• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky, gratuluju k holčičkám. Začínala jsem být nervozní, že kluci už jsou vyprodaní...tak teď je to srovnané, tak třeba nějaký pindík ještě na skladě je.

Lami: Martin to na dálku okomentoval slovy Nejvíc kurev je mezi lidmi. No držím palce ať ho najdeš.

Rozvíjí se u mě v plné míře těhotenská demence. Nejvíce se to projevuje na kurzech angliny - rozhodla jsem se pro přípravu na CAE, a dost jsem přestřelila. Dnes jsem si nemohla vzpomenou na slovo "kultura", a to prosím ani v češtině.
Jako důkaz těhotenské demence považuju vzkaz mužovi, že "koupila jsem nějaké knížki". H CH K R D T N :grinning: to se mi fakt nestalo ani v druhé třídě. Přejde to?
16. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Kov, mooc ti gratuluju ke zdravé holčičce, a taky super zážitku z UTZ, jsem asi blbá ale brečim tu, že sem nic takového jako ty neviděla a vůbec mám blbej den, v práci nestíhačka, opět jsem nezvládla svou praktickou dokroku ohledně léků na tu štítnou žlázu, v krámě s kočárama nebyl ten náš vyhlídnutej, nesehnala jsem žádný pěkný těhotenský kalhoty a pálí mě šíleně žáha a víkend bude hezký a to mě štvé úplně nejvíc páč zítra jedeme k prarodičům manžela s tchýní a až do neděle budeme u tchánovců...prostě zbytek týdne úpně na h...o. omlouvám se za svoji negativní náladu.
16. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
alisek: teda, to bych byla taky naprdnutá. Aspoň teda, že je prcek v poho, ale běž na ten 3D, ať prcka vidíš.

suzete: děkujeme za gratulku, neboj, skladem jsou holčičky i kluci :slight_smile:
Neboj, těhu demence přejde, ... volně přejde ve vykojenej mozek :grinning:
16. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
alisek: moc díky. Nejsi blbá, takovej den naprd, to je jasný, že jsi naštvaná, zklamaná a zdeptaná. Já kdyby mi neudlali ten utz, tak bych teda byla taky naštvaná a zklamaná.
16. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Tak jsem dala odkaz i na MK, kdybyste se některá na netu nudila, ev potkala někoho s naším kočárkem :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/bazar/jine/5pct/odmena/
16. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
lamia: ten vypadá fakt neobvykle. To myslím máte velkou šanci, že se objeví.
16. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ještě jsem tam přihodila i foto s oběma holkama, ach jo.... :angry:
16. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
kov: to prosím nee, nechci to tam mít, ani to sem psát, nedočetla jsem všechno, ale myslím že nakonec se tato diskuse zamykat nebude, takže já sem nic osobnějšího psát nechci, nezlob se.................
16. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
lauri: aha, dobře. Nic teda upravovat nebudu :slight_smile:
17. dub 2010 v 06:52  • Odpověz
Brý ránko kočandy,
tak jsem se z toho vyspala, 9hodin spánku pomohlo :slight_smile: je mi ok, s mimčem jsme dali ráno debatu o 3D UTZ a jdeme do toho :wink:
Ještě jsem vám nenapsala co se mi včera stalo, sice jsem u toho zuřila ale ted se tomu směju, od ranní KO u gyn. myslím na to abych se zbavila ampule moči no a nakonec se mi podařilo ji vylejt částečně do kabelky a do auta na sedačku, kabelka je už vypucovaná, auto zatím ne :slight_smile: fakt sranda, manžel se tomu smál, prý už začínám likvidovat auto a to bez narozeného prcka :slight_smile:

Co máte dnes/o víkendu v plánu?
17. dub 2010 v 07:22  • Odpověz
Fotky konečně dáme na net ale asi až vpondělí, až se vrátíme, odpovídáme 21tt a jinak tuxík je velkej 21cm a předběžná váha 386g, takže macek, asi začneme držet dietku
Holky přeju vám krásný a slunečný víkend, pěkně si ho užijte, já jdu balit. paa.
17. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahojky, přeju hezkou sobotu :slight_smile:

Ještě stále jsem nabita dojmy z utz, takže nemůžu pořádně spát, tak už straším od 6,15 vzhůru :grinning:
17. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
alisek: jo, tak už trénujete na likvidaci auta :slight_smile:, však ono se to vyčistí :grinning:
No pěknej macíček je tuxíček :slight_smile: Hezkej víkend
17. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
venku je konečně nádherně, co :grinning:
tak lami držím pěsti ať se kočárek najide, ale opravdu by mohl, jak píšou holky
ali: tak to se ti nedivím, to bych taky byla pěkně zpruzelá, tak hlavně že je ale mimísek o.k. Se těšíš, a pak tě takhle odfláknou, to bych neváhala s tím 3D. Já zatím taky nevím, v HK je prý nic moc, tak do něj se mi vrážet prachy nechce. Tak jedině jinam :dizzy_face:
17. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Já mám dneska den. :angry:
Ráno se mi udělalo tak zle, že jsem viděla jenom černo před očima a nic neslyšela... ještě , že mám kousek od sebe postel!! A nakonec!!
Mi bouchnul toustovač....super!! Vyhodilo mi to pojistky... Já jsem dneska nasraná!! To je den!! :angry:
17. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
eli: tak hlavně, že jsi sebou nemajzla :wink: jo jo, to taky znám,když se daří tak se daří :frowning2: To si pak taky říkám, když nejde o život, tak jde o...
jinak těhu demence je fakt fajn věc, u nás by mohl přítel povídat, a jak zapomínám, to je vůbec něco. Mi říká, co mi dávaj do toho těhu čaje :slight_smile:
17. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
beru: Manžel mi taky říká, že mám těhu demenci!! :grinning: :grinning: A je fakt , že zapomínám dost!! :grinning: :sweat_smile:
No bylo to jen tak tak!! Málem jsem flákla sebou na zem... :frowning2:
17. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj antana leží v nemocnici ale brzo se vrátí oba jsou v pořádku.
17. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
a co je antaně? tak že moc zdravíme, a ať se drží mamča
17. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Tak držím palečky antaně! Hlavně at se drží
17. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
antana: jé, tak moc držíme palce, ať je brzy doma a ať jsou oba O. K. :slight_smile:
17. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
taky držím palce a na oba myslím!!!
17. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Teda dneska je venku tak krásně, člověk neví, co dřív, zda se starat o zahradu anebo jít na procházku, ... No, zatím jsme spíš na té zahradě, ale odpo se ještě chystáme i na tu procházku. Přeci jen, jsme oba s manžou doma a je venku krásně, to se musí využít. :slight_smile:
Žanetka je teda dneska aktivní, pravděpodobně pořádá soutěž v saltu mortále a jako odrážedlo má můj močák. Dnes mi tančí celé břicho a na záchodě jsem každých 20 minut :slight_smile: Ale jsem ráda, že o ní vím :slight_smile:
17. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
kovalda: Tak to závidím( teda v dobrém ), že Žanetka dává tak krásně osobě vědět...to já tohle ještě nemám! Jenom občas ťuknutí, ale dneska se mimču nechce!!
Já jsem už nervózní z toho 3D, které nás čeká ve čtvrtek!!
17. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
eliska: no, já o ní poslední 2 či 3 týdny vím více, ale teda co vyvádí dnes, to ještě neznám. Ale je fakt, že 25 cm dlouhej drobek už je poznat, když si dá otočku 3x dokola :slight_smile: (teda to si aspoň myslím) :grinning:
17. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
eliska: ničeho se neboj, na to se máš těšit, ne se bát :slight_smile: Uvidíš, jak tu pak budeš jásat, jako já včera :slight_smile: A to vy to máte v 3D, my měli normoš :slight_smile:
17. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
ty pohyby fakt závidím :grinning:
Ale dneska jsem taky něco asi cítila, v jednom místě mi se mi trochu stáhlo bříško, jako v křeči, ale jen malej kousek, asi velikosti mandarinky a pak se mi v tom místě zdálo, že tam je....ne že bych cítila něco fyzicky, ale pocitově, nebo jen strašně slabě. Tak snad to nebyla vlčí mlha :sunglasses: :dizzy_face:
17. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
kovalda: tak já dneska taky cítím to naše mrně, že se vrtí, ale je to spíš takový tlak...Na ruku jsem to cítila zatím párkrát!
Tak to víš, že se těším.... Ale i jsou obavy, aby miminko tepalo srdíčko, tak jak má atd...
17. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky, tak teda, to dočíst, to je fakt 2 hodiny sedět u PC, nestíhám každý den na pc.
Závidím :grinning: těm, kdo ví, co už mají v bříšku, taky se moc těším. Ale ještě minimálně 14 dní musím počkat. Snad už mi to řeknou. Obdivuji ty, kdo to vydrží, neříct si to.
Kovalda- můžu mrknout na tabulku zářiovek- já došla pozdě a nevím, kde ji najdu? Jak dopíšu zkusím tvoje fotoalbum, to by mohlo být?? ne?
Lamia-ted jsem chtěla mrknout na ten kočárek - je to hrozný teda - ale už mi to píše, že byl stopnut adminem, že nesplňuje pravidla...škoda. To jsou lidi...
Užíjte si krásnou sobotu, já za chvíli vyrážím na procházku ještě....tak všem pěkný den. H. :slight_smile:
17. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
KOVALDA - pěkně jsem to našla, parádní fotečky a gratuluji k holčičce - taky bych chtěla :slight_smile:
17. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.