• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf: každý si přeje něco víc, já si taky myslela opak :slight_smile: a do teď koukám po růžových věcech, to by mě Adámek asi dal :grinning: . Já byla taky jako malá spíš kluk a to samé co ty, šaty, sukně ne a taky mě to zůstalo doteď. I když v létě budu za šatičky asi vděčná s tím pandírkem :slight_smile:. Kluka jsem chtěla dřív taky víc, pak holčičku a teď hlavně ať jsme zdravý :sunglasses:
17. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
antana: no super, že se nakonec rozhodli tě pustit, doma se doléčuje nejlíp :slight_smile:
no jasně, že jsi pyšná na vašeho chlapáka :slight_smile:, to je dobře. Já bych přísahala, že mám v břiše chlapečka, tipovali mi to skoro všichni, včetně gynekologa, asi jen 3 nebo 4 osoby tipovali holčičku. No a kuk, je to chcanda :slight_smile: Jsem nadšená, ale hrozně mne to překvapilo :slight_smile:

safryy: joo, to okopávání je super, občas se tedy trefí, že to zabolí nebo tak ... ,ale pak se vždycky začnu smát a říkat si, že je to jedno, že jsem šťastná, že o ní vím, že je živá a akční, ... No uvidíme za měsíc, jestli naroste a zesílí a bude se stejně vrtět, to toho asi moc nenaspím, .... :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
safryy, beru: taky jsem spíš lezla po stromech a válela sudy, než abych se strojila do sukýnek a tak ... a taky mi to zůstalo, ale u Žanetky se na to docela těším :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
beru...jasan...hlavne ze ma prislusny pocet tlapicek a uvnitr to co ma byt...proste zdravicko na prvnim miste :wink: No vidis a ja jsem na nervy z tech ruzovych vecicek :grinning: Ale uz je zacinam stradat a bude to fesanda moje nejkrasnejsi. :dizzy_face: A na leto si taky nejake saticky koupim...ale jsem desne vybirava...manzel ze me vzdycky roste... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
kov...chcanda :grinning: :grinning: Ja z tebe nemuzu fakt! :grinning:
17. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdu neco navarit...jinak zhynem hlady. :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
kov:chcanda dobrý u nás se ještě říká chcalena :grinning:
17. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
jo jo u nás se taky říká chcanda :slight_smile:
já si jdu dát po tom párku a pivu ještě asi nanuka, ať se Adámek začne trošku mrskat :grinning:
tak jo mamči dobrou noc :sweat_smile:
17. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
taky jdu jsem mrtvá dobrou noc :wink:
17. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
safryy: jj, bráška když tipoval, co to bude, tak rovnou říkal - bude to chcanda, jak jinak :slight_smile:

antana: tak chcalenu zas neznám já :grinning:

beru: párek pivo a nanuk? ty si teda dáváš :slight_smile: Dobrou
I když teda já taky - rohlík se sýrem, ředkvičky, jablíčko a pak trojzrnná kaše sypaná kakavíčkem :slight_smile:
17. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
antana: dobrou, ať už je vám líp :slight_smile:
17. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak, my už to se Žanetkou taky balíme a jdeme do peřin.
Dobrou noc
17. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
lami - teda, zrovna vcera vecer jsem ten tvuj kocar videla v metru - ale ty rodice s mimisem nevypadali, ze by ho slohli... je to fakt pech, drzim palce, at ho najdete - zaujme dost na prvni pohled, tak snad sance je :slight_smile:
17. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz
přeju dobré ránko
18. dub 2010 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky,krásnou neděli! Včera jsme strávili celý den v ZOO,bylo tam skvěle,perfektní relax a rodinka zase pospolu :wink: Nejvíce mě překvapil Filí,jak zvládl vesvých skoro 2,5letech super lanovou dráhu,která tam je v lese.Byl tam určo nejmladší,ale teda fakt sme čuměli,jak mu to šlo a jak ho to bavilo :wink:

Hned potom nám usnul v kočárku,tak sme měli s manžou klid na obídek.Sotva projel ale kolem zoo vláček,byl opět vzhůru :sweat_smile: Stačilo mu půl hoďky a už byl zase pěkně nakopnutej až do 21h :grinning:
Dnes vyrážíme na oslavu narozenin švagrové,mají 3 děti,takže o zábavu postaráno.Mají se s Filípkem hrozně rádi,tak už se tam moc těšíme.
No a zítra nás čeká ten utz ve 2.trimestru,takže jsem moc zvědavá na miminko.Beru oba svoje kluky s sebou,tak si uděláme hezký den :wink: Máme teď v plánu malýmu pořizovat postel,tak to zítra snad zmáknem a objednáme na místě
18. dub 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:ahojky tak si oslavu užijte :wink:
18. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim pri nedeli :slight_smile:
petjo...uzijte si to :wink:
anty...jak je?
18. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
saf:dobře ležím pěkně pojedla jsem tu mnamku co mi dovolili a je mi dobře zvracet nezvracím tak snad to bude ok malý si tam taky vesele kopká tak snad je vše ok
18. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
saf:a ty se máš jak?
18. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
To je fajn,že se ti ulevilo,už bylo načase,co? :frowning2:
Mějte krásný den,my razíme na zahradu a přede mnou je vaření,to je taky nadýl..
18. dub 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:pá a užij si den a jo jsem ráda že je mi už dobře :wink:
18. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem vás od pátku dočetla :grinning:

gratuluji k holčičkám i k tripplům :slight_smile: :slight_smile:

Ant, teda koukám, že jsi měla nějaký zákrok :confused: snad už ti teď bude lépe :slight_smile: :slight_smile: to je dobře, že mimík vesele kopá :slight_smile:

Lami, no to je fakt k nasr**** s tím kočárkem :angry: :angry: my máme doma připravený ten sourozenecký Jane powertwin, tak snad nám ho tu nikdo nešlohne na vesnici :sweat_smile: pod námi má obec kanceláře, takže nevím, jestli to je dobře, že by se tu nemusel ukrást nebo špatně, že sem chodí dost lidí a všímají si :unamused:

jinak u zubáka pohoda :dizzy_face: jako těhule jsem neplatila a dr. mi říkala, že to nevypadá zle, jen zbrousila hrany, aby mě to neřezalo do jazyku a zaplácla, takže pohodička, žádná bolest a za pár minut jsem byla venku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prý už příště můžeme přijít i s Tomášem, že taky na něj koukne :slight_smile:
jsme teda trochu chcíplý, mě bolelo včera v krku a spustila se mi trochu rýma, ale tantum verde zabral a dneska je mi líp a Tomáš má taky rýmu, dřív než já a teď k tomu trochu kašle...no asi z rýmy :confounded: noce nic moc, kašle a budí se plným nosem, tak musím odsávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsme teda byli radši celý den doma, když hlásili, že by neměli ven děti s dýchacími potíženi a mě taky nebylo nic moc, venku spíš hůř než líp, ale byla jsem u sousedky na masáži a super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem potřebovala :slight_smile:

všechny zdravím a užijte si slunečnou neděli :sunglasses:
18. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
anty...to jsem moc rada, ze je to lepe....hlavne, ze se vi od ceho ti bylo porad tak zle a ze v tom byl Simonek nevinne :grinning: Ted uz bude jen dobre :wink: Me je fajn...premyslim co zblajznout...vidim to na krupicku :grinning: Akorat manzel ji taky miluje, takze kdyz ji delam, tak toho delam fakt kotel a z toho michani by jednomu upadla ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ojo...tak zubarku mas konecne za sebou...to je fajn.....a tu masaz zavidim...manzel obcas taky prida ruku k dilu, ale po chvilce uz ho to neba a nastavi mi svoje zada, ze chce taky...potfora jeden :grinning:
18. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
saf:krupičku mmm já mám na oběd těstoviny s vař. masem vše suché bez štávy asi tě nenavnadím mě to neva už jsem si zvykla
18. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
a jak dlouho budes muset papkat takhle?
18. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
dlouho až do porodu
18. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak já fakt nějak těm adminům tady nerozumím, vám nepřipadá nabízet peníze za informaci jako obchod?? Krom toho na jiných inz. serverech neměli sebemenší problém mi inzerát vzít, dokonce mi nějaký admin dával ještě tipy, kam to dál poslat......Na Slepičárně mi nabídly holky, že mi dají inzerát do placené inzerce na MMB, na e-mimi prošel úplně v poho a je tam stejný bazar jako tady, akorát tady mi ho adminky vymazaly.....fakt to člověka naštve, když sem chodí tak dlouho.

Ojo neboj, já to s tím kradením sourozen.kočárků na zakázku myslela na značku PT, i ten policajt říkal, že už jeden případ vyšetřovali a nakonec se kočár objevil na Aukru a našel se, je jich fakt hodně málo. Jenže když se ten náš za půl roku najde je mi to k h...., až se mimi narodí, budu ho potřebovat. Takže asi prostě koupíme ten samý znovu....

Manžel včera půl dne zprovozňoval naše úžo golfky.....takže máme aspoň nějaké vozidlo, ale prosím vás Jané golfky fakt nedoporučuju.....používali jsme je naprosto minimálně, kupovali nové a kočárek byl celý rozklížený, bc se při opak. skládání ohly ty konstrukci držíci nýty.....tak je manžel odřezal rozbruškou a dal tam normální šrouby a matičky a zajistil...stačilo je včera 2x zkusmo složit a jeden šroubek už je malinko ohlý - prostě ta konstrukce je celá od začátku špatně udělaná.....používat to teda normálně půjde, ale chápete to??

Zatím mi nikdo nevolal, že by triple test dopadl špatně, tak snad je vše ok, zkusím tam příští týden brnknout.

No nic, jdu uklízet, děcka šly s taťkou ven, hezkou neděli všem :slight_smile:

Antano teď jsem dočítala, co že to s Tebou vlastně bylo, tak hlavně, že jste oba v pořádku, pěkně bašti dietku a držím palce, ať už je Ti jen dobře :wink:
18. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Juva...ani aspon sem tam neco? Tak jeste ze uz jsi za polovinou.... :wink: Kvuli prcka vsechno na svete ze? :dizzy_face: Hlavne, ze jsi OK...nektere maminy jsou ve spitalech a tesi se z kazdeho dne kdy jsou 2v1....takze...je to obet, ale snesitelna....
18. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
lami....taky to nechapu, proc ti to smazaly...je to na palici...vzdyt tu chodi tolik mamin a nemamin taky...proste tisice lidi online...cim vic lidi si to precte, tim lip....je to trapne :unamused:
18. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
lami:jo no byli to teda nervy
saf:pro malého cokoliv to máš pravdu
18. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.