• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
prý nejčastější holčičí teď je Terezka říkali nedávno v rádiu :slight_smile: já si říkám, že opravdu bude jistota až na porodním sále, počkej příště, třeba řeknou, že holčička :wink: no jsem zvědavá, tak to by pak byl teprv zmatek, hlavně už začínám nakupovat do modra :grinning: no co, hlavně at´ jsme zdravý :grinning: sranda musí být
15. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Terezka, Adélka jsou hezký jména, já chtěla moc Elišku ale ted je to dost často dávané jméno, tak to Eliška nebude, jestli by to vůbec byla.
15. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Mě se z holčičích jmen taky líbí Terezka, Adélka, Maruška, Kristýna, Barborka, Ester, Julie...i to moje
sambu: to ne, představuju se jako Katarina, manžel je Luděk, ten to má horší :grinning:
15. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Terezek je hodne, moc se mi taky libi...ale my uz jedno r v prijmeni mame a celkove s nasim prijmenim by to znelo desne tvrde...manzeluv stryc bude mit mimco o dva mesice drive...a bude to prave Terezka :slight_smile:
Taky premyslim o Magde...ne Magdalena ale jen Magda...je to celkem kratke....mame dlouhe prijmeni a moc jich neznam....teda vlastne zadnou neznam :grinning:
beru...jestli vam potvrdili kluka...tak uz to holcicka asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ackoliv antana by mohla povidat co? :grinning: No ale tam to byl opacny pripad.... :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Ali: já bych to nemohla vydržet, stačí mi těch 14 dní, to bude taky překvápko.....
Sofie mě napadal jedno v krámě, byl tam tatínek s malou holčičkou a ta se tak jmenovala, tak jsem to přednesla doma a líbilo se to.
Ježiš já jsem čuník, zrovna jsem dochrupala pistácie, zajedla to chipsama a teď se chystám na haribo jahůdky :grinning:
15. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
suik...tak to je jasne, ze Ludu asi nzvladnou vyslovit...muj manzel se predstavuje jako George...pac Jiri by tu taky nikdo nedal...ale v praci jsou nekteri pedanti, ze rikaji kdyz je Jiri, tak mu tak budou rikat...ale kdyz se o nem nekdo zminuje...nikdy nevim ze mluvi o mem muzi...az pak po delsi dobe z kontextu :grinning: Ten patvar se nada ani vyslovit... :grinning:
15. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
beru: kdy ti řekli kluka, to jsem nějak prošvihla....že by těhotenská demence?
15. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
safrry: ale někteří se snažili, občas mu přišel dopis nebo tak s háčkem :grinning: ....n :grinning: jo Jiří je taky oříšek. George je ale zase zní jinak.
Jiri musi znít fakt vesele.
Zrovna teďka máš mýho muže blíž než já :grinning: , je v Liverpoolu. Říkal, že to tam je úplně jiný než v londýně, hlavně lidi, tak jsem zvědavá jestli něco vyfotí.
15. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
suik...Liverpool je moc hezky... :wink: Urcite neco nafoti, je tam toho k foceni dost a dost :wink: A za jak dlouho se ti vraci? Asi jsi to psala...ale nepamatuju si to :pensive: George zni sice uplne jinak...ale my uz jsme zvykli....takze na George reagujem...kdezto na ty patvary ''Juží'' nebo tak neco malokdy :grinning:
15. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
alisek: taky zítra oboje? já mám v 10 poradnu a v 11 velký utz :slight_smile:, už se nemůžu dočkat. A vy se chcete nechat překvapit? To já se klepu na to, že nám to snad zítra pověděj :grinning:

safryy: no to si piš, že jsem napjatá jak struna :slight_smile: Ale už jsem se skoro dočkala - zítra v 11 :grinning: :grinning: :grinning: No a pokud se ukáže, tak hlavně doufám, že to bude na 100%, jako to má zdokumentovaný Rennu :grinning:
15. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
suik: se stravováním buď v klidu, já dnes papám přímo dle příručky - snídaně - 2 bílé rohlíky, svačina, 2 chlebíčky a špička, oběd - brusinky v čokoládě, rohlík s máslem a ředkvičkama a hned poté na 2 hodiny spát :grinning: A teď mne z toho pálí žáha. Tak si asi konečně dám čaj a nějaké pořádné jídlo :slight_smile:

Sofie je moc hezký jméno :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
saf: jj, on se těší do přístavu a tak a že je to město beatles. zatím toho asi moc neviděl, protože se vrací k večeru. Příští sobotu by měl přijet. Uf, těším se, ale už to není tak strašný, že jsem sama jako hned co odjel. Spíš mi nemá kdo nakupovat. :grinning:
15. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
kov: dík....no mě bylo blbě, tak jsem si uvařila ryžovoukuřičnou kaši neochucenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jsem si dala rybu a brambor a viděla jsem že mi otrnulo a dostala chuť na čokoládu. Jdu do krámu a tam mě chuť přešla.... měla jsem v pokušení koupit obří ruské vejce v aspiku, ale nakonec ho nevzala. čokošku ani jednu. :grinning:
15. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
kov...tak my to primo zdokumentovane nemame, ale rikala, ze ma ditko v takove poloze ve ktere by pripadny pindik a pytlik videt byl...a videli jsme takovou carecku mezi nozkama a to povidala, ze to holcicky mivaji :grinning: A tak ji verime :slight_smile:
Ovsem tvuj dnesni jidelnicek zavidim...konkretne ty chlebicky a ostatni mnamky...my jsme dnes neobedvali...nejak jsme to nestihli a uz je cas vecere a jeste nevime co zblajznout...mozna zajdem na rozek na nejakeho cinana...mnam...
suik...pristav je pekny...je tam vsude strasne moc muzeii a vsechny zdarma :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jestli bude mit cas, at si to tam projde...je to cupr :wink: Jooo tak kvuli nakupovani ti chybi :grinning: Dobry teda :grinning:
15. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
né, že mu to řekneš :grinning:
ale ne, chybí mi jinak....i když se stejně pořád nemuchlujem, pořád se bojím. Mě stačí, když vím, že tu je. I když já jsem třeba v ložnici a on u počítače v obýváku.
Muzea bývaj vůbec v anglii většinou grátis, to je velmi sympatiký. Já si chodila v Londýně prohlížet mumie a sochy do Britskýho, to jsme měli blízko. Ale i ostatní byly super.
15. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
koukám, že máme stravu všechnu podobnou :slight_smile: nejlépe páté přes deváté, že :grinning: a je zajímavý, že mi po těch kombinacích ani nic není. Dneska jsem se teda bála, včera jsem si dala v hospodě tatarku, ale našt. mi nic nebylo. Přítel má dneska střevní virozu, tak doufám, že to od něj nechytnu. V noci jsem nemohla spát, tak jsem šla zkontrolovat ledničku, Adámek měl hlad, no :sunglasses: ještě, že je to na koho svádět
tak vám budu držet holky pěstičky na zítra, ať se mimi ukáže
suik: mě to řekl dr. před 14 dny, když jsem byla na kontrole. Nejdřív mě jen prohlíd UZ, a když ho vyndal tak mu říkám, jestli neví co to je, no blondýna, tak zpátky a ze začátku, že neví, a po chvilce, že jasnej kluk, škoda že neudělal foto, byl vidět zadeček a jasnej pindík, tak si myslím, že holčička u nás bude asi fakt vyloučená :grinning:
15. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj vespolek :slight_smile:

tak doufám, kdo byl dnes na KO, tak že dopadly dobře :slight_smile: :slight_smile:
koukám, že trošku se prbrali jména, my jsme se k tomu ještě nedostali :sweat_smile:

safryy, jééé tak vy budete mít holčičku :dizzy_face:

kov, tak ať zítra dopadne kontrola na jedničku :slight_smile:

já jdu konečně zítra k zubaři :sweat_smile: nejdřív jsem se nemohla dočkat, aby mi konečně opravila ten ulomený zub a teď bych tam nejradši nešla, když to nebolí :sweat_smile: no aspoň to už budu mít za sebou :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
suik...tak v tom Londynskem jsem byla jen 2x...je to tak mega, ze je pokazde na co koukat...mit ho nekde pobliz, tak jsem tam pecena varena... :wink:
Neboj..nic mu nepovim...jaky ma phone number? :grinning:
15. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Suik, vydržíme, už mi to ani nepřijde a když budeme mít druhé, tak si to necháme říct.

Kov, jojo zítra hned ráno v půl osmý a UTZ mám až v půl 4 odpoledne, a snad tam zvládneme dojet, zase mě začala bolet hlava, už mě to fakt neba, ve středu ráno to přestalo a dnes se to zas rozjíždí, asi brzo navštívm neurologa.
15. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
ali a co zkusit ty homeopata, co tu radila petja?? já je začla brát a od tý doby mám pokoj :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, konečně jsem se proboxovala ke compu. Máme po amnio, byl to opravdu nezapomenutelný zážitek. Nemyslím ten odbět, ale to, jak to probíhalo. Něco tak dokonale nezorganizovaného, zdlouhavého a v konečném důsledku ponižujícího jsem už dlouho nezažila. Ale máme to za sebou, tak teď už jen vydržet ty tři týdny na výsledky. Přítel je se mnou doma, tak tu mám teror (nařídil ležení a musím se dovolovat i na záchod), ale teď už trochu povolil. :slight_smile:
Tak a jdu si vás dočíst.
15. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
lotyna....no to zni fakt drsne...takze ted uz jen dobre zpravy!!! Luci je mela mit taky az za tri tydny, ale byly za dva...drzim pesti pro stesti a verim, ze je vse jak ma byt :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jé, holky ahoj... :grinning: Tak hlásím, jak jsme dneska u Mudra dopadli my. Zastupující doktorka moc miloučka, sympatická a citlivá při vyšetření :wink: Velkej utz mi nedělala, protože sestra jaksi zapomněla, že budu v daný termín onen důležitý 20 tt, takže začaly obě stresovat, jak to udělají, že nemají v následujících 14 dnech vůbec místečko, kam by mě "vtlačily". No, naštěstí jsem si řekla o to specializovaný vyšetření srdíčka na genetice, takže mě ten velkej tripplovej utz udělají tam. Oni tam totiž zkoumají i tu krev, takže budou všechno vědět :slight_smile: Jo a utz mi nakonec mudra udělala, když jsem si povzdychla, že už jsem miminko dlouho neviděla a že už jsme se s manželem těšili, že budeme vědět, co čekáme. Takže máme nádherný zážitek a krásnou fotečku. Miminko se na mě z monitoru úžasně blaženě dívalo, to bylo krásný :dizzy_face: Míry a váhu zatím nevím. Dodám v úterý po tom velkým utz a tam by mi měli říct i pohlaví, mudra se tedy docela snažila se podívat, ale nedokázala si vůbec nic odhadnout (bylo to i tím, že nebyla na tenhle utz zvyklá - přece jen v cizí ordinaci...) :wink:
15. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Loty a co se stalo? :confused:
15. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
tat...no ty me pekne napinas...jsem cekala az se ukazes a povis...no tohleeee :grinning: A kdy jdes na to srdicko?
Miry ani vahu taky nevim...a uz se ani nedovim....mam sice v papirech nejake zkratky a cisla, ale buh vi co znamenaji...jen jsme byli porad ujistovani, ze je vsechno jak ma byt :slight_smile: a to mi staci :wink:
15. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Safryy děkuji za pozvání
15. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
safryy: no, tak snad ta čárka byla to správný a je to opravdu holčička, anebo jak se říká u nás -chcanda :slight_smile:

Jinak z pořádnýho jídla nic nebylo, původně jsem se chystala vařit polívku a pak jsem si představila, co všechno bych pro to musela udělat a jak by to trvalo, tak jsem zblajzla 2 rohlíky se sýrem a dala si k tomu teda aspoň heřmánkovej čaj :slight_smile: Tak žáha už díky bohu nepálí :slight_smile:
Tak, byla jsem se pořádně vydrbat v koupelně - od hlavy až po paty a asi to brzy zalomím, abych nabrala síly na ten náš zítřejší velký Den :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
a koukám, že jsem si před příspěvkem neaktualizovala stránku :slight_smile:

ojo: taky mám ulomený zub o to více se mi k zubákovi nechce. Jsi odvážná, že tam jdeš :grinning:

alisek: no, máš to teda časově daleko od sebe, ale zas supr, že v jeden den. No, možná si fakt někam zajdi, ať se na tebe kouknou, vždyť to není možný, abys furt takhle trpěla.

lotyna: :grinning: prej teror :grinning: Je dobře, že na tebe dohlíží, odpočinek je důležitej. :slight_smile: Neboj, on ti trochu zmírní dohled :grinning: A jakto, že to bylo neorganizované a ponižující? Teda jestli neva, že se ptám? Výsledky budou určitě dobrý, budeme tu všechny držet palečky a to už je něco palců :slight_smile: Podívej na luci, tý to taky pomohlo :slight_smile:

tat: no, tak když nedopadl velký utz, tak aspoň, že byly hodné a milé a že jsi bobíska viděla :slight_smile:. Jak jsem četla o tom, jak se na tebe blaženě prcek koukal, tak mi úplně vyskočili slzičky. No zítra budu brečet jak želva. :grinning:
15. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
No já bych asi uvítala, kdyby nám někdo dopředu řekl, jak to bude organizované, já jsem z toho pak nervózní. Jenom namátkově se mi dost nelíbí, když sestra potřebuje hodinu na to, aby vybrala papíry a nechala pět ženských převléknout, když se osobní anamnéza nahlas probírá před ostatními pacientkami, když tam sedíš 30 minut v negližé a díváš se ostatním ženským co sedí naproti tobě mezi nohy, protože si udělaly pohodlí a daly si nohy nahoru a pořád se nic neděje atd. Já vím, že je to v nemocnicích asi normální, ale mě to teda docela vykolejilo. No podstatné je, že mimčo je živé a srdíčko tluče, z toho mám vždycky největší strach a proto jsou otázky, které se tu včera večer a dneska probíraly, jako např. Myslíš, že tam ještě je? u nás na denním pořádku.
Taťka nám teď usnul, tak můžu chvíli sedět :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Safry, na ten utz na genetiku jdu teď hned v úterý. Jsem se objednávala po telefonu, hned jak jsem vyšla z ordinace a prý jsem si měla říct, že to spěchá a aby mě vzali co nejdřív :wink: Tak mě vtačili na outerek :sunglasses: Aspoň nebudu čekat dalších 14 dní, jak je tam obvyklá čekací doba... :grinning: Já jsem fakt jak struna.

Kovy, to bylo fakt nádherný a nevím, jestli to bylo tím, že jsem mimčo dlouho neviděla, nebo tím, že tam byla jiná milá doktorka (sama maminka mimča, jak jsem se dozvěděla), ale tenhle bleskovej utz jsem si fakt užila. Celou dobu se tam Barča mlela, ale pak se natočila směrem k nám a nechala se krásně prohlídnout a fakt mi koukala z očí do očí :dizzy_face: , jestli se to takhle pře utz dá říct :sweat_smile: V tu chvíli jsem si řekla, že to holčička musí být, když je tak krásná, to bylo první, co mě napadlo... :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.