• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo, znám :slight_smile: ten svět je malej :grinning:
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Beru, to je náhodička co, ale hned se k ní nehlas až ji uvidíš,a že mě znáš chci to utajit jak to jen půjde :sunglasses:
Já zase mám v ustí nad O. tlumočníka a překladatele co pro nác pracuje :slight_smile:
12. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Já do Vrdů jezdím jen občas a skoro nikoho nepotkávám, tak se vůbec nemusíš bát :slight_smile:
12. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Antana: tak to jo :wink:
12. led 2010 v 10:53  • Odpověz
tak právě to na mě vytáhla jedna kámoška -ale ona je dula - prostě to má v popisu práce :grinning: ....připravujeme spolu projekt
12. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
ahojinky maminy.......................
já se teda taky těším na oznamování, ale víc zítra k dr. KONEČNĚ.
Dneska jsem si koupila těhotenský deníček, a taky knížku Pomoc jsem v tom. taková vtipná celkem, a ještě soupravičku z HMka.....
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz
hupcza: no jasný, když je to dula, tak prostě mrkla a viděla. To se utajit prostě nedá :grinning:

laurinka: to chápu, že se těšíš k dr. Já taky, už skoro "stříhám metr". U tebe jsem fakt moc zvědavá na počet :slight_smile: To že jsou/je v pořádku beru za jasnou věc :slight_smile:
12. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Lauri, těhotenský deníček? O co jde? Kde se to dá koupit? To by bylo dobrý... Asi je to něco podobnýho jako deník miminka, viď? :wink:
12. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
kovalda: no já tomu taky věřím, že je vše ok, příznaky se mi zhoršují, dneska se miláček navoněl a já říkám co to je za smrad - a on prej no ten parfém, co máš nejradši. no já koukala a fakt, mně se nějak změnil čich a vůbec mi to nevonělo........................a celkově se mi tak začíná houpat žaludek..........................
zítra tam jdu v poledne, tak hned pak jak to půjde, tak napíšu.
12. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jo, Beru, koukala jsem na tabulku, už nás je teda v požehnaným stavu požehnaně :grinning: Doplň si ještě, prosím, u mé maličkosti (zatím než mi naroste břicho, pak budu asi veličenstvo :unamused: ) věk: zatím 27, jména asi Barbora a Jakub, ale ještě doma bojujeme s manželem :slight_smile:
12. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak to já nevolnosti skoro vůbec, až si říkám, že je to oproti jinejm těhulím divný, ale u minulýho těhu jsem zvracela akorát jednou po minerálních solích, co jsem musela kloktat na bolest v krku. Ale chutě mám divný, klidně zkombinuju slaný a sladký, na to kyselá okurčička :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz
tatarina: mně taky skoro nic není, krom sem tam toho dloubání v břiše a vlčího hladu :grinning: No a chutě jsem měla divný vlastně vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
já teda moc příznaků nemám, spíš nehcutenství, zatím jsem vůbec nezvracela, semtam mě pobolívá v podbřišku, prý je to zvěčující se dělohou a pak se mě docela zvětšila prsa a pobolívají mě, a víc nic, jo jediný přestala mi chutnat salátová okurka, smrdí mi jako syrová ryba :confounded:
12. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak vám tedy povím, pěkně se rozrůstáme, je nás požehnaně :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
čaute holky, já teda problémy stále žádný, spíš taky to nechutenství..ale tím trpím už delší dobu. Jediný, co by se snad našlo, že jsem taková podrážděná - no nebo aspoň bych to na tohle ráda svedla :wink:
Všem který mají v nejbližší době před sebou kontrolu držím pěsti! Já až na konci příštího týdne..je to nekonečná doba..
12. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky těhulky...tak už se klepu, za půl hodinky letím na bus a na kontrolu....ráno ještěě pro sichr testík, čárka tlustá vyskočila hned, dřív než ta kontrolní, tak mě to trochu uklidnilo...ale stejně...mám tolik dotazů k mudr, že je stejně zapomenu, jen tam vejdu....pak vám písnu :wink: držte mi pěstičky, at je všechno OK a je vidět srdíčko....

zatím papa
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
rennu: to bude určitě v poho. Až budeš po kontrole, napiš, jak se s miminkem máte :slight_smile:

daja.had: no, mám pravý opak nechutenství - nadměrné chutenství :grinning:
12. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
berulka: ty bláho, teď jsem koukala na čerstvou verzi tabulky a nás už je 25, hustý. Jsi šikovná, jak to zvládáš furt doplňovat, teď byl nárůst jako blázen :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
kov: včera to byl docela frmol :slight_smile: měnila jsem ji asi 8x :grinning: ale v pohodě, můžu a vůbec mi to nevadí :wink: ale je nás opravdu dost a to ještě nemáme konec září
12. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
tatarina. jj, já původně koupila jen deník miminka, od početí do tří let, mám ho v albu, je boží, ale chtěla jsem i podrobnější na těhu, přece jen, je to první těhotenství. zapisují se tam pocity, míry, atd. a je tam spousta článků pro ten aktuální měsíc. pěkné a normálně v knihkupectví a stál cca 250

rennu. držím palečky a písni pak, jak jsi dopadla, já jdu zítra, taky už se těším.

holky, mně teda taky do včerejška bylo dobře ale dneska mi dělalo problém se nasnídat, a je mi prostě divně, nechce se mi zvracet, ale je to takové zvláštní, takže v šestém týdnu je fakt ještě brzo na hodnocení. taky jsem si už myslela, že mi bude pořád tak dobře........................
12. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Tak to jsem si myslela, že vám je hůř :slight_smile: To je dobře, že je vám, holky, dobře :grinning:

Podrážděná to já taky trochu jsem, manžel se asi dost při první těhu dost držel, protože mi pak říkal, že jsem byla dost náladová... :slight_smile: Ale chlapi vůbec nemají tušení, s čím se my, bříškatý ženský musíme vypořádat a co si všechno "vytrpíme", jaký máme strašný strach o to dítě a o sebe...

Daji, tak moc držíme palečky a potom písni, prožíváme to tady s tebou... Taky už se nemůžu dočkat příštího čtvrtku... :confounded:

Beru, to je teda frmol... Jsem zvědavá u jakého čísla skončíme...

Holky, jak jste na tom s velikostí bříška... Já mám pocit, že na mě už je to vidět... Hlavně se ptám maminek, co už nějakou dobu maminky jsou, co mají doma už nějakého rošťáka nebo rošťandu...
12. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
mně teda přímo břicho vidět není, ale večer se mi tak nafoukne, takže kdybych někam šla v uplém tričku, asi by si to každý domyslel, ale jak jsem ted v práci ve svetru a tak, tak nemám šanci.......................
a myslím, že neroste druhorodičkám břicho dřív, spíš to záleží hodně na tom, jakou má člověk kostru, kolik váží a jaké má genetické předpoklady - můj názor.,
Ale já se už na bříško těším,
12. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak to já nejsem žádná vychrtlinka, jsem holka z Moravy krev a mlíko, takže mě docela překvapuje, že už něco vykukuje :sweat_smile: Spíš bříško vylízá dřív těm hubeňoučkým holčinám. No snad nečekám dvojčata :unamused:
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Lauri, souhlasím s tím růstem bříška, bude to asi dost individuální. A taky se moc těším, až to bude vidět, mám pocit, že pak to teprv začnu vnímat úplně jinak.

Rennu, těšíme se na dobré zprávičky :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
já jsem taky z moravy, ale spíš teda ta vychrtlinka..........................
daja: jj, taky to tak beru, zatím je to jen že víš, že jsi těhu, ale po ultrazvuku a jak bříško vykoukne to musí být milionkrát lepší, a to nemluvím o tom, jak se člověk dozví pohlaví, to už může říkat miminku jménem a je mu zase blíž......................
12. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Chápu, jak to myslíš, Lauri, ale mě bylo jedno, co čekám, ikdyž jsme moc chtěli s manželem první holčičku. Doktor mě skoro přemlouval, ať si to nechám říct, že to nemusím říkat manželovi... :sweat_smile: Měla jsem k Ondráškovi moc hezky vztah už když byl v bříšku, i když jsem mu říkala Barunko :slight_smile: Ale při druhém už jsem jasně manžílkovi řekla, že to vědět chci, protože pokud bude druhý císař, už moc šancí na třetí dítě není (nebo je s velkým rizikem), takže bych ráda už věděla, jestli nosím pod srdcem tu vytouženou holčičku. Ondru bych ale nikdy na světě za holčičku nevyměnila. Je skoro jako holčička, pořád chce doma pomáhat, věsit prádlo, dávat ho do pračky, má svoji dětskou kuchyňku a vaří, pomáhá mi krájet brambory... Prostě zlatíčko :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
tatarina. rozumím ti , já to chci vědět i kvůli oblečení a vybavení, nechci mít teda vše růžové a modré, ale i ostatní barvy jsou spíš klučičí nebo spíš holčičí...........................
12. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky (a kluku)
Už vás delší dobu čtu, ale nechtěla jsem přispívat, abych se neprozradila. Jednoho dvouletého cvrčka už doma máme, takže jsem na Koníkovi skoro tři roky. Až teď mě některé holky přivedly na myšlenku, zaregistrovat se zatím anonymně. Na kontrolu mám jít příští středu, takže pak se uvidí. Snad se na mě nebudete zlobit, že budu prozatím v utajení.
Musím napsat svou zkušenost na poslední probírané téma. U prvního na mně bylo malinko poznat těhotenství od čtvrtého měsíce. Teď vypadám po měsíci asi tak, jako předtím na konci čtvrtého. Jsem vychrtlina a myslím, že kdo není slepý, tak to prostě musí vidět. Mám strach, že se to tady v práci proflákne dřív, než půjdu na první kontrolu. Rifle už jsem musela vyřadit a volné vysoké kalhoty přes bříško už jsou tak tak. Musím se začít poohlížet po těhu kalhotech.
Určitě je to individuální, ale za sebe můžu říct, že nástup bříška u druhého těhoteství byl raketovou rychlostí.
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Tak to ti, Lauri můžu poradit s výběrem neutrálních: béžová, žlutá, bílá, zelené, fialová, žlutá, oranžová, hnědá... :wink:
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
já vím, ale prostě některé věci mají sice barvu neutrální, ale je to styl spíš na kluka a nebo spíš na holku..................takže já takové věci budu kupovat až budu vědět pohlaví.
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.