• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dámy už vrátím klávesnici své drahé (dost intenzivně mi připomíná, jak jsem ji kdysi naznačoval....."co pořád na tom koníkovi vidíš". Slibuji, že už se nikdy nezapomenu podepsat. Mějte se krásně. Martin
12. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Laterno zdar!!!! Taky jsem si odpolední spaní právě chválila :slight_smile: Ad oblečky - Janko už je celkem velkej, mě spíš ničej ty úplný mimina navlečený do džín, svetříků a bundiček, nejlíp ještě s botičkama ev kšiltovkou....... :grinning: :grinning: Jája už třeba teď na ven nosí džíny nebo manšestráky, ale nejspokojenější je stejně v tepláčkách :grinning: Ale zas manšestráky jsou super na odrážedlo nebo jiné rizikové činnosti, všechny pády přežila bez odřenin :grinning: :grinning: Ovšem jinak ty hadříky po použití na písku a pojíždědlech vypadají úděsně, takže na tyhle účely kupuju jen laciné z druhé ruky, to už nemá vůbec smysl :grinning:
12. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Suz,jo on furt někde cestuje :grinning: :grinning: :grinning:

Já oblečení taky preferuju pohodlné,přírodní co nejvíc a hlavně miminkovské :dizzy_face: Já nejsem příznivec jeansů apod.´dospěláckých´ oblečení minimálně,než si o ně prcek řekne :sweat_smile: .

Těhu si teď taky max.užívám,je to síla,to miminko,jak komunikuje :dizzy_face: :wink:
12. dub 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz
Petjo tomu říkám kvalitně znaven pohybem, stav který u dětí zcela miluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen doufám, že ještě stihnul dobře zaparkovat než usnul :grinning:
12. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
...jj přesně tak,mimčo má být mimčo.Kolem 2let už je to o něčem jiném...
12. dub 2010 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz
s parkováním neměj obavy. :wink: A navíc jsme suprově nachystali zuby k zítřejší kontrole.Nestihli sme ani vyčistit a to byly k večeři nudle s mákem a medem pěkně :grinning:
12. dub 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
Holky ( a nakukující Martine :grinning: ) dobrou noc, jdu zítra na kontrolu, tak se na to musím pořádně vyspat :slight_smile:

Peti to doženete ráno :wink:
12. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Na maminkovskou kontrolu?
12. dub 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz
Jj, na kontrolu Hugouška a mě....btw Andulka dneska zkoumala bříško a prý to bude holka, tak máme asi zas smůlu :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
lam no on janko ještě nechodí, tak na to lezení po 4 jsou ty džínečky ještě fakt na prd. ho to škrtí všude. nebo to je alespoň můj pocit.
petjo jsme si zrovna s manželem říkali, že se těšíme, až malej bude chodit, že ho budem honit po venku, aby pak přišel domů a odpadl, páč teď je to nějak obráceně. my s ním drandíme po venku, on spokojeně chrupoší a pak přijdem domů vyřízený a malej v plný síle :grinning:
12. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Lami: HODNĚ ŠTĚSTÍ. Martin a Suz
12. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Lamia,tak si to užij !

Lat.jo je to čím dál lepší,ale takto rychle a za plného světla a že by vlezl si i do postýlky,to tu snad ještě nebylo :grinning:
12. dub 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
holky, po náročném dni jsem KO, schroustali jsme jablíčko, mimišátko pokopkalo maminku a půjdeme chrnět :slight_smile: Zítra poradna a dokontrolování na UTZ, snad bude vše ok. Jinak jsem do albíčka přidala nové foto z UTZ :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Laterno aha, tak na lezení jsou džíny fakt naprd...ale jak píšu, Jájucha chodí už dávno a stejně preferuje tepláčky :grinning:
Jo to honění po venku....mnoooo, ono než dítko nabere rozum, tak vypustit ho venku není vůbec easy a nenáročné pro rodiče...dnes jsem lovila Jáju z každé louže, kterou jsme potkaly, zabránila konzumaci několika žížal, rozšlapání několika psích výkalů (na které se Jája vrhá s výrazem maximálního nadšení a řve "bobííík"), rovněž jsem několika větším psům zabránila v konzumaci Jáji, opakovaně vysvětlovala (marně) oběma dětem, že škubat sousedům první jarní květy na pracně opečovávaných zahrádkách naši popularitu v okolí příliš nezvýší.....no dorazila jsem dost vyčerpaná, špinavá a mokrá (pršelo....takže vysvětlit oběma dítkám, proč musí mít pláštěnky....plus proč Anička má na pláštěnce žirafku a Jája krtka, když přeci obě chtějí pláštěnku s krtkem....) ....
12. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Díky všem a teď už opravdu dobrou :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky,zítra začínám 22tt,tak jsem přidala bříško do fotek :wink:
12. dub 2010 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz
a jinak dámy, co už máte prcky, máte můj obdiv .....já takhle nestíhám, i když je to dané teď tím učením na státnice, ale druhotrimestrální nával energie ke mně ještě nedorazil...asi mě vynechali :angry:
12. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
lam :grinning: :grinning: :grinning:
tady je to taky obšancovaný pejskařama, takže to nebude snadné. fakt se bojím, aby někde na něco šáhnul, páč všechno je prochcaný, po... máme hned před barákem dětské hřiště, oplocené místo, kam nesmí psi, jediné v okolí a sejně se tam každou chvilku nějaký prohání..
12. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
Rennu,tak zítra uvidíš chlapečka zase,ju?No minule se mu nechtělo,aby na tebe zas mohl mrknout,co? :wink:

No jo Lami,ty abys neměla zase něco navíc co? :grinning: Ty tvoje holky jsou pěkný divožínky,co? :grinning: :grinning: :grinning: Jo,úplně vidím,jak zmasakrovaná jsi domů dorazila :sweat_smile: Pa
12. dub 2010 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
petja: hezké bříško máš :slight_smile: koukám máš termín 2 dny přede mnou :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
peetja: jojo uvidím bobánka :slight_smile: mudr musí zkontrolovat ještě obličejík zpředu...minule se nechtěl ukázat, jen profil...tak si to užiju :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
Rennu,hrozně pěkné fotky z UTZ :dizzy_face: fakt hotové mimino už :dizzy_face: No,za chvilku to budeme mít už za pár... :wink:
Jo já ten můj porod vidím na přelom srpna a září...
12. dub 2010 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz
petja: jojo, já jak přežiju a zmáknu státnice, začnu si to užívat naplno :slight_smile: už se to krátí, ale stejně se nemůžu chlapečka našeho dočkat :sweat_smile: já mám TP podle MS 28.8. a dle UTZ 30.8. ae kdyby to bylo o chlup dřív, zlobit se nebudu...manža má v té době zkouškové, ale rád by k porodu....
12. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
12. dub 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
tak to budete mít teda napresovaný :unamused:
No já taky nevím,jak to s porodem bude,když už je jedno dítko na světě.Manžel by taky chtěl k porodu,navíc pokud vyjde ten ambulantní,brzo budem zase pohromadě :wink:
12. dub 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
vy zase kecáte...
mě se taky moc nelíbí na miminech džínečky a nejhorší jsou snad ty pidiboty, to vypadá děsně.
Nejlepší jsou dupačky a hlavně ty i co jsou na ručky. To dítko je v tom tak roztomilý......já jsem jedny džínečky s kšandama chtěla koupit, ale pak jsem se na to vykašlala, až pak kdyžtak dýl.
Já snad zejtra vstanu na tu krev, jinak už nevim. Ve středu mám kontrolu.
12. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
petja: jéžíš to je úžasný :slight_smile: nj, držím pěsti, at ti ten ambulantní porod vyjde....já doufám, že můj nebude sedět zrovna u zkoušky :confused:
12. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
jé, porod ještě moc neřeším, hlavně furt nevím kde a jestli stihne bejt manžel se mnou.
Nedávno jsem si ale koupila knížku, tak to všechno studuju. Včera jsem koukala na video, ale musela jsem vypnout zvuk, ta ženská děsně křičela, to se nedalo vydržet....
12. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
Suik,tak to já na žádný videa porodu nikdy nehleděla,literatury jsem ale přečetla fakt hodně. A na porod se strašně těším! :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
petjo: já na to narazila náhodou, tak jsem si řekla, že se juknu....no nic moc :unamused:
a můžeš něco doporučit?
Já si koupila Průvodce přemýšlivé ženy na cestě k lepšímu porodu a taky bych se chtěla číhnout na Zdravé těhotenství, přirozený porod od I. Stadelmanový.
Já se těším hlavně na mimi, až bude s námi, ale co jsem to četla, tak už se tolik nebojim jako dřív.
12. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.