• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Loty, no to jo, to tě chápu. To by namíchlo i mně... :unamused:

Já byla, holky, dneska v porodnici kouknout na kamarádku, která tam už měsíc leží s dvojčátkama v bříšku. Už jsou šikulky 37.tt a teď už budou asi rodit. Mudři prý chtějí, takže budou vyvolávat.... Tam měsíc leží, aby neporodila dřív a teď budou vyvolávat... :rolling_eyes: :unamused: No nic... Ale úplně mi tam naskočili vzpomínky, jak jsem tam ležela na riziku já s Ondráškem :dizzy_face: Jsem mu hned vyprávěla, kde jsem ležela a tak a on byl nadšenej. Pak jsme nakukovali do sesterny, jak dělají maminkám monitory, taky koukal jak spadlej z višně, ale líbilo se mu to... :slight_smile: :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
No nic, předávám počítač manželovi. Zatím pa pa
15. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
lotyna: tak to teda byl opravdu hustej zážitek. Holt tady v ČR jim stále nedochází určité věci. Jako třeba, že probírání anamnézy před někým jiným je nejen nevhodné, .... Ale už to máte za sebou a teď ještě to hrozný čekání, ale určitě to bude dobrý :slight_smile:

tat: já ty doktory fakt nechápu, ale snad mají důvod, proč to teď kámošce budou vyvolávat .... :confused: Ondrášek má teda za dnešek zážitků :slight_smile:
Jé, tak to se taky moc těším, prcka jsem viděla naposledy 26. 2., takže je to nehorázná doba :slight_smile: a ke všemu budeme mít velký utz, tak si to snad pořádně užijeme a kdyby to nestačilo, tak si do zblbnutí budu doma pouštět DVD, které nám zítra nahrají :grinning:.
Tak já jdu zkusit usnout, ale nevím nevím, takhle nadšená a nabuzená na zítřek :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
loty...to je mazec teda...no pretrpela jsi to, tak ted uz bude jen dobre :wink:
kov...tyjo tak to zavidim, ze vam to nahraji...ja bych si to poustela taky porad...zazitky z prvniho UTZ uz jsou mazle a beztak spoustu veci pozapominam i z tohodle...ja chci takyyyyyyyyy :grinning:
Tak uz se moc tesim na zitra, az se vytasis s fotkama a zazitkama :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dobré ráno,jdu vás jen letmo pozdravit,dnes už je konečně o poznání líp a my vyrážíme na výlet na setkání s kamarádkou,která t.č žije v Rakousku a my se potkáváme stále 2-3x do roka.Sice jsou to jen chvilkovky,ale obě sme rády aspoň za to :wink: Jedeme vlakem,takže zážitky s tím spojené čekají hlavně Filípka a mě zase z jeho spokojenosti vyplývá i moje,že :dizzy_face:
Tatarina,dvojčátka se vyvolávají mezi 37-38tt,dost taky záleží na jejich váze.Nevím,ale aspoň je super,že jí dají možnost dvojčátka rodit spontánně,někde je to automaticky indikace k CŘ :frowning2: Ale je teda skvělá,jak prostě leží :unamused:každá taková mamina je borka :wink:
Mimi mě čím dál víc budí i v noci,různě mě ždouchá a cítím,jak se mele :sweat_smile: no úžasný věci :sweat_smile:
No dnes to byla celkově příprava k nočnímu vstávání,co mě zase čeká :pensive:Malej i já jsme měli nějaký škaredý sny,tak byl s náma v posteli a to se moc nevyspíme,páč on se roztahuje ale všude,na mě jedna noha,na manžovi klidně v uchu druhá :grinning:Teď ty sny do toho...a já mám od včera bloklej krk,nevim vůbec kde sem k tomu přišla :confounded:
16. dub 2010 v 07:28  •  3 děti  • Odpověz
Holky tak my jsme dnes ráno totál v prdeli, někdo nám v noci ukradl kočárek...fakt bezva, byla v něm i pláštěnka, bc včera pršelo...takže cca 20 tisíc v hajzlu...tak teď řešíme, jestli koupit nový (příslušenství nám zbylo...DK, apod...) nebo příslušenství prodat a koupit jen jiný kočár - Jája už ho v září asi nebude potřebovat, ale v zimě se mi hodil i pro 3 leté dítě.....do prdele, kde to žijeme??? Další bod plus pro náš zvažovaný odchod do Německa......Chci moc poprosit, pokud někdo budete kupovat kočárek v intern. nebo jiném bazaru a uvidíte prodávat PT Vibe použitý, napište mi, dík (ono jich přeci jen ještě tolik nejezdí...) Jedeme na policii, ale podle mě to někdo ukradl na zakázku (což není u souroz. kočárku vyjímka, našim známým se to stalo taky....) Asi se tu pár dní neukážu, tuhle blbou náladu jen tak neprodýchám...
16. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem volala sestřičce na výsledky trippl testů... A je všecho OK!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám radost juchůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno,
lamia: ty lidi jsou fakt hieny!
ojo: co u zubaře?
Já jsem byla dneska ráno taky a vrtala mi dva zuby :frowning2: bez injekce!! Úplně jsem zapomněla jak to bolí, teda už jsem si zase vzpomněla :unamused: No porod bude asi horší, ale hnus a to jsem se ráno nenasnídala, takže mám hlad jak cip, tak snad to přežiju! Ale ještě půl hodiny a můžu jíst :wink:

A ještě mám dotaz, je nutný nějaký týden na ten velký UTZ? Doktorka mi dala dva termíny, které se mám objednat a první budu 20+0 a druhý 21+0, není to pozdě, nemá se to stihnout konce 20tt???
16. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Discreet: druhý UTZ by se měl dělat do konce 22tt. Já jdu v 20+1.
16. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
lendaw: Díky, tak to je tedy vše Ok... až na ty moje zuby, nějak mě to bolí :angry:
16. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Discreet: zuby jsou ošemetný. Já je tedy mám dobrý,musím zaklepat. Ale ségra přišla s každým dítkem o jeden zub. Ještě že má jenom 2 děti :grinning:
16. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Pardón "hyeny", to jsou ty rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
eli - gratulace k tripplum! :slight_smile:
lami - to je teda sileny! a meli jste to nekde zamceny nebo na chodbe? abys v nemecku nebyla zklamana - myslim, ze je to spis o konkretnich lidech a lokalitach nez o zemi... v pze se krade urco vice nez v nem. na nejakym malym mestecku, ale zas urcite min nez treba v berline nebo hamburgu....
16. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
eveluska: Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,

lamia: teda to je hnus, že se kradou kočárky. Samozřejmě je hnus jakákoliv krádež, ale takhle potřebný věci to je děsný. Budu držet palce, třeba ho najdou. Naděje sice malá, ale přece.

eliska: gratulace k dobrým tripplům.

petja: užijte si výletění. Nácvik na noční vstávání už teď? No, dneska budete spát po výletě jak andílci :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
tatarino: to mysel být super zážitek...
Loty: no děs :angry:
Lamio: to je teda síla! :frowning2: , to věřím, že z toho jste v háji. Některý lidi jsou hrozný zvířata. Myslíš, že to bude v Německu lepší, já se bojím, že moc ne, teda jako v tomhle, třeba ale co úrovně, tak to bych řekla že stopro. proto se tam celkem těším, ale zatím se to komplikuje.
Bavili jsme se s jednou Norkou a ta vyprávěla jak dřív nebylo zvykem ani zamykat baráky, ale jak začali proudit přistěhovalci, tak se to rapidne zhoršilo. No je to děs.
Já mám zuby naštěstí dobrý, ťuk ťuk, snad mi žádnej nerupne....ale manžel si chudák teď užívá, loni ho začal bolet zub, ale jak byl v anglii, tak to nechtěl řešit, až po roce tady v čechách. Chodil tam každej tejden, různě ho léčili, pak tam dala nějakou provizorní blombu a on odjel, teď píše, jak ho to hrozně bolí......já bych si už ale bez injekce vrtat nenechala.
elisko: gratuluju...

já si dnes byla pro výsledky krve, vše vypadá v normě, až na jednu položku, která je těsně menší než má být, jdu googlit, co to je. Ale snad to bude ok. Uf to jsem ráda.
Taky jsem neodolala a mrkskla do alba jedno pupendo, jsem jak hroch. Ale stejně mám pocit, že bylo takhle vždycky.... :angry:
16. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
My máme dneska úúúžasnej den. Nejen že se vyčasilo a ráno jsem bez problémů nastartovala auto, ale byli jsme se kouknout na miminko :slight_smile:. Teda je to zážitek jak blázen, jsem úplně vyřízená. Nechali jsme si udělat DVD, no bohužel to tam není vkuse, ale jen sem tam něco, když to pan doktor zmáčkl, takže jen krátký a máloco poznám, ale neva. No, utz trval snad půl hodiny a bylo to jak v pohádce - viděli jsme obě mozkové hemisféry, spodní i horní patro, žádný roštěp, ... komory srdíčka i hlavní aortu podél páteře, jak pumpuje. TAky ledviny a páteř a nožičky a ručičky a všechny prstíčky a obě ouška a žaludek a mimísek na nás 2x ukázal zdviženej palec, že jako O. K. :slight_smile: No a taky víme, že čekáme HOLČIČKU :grinning:, ukázala nám to 2x nebo 3x, takže s jistotou víme, že je to tak :slight_smile: Já jsem úplně vyřízená, totál naměkko a taky unavená. Včera jsem nemohla nedočkavostí usnout,
pak jsem se budila a v 5 jsem vyskočila z postele, že už pojedu :grinning:. No prostě blázen :slight_smile: Byla jsem teda natěšená až až a jak se ukázalo, tak právem, bylo to prostě překrásný :slight_smile: Takže v bříšku si na placentě lebedí Žanetka :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jo a ještě nám do průkajdy připsali výsledky z tripplů a pohoda :slight_smile:

Akorát mne na tom utz našel 3 malé myomy, tak snad nebudou ničemu vadit a škodit. Říkal, že teď by to snad mělo být v poho, že možná pak až přijdou stahy, že by to mohlo nějak brzdit či čo, ale po pravdě, v té euforii jsem to moc neřešila. No zeptám se na další poradně za měsíc, stejně s tím nic nenadělám.
16. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
suik: ty bláho, ty jsi šikovná. To je hačkované nebo pletené? To ti teda prudce závidím tuto dovednost :slight_smile:
Co to povídáš? Kde vidíš jakýho hrocha? Prostě normální mamina v 18 týdnu. Krásný pupík :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
kov: tak to je paráda....gratuluju. Tak koukám, teď to jsou samé holčičky :dizzy_face:
dík, ....je to háčkované, to jsem dělala na začátku, když jsem jen ležela. Já si takhle hraju už od dětství. :grinning:
No hroch jsem, takováhle jsem vždycky, si myslím, že ten pupek se stále vleze do té pneumatiky co tam byla dřív. :grinning:
Ty myomy snad budou v pohodě...hlavně že mimi je v pořádku, každej tam něco má, mi přijde.
Koukala jsem na tu krev, mám nižší kreatinin, norma je 44 - 104 umol/l, já mám 43 ....to je snad pohodě. Četla jsem, že ty hodnoty jsou nižší v těhoteství.
Hlavně že ta štítná žláza je OK. Teda snad tam doktorka nic jinýho nevyčte :grinning:
16. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Nazdárek po dlouhé době :slight_smile:
byla jsem včera na velkým utz , tak jdu tak trochu trapně sdělit další holčičku :slight_smile: u nás to bude Rozárka.Mudra teda nebyla moc ukecaná, ale něco popsala, tak snad je vše ok.Jen nám řekla že porod vidí o něco později, tak nevím co si o tom myslet, víc k tomu neřekla,ale budu se objednávat na 3D za 4týdny, tak se připravím a na všechno se zeptám.
16. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky,

doufám, že jste mi ty holčičky nevybraly!!! :slight_smile:

Jinak samozřejmě moc gratuluju :wink: .

Lami to je fakt hrůza, co se dneska děje :angry: , tak snad seženeš náhradu. Mojí kamarádce taky ukradly kočárek v zamčené kočárkárně...fakt nehoráznost!!!
16. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
Holky,
nestíhám, pořád šprtám na státnice, takže stres se mi nevyhnul...tak je zpětně gratuluju ke skvělým výsledkům z kontrol a k určení pohlaví mimišátek :slight_smile: Ten náš se moc neozývá.....jen občas boulička, ale žduchanečky jsou fuč :frowning2: od té doby, co nám v út řekli, že je koncem dolů, ho skoro necítím :frowning2: asi kopká dovnitř a to není znát, ale moc mi to chybí a pochybnosti rostou.....k tomu moje rohozený nervy z těch zkoušek, chjo :confounded:

kov: gratulka k Žanetce :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
suik: no jo, musíme v tabulce srovnat skóre, doteď byli skoro samý kluci :slight_smile:
No, když to máš jen takhle o tu 1 nižší, tak snad to bude O. K. Co se břicha týká, já mám taky skoro stejné jako předtím, akorát teď to můžu omlouvat miminkem :grinning:

anippe: gratulace k Rozárce. Teda to ti toho dr. fakt moc neřekla :unamused: No, hlavně, že jste s malou v poho a termín porodu si stejně určuje ona :slight_smile:

marge: neboj, říkali, že na skladě ještě nějaké holčičky jsou :grinning:

rennu: neboj, žďuchanečky teď necítíš právě kvůli tomu stresu. Vždyť si vem Luci - taky než jí řekli výsledky, tak skoro nic necítila a pak šup a cítila Kubíčka pravidelně a jasně :slight_smile: To bude dobrý :slight_smile: Teda oprava, to je dobrý a v pořádku. :slight_smile:

Všem moc děkujeme za gratulace :slight_smile:. Já jsem fakt tak šťastná, teda byla bych i kdyby to byl kluk, to není tím, že je to holčička. Jsem nadšená, že je drobek v pořádku, že jsem viděla tolik drobností, které mne uklidnili, že je zdravá a že prostě vím, co to je, zda holka nebo kluk. :slight_smile:
Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že Žanetka má 25 cm a 299 g.
16. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Tak a teď jedeme něco málo nakoupit, původní plán byl, že nakoupím v Praze po utz, ale nějak se mi zatemnil mozek a nákup mi totál vypadl z hlavy, přes všechny obrázky nožiček, ručiček a tak .... tam nebylo místo na nic jiného :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
kov: snad máš pravdu, předtím žduchal denně....ted cítím občas něco dole vevnitř, jak kdyby si kopknul na děložní hrdlo....jako nějaký pohyb, zdálky a ne moc příjemný....asi jak má nožky dole....předtím, mi až bříško nadskočilo a bylo cítit i rukou
16. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
kov: téééda, to už je velká holka, co :wink: neboj, nákupy ti neutečou :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky, taky gratuluju k výsledkům a tajně doufám, že jste mi nějakou holčičku nechaly.
Před chvílí jsem si volala na rychlé výsledky z plodovky a opět jsem šla do vrtule. Přepisuji doslovně:
sestra: No eště nic nepřines, to byste to chtěla fakt moc rychle.
já: Sestřička včera říkala, že si mám zavolat po 14. hodině.
sestra: No tak já se podívám ještě sem. Hmm. Tak to vypadá (!), že výsledky jsou v normě asi.
já: Znamená to, že je to v pořádku?
sestra: No kdyby to nebylo v pořádku, tak bysme vám asi volali, ne???
16. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
loty: hm, to je teda přístup, ale vypadá to v pořádku, ne? :slight_smile: Hlavně hezky odpočívej! Kdyby ty trubky tušily v jakým je taková ženská co to podstoupí stresu. Napíchla bych jim zadek :angry:
Já bych taky brala holčičku, i když fakt nevím :grinning: , ale chci to už vědět, hořím nedočkavostí.
16. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
loty: to je klasika, proste na pres drzku :rolling_eyes: si proste moc dovolujes neco po nich chtit...
me osobne stacila zkusenost s podolim v Praze, ale tusim ze je to tak vsude ve velkych nemocnicich a institucich. Ultrazvuk v prvnim trimestru, odber krve a nasledna registrace by sla symbolicky nazvat "porod". Neco tak ponizujiciho a nedustojnyho jsem dlouho nezazila, a to jsem necekala zazraky, ba naopak - to nejhorsi. A stejne me prekvapili:grinning:
16. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.