• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Teda holky, vy máte chutě :slight_smile: to mě naštěstí zatím minulo :grinning: Já sem na tom jako Eliška, spíš trpím nechutí :slight_smile: Ale kila rostou aj tak :slight_smile: Už mám nahoře tři :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Martine: tak u nás byly hovory jako přes kopírák " a myslíš, že tam je" koukám, že jsme na tom všechny stejně :grinning:
všem, co jste včera byly gratulace ke kontrolám :slight_smile: a ostatním držímě pěstičky :slight_smile:
mě dneska přišel balíček z mimibazaru a jsem spokojená, tak se mi začíná výbavička něják hromadit, tak musím blejsknout, co nám přišlo :slight_smile:
jinak u nás zas zataženo, už aby byl víkend, to by se mělo ukázat sluníčko, už aby to bylo :grinning:
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Koukám, že je to všude stejný. Tyhle inteligentní dotazy mám občas na manžu taky. :grinning:
Jinak jsem včera z mimibazaru objednala další kousky mimískovy garderoby (nějaký polodupky a tepláčky a lacláčky). Tak už se těším až to dorazí. :wink: Do toho střídavě drbu kocoura, který mi tu leze za krkem závislák. :grinning:
U nás též zataženo, pěknej hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
já taky trpím nechutí...včera jsem se snažila víc najíst a bylo mě pěkně blbě .... :unamused:
15. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoooj!!
hlásím se zpět po dovolený :slight_smile:

nemám dočteno a nevim jestli to všechno dočtu.. :sweat_smile: jen jsem zaregistrovala, že se řešilo zse zamčení diskuse.. ani nevim jak to dopadlo.. :wink:

a jak se všechny máte?? já hlásím, že od velikonoc cítím miminko!! :dizzy_face: včera jsem byla na kontrole a poslouchala jsem srdíčko.. no nádhera!! :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
wolfi: dopadlo to 15x13 ve prospěch nechat to tak to je ....neuzavřený. Tři se zdržely hlasování a holky, co přišly nedávno nově nehlasovaly.
Na stránce xxx je seznam, těch co hlasovaly, ty jsi byla včera poslední.
15. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
uf, mě je dneska nějak divně....snad jsem nechytila nějakou střevní virózu :frowning2:
15. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
kde jste všechny?
15. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem zase zpět doma :slight_smile: Koupili jsme autonabíječku a manža to pořeší. TAk snad to bude O. K., ale prý je to možná svíčkama, ... copak já vím.

ladenka: jé, tak vy máte malýho tajnůstkáře :wink:, no hlavně že je v pořádku a hezky roste - 290 g, to už je paráda, ne? :slight_smile:

lendaw: tak aspoň, že ten 4D byl zdarma, když jste "nic" neviděli :slight_smile: Vlastně je to super, za jedny peníze si to dáte 2x :grinning:

rennu: jé koprovku, tu bych si dala, možná ji prcek nemá rád, tak se ti takhle otočil a okopává ti dovnitř vnitřnosti :slight_smile:

lotyna: ty máš dnes amnio, tak moc držím palečky :slight_smile:

alisek: teda holka, ty migrény, to musí být hrůza. Ráda bych ti nějak pomohla, ale neznám žádný zaručený tip.

marge: jejda, doufám, že to se srdíčkem malého nebude nic vážného

suik: super, že kontrola dopadla dobře a mikózy se jistě brzy zbavíš.

discreet: teda to je k vzteku, že jim nejde proud zrovna v den, kdy jdete na kontrolu

eliska: neboj, tripply budou v poho :slight_smile:

wolfi: vítej po dovče, gratulace k pohybům. Taky jsem z nich úplně na větvi :grinning:

Uff, tak snad jsem odpověděla všem. A teď si jdeme na chvíli lehnout, ta ranní "procházka" mne pěkně vyčerpala.
15. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky,tak už mám ale toho počasí fakt docela dost.U nás dnes prší od samýho rána,navíc jsem musela do města na kontrolu štítné žlázy,takže vlhko a zima všude :angry: Přišla sem domů utahaná a taky docela protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chlapeček mi ale usnul,tak jsem se taky natáhla a je mi hned lépe.Za chvilku asi šupnu do vany,než mi miláček vstane...
No nás utz ve 20tt čeká už v pondělí,neuvěřitelný,jak to utíká.Ale od té doby co cítím pohyby už bych žádný utz ani absolvovat nemusela,to je tak úžasně zařízený,že můžu s miminkem komunikovat,tentokrát ještě o 4 týdny dřív,než s Filípkem.
Nechci to zakřiknout,ale už přes týden se mi vůbec neobjevila vyrážka,ať jím,co jím,takže za mým těhotenským atopickým ekzémem asi fakt stojí hormonální bouře.Jsem moc ráda,že už se odporoučel a doufám,že i mimi bude následku!
Vítám Wolfi a gartuluji nejen jí k pohybům :wink:
Ali a jak jsi na tom se železem? Ad problém migréna
15. dub 2010 v 15:43  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak mame po kontrole.....miminko ma vsechno co ma mit...srdicko mudra kontrolovala strasne dlouho, az jsme se bali, jestli je vse jak ma byt, ale rikala, ze to je standartni postup a ze je vse jak ma byt. Velke vady by pry poznali hned...ale ty drobnejsi pry ne, ze je to vsechno priliz prtave. Pak nam ukazovala vsechno sotatni...mozek a ledviny a vubec...byli jsme tam strasne dlouho, ale tak nejak kdyby to trvalo jeste dalsi hodinu, tak by mi to vubec nevadilo :grinning: Ditko bylo lenive...obcas boxlo, sem tam pohouplo ledabyle nozkou, ale zadne mrskani a predvadeni se jako minule. Fotky nic moc...par pouzitelnych ale mame, tak je pak hodim do albicka. No a na zaver...cekame holcicku :dizzy_face: Takze Matysek az priste :wink:
15. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
safrry: super! Gratuluju k holčičce, já už se nemůžu dočkat na UZ. Snad bude vše OK. Akorát nejsme objednaný, doktorka říkala, že mám přijít na poradnu a pak od dvou nahoru do patra na UZ a že si pan doktor maminky volá. Tak snad to dělá pečlivě. Trochu jsem byla zklamaná, když jsem se dozvěděla, že jdu tam. Nemá moc dobrý reference. Já u něj byla na v. UZ třikrát a nedokážu posoudit.
Když jsem tam ale byla poprvé jako netěhu, tak jsem z něj moc nadšená nebyla. :unamused:
15. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
Suik...dekuju...trosku jsem z te holcicky byla vykulena...manzel mi od zacatku tvrdi, ze vyrobil kluka :grinning: Jsem silene stastna, ze ma prislusny pocet tlapicek a vubec, ze je v poradku :dizzy_face: ale vazne jsem pocitala s klukem :grinning: :grinning:
To je teda zajimavy system co popisujes, ale asi jim to tak funguje, pan doktor na vas nezapomene ty a broucka uvidis. Treba mel ten doktor jen nejakou blbou naladu...kdy to teda mas? Tyjo ja jsem tak rada, ze uz vime co me to tam vecne dlube... :dizzy_face: No jenze tedka vybrat jmeno...chjo...ja fakt neviiiim
15. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
29. dubna .....no já se bojím, že tam budem dlouho čekat :unamused:
jsem teda zvědavá, jména už máme vybraný dávno, tak to bude rychlý :grinning: ...abych se přiznala, tak vlastně ani nevím co chci, je mi to podivně jedno. Nebo na střídačku.
15. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Tak jeste 3 tydny cekani .... to je dlouha doba...ale urcite to utece :wink:
To je fajn, ze mate vybrane jmena...ja si fakt nejak nemuzu vybrat...jsem asi divna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak me to bylo taky zcela jedno, jestli holcicka nebo chlapecek....jsem strasne rada, ze je v poradku... :dizzy_face:
15. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
suik: my to mame stejne, nejdriv jsem to nechtela vedet ja pak manzel, ten chtel ze zacatku spis holcicku me to bylo jedno ted je to jedno jemu pak ja bych asi chtela taky holcicku, ted je nam to jedno oboum:grinning: je v tom bordel! Takze zatim mame taktiku cekat a cekat dokud si nebudeme jisty ze to hcceme vedet a hlavne oba :grinning: Jmena vybirame uz asi mesic, mame knizku a ja hledam po netu - bydlime v cizine a chceme neco co se alespon pise vsude stejne, je to des. Moc toho neni a kdyz, je to zase az moc "svetovy".....
15. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
safry: ne tři, dva! Akorát koukám, že 29 je čtvrtek, a ona má poradnu ve středu, ještě juknu do průkazky a kdyžtak tam zavolám.
sambu: my taky vybírali, aby to bylo univerzální - kvůli cizině. Máme vybráno Sofie a David :wink:
15. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Sofie je moc hezky, jen tady se pise jinak a kdyz uz bude decko hlaskovat prijmeni, chteli jsme mu to s tim krestnim ulehcit:slight_smile: a zas kdyz dame Sophie, nejak mi to jako cesce nesedi k prijmeni.... Zatim vede Tina. U kluka nevime vubec:slight_smile:
15. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
nám jde hlavně o to znění...já mám třeba ve jménu Ř, to taky není ideální.
15. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
petja: jj, to počasí je už zas dlouho bez sluníčka, co? Tady teď odpoledne leje teda řádně, takže jsem měla opravdu co dělat, abych vůbec vylezla z postele, když jsem se tam už jednou uvelebila. :slight_smile:

safryy: jé, tak už utz máte za sebou :slight_smile: Chápu, že bys tam klidně byla hodiny a hodiny :slight_smile: Paráda, že jste všechno krásně podrobně viděli a gratulace k holčičce :grinning:

Já už se nemůžu dočkat zítra, až uvidíme taky toho našeho miláčka na velkém utz :slight_smile: Myslím, že to bude chlapeček, tak jsem zvědavá, jestli nám ukáže svou chloubu :grinning:

suik: neboj, určitě na vás nezapomenou a zavolají si tě tam. A taky všechno krásně uvidíte a bude to úžasný :slight_smile:, věř tomu :grinning:

safryy: jj, vybrat jméno, takovej zodpovědnej úkol :slight_smile:, ale to taky zvládnete. A manža tvrdil, že vyrobil kluka? No jo, tak ale bez pindíčka :grinning: :grinning: :grinning:

sambucca: to máte teda s těma jménama ještě složitější, že hledáte nějaký univerzální i do ciziny. Jaký máte zatím "ve hře"? Aha, tak čtu dál a Tina :slight_smile:, hezký jméno :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
No to teda neni:grinning: A trapis tim lidi v cizine, at to vyslovujou:slight_smile:? Ja i manzel mame jmena nastesti lehky na vysloveni, takze parada. Ale nechceme aby se decko jmenovalo po nas. No casu do zari snad jeste dost:grinning:
15. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
suik...vidis a ja jsem chtela napsat dva...pac jsem si rikala, dnes je 15....a deset je 25 plus neco malo, no dva tydny..a napisu tri :grinning:
Nam se oboum libi Adelka....ale jmenuje se tak moje ml. sestra...tak nevim jestli to neni divne :grinning: A ted me opica pekne nakopava...a to skoro celou dobu u vysetreni odpocivala...a taky jsme videli jak bumba plodovku...nenasyta jedna...mela licka jako krecek :grinning:
15. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
safryy: jé, ty už jsi fotečky dala do alba :slight_smile:. Koukám, že princezna se k nám teda většinou točí zády. Ale neva, nejkrásnější záda na světě, viď? :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že mnohým z vás už řekli co budete mít, docela vám závidím. zítra jdu na kontrolu a odpoledne na UTZ, stejně jako kovalda :slight_smile: tak musím doktora upozornit, aby nám případně neprozdradil co je náš brouček zač. Dnes jsem mu koupila dvoje polodupky, zase neutrál barvy.
15. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
ahoj wolfi a jak bylo na dovče a kde jste byli jestli to není tajný, asi super ne? :grinning:
saf: tak gratulace k úspěšné kontrole, a k holčičce :slight_smile:
suik: taky jdu 29. na ko, ale nevím, jestli nepůjdu o den dřív, jak je to v nemocnici, tak tam je ten můj dr. jen 3 dny v týdnu a kdyby měl náhodou službu v noci, tak ve čt nebude, a já budu čekat skoro týden, tak to se mi nechce :grinning:
my jsme nevěděli spíš klučičí jméno, holčičích se nám líbilo víc
15. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Kov, změň mi v tabulce datum porodu na 1.9. jestli můžeš, díky :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
kovaldo....no tvrdil to :grinning: A tedka porad chodi s medovym vyrazem...tyjo my cekame holcicku.... :grinning: Ja jsem si ale od zacatku myslela, ze to je kluk...mela jsem takovy pocit fakt....jsem zvedava co cekate vy :wink: Uz musis byt taky napnuta jak struna :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
kov...jo...moc sdilna nebyla....kdyz jsme chteli vedet co teda je prte zac...tak se to skoro nedalo...tak me mudra lapila za boky a clomala se mnou :grinning: a pak se dama teda ukazala :grinning: Mas pravdu...ty nejkrasnejsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
alisek...vzdyt ono je to jedno zejo...ale my jsme byli tak napnuti uz od te doby co jsem pocurala v prosinci papirek...ze bychom asi dalsich 20tydnu nevydrzeli :grinning:
beru...dekuju....a jake se vam libily ty holcici? Vis jak...nejaky tip pro nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
safry: já zas měla od začátku pocit, že je to holčička a pak jsem čuměla jak puk, když řekl, že kluk. :grinning:
nám se líbí Adélka, Natálka, teď si říkám, že i Eliška nezní špatně
co myslíte, má cenu si pořizovat takový vyztužený kalhotky místo aby jsem dávala dvě pleny jestli chápete co myslím :sweat_smile:
15. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
beru...tak Adelka se nam taky libi... :dizzy_face: Natalku ma sestrenice a Eliska by neprosla :slight_smile: No vida, tak ty jsi myslela, ze to bude holcicka a on to celou dobu Adamek :grinning:
Vim co myslis...ale netusim co je lepsi...tak pockame co nam povi jiz zkusene maminy :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.