• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hm, lami, ale vygooglila jsem si to ještě jinde. To je škoda, že to stáhli. A co založit diskuzi?

manžel je zrovna v nextu......uááááááá, to je porod. Samozřejmě že většinu věcí nemaj a já to řídím na dálku. Jsem zvědavá o doveze. :grinning:
17. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky tak už mě pustili domů co nového tady?
17. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj ant: Copak Ti bylo, že jsi byla v nemocnici?
17. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
eli:no žlučník byl moooc špatný dělali mi zákrok malý a ted je to ok jeden kamínek ze žlučníku mi ucpal žlučovody no a žluč stálá to bylo jak jsem psala že pořád zvracím pak jsem zežloutla a bylo měla jsem žloutenku ale už je to ok
17. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
museli mi ten zákrok udělat uspali mě bylo to nebezpečné pro malého moc jsem se bála ale zvládli jsem to měla jsem špatné i jaterní testy no tak sranda
17. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Ant: No tak to je něco! A je Ti už líp? Jsi statečná a malej taky :slight_smile:
17. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Hlavně, že přišli na to čím to bylo!!
17. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
gratuluju k triplům :slight_smile:
nevím přesně co se tady stalo ale myslím že kov čeká holčičku tak gratulace a luci:gratulka k amio a klučíkovi víc si nepamatuju
17. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
no musela jsem jet na pohotovost žádný doktro semnou nechtěl nic dělat protože jsem těhotná nakonec mě hodili na gyndu a tam mě udělali vyšetření a zajistili i zákrok
17. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
ant: Děkuju :wink: Jsem ráda, že tripply dopadly dobře, ale jsem furt nervózní, protože ve čtvrtek uvidíme po měsíci a něco naše miminko...tak snad se mu u mě líbí!! :sweat_smile:
Hlavně, že Ti aspoň někdo pomohl!! No jo těhotná, tak mají všichni strach a nikdo si to nechce vzít na triko!! Doktoři!! :angry:
17. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
mě tak ted poskočilo břicho a mylý kope celý den už se hezky rozkopkal
neboj mimčo bude ok
17. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
ant: Mě teď malé taky kopalo... :wink: Ale ještě to necítím na ruku... Jenom jednou nebo dvakrát zatím!! ALe je ještě brzy, takže se dočkám... :wink:
17. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
anta: tak super, že jste doma, jste šikulky, že jste to oba takhle zvládli :slight_smile: hlavně, že je ti líp, to koukám, co ten žlučník dokáže teda :frowning2:
eli: já mám taky občas dloubanečky, ale teď poslední dva dny moc ne :unamused: , tak si taky říkám aby se už malej rozkopal, a já věděla, že je o.k.
venku bylo holky nádherně, jsme jeli na ryby a pak k přítelovým rodičům si upíct buřty, no mňamka už to tady zapíjím pivem :grinning:
17. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
beru: mně mrně kope jenom jak chce!! Někdy začne ráno a odpo už celkem nic a nebo naopak!! :grinning:
17. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
beru:díky taky jsem ráda
17. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
jinak těhu demence u mě značně pokročila, jdu od auta a přítel a zamykat ho nebudeš? :grinning:
ant: tak hlavně, že tě už pustili, to budeš mít asi dietku, viď. Hlavně aby jsi už měla pokoj :wink:
eli: tak to se těš na ten uz :slight_smile: ale chápu, já se taky pořád něčeho bojím :slight_smile: teď zrovna, jestli jsme dost velký :grinning:, ale bříško povyrostlo, tak snad jo :slight_smile:
17. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska je venku uplne bombovne...vedro na chcipnuti...uplna parada :slight_smile:
anty...ja jsem si rikala, kdepak jsi tak dlouho...a ty jsi byla ve spitalu...tak hlavne, at uz je jen dobre :wink:
Me ta nase princezna okopava porad...obvzlaste kdyz si lehnu a chci odpocivat...netusim co tam dela...bud kope jako silena, nebo dela nejake premety...vytlacuje chvilemi boule na pravo, pak na levo...obcas to az boli...zatim ne nejak moc...ale jestli bude takhle vyvadet az do posledniho mesice, tak nevim nevim....rostanda jedna :grinning: :dizzy_face:
eli...to je super, ze jdes na 3D...ja bych taky strasne chtela...chjo...hold si musim pockat na srpen nebo zari...to uz to pak budu mit v 3D porad :grinning:
17. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
beru:jo jo přísnou až do porodu ale pro mimíska to ráda udělám
17. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
saf:ahojky já ti tu holčičku závidím ty jsi chtěla kluka že ?máš holku já holku a mám kluka ale nevadí hlavně že jsou zdraví :slight_smile:
17. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
saf:a co jméno máte?
17. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
antano: no potěš koště, ale hlavně že to dobře dopadlo :wink:
Beru: mňam, pivo, ještě tu mám jedno nealko....
zrovna se snažím trochu uklízet, ale jde mi to pomalu, v jednu chvíli se mi udělalo blbě, točení hlavy a na zvracení, to se mi stávalo i v netěhu. Tak jsem toho musela nechat, ještě chvilku si dáchnu a pak budu pokračovat.
Já těhu demenci zatím tolik nepociťuju, ne o tolik hůř než jindy, dělala jsem pěkný kraviny a předtím a jestli by se i tohle mělo zhoršit, to si nedokážu představit :grinning:
17. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
suik:díky taky jsem ráda že je to ok
17. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
halina: to je super, žes to našla tu naši tabulku :slight_smile:
Díky za chválu foteček, jsem nadšená, že víme, co čekáme, taky bych to nevydržela, kdyby to dr. viděl :slight_smile: A za holčičku jsem moc ráda :slight_smile:

antana: no fuj teda, ale hlavně, že jste to oba s prckem zvládli a teď už bude dobře. A taky super, že Tě pustili tak brzy domů.

eliska: neboj se ničeho, já prcka viděla po 6 týdnech a jaký to byl zážitek :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
kov:byla jsem tam 4dny a první že mě nepustí a večer řekli že jo :wink:
17. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
anty...jmeno zatim nemame :sweat_smile: Asi to bude Adélka....vim jiste, ze u nas to zkritizuji, protoze se tak jmenuje i segra...ale zatim me zadne jine az tolik neoslovilo....moc se mi Adélka libi....v manzelove rodine je to jedno, pac tam posledni narozena holcicka byla tchyne :grinning: jinak je to tam samy chlap :grinning:
No vidis...a ty jsi si prala Julinku a je z ni pekny chlapak :grinning: Kamaradka co je o par tydnu dal nez ja si taky prala holcicku....a mysela si ze ji ceka...proste mela takove pocity...dokud nevidela pindoura pres celou obrazovku :grinning: Ja zase mela pocit, ze nosim chlapecka a je to holcicka...ale je to vlastne uplne jedno....mazel pravil, ze on si toho kluka stejne vyrobi...tak nevim...snad se podari na podruhe :grinning: ...abychom pak nemeli Klabzubovu jedenactku samych zenskych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
safryy: mne ta naše holčička taky dneska okopává jak řádek brambor. Právě jsem taky přemýšlela, že jestli bude takovejhle akčňák i později, tak potěš :slight_smile:. Ale později už nebudou mít tolik místa, tak snad ne .... :slight_smile:

antana: to je teda hustý, že si tě přehazovali jak horký brambor, ale na druhou stranu to chápu, že se nikdo nechtěl pouštět do zákroku, když jsi těhulka.
Hlavně, že už jste doma a oba v pořádku, dieta se přežije, ... :slight_smile:
Zaregistrovala jsi to správně, včera se nám na utz ukázala naše holčička a jsem z toho v sedmém nebi. :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
kov...ale je to parada to okopavani ze? Ty me vzdycky pobavis ruznyma prirovnanima....ty brambory slysim prvne :grinning: dost dobre :grinning: No pak jak nebude mit tolik mista...tak si ho udela mezi zebrama neboj...asi jsou ty holcicky vice akcni nebo ja nevim...kamaradka co ceka toho chlapecka, tak ho moc neciti...sem tam se zavlni...obcas dlubne...ale zadna slava to neni...a druha kamaradka, co uz ma Lukaska doma taky rikala, ze nic moc...je z toho na vetvi jak ji popisuju, co vsechno ta nase opice dela :grinning:
17. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
saf,kov:tiše závidím ale jsem pišná i na našeho chlapáka :wink:
17. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
anty...bodejt by jsi nebyla :wink: Citim se provinile kdyz to rikam...ale prala jsem si vazne trochu vic toho chlapecka...prestoze jsem za zdravou holcicku nejstastnejsi na svete....nedala bych ji za nic na svete :dizzy_face: Jen ja nejsem moc na takove holcici veci...sukynky ani saticky me neberou....ale budou muset :grinning: ...vyrustala jsem totiz mezi samyma klukama...ze stromu jsem slezla jen z donuceni...vecne odrena kolena...no takovy baraba maly....takze bych rada, aby nase holcicka byla vice holcicka nez jsem byla a nez jsem ja :grinning: pac ja se dodnes neumim vkusne obleknout, hezky ucesat a o malovani radeji nemluvit...stezi zmaknu rasenku :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
já si taky holky říkám, hlavně aby bylo mimi zdravý :wink:
ant: přesně kvůli mimískovi uděláme vše
suik: už mám nalité druhé pivčo :slight_smile: , taky nealko do mě to padá :slight_smile:
taky se nemůžu dočkat, až začne pořádně okopávat :slight_smile:
nekoukáte na aděla? ta Pergnerka je vychrtlá, co brrrr.
17. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.