• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: dostala jsem nějaký čípky, tak by to mělo za týden zmizet...
Už se mě ptaly, jestli cítím pohyby, ale pak když jsem řekla, že to je první dítě, tak to ještě máte čas, tak za 14 dní.....no už se nemůžu dočkat. :dizzy_face:
Taky jsem se ptala na tu bolest v zadku, už to může bejt z toho a bývá to pak ještě horší, bolívá celý pletenec pánevní. :unamused:
14. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Suik: mě se taky dneska v poradně ptaly, jestli už cítím pohyby, tak jsem řekla, že mi v břichu párkrát divně zabublalo a že nevím jestli to bylo miminko nebo větry a oni to hned vzali jako pohyby a vypočítali mi podle toho nové datum porodu! O 18 dní dřív!!!!
14. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
mě už teda včera trochu bolelo v kříži :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pak asi 14dní před porodem mě dole hrozně bolela ta kost, jak už malej tlačil hlavnou dolů :sweat_smile:

lendaw, teda to slyším prvně, že vypočítávájí termín podle pohybů :sweat_smile: :grinning: moje kamaráda, měla u ubou dětí 3 termíny a stejně ji to pokaždý museli vyvolat :sweat_smile:
14. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
lendaw: tak to je dobrý......já měla bubliny asi před třema tejdnama a od tý doby ne :grinning: , takže to bych asi rodila v srpnu.... :grinning:

Jinak ještě k hlasování....už dohlasovaly všechny na seznamu: výsledek: 15x13 (proti x pro zavření), tři se zdržely hlasování.
Nezahrnula jsem tam nově příchozí, co přišly po velikonocích, nevím jestli jsou dvě nebo tři. Podle mě je to asi jasný, ale chcete-li to někdo dotáhnout do konce, tak mi písněte a já to dodělám.
14. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
lendaw: toho Dr. na ten 4D myslíš Kollera? to je úplně boží doktor, ráda jsem k němu chodila, ale jaksi už mě odhodil manželce :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Petruschka: nn, Zemánka.
14. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
NO normálně mám napsaný v průkajdě nový termín porodu na 25.8. podle pohybů a 14.9. podle MS. Podle UTZ ve 12tt mi ho vypočítali na 13.9. Tak nevím. Manžel mi zakázal rodit dřív jak 1.9., protože naše dítko bude podle vzoru tatínka hrát házenou a 31.8, je mezní datum pro přestupy do vyšších věkových kategorií :grinning:
14. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Lendaw: srdečně zdravím pana manžela. I když jsem se uplně ztratil v záplavě termínů, ten tatínek-házenkař je teda drak a pobavil mě.
Martin
14. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
No holky, s těma prvníma pohybama, už jsem se vám tu chlubila ve 12 tt, že pohyby jako druhorodička už lehce cítím a rovnou taky manžel přes ruku... Tak kdy bych asi měla rodit já, že... :grinning:

Při prvním těhu mi teda můj Mudr dával druhý termín porodu podle pohybů, teď jaksi tedy ne... :sweat_smile: Se mu nedivím... :sunglasses:
14. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
A co se týče porodu a úsměvného komentáře Martina od Suzi, já mám zase nařízeno, že musím rodit do konce srpna, že přece nepůjde prcek do školy kvůli pár dnům o rok později... :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
tat, no teď přece zavedli, že dítko může do školky i v 5letech, když má na podzim 6 let a je na to dostatečně vyzrálé :wink:

přítel nehraje na měsíce, ale jaksi na dny :grinning: už minulý těhu jsem měla nařízeno rodit v pátek, ale Tomáš se narodil na termín v pondělí...a když jsem mu oznámila, že zase mám termín v pondělí, tak jen protočil panenky :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrý bylo, že mě pustili ve čt, v pá šel do práce a byl doma aspoň o víkendu, na dovču teda jaksi nehraje :sweat_smile: ale teď jsem mu nařídila, že by teď mohl pomoct s Tomášem, až se vrátíme s druhým :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
No vidíte, jak se rozdílně projevují těhotenské symptomy. U vás si tatínci diktují termíny porodu a u nás je to uplně opačně. Role "teroristy" je u nás v rukou mé Suzi. Tím, že si uzurpovala odvěkou, historicky danou vymoženost chlapa-dálkový ovladač od TV. Co je ale horší, neustále si stěžuje na rostoucí pozadí. Tvrdím jí, že když nosí miminko, musí mít bříško nějakou protiváhu. Takže když je těhulka, tak přibírá. Její odpověď je: "copak budu rodit zadkem?" No co byste jí rekly? ....stejně ji miluju
Martin
14. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
:grinning:
já musím rodit koncem září, protože má manžel tou dobou služební cestu, na kterou by jel a kdybych rodila v srpnu, tak by mě pak nechal samotnou, že už jako budem zvyknutý ....tůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martine: můj muž musí taky snášet spoustu věcí, nejhorší je asi hysterický pláč a neodůvodněné strachy z blbostí
14. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
jsem zapoměla dodat, jakože když se bude krýt porod se služebkou, tak jako teda zůstane s náma :unamused:
14. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
To ta moje je zlatá. Pořád se jen ňufe a mazlí (tak, tím jsem splnil to, co mi diktovala). Ne, opravdu je na sežrání. Občas má taky neodůvodněné strachy typu: "myslíš, že je malý v pořádku, když ještě nekope?" To ji okazuji na "holky z koníka", že ty ještě taky nemají všechny kopání a radostné hýbání. Celkem zábavná je otázka "...a myslíš, že tam je?" Jako taťka se této otázce směji v souvislosti s malým mimákem v bříšku. Pokud by mi takovou otázku položila v průběhu nějakého toho "styku", asi by mě musela křísit.
Martin
14. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Tak se s vámi všemi loučím a přeji vám krásný večer. Moje Suzi mi celkem nepřehlédnutelně sděluje, jak velký je její mazlící deficit. Vzhledem k tomu, že chci zůstat jediný, komu neco takového dává najevo, letím za ní. Oba vás zdravíme. Martin a Suzi
14. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Dlouho sem se tady neukázala a vy ste toho prokecaly :grinning: Ani vás nebudu dočítat :slight_smile:
Včera sem byla na velkém UTZ :slight_smile: Těšila sem se, že se dozvíme, co čekáme, ale mímo se asi stydí, tak se neukázalo :slight_smile:

Jinak doufám, že ste tu všechny v pořádku :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Suzete: resp. Martine, otázky typu, co píšeš jsem svému drahému také párkrát položila :grinning: takže to neposloucháš jen ty, neboj :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
suik, mne se ted stava docela casto, ze kdyz prijdu z prace(celej den stojim, skoro si nesednu) a jdu si lehnout tak pak kdyz vstanu skripne se mi nakej nerv v bederni pateri a nemuzu chodit na pravou nohu!, manza se mi smeje, sem jak invalida a stava se mi to skoro denne..tak nevim mozna to ma souvislost s tehu..
14. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
Martine, dost dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: Bodujete, ale takový otázky jsou alespoň jednou všude :slight_smile: I v normálních rodinách :grinning: :grinning: :grinning:

Petulko, já zas na levou nohu. Taky když se rozsedím :unamused: Už jsem si říkala, že si řeknu o nějaký rehabilitace... Ale od tý doby, co mám kojicí polštář a mám ho i teď na normální sezení, tak je to lepší... :sunglasses:
14. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
jo tak otázka: "Myslíš, že tam ještě je....?", u nás taky padla. No jo, ale jak to mám vědět, když mi nic není, mimi zatím necítím a břicho se taky nezdá větší :grinning:
14. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
petulko: tak celou dobu stát bych nevydržela ani netěhu..... :unamused:
14. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem ráno nenastartovala autíčko - asi potřebuje po zimě dobít baterka. Takže mám ještě chvilku, než budu muset pěšo vyrazit na autobus. No, moc se těším, je to krpál jako blázen. Ale co nadělám. Šéfové dnes přejeme k narozeninám, tak bych tam neměla chybět. Ale jen popřeju a pofrčím si půjčit či koupit nabíječku a pomažu zas zpět. Zítra máme kontrolu u gyndr., tak ať tam už můžeme dofrčet autíčkem.

hhalina: vítej k nám :slight_smile:

luci: no vidíš, super, sypou se na tebe samé dobré zprávy. Nejdříve výsledky amnio a teď o sobě dává prcek jasně vědít :slight_smile:

No a víc nestíhám přečíst, musím běžet, tak večer pa
15. dub 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, tak jsem byla včera na KO a představte si, že jim nešel proud :angry: Takže UTZ se nekonal, jen mě vyšetřila a prý je vše v nejlepším pořádku :grinning: jsem happy!
A někdy začátkem května se mám objednat na srdíčko. Nevíte, jestli tam se mnou může manžel? Pojedem do jiného města, tak mě stejně poveze, ale nějak jsem se zapomněla zeptat...a ještě jeden dotaz (asi krapet stupido)... je to ten "velký UTZ"? Řeknou nám, co to bude, nebo budou vyšetřovat jen to srdíčko??
Jinak pohyby žádný, zato chuťe, včera jsem si dělala krupicovou kaši a zajedla to chipsama :sunglasses:
Jo a mám termín porodu 24.9. a prý se to už měnit nebude...
A ty triply mi nakonec doporučila, tak jsem to zkusila a za týden budou výsledky :unamused:
15. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Ježiši, "chutě", no ještě se mi neprobudil mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
Discreet: jj, to je ten "velký utz" a manžela s sebou určutě vzít může, berou ho všichni. A pokud miminko odhalí co má mězi nožičkama, takvám řeknou i co to je :wink:
15. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
Discreet: já měla včera něco podobnýho - zmrzlinu jsem zajídala chipsama a na to jablko :confused:
15. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
Jo a po chipsech jsem zvalila půlku takové té mušličkové bonboniéry :grinning: Jinak podle sestry mám nahoře 5kg, ale mají tam divnou váhu - a hlavně mě váží v riflích, no divný... podle váhy doma, tak max. 2kg... tak nevím...
15. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
ahojky holky letím vás dočíst :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky.
Dočítat dneska asi nebudu nebo ňák v průběhu dne :grinning: :sweat_smile:
Jinak zítra volám na výsledky tripplů...Sestřička co mi brala krev říkala, že by to tam měl mít můj gyndař tak za dva dny výsledky.. tak jsem nervózní, jak sáňky v létě... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Holky teda takové chutě?? Já poslední dobou moc nejím..Neni ňák chuť...Jím ale né tolik jako ze začátku! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad je vše ok!

Přesně za týden jdeme na 3D, tak snad mimís bude ok!! :wink:
15. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.