• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo ještě jsem zapoměla, dnes mi brali krev na triple test a dr mi opět neopomenula sdělit, že moje děloha velikostí odpovídá zcela termínu dle MS (což je 22.9.), což je ale blbost, takže v mém bříšku patrně sídlí megaHugo :grinning: :grinning: Už se těším na ten porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky no dneska mám z drobka radost,celý den mi dává najevo že je u mě v bříšku a to je poprvé co jsem si jistá že to sou kopance a že se mimi ozívá,včera ve vaně koplo prvně a dnes kope dá se říct od rána :grinning: :slight_smile: konečně jsem se taky dočkala :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
lamia:určitě nebude takové veliké,přesně ti to řeknou na velkém ultrazvuku :_) :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Luci to doufám, že to nebude obřík/ obřice, přijde mi poslední dny, že bříško roste před očima :grinning: Tak víš co, třeba konečně napotřetí pochopím, o čem je porod, když to dvakrát byla brnkačka :grinning: :grinning: :grinning: Na Uz si ještě počkám, chodím jen na velké Uz, moje dr jen tak na kontrole nedělá, takže ještě měsíc čekání.....
13. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
lamia: :slight_smile: neboj to uteče jak voda ja budu mít taky ultrazvuk až 26 a je to doba
ja se loučím idu hajat dobrou noc holky :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
vítám novou maminku :wink:

holky, málem jsem zapoměla, mám nahoře 6kg, budu jak lokomotiva, takže se začnu krotit :grinning: ale nevím nevím, koukám na Ano šéfe a to mě vždy honí mlsná :grinning:
13. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Luci dobrou.....no já si počkám až do 11.5. :slight_smile:

Rennu jsi dost tyčkoidní, takové typy vždycky nabírají víc než my, co máme zásoby už z dřív :wink:
13. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
lami: tyčkoidní, to mě pobavilo, to slovo :slight_smile: tak když je člověk zvyklý na 57kg a má zrazu 63kg, je to skok :sweat_smile: A ty mi prosím tě řekni, čeho máš zásoby z dřívějška, myslíš jako oblečků na dětičky, zkušeností a tak??? Jinak fákt netuším :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

jen jsem vás malinko prolítla a chci pogratulovat Luci, že ta amnio vyšla na jedničku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super zprávička a ještě k tomu klučina do páru :slight_smile:

jinak čtu, že lami, jde 11.5. na UTZ :slight_smile: tak loni v tento den v 9:21 vykoukl Tomáš na svět :dizzy_face:

rennu, jo souhlasím s lami, že tyčkoidním váha leze nějak rychle :slight_smile: ...i když mě váha furt stojí na 60-61kg :sweat_smile:

tak páá a dobrou všem :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ojo tak to se budeme radovat v květnu společně :wink:

Rennu no comment :grinning:
13. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
vítám halinu!
Já jsem musela jít zkontrolovat ty objednaný dupačky, jestli jsou otvíratelný dole a jsou. Teda podle obrázku to tak vypadá. To by mě teda nenapadlo :grinning:
Taky jsem dneska viděla dupačky otvíratlený nad predelkou, to by taky mohlo bejt praktický, ne?

Mě dneska nějak divně bolí zadek, vedle kostrče pánev. Nechápu čím to může být, nikdo mě nenakopl ani nic podobného :confused:
13. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
Suik nevím jaký přesně to je systém s otvíráním nad zadečkem, ale mám asi jeden podobně otevíratelný overálek a vůbec jsem ho nepoužívala, bc v místě těch otvíracích druků to vytváří celkem silný lem přímo pod bederní páteří miminka (leží pak jakoby na hrbolu) měla jsem dojem, že jí to musí být nepohodlné, tak jsem jí to nedávala...ale ten overálek je froté, látka dost silná, možná u tenké bavlny by tenhle problém nebyl. Ono vůbec řada výrobců kašle na to, že mimi ze začátku hlavně leží a dává klidně knoflíky na záda apod....
13. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
suik: No jestli tě to potěší, tak pánev vedle kostrče mě pobolívá už asi tři týdny a taky nevím z čeho.
13. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz
aha, tak to by mě nenapalo...
loty: myslíš že to může souviset s těhotenstvím?
13. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
suik: No já to přikládám svému meganárustu váhy :slight_smile: Ne, vážně nemám tušení, nikdy dřív jsem takový problém neměla, když už něco bolela mě kolena, ale všechno je někdy poprvé (i když bych si takové poprvé radši odpustila).
13. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz
no já si to hodila do googlu a něco jsem našla....hlavně levá strana. To přesně mám. Snad to povolí, dneska to nebylo nic moc, připadala jsem si jak Quasimodo.
13. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz
Jo, přesně, levá strana - jdu googlovat.
13. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz
krásné ránko všem :slight_smile:
14. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
dobré ráno,
vítej halina :wink:
luci: gratulace ke kopanečkům :slight_smile:
já měla taky včera pocit, že se v bříšku něco děje, ale kopanečky to ještě teda nebyly :wink: takový dloubání a cítil to i přítel :grinning: tak si říkám, že kopanečky taky musí přijít každou chvíli, dneska si už říkám, jestli se mi to včera nezdálo :grinning: asi mu bude šmakovat KFC, že po něm tak ožil :slight_smile:
14. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko, taky vítám nově příchozí :slight_smile: Právě s prckem snídáme a právě mi psala smsku sousedka, že mi ho pohlídá, takže bude uklízecí dopoledne v klídku :grinning: Vyklízíme druhý dětský pokoj, ze kterého bylo dosud skladiště :sweat_smile:
14. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
dobré ráno holky,
Luci - je super, ze prcek je zdravý, byla jsem napnutá a držela palce. Ten stres musel být hrozný, ale teď už si to můžeš užívat.

Rennu: já mám taky 5-6kg nahoře a taky koukám :confused:

Já vám závidím, že cítíte pohyby, já asi furt nic, prý mám dule vpředu placentu, tak nevím, jestli kope jen tam...sem tam se tam v břuchu něco děje, co nejsou střeva, ale jako kopání bych to nepopsala, je to takové vrtění nebo co. Nevím, nic co bych znala z dřívějška.

Dneska po ránu byl nacpaný těsně pod pupíkem, udělal nám tam hezký Říp.
14. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Suz: já taky pořád nic necítím - taky mám placentu vpředu :unamused: myslím, že čas od času tam něco probublá, něco co ndokážu identifikovat, ale kopanečky to rozhodně nejsou.
14. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
suzete: taky mám 5 kg nahoře :slight_smile: pěkně to leze nahoru, ale zase se teda nedivím po tom co vše spasem, i bříško mě pěkně zas povyrostlo. Já taky necítím ještě kopanečky, fakt spíš dloubání, ale včera prvně. Bublání jsem taky cítila, ale to mě bublalo všude možně i v zádech, tak to mimi fakt nebylo :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Beru: je pravda, že mi někdy bublá i na místech, kde mimi opravdu být nemůže :grinning: S tou váhou - já mám podle průkazky 2 kg nahoře, ale začali mě vážit až v 10tt. A do té doby já jsem přibrala další 2 kg, takže sumasumárum 4kg - každý měsíc jedno. Kdyby to tak chtělo pokračovat tímhle tempem... :confounded:
14. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Tak placenta vpředu je blbá, ale zas buďte rády, že ji nemáte "přes" porodní cesty, nevím jak se tomu odborně říká. To je rovnou indikace na CS... :wink:

Mě se asi nějak vrací nevolnosti. Včera jsem po ránu zvracela a dneska se mi žaludek taky nějak prapodivně houpe :unamused: Nebo to je možná kvůli nervům ze zítřejší prohlídky. Jsem si včera uvědomila, že mi můj Mudr. před tím měsícem říkal, že ho při mojí další kontrole bude zastupovat nějaký jiný Mudr., takže ani vlastně nevím, co to je zač, jak je dobrej a jestli mi bude dělat ten velkej utz. Můj Mudr. by mi ho asi udělal, páč minule mě jen vyšetřil a teď bych utz mít měla (i kvůli těm tripplům). A taky doufám, že už nám kooooonečně řeknou pohlaví miminka :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Tak já mám nahoře slabý 3 kg a to jestli vůbec... :sweat_smile: Kamarádka na mě včera koukala, že mám fakt pidi bříško, když už jsem v pátým měsíci... :slight_smile: Ale pak zase uznala, že jsem ani těsně před porodem s prvním synem neměla žádnej megapupek... :sweat_smile:
14. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Tat: nám měli říct pohlaví minulý týden na 4D, ale miminko prostě nic neukázalo a ještě si drželo stehýnka u sebe ručičkou, abysme náhodou něco neobjevili :angry: Tak nás přeobjednali na příští týden a už snad bude jasněji :grinning:

Pádím na kontrolu do poradny....
14. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Lendaw, tak to je blbý a to budete platit znovu, nebo vás přeobjednali právě kvůli té špatné poloze a máte to "v ceně". My se právě taky chceme na 4d objednat, ale ještě čekám, jak dopadnu na zítřejší poradně. Měla bych dostat žádanku na prenatální vyšetření srdíčka miminka, ale když tam bude ten jinej mudr. tak nevím. A to bych právě šla na stejný pracoviště do Centra lékařšké genetiky.
14. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
tat: a není to taky nějáká viroza, teď něják řádí :frowning2: , neboj, mu všechno řekni a měl by ti udělat všechno taky :sunglasses:
lendaw: tak to měla kámoška taky, a neplatila ten jeden, že mimi neukázalo nic :unamused: , tak je objednali za týden znovu
14. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
brý ránko holky,
jak se máte? co miminka?
něco málo jsem dočetla, všem gratuluju ke kontrolám a Luci k výsledkům. A ty co ještě trápí nevolnosti a málo vás není, se snad už uleví, moc vám to přeju, ikdyž byste mne nevěřili ale měnila bych sváma, já ted bojuju s migrénama a to dost silnýma, mám je ob dva-tři dny, už si to i zapisuju, zatím jsem do nemocnice nejela ale daloko jsem od toho nebyla. Dnes mi je po 3dnech dobře a doufám, že to aspon pár dní vydrží.
Držím palečky těm co jdete dnes nebo zítra na kontroly, mě to čeká v pátek i s UTZ na srdíčko miminka, už se na něj moc těším, to moje ležení se mu moc nelíbilo.
14. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.