu mám podrážděný žalůdek no snad mi už bude líp
11. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
no vy mě děsíte, nic my myslím neměřili, to bych asi poznala, ne? :slight_smile: , kdyžtak se zeptám, jdu tam ve středu. Já myslím ale že nemám, jsem v oblasti pánve celkem široká :unamused: , možná až moc, vzhledem k výšce.
Ale taky dle mého osobního průzkumu jsem vypozorovala,že malé ženy mají s porodem často problémy. :confounded:
11. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
ant: :frowning2: , tak snad se to tou dietou spraví a bude dobře
11. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
suik:no to doufám ale jemi malinko líp po těch sáčcích smecty ale je to hnus :unamused:
11. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
smekta je docela dobrá, mě taky vždycky pomohla
11. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
jo jo
suik:nezlob se ale pujdu spát jsem hotová pa a dobrou
11. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
já půjdu asi taky, sice jsem dost svěží, ale ráno potřebuju vstát v normální dobu....
ještě chvilku počkám, jestli manžel dorazí na hotel a bude moc být na skypu.
11. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
ant - tak at je ti brzo lip
luci - krasny brisko :slight_smile:
suik - mne taky jeste nic nemerili, mozna az v tom 20tt?
hup - co je to spurt ve 3.mesici? (za blbej dotaz se predem omlouvam) - me moje mama prave ve 2. nebo 3. prestala kojit, ze ztratila mliko, rikala, ze asi stresem, unavou a tim, ze v tehu malo pribrala (je doktorka, tak myslim, ze zadny babsky povery tipu ridky mliko v tom nebyly, ze to mliko proste fakt ztratila, slus, finito...)
11. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile: už je mi líp smecta pomohla i cola konečně jen ta dieta umřeme s malým hlady
12. dub 2010 v 06:51  • Odpověz
no baby tady se dneska teda dlouho spí :grinning:
12. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko všem,
jen gratuluju ke krásně se kulatícím bříškům :slight_smile:, sice jsem vás dočetla, ale reagovat zpětně moc nebudu neb si vše nepamatuju :sweat_smile:
Ad přezdívky od našich drahých poloviček viz vaše ty můj tanku a něco o hrošících :grinning: tak já jsem před pár dny konstatovala, že mám prdelku jak pomeranč (před bouračkou co jsem jezdila kolmo jsem ji měla teda luxusni, nu což) a mů mi řekl, že to neva, že pomeranče tuze rád :grinning: A lebedí si, že jak mám bříško dopředu, že mi povyrostl i ten můj zadek a prý aspoň nebudu přepadávat a vyrovná se trochu těžiště :slight_smile:

Ant: chuděrko, hlavně, že je ti líp....já dala k snídani jen jogurt a banán, můj zaspal, vzbudil ho až můj budík, co jsem nastavila kvůli učení se, tak fofr, nerva pak se vracel, bo neměl klíče od práce...samé radosti :grinning: tak já vyfásla venčení, venku mokro, pes jak prase a ted sedám k učení a v 10 vyrážíme s beru3nek na obhlídku jednoho krámku :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
teda holky vy se ale máte :wink:
já zachvilku se začnu chystat do školy snídám čas s piškotama a hodím na to banán at nemám moc velký hlad je mi už líp jen mám ted motání hlavy a žalůdek na vodě ale to je těhotenská nevolnost no hrůza :frowning2:
12. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
ant: školu ti nezávidím, já teda ale taky ted šprtám.... :unamused: tak ať je ti dobře a zvládneš to
12. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
ant: chudáčku, tak hlavně že je ti už líp, ty si ty nevolnosti teda užíváš :frowning2:
suik: mě taky neměřili pánev, ani mi neřekli nic o tom EKG, tak se musím taky zeptat, ale jdu až tak za dlouho k dr :frowning2: mě to přijde nekonečný, kdyby prcek kopal, tak jsem klidnější, ale říkám s, že bříško roste, tak se mu daří dobře :grinning: mamka taky stále roste, není divu, když jí tak chutná, že :astonished:
12. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
antano:božátko tak ty sis včera musela zažít,to ti nezávidím.Ale je dobře že už ti je líp.Mě je nějak divně od žaludku až mám zase strach do sebe něco dát aby to nešlo ven chjo,mam takové divné stavy no.
Včera jsem si konečně udělala na oběd halušky ze zelím a z uzenou slaninou a kousky uzené rolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dlouho jsem na to měla chut až jsem včera každou chvíly jedla :slight_smile:.Tak já dnes vstupuju do páteho měsíce,to ale utíká :slight_smile:.Co mi utíká strašně pomalu tak to čekání na ty výsledky :frowning2:.Ultrazvuk budu mít taky až 26 takže síla,dlouho to trvá.Co mě čeká brzo tak to je zubař to jsem objednaná na 20 a vubec se netěším,včera mě bolel zub tak už vím že není něco zasew vpořádku,s tím zubem chodím furt a doktorka mi ho nechce vytrhnout že se dlouho léčil ale mě ta mrcha pořád bolí až mám někdy sto chutí si ho vytrhnout sama :frowning2: :rolling_eyes: a mít od něho klid.No jsem zvědavá co mi ted najde :frowning2:Jinak obvodaka a EKG mám už zasebou,pod prsem mi zustaly tři cucvleky s těch přísavek :grinning: :slight_smile: ,no takže ted už jen ten zubař :frowning2: .
eveluska:děkuji :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
beru3nek:mě holky taky neměřily pánev,asi budou ted jak pujdu toho 26 no uvidíme,to se měří pokaždé jo :unamused: při každém těhu :fearful:
12. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ránko holky,
u nás se vylupuje krásný slunečný den,tak vyrážíme do přírody.Zatím sice zima,ale na písek nabíhá malej už teď :grinning:

Antana,doufám,že už je ti lépe!Z čeho jsi měla tak podrážděný žaludek?
Eve,asi myslíš růstový spurt na 3.měsíci.Je to období,kdy má mimčo zvýšené nároky na krmení,tj.mamča musí více kojit.Někdy na tom končí s kojením,že mají pro dítě prý málo mléka,což dost nechápu, :confused: když se častěji přikládá,tvoří se mléka více.
Luci,myslím,že ti fotku stáhli,že neodpovídá pravidlům,která sis ale měla přečíst ty :sweat_smile: možná by ses dozvěděla,proč ti ani nenapsali,že ji smázli :wink:
12. dub 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
holky tak už vím proč mi tu fotku smazaly na fotce musím být sama,tak jsem tady dala provizorní a jak se vifotím tak tu dám novou možná ještě během dneška,tahle je stará jak svět,takhle jsem vypadala pár týdnu po porodu malé :slight_smile: i když ted začínám taky přibírat :grinning:
12. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
petja:už mě to napadlo :grinning:
12. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Pet:nevím z čeho ho mám podrážděný asi z nějakého jídla ale doma nikomu špatně nebylo jen mě tak fakt nevím z čeho můj jedl to co já a nic
12. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
no ale ted sem koukla na pravydla techfotek a tam je že mužu mít foto z dítětem na kterém jse dobře vydět a tam jsem šla vydět tak to nechápu zase :frowning2:
12. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holčiny,
jaký jste měli víkend? něco akčního?
unás převládala pohodička i počasí tomu nahrávalo, nakonec žádný výlet nebyl. Mimčo zase dávalo osobě vědět, hlavně pozdě večer bylo aktivní, doufám, že až se narodí tak nebude ponocovat jako teď.
Dnes jsem volala na ty výsledky od praktické lékařky ohledně štítné žlázy a nevyšly moc dobře, nasadími prý léky a za měsíc jdu na další odběry na endokrinologii. No uvidím, co že mi to je, snad nic hroznýho.
12. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
petja: tak to sluníčko vám závidíme, tady nic moc a zima
luci: já zatím jinou foto zblízka a sama nemám :wink: , jenom s přítelem nebo s pejskem, tak to by taky neprošlo
já vás holky lituju, jakto že je vám pořád zle, když už by to mělo dávno polevovat :unamused:
ant: asi citlivější žaludek, u nás je to zas obráceně, mě není nikdy nic, a přítel trpí :frowning2:
12. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
beru3nek:ja to taky nechápu celou dobu mi bylo dobře a ted mám takové období chjo no :frowning2:
12. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
luci: třeba i nervy, a nemůžeš mít něco se žaludkem, nebo nějákou virozu?
12. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
beru3nek:ja nevím,není to tak že bych to měla celý den je to návalové a když to přijde tak je to docela síla :frowning2:no ja budu muset jít něco dělat,odpoledne jdu do práce a ted pujdu vařit a dát se do kupy.Zatim papa a pokut to stihnu dorazím než pujdu do práce papa
12. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

zdravím po víkendu :slight_smile: my byli včera na křtinach přítelovo příbuzných...teda v kostele zima jako kr*** :stuck_out_tongue_closed_eyes: trvalo to hodinu, naštěstí Tomáš půlku prospal a pal si v klidu koukal...jen ke konci už by nejdradši vylezl :grinning:

dočítat vás nebudu :sweat_smile: jen poslední stránku....

ad ten růstový spurt...jo prý mají děti větší hlad...ale náš Tomáš ho procházel tak, že papal normoš ve svých intervalech, ale nekadil denně...vyšlo to z něj až po 16 dnech :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byla síla, přebalit musel přítel :grinning: :grinning: ale měsíc na to mu přestalo stačit moje mlíko a musela jsem začít s dokrmem :confused:

ad pánev, neměřili mi vůbec :sweat_smile:

ali, to bude v poho, nasadí léky a když se ti to po kojení srovná, tak ti je může zase vysadit...já to taky tak mám :wink:

ant, tak ať je brzo lépe :slight_smile: jestli máš smectu na průjem, tak taky radím sušený borůvky, ty jsou super a dej si třeba lactobacili, ty to srovnají ve střevech :wink:
12. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.