• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Suz: mě zase smázli fotku z pasu, protože tam byla i hlava manžela - tam jsem mu jí uřízla a stačilo to :grinning:
13. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
no mě ty pravidla přijdou celkem máklý :unamused:
jsem se vrátila z nákupu, na úřad nakonec nedošlo, krom půlky melouna mám i super boty, byla jsem v takovým dětským sekáčku, ale na miminka tam ni moc neměli. Dupačky a spol mi přišly docela olezlý. Na větší děti mají věci krásný. Co mě tam ale zaujalo byl skvělej pletenej overálek, ale s krátkými rukávy i nohavicemi tak na novorozence :frowning2:
13. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
holkýýýý jsem tu jen na skok,letíme do bbchodu budu tu až večer ale ned mi to se nepochlubyt,ted mi volaly výsledky z plodovky a jsou naprosto vpořádku takže mimčo je zdarvé a je to kluk :slight_smile: takže pěkně do páru :slight_smile: :dizzy_face: už se mi ulevylo,budu tu večer jdu koupit květák papa
13. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak vidíš Luci,všechny sme ti to říkaly a myslely na tebe.Malej to zvládl a i nevolnosti určo už pominou.99% je z psychiky :pensive: Je to skvělé :wink:
Holky my sme dnes byli s malým na zubní prohlídce,od roku věku potřetí a byl teda naprosto úžasnej.Doma sme si říkali,jak ot tam bude zase probíhat,že paní doktorka do pusiny posvítí,podívá se zrcátkem a tak,jak otevře pusinu.Zezačátku jak sme do budovy vešli,tak začal poplakávat,že se bojí paní doktora,ale v čekárně už lepší.Zubařka nás teda velice pochválila,že takové krásné zoubky hlavně ty přední dlouho neviděla,že mléčné zuby mají děti hned rozežrané od cukrů z limonád apod. a rodiče na to dost kašlou,kolikrát nečistí zuby ani sobě :confused:to už je asi extrém,ale asi budou tací :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt,že Filí džusy,limonády a podobné slaďárny odmítá,pije jen vodu,teď i čaj s medem a citronem,na čokoládě taky nešetří :grinning:ale prostě zuby se čistí 2x denně bez kompromisu.Když teda neusne neplánovaně,jako včera večer :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz
Luci: gratuluju ke klučíkovi a dobrým výsledkům :slight_smile:

u nás kontrola proběhla v pořádku, vše je ok :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Luci: hurá! To je super zpráva! :wink:
petjo: :wink:
Já si taky založila albíčko, ale pupík nečekejte....budu tam postupně vkládat svoje chystání. Dneska mě chytla můza, tak jdu vyrábět zvonkohru nad postýlku (teda asi jen s rolničkou)
13. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Čágo bágo vespolek :slight_smile:

lamia: máš pravdu, vy na MD máte možnost toho odpoledního šlofíka, teda, když se děti sladěj a jdou spát najednou :slight_smile: Teda spáneček po „o“ bych si taky dala líbit.

laterna: no, je fakt, že to ranní vstávání a cestování do práce odpadne, ... no, bude zas jiné ranní vstávání .... No uvidíme, jaké to bude doma s prckem. Asi si to zatím moc nedovedu představit :slight_smile:

petja: tedy, vy jste ho chudáčka asi pěkně utahali, že tak odpadnul :slight_smile:, andílek :slight_smile:

Absolutně s váma všema souhlasím, že pro mimčo chci rozhodně pohodlíčko a dokud je malé miminko, tak ho tak chci oblékat – tj. dupajdy a mimi overálky, ... ne džíny apod, však to bude nosit pak už celý život. Ke všemu budeme mimouše nosit v šátku, takže to je další důvod pro pohodlné a oblečení a samo taky, pokud možno, z přírodních materiálů. Taky proto si tady v práci naobjednám dárečky jako šátek, hacku, látkové pleny, ... protože kdybych je nechala nakupovat oblečky, dostanu sice krásné, nicméně právě takové – kalhoty do pasu a tak ...

lajla: vítej, už jsem myslela, že jsi k nám zapomněla cestu :slight_smile: Tak gratulace k hezké kontrole a velkému macíkovi :slight_smile: A na 90% holčička, tak snad to tak opravdu je :wink:

lendaw: teda chudák manžel, přišel o hlavu :slight_smile: Teda jen v tvé profilové fotce, ale tím to začíná :grinning:

lucinecka: NO VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!! No super, je konec stresům, výsledky jsou v pořádku a ještě klučík :grinning: Výborný !!! :grinning:

petja: no super, pochvala za zoubky. Jj, taky myslím, že spousta rodičů neřeší první zoubky s tím, že narostou ty druhé a ty jsou důležité. Ale už od začátku je třeba dítěti vytvořit návyky, ... No jejich rozhodnutí, ....

rennu: teda, ti vás ale rozmazlují, jak vám vždycky dají 3 fotečky. Já chcu taky :grinning: No krása, už fakt krásnej človíček, ten čumáček k zulíbání a ty žebírka :slight_smile: No a poslední fotečku už teda tentokrát zcela jasně a zřetelně vidím a CHÁPU :grinning: :grinning: :grinning:. No, aspoň máte opravdu jistotu, že tam pindíček je a že to nakonec nebude překvápko :grinning:

petja: jé, krásný kojo polštářek a bříško taky pěkně poposkočilo :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám.... Paráda, že se tady probírají dobrý zprávičky. Všem gratuluju... :slight_smile: A teď aspoň zhruba vás dočtu... :sweat_smile:
13. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
ahojky ted sme dorazily z obchodu,děkuji za gratulace ja mám taky velkou radost :slight_smile:
Z malou jsem byla taky u zubaře ale až ve dvo letech,dřív mi doktorka říkala že nemám chodit,ted jdu z malou k zubaři v květnu.Jinak zoubky měla taky krásné ale že by zubařka pochvályla,ta mě ještě vynadala že jsem s ní nepřišla dřív když sama říkala že mám přít až ve dvou letech.Malá se teda zubaře bojí asi je to tím že zubařka nechtěla at chodíme dříve no :frowning2: snad si zvykne a jsem zvědava jak dopadne prohlídka v květnu,snad už se nebude tak bát. :slight_smile:
13. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
kov: já taky plánuju šátek. Ještě nemám vybranej, ale hrozně se mi líbí Zara, taková šedivá....
Ty budeš dostávat v práci dárky?
No já se bojím, co nasyslej příbuzný. V oblečcních začíná být stop stav ....vystačím si sama, a budou potřeba právě ty pleny a tak. Já chci taky látkovky.
Koukala jsem k tobě do albíčka a máš tam slušnej výběr. :wink:

Uf já jsem hotová....
13. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
kovalda: Achojík...prosím prosím proč nejsem v albíčku září 2010? :frowning2:

Gratuluji všem těhulkám k dobrým výsledkům a ke klučíkům a holčinám.... :slight_smile:

Holky, že si můžu vzít s sebou manžela na velký UTZ a srdíčko, já jsem se zapoměla u Dr. G zeptat... :unamused:
13. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Luci...mega gratulace k uspesnym vysledkum :wink: Ted si konecne muzes broucka uzivat se vsim vsudy a bez stresu :dizzy_face:
anty...preju ti, at je ti uz konecne dobre...ty si to uzivas se vsim vsudy...boroku...a neni to vazne nejaka infekce jak psaly holky?
Uz nevim co se tu resilo...tak nejak jsem docitala...a prubezne zapominala...kazdopadne souhlas s pohodlnyma dupajdama nebo teplackama oproti dzinum...vypada to desne nepohodlne uz od pohledu, nedejboze na miminku.
13. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
patruschko: já myslím, že můžeš. Já tam chci manžela taky propašovat, ať z toho taky chudák něco má....už si i stěžoval, že si příjde odstrčenej :wink:
já myslím, že na chlapy tam musej bejt zvyklý.
13. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
lucinečko stráááášně moc velká gratulace. to je úplně super.
patruschko musíš napsat kovaldě ip aby tě zařadila. a manžu klidně vem. já ho vzala ve 12tt. byla jsem tam sice jediná s tatínkem, ale samozřejmě jsem ho mohla vzít dovnitř. nevidím jediný důvod proč by to někomu vadilo.
13. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
patruschka: u nás normálně můžeš s chlapem na ten velký UTZ, je to běžné a uvidíš, že si to užije, je to nádhera....ten můj z toho byl unešený :slight_smile:

holky já teda neodolala a koupila na mimi khaki lacláčky-manžestrový, ale je to ten měkký manžestr a chci mu do toho po státnicích upést/uháčkovat svetřík...na parádu, rádi bychom pak nechali udělat fotky u profi fotografa. Kámoška si nechala také dělat, v dupajdách, bodýnku ty vyloženě miminkovské a má i v laclíkách a jsou boží :slight_smile: ale souhlas, že na nošení a pohodlí mimíků jsou dupky a bodýnka nejlepší :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Luci moc gratulujeme, to je super!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Tak mám za sebou kontrolu, tentokrát jsem nic nepřibrala, tak mám jen toho 0,5kg navrch z minule, to není tak hrozný, po Velikonocích a výkrmu na horách jsem to čekala horší, navíc mám teď pořád hlad....ale holt lítání kolem holek, domácnosti plus s holkama venku je asi dobrej tělocvik. Co mě ovšem max.potěšilo je, že hrdlo vypadá úplně v pohodě, měla jsem celkem strach, poslední dny mi docela tvrdne děloha, což se mi v tomhle stadiu nikdy ještě nestalo....tak prý mám se šetřit a pokud to bude dál, dostanu hořčík, ale hlavně, že se nic neděje. Šetřit se nějak nezvládám, bc někdo se o děcka starat musí, že :grinning:
13. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Patruschka: určitě s sebou můžeě manžela vzít. Na velké utz ho bere většina maminek. My jsme byly společně i na tom ve 12tt a potom i na 4D. A vždycky tam byly všichni s tatínkama.
13. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Co jsem koukala u Apo, tak tam je většina maminek na Uz s manželem ev i s dětma, takže to určitě nikomu vadit nebude....

Ad dupačky - na nejmenší mimi ev látkování, t.j. časté přebalčo to chce hlavně rozepínací dole nebo mě hodně vyhovovaly i polodupačky, je krapet vopruz dítko kvůli každému počůru či mokřejšímu prdu (maminky vědí.... :grinning:) celé svlékat :wink: Pochopitelně skoro všechny příbuzné mě v prvním těhu zásobovaly nerozepínacíma dupačkama, takže teď je na to vždy výslovně předem upozorňuju :grinning:
13. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
ahojda holky,
luci: super velká gratulace :grinning:
lalja: také k holčičce :sunglasses: , když jich je tady tak málo :slight_smile:
lamia: jsou vtipný ty dr. s tím šetřením, že :unamused: , tak hlavně že vše o.k
já byla dneska se skoro švagrovou v kině na ženy v pokušení, a líbilo se mi to moc :grinning: , teď jsem se nažuchla dobrůtkama z KFC a spokojenost :grinning:
13. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
suik: jj, na rozloučenou dostanu dárečky. U nás to tak bývá, kolegové se složej a nakoupěj se dárečky. No a protože nás je docela dost, tak třeba na hacku by to mohlo stačit :slight_smile:. Šátek už mám vybraný víc jak rok - Šanami oranžové :grinning:

petruschka: a posílala jsi mi údaje? Pokud jsi mi neposlala údaje, tak nejsi v tabulce.:slight_smile: Pošli mi je prosím IP a já Tě tam hodím :slight_smile:
Já myslím, že si je na utz můžeš vzít. Jsou tam zvyklý. Se mnou půjde manža a ségra :slight_smile:

lamia: super, že jste s Hugouškem v poho :slight_smile:

beru: ty si to dneska vyloženě užíváš :slight_smile: kinečko, dlabáníčko, to je pohodička :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Holky, já jsem se teď taky pěkně nažďuchla chlebíkem s máslíčkem a ředkvičkama a nějak mám česnekový chutě, takže jsem k tomu přikusovala stroužky česneku. :slight_smile: Takže upíři na mne dneska nemůžou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já už se teda vůbec nemůžu dočkat toho pátečku, až mumíka, mimíka uvidíme. Huš aby to bylo :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
lamia: no vůbec si nedovedu představit, že bych prcka přebalovala v nerozepínacích dupkách. Tak to já radši budu taky všechny varovat, že chceme zásadně tyto. Ale tchýni si ohlídám osobně, u té nechci, aby nakupovala sama, takže půjdeme spolu. Mamka a ségry to snad věděj, protože se taky toho přebalování užily až dost :slight_smile:, ale radši upozorním. No a v práci radši poprosím o neoblečkový dárečky, snad to dopadne :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
KOVALDA:ahojky koukala jsem na to koho máš v tabulce mě tam taky nemáš,jak chceš tak si mě tam dej .-)
13. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
ještě jednou děkuji všem za gratulace :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
luci: to já bych si tě tam dala, ale pošli mi vzkazem tvé údaje (věk, bydliště, jméno pro prcka a termín porodu, že to bude 2. dítko a kluk, to už vím) :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj,
to je vždycky fuška vás dočíst. Gratuluju k dobrým výsledkům a úspěšným kontrolám.
Já jsem dneska byla konzultovat výbavu u dětné kamarádky a mám z toho hlavu jako pátrací balón. A co se týče dupaček, chtěla jsem se zeptat dětných - je v praktičnosti rozdíl mezi rozepínacímu dupačkami a polodupačkami?
Jdu se někam odvalit, naprala jsem se pizzou a asi mi praskne břicho.......
13. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
kovalda:tak máš to v ip :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky,
můžu se přidat?? Sice to už máte rozjeté, ale snad se sem vlezu...... HHalina 18. týden (15.září bude mimi- zatím nevíme, co to bude) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gratuluji všem holčičkám a chlapečkům... :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Hhalino ahoj, holky to už je nás tady pořádná banda :slight_smile: :slight_smile:

Lotyno asi záleží na tom, co preferuješ, mě napodruhé při opravdu častém přebalču (Jájucha kadila po každém kojení třeba na třikrát....) začlo časem to vyprošťování nožiček i z rozepínacích dupaček štvát, tak mi vyhovovaly spíš polodupačky, ale některé mamči je zas nechtějí dávat kvůli gumě v pase, že prý mimi tlačí ( totéž tepláčky.)...no nevím, vždycky se dá guma povolit, holky z toho nikdy otlačené nebyly....ale dupačky zas hřejou mimčo i nahoře. Já měla oboje.

Kov já bych potřebovala na tchýni dohlížet i teď (bohužel nemůžu, kupuje sama, je daleko...) občas jsou ty modely co holkám nakoupí fakt úděsné (a to nejsem na oblečení nijak náročná, jak píšu, kupuju často v sekáči), ale vadí mi na dotek hrubé látky, pouštění barev při praní, příměs syntetiky, střihy jak na pytel brambor a ne holčičku....
13. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
hhalina:ahojky výtej,ty máš termín stejný jako já :slight_smile: ja mam podle MS:14 ale podle UZ: 15 :wink:
13. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.