• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Saf je to totéž, jako když máš gestační diabetes, taky máš šlus a dietu, kámoška přibrala dík tomu přes celé těhu asi 1,5kg a po porodu byla hubenější než kdykoliv předtím :grinning: :grinning: Antana to zvládne, už to není tak dlouho :wink:
18. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,
venku krásně, to má člověk hned lepší náladu :slight_smile:
ant: tak hlavně, že je ti líp, no nedá se nic dělat, přesně tak pro mimi uděláme všechno :wink:
lami: to smazání taky nechápu, tak držíme pěsti ať se kočárek najide
ojo: tak ať jste oba brzo fit :wink:
18. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
no zhubla jsem 3kg mě to teda moc neva ted mám nahoře 3kg tak jsem zvědavá jak se rozjedu dál
18. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
lami, tak rodíš až v září, tak tu koupi nech na poslední chvíli, třeba ho někdo objeví :wink: ale i co, kdyby to bylo dýl, sice ti bude pak k h****, ale můžeš ho prodat a mít za něj alespoň nějakou tu korunu, za půlku ho určo prodáš :slight_smile:

safrry, jj jsem ráda, že to mám za sebou, měla jsem ulomený zub, tk jsem ráda, že to nehrotila a nevrtala víc :grinning:

já mám teda pěkně hnusný suchý kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenutí mě kašlat, spíš to lehká v krku... zítra půjdu s malým k dr. tak asi zapluju k mýmu, jestli mi na to něco nedá...třeba mi rovnou natočí i EKG :slight_smile:

ant, teda dietka asi nic moc, co?? ale je fakt, že je důležítější, že jste oba ok a doma :slight_smile:

tak já jdu pověsit prádlo ven, dokud Tomáš spí a pak na o budou řízky :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Ja furt resim to jmeno....uz zacinam byt zoufala :sweat_smile: Adelka nebo Verunka? Nebo ja uz nevim...mam takovou potrebu uz mit jasno a rikat nasi holcicce jmenem....
18. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
teda a taky jsem někde četla, že by těhule neměli zvedat víc jak 5kg....no to u mě nehrozí, ve čtvrtek už mě boleli dole břišní svaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještěže v pátek byl s námi u zubáka taťka a celou dobu byl nosič on :grinning:
18. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Saf ale jak jsem adminům psala, je to služba i pro maminky, bc pokud si ho někdo zaplatí a mezi tím se najde, tak o své peníze i přijde....na vrácení peněz za nákup ukradené věci není nárok, můžeš to vymáhat na zloději....na tom nevymůže nic ani stát, natož jednotlivec. Takže vzhledem k tomu, že tohohle typu PT kočárku se v ČR pohybuje po bazarech fakt minimum ks (našla jsem jediný neprodaný, na Aukru....) a náš je označený a poškozený, považovala jsem podobnou výzvu s odměnou za smysluplnou...evidentně ne tak místní admini. No už se nad tím nebudu rozčilovat, Hugouškovi to škodí a mě taky, už jsem si s tím nervy užila až až, nejvíc nejspíš když Aně včera došlo, že kočárek prostě fakt nemáme a asi hodinu plakala....co jí mám říct na to, proč nám ho někdo vzal....
18. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
lami...jen 1,5kg???? Tak to je silene... :confused:
ojo...hlavne, ze uz to mas za sebou...ja jsem k zubarce vzdycky chodila rada...ale asi je to tim, ze mi nikdy nic nedelala :grinning: Ted uz jsem tam nebyla dva roky...vlastne naposledy nez jsme odjeli do UK...tak snad zadna zmena nenastala...to bych se asi taky zacala bat :grinning: A s tema rizkama neprovokuj...kamaradka na icq zase pise, ze dela svickovou a ja uz valim na tu krupici...to uz se neda vydrzet....
18. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Ojo neměly, ale buď v klidu, já celý těhu s Jájou tahala taky Anču a dobrý, teď holt tahám Jáju ( v pátek a včera po venku skoro pořád, bc Anča jela na kole a Jája stávkovala s chozením, takže jsem jí skoro celé odpo s přestávkami nosila....), snad to Hugouš taky zvládne (bude muset). S nákupem uvidíme, ty golfky jezdí dík těm plastovým kolům tak zoufale, že ho možná koupíme dřív. Je to fakt zoufalý žít ve státě, kde ani dvoje zamčené dveře a zámek na kočárku nejsou záruka, že Ti to nikdo nevezme....patrně tu budeme mít všechno přibetonované, nebo nevím....
18. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
lami...mas naprostou pravdu ve vsem co pises...hlava mi to nebere...ani to, ze byl vubec uloupen a tvuj inzerat byl dle me uplne v poradku...no co nadelas...budem drzet palce, aby se opravdu nasel :wink: Jses napnuta jestli je Hugous vazne Hugous? Ja jsem byla napnuta jak ksandy...a pak jsem jen slysela...Its a baby girl :dizzy_face: porad to slysim a vidim tu malou prdelku :dizzy_face:
18. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Saf tak gratulujeme k holčičce, no já jsem zvědavá, napnutá zatím moc ne, bc na Uz jdu až 11.5., napnutá budu asi až při něm....jenže mám placentu vpředu, jako ve všech těhu předtím, kdy na 2.Uz bylo mimi pokaždé vtipně ukryté za plac. a mezi nožičky nebylo skoro vůbec vidět, takže moc nepočítám, že se to dozvíme, ačkoliv třeba Hugoušek bude způsobný a pěkně se předvede :grinning:
18. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Lami: já to tady taky moc nechápu.....přiznám se, že celej systém :pensive: . Ale zase jinam se mi nechce, znám to tu a je tu nevtíravá grafika. Žádný poskakující tleskající obří smajlící a kupa obrázků.
My jsme jednou měli super skupinu na střeše, ale promazávali nám alba, tak jsme se šoupli jinam a rozpadli se taky :rolling_eyes:
Ant: nezávidím, ale hlavně že ti bude dobře a tím pádem mimísovi taky.
Saf: obě jména jsou pěkná, Verunka i Adélka.
18. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
tak me ukazovala kde tu placentu mam...a rikala, ze je ve vyborne pozici....ale kde ji mam to netusim :grinning: Ona se muze jeste posunout nebo se pletu? Az 11.5....ty brdo...ja jsem na vas taky strasne zvedava :grinning: Ale mas pravdu...byla jsem strasne moc napnuta az v dobe, kdy zkoumala co tam teda je, repsektive neni. A to byla prcka v blbe pozici a tak me doktorka lapila za boky a cloumala mnou v bocich :grinning: docela srandovni....no a pak minutka napeti a bylo to :grinning:
18. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Saf mě se taky líbí obě jména. My jsme se jmény taky na štíru, kluka máme, ale holčičku .....ta se asi bude jmenovat No. 3, nebo nevím... :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
suik...ahojky...co manza? OK? Taky se mi libi obe ty jmena....ted jeste pockat co vymysli manzel :grinning: Porad zkousi tu Samanthu a ja jsem z toho trochu na prasky :grinning:
18. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Saf plac. se růstem dělohy posouvá směrem nahoru, ale jinak se její umístění nemění...ale mít jí vpředu je úplně totéž jako vzadu nebo nahoře, nemá to žádné důsledky mimo občas obtížnějšího monitor. mimča nebo pozdějších pohybů a taky toho, že většinou moc nemá smysl 3D Uz, bc dítko se rádo za plac. schovává :grinning: Ale to jsou prkotiny, jinak je to stejné jako mít jí jinde, placenta hlavně nesmí být dole u hrdla nebo dokonce přes....
18. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Saf bacha ať před porodem nepodlehneš, já taky původně Aničku nechtěla (tedy to jméno :grinning: ) no a před porodem jsem vyměkla a je to :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
aha...tak placenta objasnena :wink: Takze vyborna pozice je jakakoliv krome te u hrdla....doted jsem mela dojem, ze to mam fakt spesl dobre :grinning: :grinning:
ja Samanthu nechciiii ani kdyby trakare litaly :grinning: Anicka se mi taky libi...ale manzel je proti...tu jsem zkousela misto Adelky :slight_smile: neprosla.
18. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ant - hlavne ze to dobre dopadlo, dietka je opruz, ale urcite to zvladnes a bude vam s mimisem lip :slight_smile:
lami - s tema inzeratama a vubec obcas tady adminy vubec nechapu, hlavne jak jich je vic, tak nekdy mi prijdou dost nejednotny v tom, co je ok a co ne...

v patek jsme byli s muzem na 3D a bylo to moc pekny, je to kluk, ale tak do porodu nic neni uuuplne na 100% :slight_smile: a placentu mam vpredu, takze pohyby budou asi pozdejc, ale videt byl celkem dobre, az na to, ze nechtel ukazat ksichtik, furt tam daval rucicku a otacel se zady a pekne kopal a sermoval rukama, no uz si to tam pekne sefuje, celej tatinek! :grinning:
18. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
No mě se Anička taky líbila, jenže je jich teď docela hodně a to je vždycky dost nevýhoda, pak jich bude 5 v jedné třídě....tak proto jsem tenkrát tohle jméno nechtěla....ale teď si neumím představit, že by se jmenovala jinak, Andulíno naše :slight_smile:

Suik Slepičárna je taky v podstatě odtržená AP diskuze tady z MK, chodím tam od doby vzniku a tam to zatím frčí dobře :wink: Fakt je, že mi Koník poslední dobou dost leze na nervy, nebýt téhle diskuze plus mých únorových kámošek z r. 2007, tak na to prdím a chodím jen na Slepičárnu, některé věci jsou tu fakt pakárna...jako promazávání alb a pod....
18. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Evelu tak gratulujeme ke klukovi!!! Týýý jo, tady už to skoro všichni ví, co čekají :slight_smile: No pro mě by v případě nezvladatené zvědavosti nebyl problém zavolat kámošce gyndošce, ať mi udělá Uz, určo by byla i ráda, neb jsme se dlouho neviděly, ale nechci zbytečně mimi vystavovat Uz a na ten 2.velký stejně půjdu, tak holt musím počkat :grinning:
18. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
a to mi vsichni spis tipovali holku, i jak jsem byla podobana a hned jsem docela otekla.... takze tyhle povery neplatej :grinning: (teda doufam, pze jestli jo, tak az budu cekat holcicku, tak nebudu moct vylezt z bytu :slight_smile: ), mne uz to rikala dr. na normalnim utz, ale tam nikdy neni jistota, ze to neni snura, tak i proto jsem chtela na ten 3D, pze jsem desna zvedavka a proste jsem to chtela vedet :slight_smile:
lami - myslis, ze ten utz mimi nejak skodi? mne ho dela dr. na kazdy poradne (jednou za 3-4tydny)
18. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
lami: já to taky ještě nevím :wink: ...ještě 14 dní a asi se to dozvím.
Tak slepičárnu neznám, vypadá slibně.
18. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Evelu nevím, ale proč dělat zbytečné vyšetření....když jsem stážovala na porodce, docent co vedl Uz diagnostiku sám prohlásil, že dělat víc Uz než kolik je předepsané při norm. těhu (t.j. v podstatě 4 - dg těhu v děloze se srdíčkem, plus 3 velké Uz...) je zbytečné a on to považuje za riziko, hl. ze začátku...nikdy nemůžeme vědět, na co se v průběhu let přijde, čím Uz zejména těm nejmenším zárodkům může škodit, spekulovalo se o přehřívání plodové vody apod...nic se neprokázalo a Uz se považuje za neškodný, ale proč mimi zbytečně vystavovat. Spousta gyndr dělá Uz každou kontrolu,což je opravdu úplně zbytečné. Mnohem důležitější je jít na velké Uz tam, kde mají akreditaci a opravdu to umějí....
18. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Suik zejména pokud jsi alternativněji laděná, je slepičárna přesně pro tebe - látkovky, bkm, kontaktní rodičovství, nošení, přírodní medicína.... :wink:
18. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Dobré poledne děvčata, dobrou chuť pokud zrovna obědváte. My jsme si s prckem prozatím dali mačkané jahody s mlíčkem, mají v Penisu za 20kč půl kila, no nekupte to, a sou celkem dobré, na to že je duben.

Já mám na jméno Verunka pupínkovací reakci, asi je to tím, že každá, kterou znám, je blonďatá a totální rozmazlený fracek a fiflena. Takže alergie první třídy. Nejhorší na výběru jmen je to, že každý někoho toho jména zná a spojí si to. Takhle nám pár jmen odpadlo, hlavně ať to není nějaký bývalý/bývalá nebo kretén z práce nebo odkudkoli. Mě by nikdy neprošel Robert, i když už od mala jsem byla přesvědčena, že budu Robíka mít.

Eve: myslím že ty ultrazvuky nevadíjou, mě doktoři říkali, že se může dělat klidně každý týden, že to nemá vliv. To je tak, jako když začaly mobily, tak se vytvořil mýtus, že do roka člověk umře na rakovinu a šup - všechny předváděcí zájezdy pro důchodce vydělávaly na zázračných podložkách do postele, které nás spasí a odeženou veškeré záření z televizí a mobilů. Mě teda ultrazvuky nedělá, jen ty velké, ale prý to není problém.

Co se týče správy alb v této diskuzi, už jsem to komentovala dříve. Je to smutně úsměvné, hlavně ta psaná pravidla ve fotoblogach. Koukám, že sekce inzerce na tom není o moc líp.
18. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Suzete já bych to tolik nebanalizovala, jak píšu, i mezi dr se ty názory hodně liší, obecně každé zbytečné vyšetření je zbytečná zátěž....
18. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
suzet...s temi jmeny mas recht....taky by jich dost neproslo, kvuli tomu, ze nejakou slepici toho jmena zname :grinning: A nebo...cokoliv co konci tina...pac tchynka ma pejska Tinku a to by bylo hodne divne...nebo meli jsme neutralni postoj ke jmenu Anetka...ale tak se jmenuje sousedovic fenka...a tak ruzne no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No holky...ja se nadbytecnyma kontrolama resp. UTZ uz trapit nemusim :grinning: uz mam vsechny dva za sebou :grinning:
18. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jj, taky mám k některým jménům odpor, že znám nějakého hrůzného reprezentanta tohohle jména :grinning: Třeba Nela, to už mi dost nahání hrůzu :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
A me Michaela.....Nelu ma sestry kamaradka a je to pekna ulicnice :grinning: Ale zadnou jinou neznam...moc se mi to jmeno ale nelibi.
18. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.