• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No my máme tady v okolí asi 3 Nely - jedináčky....dle toho to vypadá :grinning: :grinning: Pěkná uličnice - to mi až tak nevadí, pokud je tím míněno temperamentnější dítko, ale jinak vychované, mám spíš problém s dítky jak psala Suzete, rozmazlený fracek, hysterický, citově vydírající, fiflena. :wink:
18. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
no jelikož jsem Aneta já tak bych to nikdy nedala dceři a ani se mi to jméno nelíbí ale saf:Adélka je pěkná do toho bych šla :slight_smile:
18. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
mě se Nela líbí, žádnou díkybohu neznám, ale už máme Elišku-Elu, tak to by byl hokej. Moje mamka si plete aj mě s brarem a říká mi Miri, tak nevím jak by se poprala s kombinací Ela-Nela.
18. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
anty...me se Aneta libi...ale ten pejsek ve vedlejsim byte by me strasne sral :grinning: Obcas na ni docela rvou a je to slyset pres zed a nerada bych, aby si to ta nase princezna brala k srdci :grinning: A s tou Adelkou...co myslite holky...neni divne, ze bych mela Adelku i ja, kdyz se tak jmenuje ml. segra? Manzel se dneska vice priklani k te Verunce...ale ja bych stejne radeji Adelku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
suzet....jezdivali jsme jako decka na vikendy k babce a dedovi a nas si tam pletli permanentne(4 vnoucata)...taky jsme meli kocku....a obcas na me babina houkla tim kocicim jmenem, obcas bratrankovym...takze Ela a Nela...to by byl gulas :grinning:
18. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Mě to divné nepřijde, že se tak jmenuje tvoje ségra. Klidně bych po sourozenci klidně jméno dala. A kdyby brácha pojmenoval po mě, tak chodím s nosem nahoru aspoň 5let!
18. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
saf:taky bych to klidně dala netrápila bych se mě se líbí i Antonie ale každý by na ní křičel toničko no děs :unamused:
18. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Tonička je dost silné kafe :grinning: . skoro jako Pepína, Josefka :grinning:
18. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Saf mě to taky divné nepřijde, můj brácha dokonce hrozně stál o to, aby se naše mimi ev jmenovalo jako on :grinning:

Antano já jednu Toničku znám, byla s námi v těch Jizerkách, je to naprosto úžasná holčička ,tak mi připadá i to jméno úžasné....no jo, ty jména a spojení s konkrétní osobou :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
suz:toničko jo ale Antonie zní hezky
18. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Hezkou neděli přeju :slight_smile:

teda, včera jsem se překonala a vydržela jsem vzhůru do půl jedné, no čuměla jsem jako blázen :slight_smile:

petja: jé, tak to jste měli krásný výlet, máte vůbec tenhle víkend dost akční, co? Tak ještě hezkou oslavu si užijte. :slight_smile:
A zítra se moc těším na vyprávění z utz :slight_smile:, určitě si to s těma tvýma mužskýma užijete :grinning:

antana: to jsem ráda, že už je ti líp a i malej že si vesele kopká, tak je mu asi taky fajn. Mne se Žanetka asi po tom včerejším akčním dni unavila a dnes zatím moc nevrtí a nekope :slight_smile: Pane jo, dietka do konce těhu. No, aspoň ti nebude zle. To zvládneš :slight_smile:, člověk si zvykne na všechno, že? :slight_smile:

ojo: sousedku masérku teda prudce závidím. Snad se brzy zbavíte bacílka. Tak zubák v poho? Že bych teda taky zašla?

lamia: teda na kočárky máte teda smůlu, golfky jsou naprd a sourozenejckej skvělej, ale asi až moc, když ho chtěl i někdo jiný. No, snad se brzy objeví.

safryy: Adélka i Verunka jsou moc krásná jména a co drahej na to? Které se mu líbí více? No, Samantha je trochu moc ... no moc exotické, ne? :slight_smile: A co třeba Julie anebo Amálie? To jsou taky krásný jména a i mezinárodní? :slight_smile:

eveluska: jé, gratulace ke chlapečkovi - jj, to jsou celý chlapy, co maj mezi nohama, to ti ukážou, ale aby ukázal ksichtíček, to ne :grinning:
Jj, ty pověry o tom, jak holky berou krásu a tak ... to se u nás taky prokázalo jako hloupost. Jen kvetu a zářím ... a myslela jsem si, že to bude kluk ... no a prdlajs, je to holčička :slight_smile:

lamia: jé, slepičárnu jsem chtěla zkusit, už když jsi o tom psala poprvé a teď jsi mi to připomněla, tak jdu na to kouknout :slight_smile:

suzete: kde že to mají ty jahody? - v Penisu? pro Boha a kde to je ? :grinning: Jinak jahůdky samozřejmě závidím :slight_smile:

lamia: taky jsem ráda, že můj dr nedělá více utz než je nezbytně nutné, teda, no vlastně o 2 více by mohlo být - u nás se dělá jen na potvrzení těhu, ve 20 tt a pak někdy kolem 30 tt, tak 2 navíc bych dala, což jsem si zařídila - NT screening v I. trimestru a asi půjdeme na 3D :grinning: No, nechci jich moc, ale zas moc dlouho nevydržím prcka nevidět :grinning: Tak něco mezi tím mi přijde docela O. K. :grinning: - takže jich budu mít 5, to snad není moc :slight_smile:
18. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
No jo, jenže Antonie by ji nikdo neříkal.
18. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jj, s těma jménama je to pravda, spoustu jsme jich vyškrtli, že někoho s tím jménem známe a je to blbec, .... apod. :slight_smile: Takže držím palce při výběru. Jsem ráda, že už to máme za sebou :slight_smile:

safryy: Michaela jsou samé úžasné bytosti - jsem toho názorných příkladem :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak, že se Tvoje ségra jmenuje Adélka taky, no a co? Ona by měla být ráda a pyšná a ostatním je do toho kulový :grinning:
18. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Kov: v Penisu jako v Penny
18. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Kov: amálii chci já, mužovi se jakžtakž libí, ale nevypadá to, že by ji schválil definitivně.
18. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Hele já zas z těch míň obvyklých jmen doma zmínila Lea nebo Klaudie...no manžel málem zešílel...takže dojít k nějakému konsensu bude asi složité :grinning: :grinning: Koneckonců už jsem to asi psala ,ale Johanka se původně měla jmenovat Valérie, pak jsem byla v pondělí na první poradně v porodce a dostala papíry o jménech, večer jsme je s mužem vyplnili a najednou se shodli na Johance a ve 3 v noci mi praskla voda :grinning: :grinning: :grinning: Takže všichni dost čučeli, když jsme psali, že máme Johanku :grinning:
18. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
kov...jedna moje kamaradka je Michaela a je to uplne bomba clovek...ale pak je jich par takovych...ehm...co mi cuka vsechno co mam jen je vidim....a moje teta je taky Michaela a rikame ji odjakziva Miška...nikdy jsem ji teto nerekla :grinning:
18. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
suz:to máš pravdu tak by jí nikdo neříkal venku je krásně ale větr máte to taky tak holky?za hodinku jdu na procházku jen na chvilku tak už se těším
mě se líbí:Amálie.Ema,julie,Eliška,Leontýnka,atd
18. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Kov kamarádka má ty samé Jané golfky, jsou celkem rozšířené a jsou v obdobném stavu jako ty naše, takže o smůle to asi nebude :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ant Julie je jediné, na čem jsme se v tomhle těhu s mužem shodli :wink: tak se uvidí, jestli bude zapotřebí klučičí či holčičí jméno :wink:
18. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
sednout ke kalendáři a vybírat
18. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jo mě se ještě docela líbí Mariana, ale muž do toho nějak nechce jít, prý Anna, Johana a Mariana.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jinak jsem zjistila, že se dá už náš ukradený kočár sehnat nový skoro o 4 litry levněji než když jsme ho kupovali, tak to asi nebudu hrotit, chvíli počkáme a ev. ho koupíme.....ještě bych mohla teda vytáhnout tu houpací Libertu :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jinak je to celkem vtipný, bc ta Liberta je min. 20 let starý kočár, spíš asi víc a je úplně nerozbitný....golfky máme cca 2,5 roku, ale jezdili jsme s nimi tak jednou za 2 měsíce.....takže minimálně jeté a přesto v úděsném tech.stavu (teda teď ne, muž je dost zdatný, ale bez jeho opravy by byly v podstatě nepojízdné...).
18. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
eveluska: gratulace k chlapečkovi :slight_smile: to by mě zajímalo jaký je tady skóre, a taky jestli to tak opravdu bude :grinning:
suzete: jahůdky teda závidím, mňam zblajzla jsem oběd a dala bych si taky něco sladkého :slight_smile: . Dneska jdem po strašně dlouhé době s přítelem na véču, tak se těším ale vidím to asi na palačinky :grinning:
saf: jsem taky pro Adélku, a že je to ségra, no a :sunglasses: jak píšou holky, bude pyšná :grinning:
18. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
saf: mě to taky nepřijde divné. Když se dávaj jména po rodičích, tak proč né po sourozencích. Navíc já jsem chtěla kdysi dávno dát holčičce jméno Martina, taky po své mladší setře, která už bohužel nežije :pensive: , ale pak jsem si to rozmyslela, uvidíme.
Nela bych dát nemohla, tak se jmenoval náš pesan a pro mě to navždy bude psí jméno.
Pak máme výhrady ke jménu Jiřina, lidi co jsem s tímto jménem znala, byli celkem hloupí. A Aneta se jmenovala holka jednoho kluka, co se mi dlouho líbil :grinning: .
Ještě mám jedno a to už si nevzpomenu jaký.
Z klučičích snad ani žádný nemám.
18. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
beru - dik :slight_smile: no taky jsem zvedava, co nam nakonec na porodnim sale reknou :slight_smile:
mne se taky moc libi mariana a chtela jsem amalku, ale tu manzel zatrh, ze by se ji ve skolce smali, ale ja teda dost pochybuju, ze by deti napadaly stejny asociace jako jeho :grinning:
evelu:gratulka k chlapečkovi jsem ti zapoměla pogratulovat
jo a tonicka je jedna z mejch favoritek, mne se libi antonie i tonicka :slight_smile:
18. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
já jsem taky zvědavá celou obu nám říkali holku a pak kluka tak jsem zvědavá co mi dr. řekne na další kontrole :grinning:
18. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.