• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
http://kniha.porodnice.cz/
tahle mi hodně utkvěla v paměti.Stadelmann mám doma,to je 5knih v jedné :wink: a jinak fakt všecko co mi přišlo pod ruku :wink: U mě to fungovalo taky tak,čím více info,tím více sebevědomí :wink:
12. dub 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou noc
12. dub 2010 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz
ty videa jsou des, ja hledala nejaky, abych vedela, co jako bude, az prijedu do porodnice, jestli nejdriv monitor, pak sprcha, ... atd. a jak co vypada a jak se treba prodychavaji kontrakce a tak, proste z pohledu mamci a uzitecny veci a vsecky ty videa jsou jenom jak leze mimi z pohledu doktora - to ja stejne nezaziju (takhle), je to posledni faze porodu, kdy uz je vlastne po vsem a navic je to brutal masakr a takovy veci vubec nechci videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... na nic uzitecnyho jsem timpadem nenarazila, akorat video jedny porodnice - prohlidka porodnice, vypraveni o porodu a tak, tak to bylo asi nejlepsi, byla to myslim horovicka porodnice, kdybyste nekdo hledal... :slight_smile:
12. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
petja - tyjo, nejsou v ty knizce nejaky tvoje fotky? ted tim listuju a zda se mi to :slight_smile:
12. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
petjo: díky...já tam zase vidím Gondíkouvou s Brouskem...
evelusko: no právě, my si můžem tak maximálně šáhnout. A vypadá to brutálně.
12. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
no nic, jdu spát, i když jsem pěkně čilá....dobrou
12. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
rennu:krásny fotečky je to už velký chlapák
Petjo:máš krásný bříško žádny strie jak ty to děláš :grinning: :grinning:
já jdu dneska k dr. pořád ještě zvracím tak se mu jdu ukázat
13. dub 2010 v 07:13  • Odpověz
dobré ránko,
snídáme čoko musli a čajík a za hodinu frčíme na kontrolu.

Ant: chuděrko...s tou nevolností si asi pěkně "užíváš", co?
13. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
rennu:jo to jo myslím jsem už za ty 4dny už i něco zhubla
držím ti palce na kontrolu ale určo bude vše ok :wink:
13. dub 2010 v 07:18  • Odpověz
ant: děkuju, taky budu držet pěsti :slight_smile: ale hlavně ať je ti už lépe.....musíš z toho být strašně unavená a vysílená. Já mám před sebou dnes perný den, od mudr do práce s papíry od neschopenky, k babi, dojít jí do knihovny, nákup a dom. Uvařit a učit se :unamused:
13. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
rennu:chuděro já zvažuju že ve středu ani nepojedu není tam nic důležitého a zhubla jsem už 1,5kg no mám radost :frowning2:
13. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
at: dobře děláš, potřbuješ se z toho dostat a odpočívat...a nemáš to nějakou virózu, co řádí? Mě před tím varovali, zvracení průjem, bolest žaludku, břicha... No to jsi zbubla dost....musíš na sebe dávat pozor, už nejsi sama :wink:
13. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
kuk ......
ant: tak držím palce
rennu: to má bejt klidovej režim :grinning: ?
Já jsem se vrátila z krve, jsem ale trochu mimo, jak nejsem zvyklá. Odpoledne musím na úřad a pak budu asi odpočívat.
13. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
suik: kuk :grinning: jojo, klidovej režim....vypustila jsem stres a rozčilování se v práci :slight_smile: ale stres se objeví zas příští týden před státnicema :frowning2: a středa až pátek mám veget, max. nákup, vyvenčit pesana, vařit a šprtat...a šprtám v leže skoro - pořídili jsme polohovatelný rošty do postele s ovladačem a to je lahodááááááá :grinning:
13. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
teda rennu to se máš
suik:ahojky
holky za chvilku razím k obvodákovi tak pa
13. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
ant: a držím pěsti :wink:
13. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
rennu:díky
13. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
no jo, státnice, to je něco.....nerada na to vzpomínám. Dělala jsem je na xkrát :unamused: Nebyla jsem zrovna vzornej student
13. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
tak jsem zpět můj obvodák mi nechce nic dát že se mám domluvit s gynekologem no paráda budu tam muset jít
13. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojicek holky, po delsi dobe Vas zdravim...vcera jsem byla na echo a 3D, ale tak blbou polohu jakou melo mimco vcera, pry uz dr dlouho nevidel...20min mi krouzil po brise a snazil se mimiska nejak vyhecovat..nakonec se to torchu podarilo...pry to vypada vsechno v poradku, oblicejik jsme nakonec taky videli a pry je to na 90% holcicka:slight_smile: ja si to taky myslela..a mela mezi nozkama takove dve carecky jako mela Nikca co si pamatuju:slight_smile: a mame 315gr..
13. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojik :slight_smile: dneska bude asi celej den pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lajla, gratuluji k holčičce :dizzy_face: to už byste jistě viděli, kdyby tam byl pindík, ne? :slight_smile:

ant, teda to se divím, že tě obvoďák takhle odbyl :confused: :confused: to se mi nikdy nestalo...tak na tu gyndu jen zavolej, ať se tam nemusíš trmácet, třeba ti poradí nějaké léky bez předpisu po telefonu :wink:

rennu, teda ty máš poleženíčko :grinning:
13. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
lajla:gratulace k holčičce :slight_smile: já si jí tolik přála
13. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
ojo:jo zkusím tam pak zavolat on je tam až od 12hodin
13. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
holky moc diky:slight_smile: mi to bylo uplne ale uplne jedno..ale myslela jsem si, ze to bude holcicka, proste jsem to tak nejak citila a vsichni mi to predpovidali, ze jsem takovy ten typ co nosi jen holcicky:slight_smile: ale zalezi to stejne na chlapovi...
za hodku jsem objednana k obvodacce na echo, tak se uz pomalu zacnem s malou sbirat
13. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
ahojky holky:slight_smile:
lajla:gratuluji k holčičce :slight_smile:
antana:ted jsem si všimla že ty čekáš chlapečka gratuluji :slight_smile:,ono je to taky dobrá věc mít první kluka a pak holku možná se ti to tak povede :wink: Ja mam holku a ted to vypada na kluka a jsem moc ráda,hlavně jsem rada že malá je zdravá a věřím že i to druhé bude :--) ještě 8 dnua měla bych vědět výsledky,at už to je :slight_smile: ale jak to znám tak se to bude ještě pěkně táhnout .-(chjo
13. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, taky všem gratuluju ke kontrolám, celý víkend jsem tu nebyla a dneska to dočítala a byla to fuška, akorát si už nepamatuju, co se tu všechno řešilo :wink: Není nad to odpočítávat dny v práci, nemám to sice spočítané, jako kov (myslím, že to tu psala ona), ale dva a půl měsíce zní perfektně. Už se za mě hledá náhrada, tak jsem zvědavá koho vybereme a pak přijde to zaučování, fuj :frowning2:
Já jdu zítra na kontrolu, po měsíci a něco, už se nemůžu dočkat, doufám, že mi udělá UTZ, ať toho drobka vidím :wink: a doufám, že se dozvím, jen samé dobré info...
Jo a taky se mi blíží ty triply, ale jsem rozhodnutá je odmítnout, když byl NT v porádku, ale uvidím, co na to doktorka, snad bude rozumná :grinning:
13. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojky!
lajla gratulace k holčičce!
luci tě lituju, že musíš na výsledky tak dlouho čekat. věřím, že to bude ok.
discreet já myslím, že většině doktorů je to šumák jestli ty triply podstoupíš nebo ne. taky na ty výsledky má asi většina svůj názor... já na ně šla, ale taky mi to přišlo zbytečný. ale když to obnáší jen vzorek krve, tak ať si mě testujou :grinning: . ale nic víc nebude, žádný amnio, žádný doplňující vyšetření.
já to v práci ještě neřekla. budu muset co nejdřív. to budou mít radost :unamused: .
13. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Tak jsem koukala k sobě do alba a smazali mi bříško muže :slight_smile: tak sjem si přečetla pravidla fotoblogu a je to docela úsměvné. Muže tam mít můžu, pokud je tam s mým dítětem, ale když nemám dítě, tak tam muže mít nemůžu :grinning: Musim mrknout, jestli vam smazali fotky ze svatby, bo to se taky nesmí :slight_smile:

všem co máte kontroly hodně zdaru :slight_smile:. já mám poradu příští týden a pak až za další týden velký UTZ. těšíííím.
13. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
suzete - fotky ze svatby nebo z dovci se smi, ale max. 2..
13. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
eve: jo táááák je to, to sem se tam nějak nedočetla. každopádně to musí být docela záživná práce, třídit, mazat, kontrolovat - vzhledem k počtu lidí, co jsou přihlášení.
13. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.