• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
loty: a to už byly výsledky z té amnio? anebo z něčeho jiného? z té amnio bys měla na 100% vědět i pohlaví. Je to teda ... :angry: , takhle se chovat.

suik: a kdy se to dozvíš, jestli čekáte holčičku anebo chlapečka?
16. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
holky my jdeme na gyndu ted v pondeli, budu presne 17plus1, jde uz zjistit jestli mam v brisku holcicku nebo chlapecka? My porad s manzelem nevime jestli to chceme vedet, kazdej den to ma kazdej z nas jinak :sweat_smile:
16. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
sambucca: jj, už to můžou vidět :slight_smile:, tak se přes víkend dohodněte, jestli to chcete vědět :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Teda s tím kočárkem je to hrozný, já si právě kolikrát říkám jak jsou někerý matky odvážný, jdou na poštu a kočár nechají před vchodem, nebo před obchodem o to horší když si člověk dává pozor a stejně se to stane :angry:

loty děsnej přístup, ale tady docela běžnej.Co bys chtěla v pátek po 14.00 hod? :sweat_smile:

já nevím ani délku a váhu, na klinice měli hodinu a půl skluz, sestra to samozdřejmě sváděla na líná miminka, trapný, ohraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme byli i s Alexem, no dovedete si představit zabavovat hodinu a půl roční děcko, ke všemu tam bylo horko a dusno.Alex už nám lezl po hlavě, já kráva jsem mu nevzala ani pití....Doufala jsem že si počtu ve zprávě, ale ta je stejně strohá jako doktorka :frowning2:
16. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
sam typnout by mohl určitě :wink:
16. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
ahojda mamči :slight_smile:
loty: tak gratulace k dobrým výsledkům :slight_smile:
eli: taky :slight_smile:
lami: tak to je fakt ubohost :frowning2:
sam: mě řekl pohlaví v 16 tt
a gratulace všem maminkám k holčičkám, se tady teď něják urodilo :grinning:
16. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
cha cha, prave mi volala mamka ze byla u kartarky a ze vi ze je to kluk :grinning: :grinning: :grinning: dostala jsem zachvat smichu a rikam si jak je to mama chytra ze vi jak mi nasadit brouka do hlavy abych si to v pondeli precejenom nechala rict :grinning:
16. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
sam, máma je dobrá :grinning: ...mě kamarádka dle karet řekla holku, ještě k tomu po skypu :grinning: tak to jsem na tebe zvědavá!
16. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
no pockej, a fakt ji cekas?! ja teda kartarkam verim asi jako mrkvi v zime... mama se tim bavi, no pro me za me :slight_smile:
16. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
beru: díky :slight_smile:, no bylo na čase trochu vyrovnat skóre s klukama :slight_smile:

sambucca: tak to tě mamka dobře nalomila :slight_smile: Já jsem rozhodně ráda, že to vím, ale my jsme byli rozhodnutí od začátku, že to vědět chceme, jsme totiž strašně zvědavý :grinning:
16. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
kov: No tohle jsou nějaké předběžné výsledky do druhého dne (snad vylučují Downa a spol.), na ty další, včetně pohlaví budeme čekat ještě 3 týdny.
A přidala jsem pár fotek Žanetky do alba :slight_smile:
lotyna: aha, to jsem nevěděla, že jsou i nějaké předběžné výsledky. No, snad by ta sestra mohla chápat, že je to dost důležitý :unamused: . Ale super, že jsou dobrý :slight_smile: Aspoň trochu lepšejší bude to čekání.
16. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Sam, já tomu taky věřím úplně děsně :grinning: ....a vykulená byla i ta kamarádka kartářka, že se jí to povedlo.Člověka to ale nahlodá, co? :grinning:
16. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky,
kov.....tak jsem byla dneska napnuta cely den v praci a tesila se, az ti cihnu do albicka a pokocham se foteckama a nezklamala jsi :slight_smile: Moc gratuluju k holcicce...moc krasne fotky...a palec nahoru je jasny signal...vse je OK mamino. My jsme to taky chteli vedet od zacatku...a je to uplne super vedet...uz je to tak konkretni...proste bajecne... :dizzy_face:

lami...maras co se deje...ja bych si netroufla cmajznout ani zvykacky a on si nekdo prokvaci a slohne cely kocar :confused: Ja se proste nestacim divit :angry:

loty...sestricka zrejme nikdy nebyla v situaci jako ty...takze ji zrejme vysledky o zdravi miminka nepripadaji az tak dulezite...totalni slepice...tak hlavne, ze jsou ty predbezne v poradku...ty kompletni budou taky!!! :wink:

Me ta nase rostanda porad okopava...to je tak super!!! Uz si nejde nevsimnout ani pres den v praci...a taky jen co se vyvalim do pelechu s notasem na kline, tak zacne radit....hopsa mi cely brusek...asi vemu kameru a natocim to budouci babicce...bude z toho v knedli :grinning: Jinak ta je z holcicky totalne na meko...z manzelovy strany byla totiz posledni holcicka ona :grinning: Jinak je to tam same chlapisko :pensive:
16. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se mnou sice ještě cloumá vztek, ale pozvolna se rozhlížím po netu, zda někde náš kočár neobjevím.....policajt měl shodou okolností před několika měsíci podobný případ s PT kočárkem, jen jiným typem, nakonec se na Aukru našel...prý je jich fakt málo a myslím typu Vibe vůbec moc nejezdí...navíc náš byl celkem specificky odřený na kovové konstrukci (to nepůjde spravit tak aby to nebylo vidět, ale je to jen kosmet. vada, takže to podle mě nebude zloděj řešit a bude kočár prodávat i s tím), takže pokud na něj někde narazím, poznám ho z 10 metrů....Probírali jsme to s mužem, zůstala nám půlka příslušenství vč. sourozeneckého sedátka, tak asi koupíme holt nový, ještě se využije. Aňa do školky nejde, takže budu mít doma 3 děti - už se vidím, jak 2 lovím po venku a ještě tlačím kočár s mimi.....budu ráda,že budu mít Jájuchu kam usadit a upoutat, ostatně s Ančou jsem tohle využila dost dlouho, ještě letos v zimě, když byla po nemoci a nechtěla jsem ať mi lítá venku, ale musely jsme na nákup nebo do knihovny apod....prostě jsme courací hrozně moc a kočár potřebujeme. Dneska jsem Jáju tahala po venku a bolí mě břicho jak ďas, ona sice ujde dost, ale bohužel nejde většinou žádoucím směrem, Anča zas na odrážedle jede jinam, do toho já vláčím tašku s bábovkama na písek, batůžek s plenkama a pitím, svačinou, bundama....fakt musím zprovoznit aspoň ty golfky co máme doma, jenže je to děsný shit, jsou totál zkřížené, manžel je bude muset rozebrat a nějak dát do kupy.

Na druhou stranu už jsem to prodýchala aspoň natolik, že si můžu říct - jde jen o prachy, takže o h.....holt je to jen věc, holky jsou zdravé, Hugo snad taky, peníze jsou, tak se holt jen utratí.....do hrobu si je nevezmeme,ne?? :slight_smile:

Ad Německo - mám tam kámošku, sice nebydlí ve velkém městě, ale kočár nechává na zápraží domu a zahradu nezamyká, stejně tak spoustu dalších i drahých věcí, prý se jim nikdy nic nestratilo....když jsme jí vloni navštívili, byli jsme celkem v šoku, tady v Čechách by to po 5 min. bylo pryč.....ale o to prvotně nejde, chci tam hlavně kvůli práci...
16. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Jo a ještě taky kvůli Paroubkovi, představa toho tlustého arogantního prasete jako premiéra a vládu složenou z jeho strany, to bych šla raději i do Gronska..... :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
lamia: jsi dobrá, že to tak bereš. Máš pravdu, prioritně jde o to, že jste všichni zdravý, ale fakt to nase..
Ad Paroubek ... takhle jsme si s manžou říkali, když tenkrát byly prezidentské volby, že jestli to vyhraje Zeman, tak se stěhujeme za hranice :slight_smile:

safryy: no, já ty fotky tahala z DVD, které máme od pana doktora a až na tyhle fotky je totál naprd :slight_smile: Nu což, vyhodila jsem víc peněz za větší blbosti :slight_smile:
Jsem taky nadšená, že to víme, můžu k bříšovi mluvit jako ke Žandě a tak ... prostě je to lepší. Celej den jsem totál mimo, furt jen myslím na ten ultrazvuk a před očima se mi odehrávaj ty obrázky, co jsme tam viděli :slight_smile: Prostě úžasný. Ségra byla taky na větvi - má děti 18 a 13, takže za ní měla jen u té mladší 1 utz a ten byl na chviličku a doktroka jen řekla, že tam mimčo je a asi je O. K. a hotovo :slight_smile: Tak jsme si obě poplakaly :slight_smile:
16. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
čau kočky,
nedočítám, píšete toho hrozně moc, nemám vůbec čas.....................ted jsem projela zpátky asi dvě stránky ,takže gratuluju všem, co jim odhalili pohlaví dětiček..................... :wink: je to super vědět vidte................
my jdeme na ultrazvuk příští týden, tak se už moc těšíme, i když pohlaví je u nás už jasné............ :wink:
lami: no jo, je to hnus, ale myslím že zloději jsou všude............. :unamused:
16. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
holky holky, vy me lamete jak ta mamka... no asi jo no:slight_smile: manzel se ted taky smeje a rika jak to ty kartarce asi natreme:grinning:
16. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
kov...taky to mam porad pred ocima...nadhera!!! Na stredni se mnou chodila jedna Zaneta do tridy...rikali jsme ji Žanys :slight_smile: A byla jedinna ve tride...neli cele skole...za to Katerin a Peter byla plna trida :pensive:
lami...kdyby pred Pablbkem a spol. utikali vsichni...kdo by na ty jejich platy drel? :confused:
16. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
ja mam žanetu kamaradku a vsichni ji rikaji Žanda :wink:

o paroubkovi nemuzu ani slyset, natoz o nem neco psat :rolling_eyes: jeden z duvodu proc jsem rada ze zijeme v cizine :rolling_eyes:
16. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
jj, holky to jsem si taky dřív říkala, že kdyžtak zdrhnu :grinning: ale s věkem jsem nějak usedla, takže zůstávám a kdyžtak to tu budu rozvracet zevnitř :grinning: to je taky potřeba, ne?

:grinning: když si vzpomenu jak jsme poprvé nutili všechny na to dvd koukat a většina tam nic neviděla, my jsme si to přehrávali pořád dokola
16. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
No já právě Paroubkovi nechci vydělávat na nic :grinning: Kromě toho mě nejvíc láká možnost dělat předatestační přípravu jen v mém oboru a za peníze, nikoliv nutné kolečko po všech čertech, které si ještě budu z části financovat sama a budu dřít za almužnu...jak jsem psala, profi chůva si bere víc než měl být můj nástupní plat....Když už mám od dětí odcházet do práce, musí mi to stát za to :grinning: Nejen penězi, ale přístupem, vším.... :wink: Tady to začíná být ve zdravotnictví dost zoufalé.

Kov úplně jsem přehlédla tu holčičku, moc gratulujeme :wink:
16. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Lami: vubec se ti nedivim, sem z oboru, tak vim, ze sou na tom doktori kolikrat hur jak sestry..ja kdyz mam Bc. a nastoupim do fakultky tak bych mela plat pomalu vetsi jak cerstvej doktor..nedivim se ze vsichni utikaj. A tam odkud pochazim, Nachod, tam je jich katastrofalni nedostatek a i sestry radsi dojizdej do fakultky do HK, vyplati se jim to
16. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Lam: S těma krádežema je to hrozný, ale mojí kamarádce, která žije v Německu (a taky menší město) během roku dvakrát ukradli kolo (zamčené) a je to tam prý zcela běžné. Ale s tím postojem k Par. a spol. tě chápu. Spíš nechápu kdo je furt volí.
16. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Čauky holky,den byl úžasnej,bylo by to nadlouho sepisovat,co všechno sme prožili :dizzy_face: Každopádně domů sme dorazili až v půl šestý a za hodinu už chlapeček spinkal v postýlce,mámteď trochu času,ještě se chystám pobalit věci na zítřejší výlet prozměnu :dizzy_face: Začínají Ekologické dny 2010 a je spousta akcí ke Dni Země,už se moc těším!!!
Lamia,to je teda pěkný hnus,co se vám přihodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: překvapilo mě to ale hodně,páč jsem vůbec netušila,že se kradou i kočárky :confused: každopádně vůbec nevim o co go,ty zkratky mi neříkají vůbec nic,doufám,že ho fakt ještě najdou!!!
Discreet,bolest u zubaře a porodní bolesti se teda nedají srovnat ani omylem.Raději zase rodit,jak na zubařské křeslo!!! To myslím potvrdí každá maminka tady
Kovalda,tak moc gratuluji k holčičce,zdravé holčičce :wink: Musel to být skvělý zážitek,podle té tvé nakažlivé euforie :dizzy_face: Myslíim,že z toho budeš dlooouho těžit :wink:
Já to dnes půjdu taky brzo zalomit,jsem z toho výletu utahaná,jak kotě.Miminko s náma komunikovalo celej den zas,večer už mě trochu píchlo v podbřišku,asi z tej únavy a přetažení,jinak o.k.
16. dub 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
laurinka: takže u vás je to pohlaví už taky jisté? tak já to upravím v tabulce :slight_smile:

sambucca: to jsem zvědavá, jestli si to nakonec necháte říct :slight_smile: Jj, Žanda jí taky chceme říkat :slight_smile:

safryy: jj, myslím, že to není moc časté jméno i to je na něm krásné :slight_smile:

lamia: děkujeme :slight_smile: Jsme nadšený :slight_smile:
16. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
petja: jj, o Dnech Země taky vím, ale asi se nikam nedostaneme, manža bude po noční.
Super, že jste si výlet užili všichni i mimísek.
Jj, byl to zážitek jak hrom, všechno, co nám pan doktor ukázal bylo v pořádku, takže každým dalším "obrázkem" jsme byli radostnější a radostnější. Pan dr. mluví docela potichu, takže když řekl, že čekáme holčičku, musel to ještě 2x opakovat, než jsme si byli jistí, co říká. A pak nám to musel několikrát ukazovat, než jsem to uviděla. Pak nám to Žanetka za čas nastavila ještě jednou a to už jsem to viděla bez návodu :grinning:
16. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holčiny,
četla jsem vás trochu odpoledne.
Lami, to s kočárem je fakt drzost, nojo čechy, to Německo je určitě lepší, teda to západní :slight_smile: já tam pracovala a kdybych neměla firmu v ČR tak bych i o zahr. přemýšlela.

KO ve 21tt dopadla dobře, můj gyn. mi ani nedělal velký UTZ, jen se sám podíval na UTZ na srdce, že si prý užiju odpoledne u prof. Eliáše na spec. UTZ, celý dva měsíce se na to teším a jsem hrozně zklamaná, nejenže tam manžel nesměl ale ani já neviděla prcka, potom co malý zkouknul, řekl, že má všechno co mít má a že srdíčko vypadá normálně, zdravě, tak mi vyjel 3 fotky a šla jsem, akce asi na 10min, fakt jsem naštvana, tak nakonec jsem se rzhodla, že si zaplatím 3D UTZ abych vůbec své dítě taky viděla. Dnes ráno předemnou byla mamča na KO a pak za ní šel její mnažel se podívat na malý, byly tam 20min., em si teda vyčuměla ale říkám si at si užijou, odpoledne tohle budem prožívat taky, a nakonec nic.
16. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.